رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام به نظر من یه پاور قویتر بگیری بهتره که حد اقل یه 8پین و یه 6پین داشته باشه من 280x مارک ایسوس داشتم همین مدلی که شما داری اون زمان هم یه تبدیل برق اشغال هم تویه کارتنش بود ولی چون  پاورم  برق 8پین نداشت مجبور شدم از تبدیل استفاده کنم بعد دو سه ماه دیدم کارت داره فناش تویه بازی یه دقیقه stop میکنه دقیقه بعد هم راه میوفته یه چند روزی به خودم نیاوردم دیدم که وقتی سیتمو روشن میکنم فن های گرافیک نمیچرخه فرستادم گارانتی برام یه کارت نو فرستادن؛بهتره که یه پاور 600 مارک گرین یا هر مارک دیگه ای بگیری که حد اقل برق 8پین و6پین داشته باشه اینجوری خیالت راحت تره فکر استفاده از تبدیل رو از توی ذهنت پاک کن که سیستمت به فنا نره.

ویرایش شده توسط حامد 480
لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پست‌های محبوب

Aimbot

تصاویر ارسال شده

در هم اکنون، حامد 480 گفته است :

سلام به نظر من یه پاور قویتر بگیری بهتره که حد اقل یه 8پین و یه 6پین داشته باشه من 280x مارک ایسوس داشتم همین مدلی که شما داری اون زمان هم یه تبدیل برق اشغال هم تویه کارتنش بود ولی چون  پاورم  برق 8پین نداشت مجبور شدم از تبدیل استفاده کنم بعد دو سه ماه دیدم کارت داره فناش تویه بازی یه دقیقه stop میکنه دقیقه بعد هم راه میوفته یه چند روزی به خودم نیاوردم دیدم که وقتی سیتمو روشن میکنم فن های گرافیک نمیچرخه فرستادم گارانتی برام یه کارت نو فرستادن؛بهتره که یه پاور 600 مارک گرین یا هر مارک دیگه ای بگیری که حد اقل برق 8پین و6پین داشته باشه اینجوری خیالت راحت تره فکر استفاده از تبدیل رو از توی ذهنت پاک کن که سیستمت به فنا نره.

پاور بنده که GREEN 550W GOLD 80PLUEهست 2تا 8پین داره

پاور 550 وات کفایت کامل میکنه ولی حالا بالاترم بد نیست

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1399 در 22:34، حامد 480 گفته است :

مرسی ممنون بابت راهنمایتون

در در 14 تیر 1399 در 22:40، yasin1380 گفته است :

پاور بنده که GREEN 550W GOLD 80PLUEهست 2تا 8پین داره

پاور 550 وات کفایت کامل میکنه ولی حالا بالاترم بد نیست

گرون ترین سری هم هستش احتمالا 530 یا 580 گرین میگیرم ولی فعلا باید صبر کنم تا بودجم بیشتر بشه

در در 14 تیر 1399 در 16:05، Buddy گفته است :

واسه بررسی دقیقش من یک سرچی زدم موارد تخصصی بدربخوری (مثل jonnyguru) پیدا نکردم اما به صورت کلی یک قاعده سرانگشتی رو مورد نظر داشته باشین که با توجه به گواهی نامه ۸۰ پلاس که مربوط به بهره وری انرژی پاور میشه تا حد زیادی راجع به متریال و مهندسی مواد بکار رفته داخل پاور قضاوت کرد که با توجه به اینکه کولرمستر گواهی نامه پایه داره، پیشنهادش نمی کنم.

در مورد میزان مصرف هم بهتره به عنوان یک قاعده سر انگشتی دیگه محاسبه میزان مصرف قطعاتتون رو یه ۱۰ درصد هم بهش اضافه کنین یعنی واسه ۴۵۰ یه ۵۰ دیگه هم اضافه کنید و از بین ۵۰۰ وات ها انتخاب کنید.

نظرتون درباره این مدل انر مکس چیه؟ 

enermax modu 82+ 625w

در کل فهمیدم انر مکس خوبه ولی این مدل اولین تولیدش مال سال 2008 نمیدونم تا چهسالی تولید شده و... فروشنده میگه کاملا سالمه و نویز نداره و... پلپ و تعمیری نیست

در در 15 تیر 1399 در 18:42، Buddy گفته است :

اگه نو باشه یه چیزی ولی چون خیلی وقت از اولین عرضش می گذره دست دوش رو اصلا توصیه نمی کنم.والا نمیدونم چ مدتی هم هست که کار میکنه فقط بهم گفتن که سالمه و اکبند و تر و تمیز 

در در 15 تیر 1399 در 21:54، amirarsalan76 گفته است :

من اولین سیستمی که بستم همین اشتباه رو کردم و گرافیکی که داشتم مث یکی شما بود مصرفش و منم 530 گرین انداختم

به نظر میومد داره خوب جواب میده ولی بعد یک ماه دیسک انداختم توی دی وی دی رامش و دیدم برق کم اورد و کند عمل میکرد

جدی نگرفتم و دوماه بعد یکی از ماژول های رمم رو ازدست دادم

موقعی که کیس رو باز کردم دیدم اون تبدیل آی دی ای که برای تامین برق شیش پین زدم(چون خوده پاور فقط یه هشت پین داشت) ذوب شده و معلومم بود مال حداقل چندروز قبل بوده

خلاصه سره اختلاف قیمت 60 هزارتومنی بین 530 وات و 700 وات یه رم 150 هزارتومنی رو بفنا دادم

بعد از اون همیشه یکی از باکیفیت ترین هارو سعی کردم بندازم

همین الان واسه یه باندل 300 هزار تومنی یه پاور گرین 380 وات انداختم 

چ گویم والا مام گیر کردیم بین این قیمتا اگر از داخل پاور ی 6 پین اضافه کنم مشکلی نداره؟ یکیهست گفت که بلده و مشکلی هم اینجاد نمیشه

در در 15 تیر 1399 در 21:54، amirarsalan76 گفته است :

من اولین سیستمی که بستم همین اشتباه رو کردم و گرافیکی که داشتم مث یکی شما بود مصرفش و منم 530 گرین انداختم

به نظر میومد داره خوب جواب میده ولی بعد یک ماه دیسک انداختم توی دی وی دی رامش و دیدم برق کم اورد و کند عمل میکرد

موقعی که کیس رو باز کردم دیدم اون تبدیل آی دی ای که برای تامین برق شیش پین زدم(چون خوده پاور فقط یه هشت پین داشت) ذوب شده و معلومم بود مال حداقل چندروز قبل بوده

خلاصه سره اختلاف قیمت 60 هزارتومنی بین 530 وات و 700 وات یه رم 150 هزارتومنی رو بفنا دادم

مدل کارت گرافیکتون چی بود

در در 16 تیر 1399 در 02:39، ALIREZA9074 گفته است :

اگر اجازه بدید اضافه کنم که حتی با پاور دیگه توصیه نمیشه از تبدیل مولکس به 6 پین یا حتی مولکس به ساتا استفاده کنید دلیلش هم با چندتا عکس براتون شرح میدم که البته میتونید شاهکار هایی که با این ابتکار ها (مولکس به ساتا یا مولکس به 6 پین رخ داده رو یه سرچ بزنید ببینید حداقلش اینه که ارزش نداره بخاطر چند صد تومن بالا پایین سلامت یک یا چند قطعه ی چند میلیونی رو به خطر بندازید

پاور قبلیم دوتا خروجی ساتا داشت و کوتاه بود و فقط از یکیش میشد استفاده کرد منم به هاردم تبدیل ای دی زدم و تقریبا میتونم بگم 5 ساله این هارد رو دارم و هنوز سالمه

در در 16 تیر 1399 در 08:36، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

پسر خوب شما چه اصراری داری که حتما و حتما تبدیل بزنی!!!!!!!!!!!!این همه انسان با تجربه با این همه دلیل میگن این کار رو نکن.من خودم سر اینکار یه هارد سوزوندم.

تو این بیداد قیمت دلار میخوای سیستمت رو بفرستی روی هوا؟؟؟

کارتهای amd کارتهای داغ و پر مصرفی هستند باید پاور خوب داشته باشند.مشخصات دقیق سیستمت چیه؟

سی پی یو 3570 مادربردم ی 4 پین و ی 24 پین میخوره ی هارد 500 گیگ 2تا رم 4 گیگ ddr3 ی دی وی دی رایتر 4فن 12 سانتی و کارت گرافیک r9 280x

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

نظرتون درباره این مدل انر مکس چیه؟ 

enermax modu 82+ 625w

در کل فهمیدم انر مکس خوبه ولی این مدل اولین تولیدش مال سال 2008 نمیدونم تا چهسالی تولید شده و... فروشنده میگه کاملا سالمه و نویز نداره و... پلپ و تعمیری نیست

اگه نو باشه یه چیزی ولی چون خیلی وقت از اولین عرضش می گذره دست دوش رو اصلا توصیه نمی کنم.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

مرسی ممنون بابت راهنمایتون

گرون ترین سری هم هستش احتمالا 530 یا 580 گرین میگیرم ولی فعلا باید صبر کنم تا بودجم بیشتر بشه

لینک به دیدگاه

اگر اجازه بدید اضافه کنم که حتی با پاور دیگه توصیه نمیشه از تبدیل مولکس به 6 پین یا حتی مولکس به ساتا استفاده کنید دلیلش هم با چندتا عکس براتون شرح میدم که البته میتونید شاهکار هایی که با این ابتکار ها (مولکس به ساتا یا مولکس به 6 پین رخ داده رو یه سرچ بزنید ببینید حداقلش اینه که ارزش نداره بخاطر چند صد تومن بالا پایین سلامت یک یا چند قطعه ی چند میلیونی رو به خطر بندازید

777699af7784ac091a44a9626bab672b07b9b17c.jpg

4h9rmurm5nxx.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hesamzareei گفته است :

چ گویم والا مام گیر کردیم بین این قیمتا اگر از داخل پاور ی 6 پین اضافه کنم مشکلی نداره؟ یکیهست گفت که بلده و مشکلی هم اینجاد نمیشه

پسر خوب شما چه اصراری داری که حتما و حتما تبدیل بزنی!!!!!!!!!!!!این همه انسان با تجربه با این همه دلیل میگن این کار رو نکن.من خودم سر اینکار یه هارد سوزوندم.

تو این بیداد قیمت دلار میخوای سیستمت رو بفرستی روی هوا؟؟؟

کارتهای amd کارتهای داغ و پر مصرفی هستند باید پاور خوب داشته باشند.مشخصات دقیق سیستمت چیه؟

لینک به دیدگاه

اگر سختتون هست نو خریداری کنید 

جنس دست دوم تمیز تهیه کنید بهتر از تبدیل زدن هست

.......

Screenshot (255).png

Screenshot (260).png

Screenshot (257).png

Screenshot (254).png

Screenshot (256).png

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

تاپیکو نخوندم ولی چندتا پست آخر رو مطالعه کردم گویا یک یا چند نفر قصد استفاده از تبدیل مولکس به ساتا رو دارن

باید به عرض برسونم بنده دو عدد هارد سوزوندم سر همین ماجرا . نکن عزیز

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hesamzareei گفته است :

سی پی یو 3570 مادربردم ی 4 پین و ی 24 پین میخوره ی هارد 500 گیگ 2تا رم 4 گیگ ddr3 ی دی وی دی رایتر 4فن 12 سانتی و کارت گرافیک r9 280x

کارتهای سری 200 ای ام دی فوق العاده گرم و پر مصرف هستند و منبع تغذیه سرحال لازم دارن.شما میخوای منبع تغذیه دست دوم تهیه کنی که بخش بالایی از توانایی خودشو طی سالها کارکرد مداوم از دست داده و تازه میخوای تبدیل هم بزنی!!!!در واقع داری همه چیز رو داری برای به فنا دادن سیستم مهیا میکنی.شما میگی اگر تبدیل مضره پس چرا ساخته میشه؟این تبدیل ها نه کابلهاشون استاندارده  و نه سوکتهاشون.به نظرمن یه پاور 530 و یا 550 تهیه کن و خیالت خودت رو راحت کن.

لینک به دیدگاه

در در 16 تیر 1399 در 12:52، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

کارتهای سری 200 ای ام دی فوق العاده گرم و پر مصرف هستند و منبع تغذیه سرحال لازم دارن.شما میخوای منبع تغذیه دست دوم تهیه کنی که بخش بالایی از توانایی خودشو طی سالها کارکرد مداوم از دست داده و تازه میخوای تبدیل هم بزنی!!!!در واقع داری همه چیز رو داری برای به فنا دادن سیستم مهیا میکنی.شما میگی اگر تبدیل مضره پس چرا ساخته میشه؟این تبدیل ها نه کابلهاشون استاندارده  و نه سوکتهاشون.به نظرمن یه پاور 530 و یا 550 تهیه کن و خیالت خودت رو راحت کن.

به نظرتون ی پاور 580 وات تراست نو بخرم یا ی گرین دست دو یا انرمکس دست دو و... 

لینک به دیدگاه

بهتره کارت گرافیگت رو بفروشی و با پولش‌ یه rx 570 یا rx 580 دست دو تهیه کنی.

در نهایت یه پاور 400 یا 430 وات کارتو راه میندازه.

ویرایش شده توسط irajshop
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، irajshop گفته است :

بهتره کارت گرافیگت رو بفروشی و با پولش‌ یه rx 570 یا rx 580 دست دو تهیه کنی.

در نهایت یه پاور 400 یا 430 وات کارتو راه میندازه.

دیگه حسو حال این کار نیست بعد نهایت با پول این ی rx 470 میدن ک ماین شده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...