رفتن به مطلب

مشکل غیر قابل تحمل با بازی دارک سولز 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

من یکی از کشته مرده های این سری بازی ها هستم.

ولی تقریبا 6 ماهی میشه یک مشکل اساسی با سرور های این بازی پیدا کردم ( نسخه سوم)

با اینترنت مخابرات هر کاری میکنم وصل نمیشه به سرور های بازی😑 ممنون میشم اگر کسی دیگه این بازی رو داره و تست کنه ببینه به سرور ها وصل میشه یا نه.

خلاصه این که وقتی که با اینترنت مخابرات میخوام بازی کنم، هر 4-5 بار که تلاش میکنم برای وصل شدن بعد از 5 بار به سرور های بازی وصل میشه...ولی مشکل بزرگتر اونجا هست، نه میشه PVP بازی کرد، نه COOP 😐 همش تایم اوت میده بازی!

اینو بگم با اینترنت مخابرات هر بازی انلاینی رو که بگید راحت بازی میکنم ، مثل R6/BF5/BF4/ و پابجی و هر بازی دیگه ای که بگید و این مشکل فقط برای بازی دارک سولز 3 هست که دارم.

بازی با همراه اول، ایرانسل و مبینت و ... هیچ مشکلی نداره و راحت ت و یک ثانیه وصل میشه بدون مشکل....

به ساپورت باندی نامکو هم ایمیل دادم، و گفت سرور ها و پورت های بازی از طرف ما بسته نشده، و یک سری پورت داد که گفت وارد مودم کن، که بلد نیستم چطوری ! و در اخرش گفت اگر درست نشد با IPS تون تماس بگیری احتمالا یا رو شما محدود کردن ، یا به کل بازی رو محدود کردن، یا یکی یا چند تا از پورت هاش رو محدود کردند😑

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

راه حلی نداره همینه،با PUBGهم همینه با insurgency sandstormو خیلی بازی های دیگه هم همینه بعد از بسته شدن شلگرام ADSLاینطوری شد،یه مودم 4Gداشته باش از همراه اول استفاده کن یک لحظه قطعی نداره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

راه حلی نداره همینه،با PUBGهم همینه با insurgency sandstormو خیلی بازی های دیگه هم همینه بعد از بسته شدن شلگرام ADSLاینطوری شد،یه مودم 4Gداشته باش از همراه اول استفاده کن یک لحظه قطعی نداره

دقیقا راست میگی ، از وقتی که تلگرام رو هیتلر کردن، من با بازی هام این مشکل رو پیدا کردم 😞

مودم 4G همراه اول رو دارم، هم سیمکارتش اتفاقا بیشتر شبا ازش استفاده میکنم، ولی بسته های روزانش خیلی گرونن، ماهانه هم 10-12 گیگ میده 36 هزار تومن، شما از کدوم بسته هاش استفاده میکنی؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

دقیقا راست میگی ، از وقتی که تلگرام رو هیتلر کردن، من با بازی هام این مشکل رو پیدا کردم 😞

مودم 4G همراه اول رو دارم، هم سیمکارتش اتفاقا بیشتر شبا ازش استفاده میکنم، ولی بسته های روزانش خیلی گرونن، ماهانه هم 10-12 گیگ میده 36 هزار تومن، شما از کدوم بسته هاش استفاده میکنی؟

86تومن 35 گیگ،ADSLندارم،ولی جدا از این مودم ثابت ایرانسل دارم اون بسته هاش بهتره برای استفاده ی عادی،شما یه کاری کن،ADSLکه داری بزا واسه یوتیوب دیدن و وب چرخیدن،یه بسته 15 گیگاباتی واسه همراه اول بگیر باور کن سر ماه حجم اضافه هم میاری گیم اصلا حجمی کم نمیکنه یه ماه اینطوری امتحان کن میدونم گرونه ولی راه حل چیه؟پینگش هم که خوب

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام دوستان عزیز

من یکی از کشته مرده های این سری بازی ها هستم.

ولی تقریبا 6 ماهی میشه یک مشکل اساسی با سرور های این بازی پیدا کردم ( نسخه سوم)

با اینترنت مخابرات هر کاری میکنم وصل نمیشه به سرور های بازی😑 ممنون میشم اگر کسی دیگه این بازی رو داره و تست کنه ببینه به سرور ها وصل میشه یا نه.

خلاصه این که وقتی که با اینترنت مخابرات میخوام بازی کنم، هر 4-5 بار که تلاش میکنم برای وصل شدن بعد از 5 بار به سرور های بازی وصل میشه...ولی مشکل بزرگتر اونجا هست، نه میشه PVP بازی کرد، نه COOP 😐 همش تایم اوت میده بازی!

اینو بگم با اینترنت مخابرات هر بازی انلاینی رو که بگید راحت بازی میکنم ، مثل R6/BF5/BF4/ و پابجی و هر بازی دیگه ای که بگید و این مشکل فقط برای بازی دارک سولز 3 هست که دارم.

بازی با همراه اول، ایرانسل و مبینت و ... هیچ مشکلی نداره و راحت ت و یک ثانیه وصل میشه بدون مشکل....

به ساپورت باندی نامکو هم ایمیل دادم، و گفت سرور ها و پورت های بازی از طرف ما بسته نشده، و یک سری پورت داد که گفت وارد مودم کن، که بلد نیستم چطوری ! و در اخرش گفت اگر درست نشد با IPS تون تماس بگیری احتمالا یا رو شما محدود کردن ، یا به کل بازی رو محدود کردن، یا یکی یا چند تا از پورت هاش رو محدود کردند😑

سلام عکس چه پروفایل جیگری 😅

توصیه میکنم اگر هم یاد گرفتید پورت رو تو مودم باز نذارید امن نیست

شما وقتی میخواین بازی کنید DNS  های زیر رو ست کنین

دوباره امتحان کنید ببینید

178.22.122.100

185.51.200.2

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

سلام عکس چه پروفایل جیگری 😅

توصیه میکنم اگر هم یاد گرفتید پورت رو تو مودم باز نذارید امن نیست

شما وقتی میخواین بازی کنید DNS  های زیر رو ست کنین

دوباره امتحان کنید ببینید

178.22.122.100

185.51.200.2

ممنون عزیز قابلت رو نداره😋

این DNS شکنه، و من هر وقتی میخوام بتلفیلد بازی کنم میزارمش.

در مورد بازی های استیم هم زدم بازم افاقه نشد😔

فردا میرم مخابرات کار رو یکسره میکنم، یا اونا درستش میکنن، یا من هونجا درخواست جمع اوری رو میدم...

بعدش دوستان چرا پورت 80 ایپی من بسته شده؟

شما هم چک کنید ببینید بسته شده یا نه؟!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

برای منم همینجوریه باید 10 دفعه بزنم تا یه دفعش وصل شه

بعدش که وصل شد میتونی COOP یا PVP بازی کنی یا بازم تایم اوت میده؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

ممنون عزیز قابلت رو نداره😋

این DNS شکنه، و من هر وقتی میخوام بتلفیلد بازی کنم میزارمش.

در مورد بازی های استیم هم زدم بازم افاقه نشد😔

فردا میرم مخابرات کار رو یکسره میکنم، یا اونا درستش میکنن، یا من هونجا درخواست جمع اوری رو میدم...

بعدش دوستان چرا پورت 80 ایپی من بسته شده؟

شما هم چک کنید ببینید بسته شده یا نه؟!

مرسی 😅

اره دی ان اس تحریم شکنه گفتم شاید تحریم هستیم

پورت هشتاد بسته باشه که سایت نمیتونید باز کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Black Boy گفته است :

مرسی 😅

اره دی ان اس تحریم شکنه گفتم شاید تحریم هستیم

پورت هشتاد بسته باشه که سایت نمیتونید باز کنید

والله من که میزنم تو این سایت های چک کردن ای پی میزنه پورت 80 رو ایپی من بسته شده، اگر بسته شده باشه خودم میتونم بازش کنم یا باید به مخابرات بگم؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

بعدش که وصل شد میتونی COOP یا PVP بازی کنی یا بازم تایم اوت میده؟

اونم مثل قبلی بعضی وقتا وصل میشه بعضی وقتا تایم اوت میده

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

والله من که میزنم تو این سایت های چک کردن ای پی میزنه پورت 80 رو ایپی من بسته شده، اگر بسته شده باشه خودم میتونم بازش کنم یا باید به مخابرات بگم؟

اون سایت ها به پورت هشتاد شبکه شما دسترسی ندارن اما شما دسترسی دارید به 80

شما اون پورت هایی که شرکت بهتون داده رو بدین به مخابرات ببینید بستن یا نه

در کل فکر نمیکنم زیاد گیم فرندلی باشه مخابرات 😅

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من استفاده از سرویس کاهش پینگ اونم سرور ترکیه هستش. فقط اگه خواستید بخرید حتما قبلش اکانت تست بگیرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...