رفتن به مطلب

Recommended Posts

شما بدنبال کولر مستر باشید اگه دوست داری سیستم بره فضا ردمکس بگیر،هیچ ارزانی بی حکمت نیست پاورهای ردمکس جز بی کیفیت ترین های بازار هستن، البته یکی دو مورد اونم در رده های بالا فکر میکنم 1000وات خوب باشن اونم به گفته ی خودشون

لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پست‌های محبوب

Aimbot

تصاویر ارسال شده

در 11 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

از 8 پین دوم بتونی 2پین بگیری یه حرفی ولی از 6 پین 8پین بگیری ممکنه مشکل ایجاد بشه

اخه خیلی جاها دیدم که تبدیل 6 به 8 میزنن و مشکلی ب وجود نمیاد

در 11 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

از 8 پین دوم بتونی 2پین بگیری یه حرفی ولی از 6 پین 8پین بگیری ممکنه مشکل ایجاد بشه

دوتا شش پین داره هشت پین نداره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

به هیچ وجه این اشتباه رو نکنید، همه قطعاتتون میسوزه! همیشه پاور استاندارد بخرین.

این پاور 600 وات و سیستم من حدودا 480 وات برق نیاز داره فکر نکنم مشکلی پیش بیادا

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقت بخیر چند وقتیه میخوام گاور بخرمو رو هر پاور که دست میذارم میگن خوب نیست و... منم ی پاوری میخوام که ی 6 و ی 8 گرافیک داشته باشه اگرم نداره بشه تبدیل زد  توی ماشین حساب گرین هم بهم گفته که ریل 12 ولت باید 400 وات برق داشته باشه تا بتونه سیستمم رو ساپورت کنه متاسفانه بودجه منم زیاد نیست لطفا درباره همین مدل ها نظرتونو بگید مرسی

مدل اول 550 وات گرین که خیلی کمیاب اطلاعاتشم تو نت نبود ولی از فروشنده پرسیدم گفت یک 8 پین داره میخوام از طریق کابل ای دی ی 6 پین بش اضافه کنم دوتا ریل 25 اپر داره فک نکنم مشکلی پیش بیاره

مورد دوم 530 eu هست دقت کنم eu نه a_eu این مدل هم ی هشت پین داره میخوام بش 6 پین اضافه کنم دوتا ریل 20 امپر داره

مورد اخر و سوم پاور رد مکس 600 وات واقعی هست دوتا شش پین داره و فروشنده گفت یکیشو 8 پین میکنم و هیچ مشکلی پیش نمیاد 4 تا ریل 18 امپر داره 

gX3j2SC9.1.jpg

Screenshot_20200701_141018_ir.esam.app.jpg

Screenshot_20200701_141636_ir.esam.app.jpg

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

این پاور 600 وات و سیستم من حدودا 480 وات برق نیاز داره فکر نکنم مشکلی پیش بیادا

زدن تبدیل کار اشتباهی است حتی اگر پاور مشکل نداشته باشه

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

اگر میخوای یه ضرر هنگفتی بکنی قطعا همین پاور آشغال رو استفاده کن.

لینک به دیدگاه

سلام

بنظر من از این پاورای قدیمی نخر 

پاور جدید تل ریل بخر

لینک به دیدگاه

نه اون پاور توصیه می‌شه، نه جابجا کرده سیما

سیم ۶ پین برای جریان ۶ پین طراحی شده.

اگر ازش جریان بیشتر بکشی در بهترین حالت فقط سیم خراب می‌شه و در بدترین حالت آتیش می‌گیره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر چند وقتیه میخوام گاور بخرمو رو هر پاور که دست میذارم میگن خوب نیست و... 

این پاور ردمکس هم از استیکرش معلومه بیشتر همون گاور هست تا پاور 😛

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

کدوم 600 وات؟ منظورتون اون برچسب فتوشاپی روشه؟! خروجی مفید این پاورهای متفرقه اکثرا 200 وات! نوع های خوب چینیش تا 250 میدن ولی پایدار نیست و وقتی دما بره بالا میپوکه و  قطعات رو باهم با خودش میبره. تکرار میکنم این پاور 600 وات نیست! اون میزان Peak که نوشته،خروجی دقیقش اصلاً به اون مقدار نمیرسه. 

در نهایت اگر میخواین که نظر خودتونو به عمل بنشونید چرا تاپیک میزنید و از ما میپرسید؟!:)

راستش منم همین عقیده رو داشتم که چون قدیمیه قدرت واقعیش 600 نیست ولی فروشنده خیبی اصرار داشت که واقعا 600 وات هستش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

این پاور ردمکس هم از استیکرش معلومه بیشتر همون گاور هست تا پاور 😛

خب به نظرتو اون 550 گرین خوبه؟ یا 530؟

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

کدوم 600 وات؟ منظورتون اون برچسب فتوشاپی روشه؟! خروجی مفید این پاورهای متفرقه اکثرا 200 وات! نوع های خوب چینیش تا 250 میدن ولی پایدار نیست و وقتی دما بره بالا میپوکه و  قطعات رو باهم با خودش میبره. تکرار میکنم این پاور 600 وات نیست! اون میزان Peak که نوشته،خروجی دقیقش اصلاً به اون مقدار نمیرسه. 

در نهایت اگر میخواین که نظر خودتونو به عمل بنشونید چرا تاپیک میزنید و از ما میپرسید؟!:)

الان این دوتا پارو 550 و 530 که گذاشتم رو ی نگاه بندازید  ببینید اونا چطورن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

ولی فروشنده خیبی اصرار داشت که واقعا 600 وات هستش

mlq.thumb.PNG.f2481e371a7afb989b8db3a1e8e1d476.PNG

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

عزیز اصلا قدیمی بودن یه طرفه، این پاور صفرش هم آشغاله. جنس فیک بی هویت! متاسفانه سودجو خیلی زیاده پاور 10 سال پیش گرینو با اسم اینکه گرینه به قیمت بالا به مشتری میدن! در صورتی که عمرشو کرده و سری های جدید با وات کمتر هم بهتر از جنس فسیل اوناست.

550 وات تو عکس از مدل های قدیمی گرینه که توصیه میکنم اصلا نزدیکش نشو! عمر مفیدش تموم شده، حرف مفت این دلال هارو هم گوش نده :D. 530 رو مثلشو من قبلاً داشتم پاور خوبی بود ولی اونم هرجور حساب کنی چندساله داره کار میکنه! 

اگر میتونید بودجه رو جمع و جور کنید یدونه 530A-Hed یا EUD حتی کارکرده با گارانتی بگیرید بسیار عالی میشه. پاور قطعه حساسی هست، هزینه بیشتر رو پاور مثل بیمه کردن قطعاته. میدونم خیلی گرون شده ولی راه چاره ای نیست. :S

بله متاسفانه همین بلا هم سر من اومد و ی پاور 530 وات خیلی قدیمی رو با قیمت بالا خریدم

در کل به نظرتون استفاده از تبدیل مولکس به 6 پین یا 8 پین مشکلی نداره؟ اگر مشکل ایجاد میکنه خب چرا اصلا ساخته شده

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

تبدیل به خودی خود مشکلی نداره، اگر استاندارد باشه!(سیم هاش برای ولتاژی که قراره ازش عبور کنه ساخته شده باشه نه نازک!) ولی در نظر بگیرین تبدیلو که کارخونه تولید میکنه برای شرایط خاص میزنه که طرف تو امریکا پاور کورسیر یا EVGA یا SeaSonic که استاندارد 80پلاس و هزارتا گواهی دیگه داره اگر یک 6 پین کم داشته باشه، بتونه با تبدیل کارشو راه بندازه. اونم تو شرایط خاص. باید توان کلی رو حساب کنید ببینید که پاور میتونه اون مقدار جریان رو زیر فشار و گرما و سرما و.... بده یا نه. O.o  

کارخونه که پاور رو میزنه بر اساس توانش پورت و خروجی قرار میده! اگر بیشتر نذاشته حتماً توان پاور کافی نیست یا دلیل دیگه ای داشته. هیچکس بهتر از خود تولیدکننده از توان دقیق محصولش زیر فشار و در حالت Idle خبر نداره! ممکنه شما تبدیل بزنی اوکی باشه ولی بعد مدتی برد ذوب بشه چون توان بیش از حد از جایی که نباید کشیده بشه، بکشه!

سعی کنید بودجه رو کمی بیشتر کنید و یک محصول بروز و ایمن تهیه کنید. ^_^

مرسی خیلی ممنون باید فعلا صبر کنم تا بودجم بیشتر بشه‌ 530 eu+ خوبه ب نظرتون یا کلا برم سمت سری های جدید؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم نظر و تجربتون رو درباره این دو برند بگید 

Screenshot_20200701_221150_ir.divar.jpg

Screenshot_20200701_221240_com.sheypoor.mobile.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

اگر مطمئین هستین که کم کارکرد هست و فاصله قیمتیش با سری جدید بسیار زیاده، EU+ پاور بدی نیست! ولی اگر فروشنده قیمتشو با وضعیت فعلی حساب میکنه و تخیلی میگه صبر کنید و نو بخرید. کلاً توصیه من 530HED هست. نشد EUD.

مرسی ماه پیش 560 قیمت کردم میگفت برات ی 6 پین اضافه میکنم 620 ولی دو روز پیش زنگ زدم گفت فروش رفته ولی احتمالا موجود میشه

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

اگر مطمئین هستین که کم کارکرد هست و فاصله قیمتیش با سری جدید بسیار زیاده، EU+ پاور بدی نیست! ولی اگر فروشنده قیمتشو با وضعیت فعلی حساب میکنه و تخیلی میگه صبر کنید و نو بخرید. کلاً توصیه من 530HED هست. نشد EUD.

نظرت درباره این پاور 585b سری گیمینگ چیه 6 ماه هم گارانتی میده

720green-power-gp580B-itbazar-m.jpg

لینک به دیدگاه

دوست گرام،شما باید گرین یا کولر مستر تهیه کنید سراغ مدل های قدیمی هم نرید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر چند وقتیه میخوام گاور بخرمو رو هر پاور که دست میذارم میگن خوب نیست و... منم ی پاوری میخوام که ی 6 و ی 8 گرافیک داشته باشه اگرم نداره بشه تبدیل زد  توی ماشین حساب گرین هم بهم گفته که ریل 12 ولت باید 400 وات برق داشته باشه تا بتونه سیستمم رو ساپورت کنه متاسفانه بودجه منم زیاد نیست لطفا درباره همین مدل ها نظرتونو بگید مرسی

مدل اول 550 وات گرین که خیلی کمیاب اطلاعاتشم تو نت نبود ولی از فروشنده پرسیدم گفت یک 8 پین داره میخوام از طریق کابل ای دی ی 6 پین بش اضافه کنم دوتا ریل 25 اپر داره فک نکنم مشکلی پیش بیاره

مورد دوم 530 eu هست دقت کنم eu نه a_eu این مدل هم ی هشت پین داره میخوام بش 6 پین اضافه کنم دوتا ریل 20 امپر داره

مورد اخر و سوم پاور رد مکس 600 وات واقعی هست دوتا شش پین داره و فروشنده گفت یکیشو 8 پین میکنم و هیچ مشکلی پیش نمیاد 4 تا ریل 18 امپر داره 

فروشنده ؟ یادمه رفتم خمیر سیلکون بخرم دنبال یه برند خوب بودم طرف یه چی گذاشت جلو گفت 3 هزار تومن ! گفت اگه Core i 7هست یه خورده بیشتر بزن😮

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

مهندس بری سراغ مارک های معتبر تری

بین این دوتا انرمکس مارک معتبر تریه و رو ساخت aio خیلی تمرکز داره که اونم اخرین گند زده و aio هاش بخواطر عدم استفاده کافی از مواد ضد رسوب و انتی باکتری رسوب کرده و توش جلبک ملبک بسته

حالا پاورهاشون چجوریه نمیدونم

پاور می خوای بخری اینا شاخن

دلتا - زی سانیک - کولر مستر و کورایسر که پاوراشون رو زی سانیک تولید میکنه - ایسوس که فکر کنم دلتا تولید می کنه - EVGA که تو ایران زیاد نمیاد - گریین و دیپ کول

سعی کن از اینا بگیری

لینک به دیدگاه

در در 11 تیر 1399 در 23:52، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

دوست گرام،شما باید گرین یا کولر مستر تهیه کنید سراغ مدل های قدیمی هم نرید

متاسفانه با این وضع قیمتا باید برم سراغ قدیمی ها الان مد نظرم 585 گیمینگ گرین که ماژولار هستش یا 530 eu+

در در 11 تیر 1399 در 23:31، Hadi MP گفته است :

این مدل فسیل زیرخاکیه! پاورهای قدیمی گرین تکنولوژی و توپولوژی و..... همشون قدیمیه. شما پاور سری جدید بخر با گارانتی 37 ماهه گرین. گارانتی فروشنده و مغازه دار بی ارزشه. گارانتی رسمی بگیرید. (البته من متوجه نشدم که این مدل رو صفر پیدا کردین یا کارکرده، در هرصورت ارزش نداره!)

دست دوم هستش 

در در 12 تیر 1399 در 00:30، mahddi گفته است :

سلام

بودجتون چقدره؟

نهایت 600 تومن با این بودجه  600 وات رد مکس 550 وات گرین 530 eu و eu+ گرین و 535 گرین و gp585b gaming گرین پیدا کردم که از نظر خودم 585 گرین و 530 ای یو و ای یو پلاس و 550 بهترن به ترتیب الویت نوشتم مدل هارو 

در در 12 تیر 1399 در 02:23، Paradise Lost گفته است :

عزیز

پاور تعمیری نخر...

ای پاور گرین هم من پیشنهاد نمیدم

یکی بهتر بخر، یکم بیشتر جور کن، امنیت سیستم رو تامین میکنی در اینده میفهمی! هر چی میخری استاندارد پلانتیوم یا گلد گارانتی 4 سال به بالا اواژنگ یا گرین بخر.

پاور خیلی حساسه کوچکترین مشکلی براش پیش بیاد، اسیب به بقیه قطعات میزنه، پاور بهتر با برند اشنا و خوب بخری، نتنها امنیت سیستم خیلی خوب میشه، بلکه در مورد تغیر ولتاژ برق، و رعد و برق و سیل و باران هم محافظت میکنه....

الان من اون روزی که رفتم گرین GREEN GP700B HP+ POWER رو خریدم این پاور های گرین با گاراتی ده ساله فرق 200 تومن بود با پاور من که من بخت برگشته بخطار دویست تومن، 😐 نخریدم گارانتی ده ساله و فول ماژاولر رو نخریدم..بعضی از جاها ادم باید در کیسه رو باز کنه  و اینده نگری کنه.😂

حرفتون درسته ولی متاسفانه کیسه من خالیه ☹️🤣🤣

در در 25 خرداد 1399 در 17:31، ramin_delphi گفته است :

سلام خدمت شما 

پاور گرین 600W EU دارک کارکرده 

که برای گرافیک شما کاملا کافی هست بدون شک 

حتما اساتید تایید می کنن 

پیام شخصی ارسال کنید در خدمتم 

عزیز هنوز موجوده؟؟ 

در در 12 تیر 1399 در 00:33، big VULTURE گفته است :

سلام

برای پاور enermax توصیه میشه . همراه با superflower و seasonic از جمله بهترین انتخاب ها هستند .

thermaltake و evga و corsair و یکی دو مورد دیگه هم در رده بعدی قرار می گیرن .

همه اینها بالاتر از گرین هستند .

625 وات انر مکس پیدا کردم به نظرتون بخرم؟؟ گواهی 80 برنز هم داره 3 تا ریل 25 امپر داره فکر میکنم

در در 12 تیر 1399 در 12:52، big VULTURE گفته است :

بستگی به سلامت و قیمت پاور داره .

در مجموع انرمکس خوبه .

فروشنده ی هفته مهلت تست میده و میگه تعمیری نیستش

در در 12 تیر 1399 در 13:30، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز پاور قطعه مهمی هست هر چند الان قیمتا هر روز بالا و بالاتر میره ولی توصیه میشه نو بخرید چون تو این چند سال اخیر خیلی از پاورهای دست دوم دست ماینرها بوده و پدر پاور دراومده زیر لود 24 ساعتی در 7 روز هفته شما مشخصات سیستمت رو بگو ببینم اصلا مصرفت چه قدره شاید یک 450 وات هم بست باشه

تو محاصبه گر گرین زدم 530 وات بهم پیشنهاد داد 

والا با این قیمتا نمیتونم برم سمت نو

فعلا انر مکس 625 وات و گرین 585 گیمینگ پیدا کردم

در در 12 تیر 1399 در 14:30، matrix.trixx گفته است :

محاسبه گر گرین دقیق نیست انچنان دوست عزیز شما فکر اینکه پاور 400 هزار تومنی 500 یا 600 وات کم کار گیر بیاری رو از سر بیرون کن اینا دیگه شیرشون کشیده شده که قیمتشون اینه صرفا یه اطلاع رسانی بهتون بکنم که بدونین در هر صورت هرچی خریدین مبارکتون باشه

تو محاسبه گر کولر مستر هم زدم عددش با گرین یکی بود

لینک به دیدگاه

سلام

برای پاور enermax توصیه میشه . همراه با superflower و seasonic از جمله بهترین انتخاب ها هستند .

thermaltake و evga و corsair و یکی دو مورد دیگه هم در رده بعدی قرار می گیرن .

همه اینها بالاتر از گرین هستند .

لینک به دیدگاه

سلام

کلا پاورای چند ریلی رو بیخیال شو چون همه قدیمین

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

کلا پاورای چند ریلی رو بیخیال شو چون همه قدیمین

نه اینطور نیست

چند ریلی بودن مزیت های جداگانه داره (به علت سیستم امنیتی برای هر ریل) ولی از معایبش اینه باید خروجی قطعات متصل به ریلت مطعمن باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...