رفتن به مطلب

مشکل دوام سلاح در دارک سولز 2 نسخه pc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
دوستان در دارک سولز 2 نسخه scholar of the firt sin یه مشکلی که هست تخریب سریع سلاح هست. بقدری که مجبورم 2 تا یا 3 تا سلاح با خودم بردارم و عوضشون کنم. در اینترنت کلی جستجو کردم و این باگ در نسخه پی سی موجوده.
کسی راهنمایی و راه حلی داره برای این موضوع؟

لینک به دیدگاه

تو این نسخه نسبت به بقیه زودتر سلاح میشکنه کاملا طبیعه تو دارک سولز 3حتی یکبار هم نشده سلاح تعمیر کنم ولی DS2قضیه فرق میکنه و سختر از نظر من، میتونم بگم تخریب سلاح و زره تو این نسخه بیست برابر سریعتر،سیستم بازی همینه.

وقتی بشکنه باید برگردی Majulaبدی Blacksmithتعمیرش کنه چندتاrepair powder ازش بخر وقتی durability کم شد ازش استفاده کن تا کار به تعمیر سلاح نرسه، حواست باشه به کجا ضربه میزنی این خیلی مهمه،  کوزه هایی که توgutter قرار داره توش مایعه ای هست که بلافاصله ممکنه سلاح و زره رو از بین ببره

ویرایش شده توسط 🍫Caffeine Addicted
لینک به دیدگاه

طبیعیه 

البته وقتی قدرت سلاحت میره بالا با ضربه های کمتر میتونی بکشی پس دیر تر هم خراب میشه،شمشیر و به در و دیوار هم نزن 

بعد اسلحه های بزرگ مثل پتک چکش و اینا دیر تر خراب میشن در عوض شمشیر مثل rapier سریع خراب میشن(ولی خدایی خیلی خفنه دوال رپیر)

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

طبیعیه 

البته وقتی قدرت سلاحت میره بالا با ضربه های کمتر میتونی بکشی پس دیر تر هم خراب میشه،شمشیر و به در و دیوار هم نزن 

بعد اسلحه های بزرگ مثل پتک چکش و اینا دیر تر خراب میشن در عوض شمشیر مثل rapier سریع خراب میشن(ولی خدایی خیلی خفنه دوال رپیر)

در 11 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

تو این نسخه نسبت به بقیه زودتر سلاح میشکنه کاملا طبیعه تو دارک سولز 3حتی یکبار هم نشده سلاح تعمیر کنم ولی DS2قضیه فرق میکنه و سختر از نظر من، میتونم بگم تخریب سلاح و زره تو این نسخه بیست برابر سریعتر،سیستم بازی همینه.

وقتی بشکنه باید برگردی Majulaبدی Blacksmithتعمیرش کنه چندتاrepair powder ازش بخر وقتی durability کم شد ازش استفاده کن تا کار به تعمیر سلاح نرسه، حواست باشه به کجا ضربه میزنی این خیلی مهمه،  کوزه هایی که توgutter قرار داره توش مایعه ای هست که بلافاصله ممکنه سلاح و زره رو از بین ببره

ممنون از توضیحاتتون. اینم درسته که تخریب صلاح وجود داره و سریعترم هست تو دارک سولز 2 ولی یجاهایی غیر طبیعیه و باگ هست و فقط تو نسخه pc که با 60 فریم اجرا میشه این ایراد وجود داره. یه سرچ بزنید متوجه منظورم میشین.

مثلا ضربه زدن به موجودای مرده روی زمین 30 درصد سلامتیه سلاح رو تخریب میکنه. چند تا راه حل تو سایتها دیدم ولی درست نشد. گفتم شاید اینهمه عاشق های سولز وجود داره کسی تا حالا راه حلی براش پیدا کرده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است :

ممنون از توضیحاتتون. اینم درسته که تخریب صلاح وجود داره و سریعترم هست تو دارک سولز 2 ولی یجاهایی غیر طبیعیه و باگ هست و فقط تو نسخه pc که با 60 فریم اجرا میشه این ایراد وجود داره. یه سرچ بزنید متوجه منظورم میشین.

مثلا ضربه زدن به موجودای مرده روی زمین 30 درصد سلامتیه سلاح رو تخریب میکنه. چند تا راه حل تو سایتها دیدم ولی درست نشد. گفتم شاید اینهمه عاشق های سولز وجود داره کسی تا حالا راه حلی براش پیدا کرده.

سلام

یه ترینر دانلود کن و durability اسلحه رو نامحدود کن .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است :

نسخه استیم هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

یه ترینر دانلود کن و durability اسلحه رو نامحدود کن .

فکر کنم بهترین راه همینه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

نسخه استیم هیچ مشکلی نداره

بنده از دانلودها دانلود کردم. میتونین یه لینک از نسخه استیم بدین ازونجا بردارم؟ کدوم سایت نسخه استیم گذاشته؟

لینک به دیدگاه

سلام. من نسخه کرکی رو بازی کردم ولی مشکلی نداشته. این جوری که شما میگید غیر طبیعیه و نباید به این حد باشه. احتمالا باگ نسخه ای که دارید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

سلام. من نسخه کرکی رو بازی کردم ولی مشکلی نداشته. این جوری که شما میگید غیر طبیعیه و نباید به این حد باشه. احتمالا باگ نسخه ای که دارید

شاید مشکل بوده و متوجه نشدین. شاید زود به زود استراحت میکردین تو بونفایر متوجه نشدین... چون تمام سایتها نوشتن که نسخه scholar این باگ رو داره

لینک به دیدگاه

اگر  این طوری که شما میگید به این زودی سلاح خراب میشد یادم میموند. حتی اینم بگم که کل بازی رو با یه اسلحه رفتم و چنین چیزی ندیدم. البته نسحه کرک قدیمی بود. شاید باگ جدیداشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است :

بنده از دانلودها دانلود کردم. میتونین یه لینک از نسخه استیم بدین ازونجا بردارم؟ کدوم سایت نسخه استیم گذاشته؟

استیم یعنی نسخه اورجینال بازی،الا 75درصد تخفیف خورده میشه با کمتر از 2 دلار خریدش،ریجن آرژانتین

https://store.steampowered.com/app/335300/DARK_SOULS_II_Scholar_of_the_First_Sin/

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است :

این مدلی که شما میگید که آره خیلی عجیبه،مثلا اگه دوام اسلحه ۶۰تا باشه مثلا میشه باش ۱۲۰تا ضربه زد ،بعد دشمنی که پشتشو کرده وقتی stab میزنی اصلا کم نمیکنه،من آخرین بار نسخه فیت گرل و گرفتم چنین مشکلی نداشت از dlfox گرفتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

استیم یعنی نسخه اورجینال بازی،الا 75درصد تخفیف خورده میشه با کمتر از 2 دلار خریدش،ریجن آرژانتین

https://store.steampowered.com/app/335300/DARK_SOULS_II_Scholar_of_the_First_Sin/

آهان نمیدونستم

یعنی با 30 یا 40 تومن میتونم بخرمش؟ اینکه خیلی خوبه. میشه بفرمایین چجوری و راهش چیه؟ من تاحالا گیمی نخریدم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است :

آهان نمیدونستم

یعنی با 30 یا 40 تومن میتونم بخرمش؟ اینکه خیلی خوبه. میشه بفرمایین چجوری و راهش چیه؟ من تاحالا گیمی نخریدم.

بله همین حدود،دیگه آنلاین هم میتونی بازی کنی

@SaeedPCMسعید عزیز لطفا راهنمایی بفرمایید،امکان داره براش یه اکانت بساز گیم رو براش بخر تحویلشون بده

لینک به دیدگاه

ممنون کافی جان :دی 

بله استیم راحت و با قیمت مناسب میشه خرید کرد سوالی بود بفرمایین پی وی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...