رفتن به مطلب

انتخاب مانیتور با کیفیت

Recommended Posts

با سلام

بنده مانیتور فعلیم lg 22mp58vq ازش راضیم و full hd اما دومدل مانیتور جدید چشم بنده رو گرفته اولی مانیتور asus pb278qv با کیفیت 2k و دومی مانیتور lg 27ul550_w با کیفیت 4k شنیدم مانیتورهای ایسوس در نمایش رنگ مشکی مشکل دارن و از طرفی مانیتور 4k قیمتش بالاست و من کارت rtx 2060 دارم به کارم نمیاد لطفا راهنمایی کنید

81Zn9GBpgCL._AC_SL1500_.jpg

91CxpyYT-WL._AC_SL1500_.jpg

@ARMIN

لینک به دیدگاه

فارق از بحث کیفیت مانیتور ها، اگر گیمر هستی، با RTX2060 اصلا سراغ 4K نرو. نمیکشه.

در نتیجه فقط مدل 2K تنها گزینه باقی میمونه. مانیتور Asus pb278qv مشخصاتش جالبه و به نظرم مانیتور خوبیه.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

علی جان 

من هنوزم دارم براتون تو بازار بررسی میکنم که اگر موجود شد خبرتون کنم 

اما الان وضعیت خیلی فاجعس و پس سریع تر بخر 

چون چندجاپرسیدم میگفتن دنبالش نگرد پیدا نمیکنی😕

حتی مانیتور دل التراشاپ هم که یه مدتی تو بازار موجودیش زیاد شده بود اونم تقریبا نیست

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

علی جان 

من هنوزم دارم براتون تو بازار بررسی میکنم که اگر موجود شد خبرتون کنم

ای درد و بلای یاسین  جان برای من.

مرسی که پیگیری!bl2420

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، علی خسروی گفته است :

با سلام

بنده مانیتور فعلیم lg 22mp58vq ازش راضیم و full hd اما دومدل مانیتور جدید چشم بنده رو گرفته اولی مانیتور asus pb278qv با کیفیت 2k و دومی مانیتور lg 27ul550_w با کیفیت 4k شنیدم مانیتورهای ایسوس در نمایش رنگ مشکی مشکل دارن و از طرفی مانیتور 4k قیمتش بالاست و من کارت rtx 2060 دارم به کارم نمیاد لطفا راهنمایی کنید

سلام و درود

اول از همه شما خودت با قیمت 4k lg مشکل دارید پس دلیلی نمیمونه اگر توان مالیش رو ندارید با هم مقایسه بشن تقریبا دوبرابر اختلاف قیمتشونه !🙄

ولی فارق از قیمت اگه من باشم lg رو برمیدارم به چند دلیل اول این که بازخورد بسیار خوبی هم از سمت طراحا و هم گیمرا داشته (البته اون یکیم خوبه ها) ، تفاوت کیفیت 2k و 4k توی گیم خیلی محسوس نیست (البته تفاوت دیده میشه ها ) در نتیجه اگر مانیتور 4k باشه واسه استفاده بهینه تر از سخت افزار میشه روی 2k گیم زد و کیفیت تصویر اونقدر زیاده که مشکل کاهش کیفیت تصویر پایین تر از رزولوشن مانیتور به چشم نمیاد (خودم بعضی بازیا رو حتی 1080 میزنم ! 😅)

من به فیلم 4k به شدت علاقه دارم چون  بسیار تجربه متفاوت و لذت بخشی از تماشای فیلم رو به آدم میده از طرفی کیفیت فیلم ها معمولا 1080 و 4k هست پس حتما 4k رو انتخاب میکنم (با 2k یه جورایی عجیب میشه! 😄)

در مساحت یکسان تعداد رزولوشن 4k دوبرابر 2k هست و تجربه کاربری لذت بخش تری به دلیل ppi بیشتر داره ( هرچند برخی معتقد هستن 27 اینچ واسه 4k یک مقدار کمه من که باهاش مشکلی ندارم )

چون تقریبا هردو 60 و 75 هرتز هستن و فرقی با هم ندارن انتخاب 4k آینده نگرانه تر هست به نظرم به هر حال با مملکت گل و بلبلی که ما داریم معلوم نیست فردا روز اگه سخت افزارت رو بتونی ارتقا بدی بازم توان عوض کردن مانیتور به 4k رو داشته باشی !

در انتها خودت سبک و سنگین کن و ببین بودجت چقدره و کاربریت و آینده سیستمت به چه شکله و یکی رو انتخاب کن اگر فقط و فقط واسه گیم می خوای نه فیلم و مشکل بودجه هم داری 2k انتخاب مناسب تری هست

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون فرق بینشون ۴ میلیونه زیاد نیست

لینک به دیدگاه

دست گل همه عزیزانی که راهنمایی کردن بخصوص آقا آرمین عزیز که کلی راهنمایی کردن بنده رو درد نکنه

لینک به دیدگاه

مانیتور Benq pd2500Q رو هم یه بررسی کن مانیتور بسیار خوبیه(گرچه قیمتش بالاست ولی دست دوم تمیز ازش گیر میاد)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...