رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام وقت بخیر دوستان گرافیک r9 280x ی شیش پین و ی هشت پین هم زمان لازم داره 

به نظرتون پاور gp530ab گرین مناسبش هست؟ خودش ی 6 پین داره من میخواستم براش ی تبدیل ایدی به 8 پین بخرم و استفاده کنم ب نظرتون جواب میده؟ چون دوتا ریل 12 ولت داره یکی 18 امپر یکی 17 

من نظرم اینه که تبدیل ای دی به هشت پین رو به اون ریلی که 6 پین نداره وصل کنم ولی خب میترسم باز کم بیاره

داخل محاصبه گر گرین مشخصات سیستمم رو زدم پاور 500 وات بهم پیشنهاد داد ولی سری جدید 

P_setting_fff_1_90_end_500.jpeg

dnj2131234513wd32123-min.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پست‌های محبوب

Aimbot

تصاویر ارسال شده

سلام

بهتر فکر پاور جدید و آک باشید .

متاسفانه پاور مورد نظرتون اصلا جالب نیست .

لینک به دیدگاه

پاور ۵۸۰ ۸۰plus eud یا hed گرین فکر کنم مناسب باشه.البته اگر دغدغه مالی ندارین پاورهای بالاتری بگیرین.اون. 580 پاوریه که کسی با بودجه محدود مثل من که کارت‌های پر مصرفی مثل این یا rx ۵۸۰میخواد ببنده کفایت می‌کنه.بازم میگم شاید بعضیا بیان بگن حتی ۵۸۰ایده آل نیست ولی با بودجه تا یک تومن که من داشتم انتخاب دیگه ای نداشتم.امیدوارم شما دغدغه بودجه نداشته باشین! 😁

لینک به دیدگاه

بعید میدونم مشکلی داشته باشه

ولی بهتره پاور عوض بشه

500وات تک ریل کافیه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما 

پاور گرین 600W EU دارک کارکرده 

که برای گرافیک شما کاملا کافی هست بدون شک 

حتما اساتید تایید می کنن 

پیام شخصی ارسال کنید در خدمتم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، پاور کافیه اما باید خیلی خوب تست کنی.
این طور که از ظاهرش پیداست حداقل مال 10 سال قبله
اگر پاور استوک هم استفاده میکنی سعی کن حداقل سری برنز باشه
این پاور رو بفروشی یه 300-250 تومن روش بزاری میتونی یه 500 کولرمستر یا گرین سری جدید و تروتمیز استوک بگیری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SEPHIR0TH گفته است :

دوست عزیز، پاور کافیه اما باید خیلی خوب تست کنی.
این طور که از ظاهرش پیداست حداقل مال 10 سال قبله
اگر پاور استوک هم استفاده میکنی سعی کن حداقل سری برنز باشه
این پاور رو بفروشی یه 300-250 تومن روش بزاری میتونی یه 500 کولرمستر یا گرین سری جدید و تروتمیز استوک بگیری

پاور رو از ی مغازه دار میخوام بگیرم میگن که تست میکنن و تحویل میدن بهشون گفتم مشخصات گرافیکم رو گفتن که مناسبه حالا سیستمم رو میبرم که خودشون تست کنن 

میخواستم 580 وات بگیرم وفتن که فعلا ندارن 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

پاور رو از ی مغازه دار میخوام بگیرم میگن که تست میکنن و تحویل میدن بهشون گفتم مشخصات گرافیکم رو گفتن که مناسبه حالا سیستمم رو میبرم که خودشون تست کنن 

میخواستم 580 وات بگیرم وفتن که فعلا ندارن 

این پاور قدیمی و میتونه در استفاده طولانی مدت به سیستم آسیب بزنه .

اگر امکانش هست و بودجه کافی دارید دنبال یه پاور دیگه باشید .

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

این پاور قدیمی و میتونه در استفاده طولانی مدت به سیستم آسیب بزنه .

اگر امکانش هست و بودجه کافی دارید دنبال یه پاور دیگه باشید .

چرا باید به سیستم اسیب بزنه وقتی برق کافی سیستم رو تامین میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

280x با این پاور زجرکش میشه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nobody گفته است :

280x با این پاور زجرکش میشه!

برق مورد نیازش رو میتونه تامین کنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

چرا باید به سیستم اسیب بزنه وقتی برق کافی سیستم رو تامین میکنه؟ 

چون قدیمی . چون پاور هم عمر مفید داره و بعد از مدتی باید از رده خارج بشه .

اگر CPU یا رم شما قدیمی باشه شما تاثیرش رو می بینی ولی خطر جدی برای سیستم نداره اما پاور که قدیمی باشه شما تاثیرش رو نمی بینی اما میتونه خطر جدی برای سیستم داشته باشه .

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

چون قدیمی . چون پاور هم عمر مفید داره و بعد از مدتی باید از رده خارج بشه .

اگر CPU یا رم شما قدیمی باشه شما تاثیرش رو می بینی ولی خطر جدی برای سیستم نداره اما پاور که قدیمی باشه شما تاثیرش رو نمی بینی اما میتونه خطر جدی برای سیستم داشته باشه .

خب پیشنهاد شما چیه تو رنج قیمتی 600 تومن دست دوم البته 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

سلام وقت بخیر دوستان گرافیک r9 280x ی شیش پین و ی هشت پین هم زمان لازم داره 

به نظرتون پاور gp530ab گرین مناسبش هست؟ خودش ی 6 پین داره من میخواستم براش ی تبدیل ایدی به 8 پین بخرم و استفاده کنم ب نظرتون جواب میده؟ چون دوتا ریل 12 ولت داره یکی 18 امپر یکی 17 

من نظرم اینه که تبدیل ای دی به هشت پین رو به اون ریلی که 6 پین نداره وصل کنم ولی خب میترسم باز کم بیاره

داخل محاصبه گر گرین مشخصات سیستمم رو زدم پاور 500 وات بهم پیشنهاد داد ولی سری جدید 

P_setting_fff_1_90_end_500.jpeg

dnj2131234513wd32123-min.jpg

مصرف این گرافیک کارت چیزی حدود 240 وات هستش 

اگر فرض را براین بگیریم که این پاور 100% هم سالم باشه چون دارای 2 ریل 17 و 18 آمپری (در ولتاژ 12) است در هیچ حالتی نمیتونه روی یکی از ریل ها که کابل pcie به آن متصل است توان لازم برای گرافیک کارت را تامین کنه 

البته میدانیم که مقداری از ولتاژ مورد نیاز گرافیک کارت از درگاه pcie تامین میشه که چون یک شاخه نمیتونه کامل گرافیک را ساپورت کنه احتمال آسیب به گرافیک کارت و مادربرد با این پاور بسیار زیاده 

همانگونه که دوستان فرمودند این پاور دیگر عمر خودش را کرده و در این دوران بازنشستگی به درد یه همچین فشارهائی نمیخوره 

ویرایش شده توسط nima_hl
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا پاورت قدیمیه.دوما اصلا تبدیل نزن.این مناسبهhttps://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp580a-hed-bronze-psu-223082.html

لینک به دیدگاه

سلام؛

دوست عزیز منبع های تغذیه سوئیچینگ پس از کاردکرد در بازه مفید دچار افت توان می‌شن.یعنی این پاور که تقریبا ۱۰ ساله تولید شده و تقریبا ممکنه ۴ سال استفاده داشته باشه، حداکثر ۴۵۰ وات توان مفید میتونه داشته باشه.

البته اسلات PCIe مادربرد هم حداکثر ۷۵ وات از توان مورد نیاز کارت گرافیک رو تامین می‌کنه؛ که تنها از شاخه ۱۲ ولت پاور نیست ولی این رو هم از یاد نبرید که cpu و خود مادربرد هم از شاخه ۱۲ ولت استفاده می‌کنن.

برای همین این پاور برای شما مناسب نیست.پیشنهاد می‌کنم اگه میشه یه پاور نو تهیه کنید و اگه بودجه‌تون نمی‌رسه یه پاور دست دو مطمئن از فروشنده معتبر تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

خب پیشنهاد شما چیه تو رنج قیمتی 600 تومن دست دوم البته 

متاسفانه قیمت پاور افزایش داشته . شما توی همین فروم بگرد ببین از محصولات بروزتر گرین چیزی پیدا می کنی یا نه .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

متاسفانه قیمت پاور افزایش داشته . شما توی همین فروم بگرد ببین از محصولات بروزتر گرین چیزی پیدا می کنی یا نه .

نظرتون درباره 530 eu چی هستش

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان وقت بخیر میخواستم بدونم که کابل های مولکس یا همون ایدی مربوط به کدوم ریل پاور هست؟؟ 

و همچنین ممنون میشم بهم بگید که هر ریل پاور چه کابل هایی داره

307191.jpg

SATA-TO-IDE-6.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر میخواستم بدونم که کابل های مولکس یا همون ایدی مربوط به کدوم ریل پاور هست؟؟ 

و همچنین ممنون میشم بهم بگید که هر ریل پاور چه کابل هایی داره

307191.jpg

SATA-TO-IDE-6.jpg

سوالتون یک مقدار ناجوره! و چند پهلو داره! خیلی کلی هست.

در حالت کلی مالکس از شاخه +12 ولت و +5 ولت و گراند (0v) تشکیل میشه.قرمز +5 . زرد +12 و مشکی ها گراند هستن.

پاور سویچینگ کامپیوتر کلا تامین کننده ی +5 و + - 12 و 5 ولت  3.3 ولت و 5 ولت استند بای هست.

هر پلاگی هر چی خواست ازش میگیره میبره برای کار خودش.

مثلا ساتا استاندارد . +5 و 3.3 و 12 داره و گراند.

مالکس که بالا گفتم.

24 پین استاندارد atx که شبی رنگین کمانه شامل همه سطح ولتاژی میشه.

pci e ها فقط +12و گراند دارند. 

4 پین و 8 پین cpu هم همین طور +12 و گراند.با آرایش متفاوت از pci e 

فلاپی هم مثل مالکس هست فقط آرایش پین هاش طور دیگه یی هست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

ریل موضوع تا جایی که میدونم فرق داره

مثلا پاوری که تک ریل هست یعنی یه 12 ولت کلی داره بعد امدن یه کانورتر داخل پاور قرار دادن که از اون 12 ولت 5 ولت 3.3 و... هم تولید میکنه در نتیجه شما کل توان پاور رو میتونی ازش 12 بگیری و..

بعضی پاور ها هم (اکثر قدیمی تر ها) خود پاور همه ولتاژ ها رو تولید میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم درمورد این پاور نظرتون رو بدونم 

محاصبه گر گرین بهم گفت که سیستمم 470 وات برق میخواد که سری 530 وات جدید رو بهم پیشنهاد داد ولی به دلیل قیمتای بالا بیخیال شدم و این پاور 600 وات ردمکس رو پیدا کردم که دوتا 6 پین گرافیک داره و گرافیک من ی 6 و ی 8 هم زمان میخواد به این نتیجه رسیدم که ی 6 پین رو به 8 پین تبدیل بزنم فکر نکنم که ب مشکلی بر بخورم نظر شما چیه

Screenshot_20200630_234917_ir.esam.app.jpg

لینک به دیدگاه

از 8 پین دوم بتونی 2پین بگیری یه حرفی ولی از 6 پین 8پین بگیری ممکنه مشکل ایجاد بشه

لینک به دیدگاه

Red Maxجز آشغال ترین برند های بازار،البته با احترام🙏اینکاری هم که می خوای بکنی خطرناک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...