رفتن به مطلب

سوال و جواب در مورد مشكلات كامپيوتر !!

MoHaMaD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . ميخواستم بگم هركه در مورد كامپيوتر مشكل يا سوالي داره اينجا بگه تا كساني كه بلدن راهنمايي كنن !!!:rolleyes:

لینک به دیدگاه

خوب اول از همه خودم ميگم !!!

من آنتي ويروس Nod32 رو با حجم 12 مگابايت آپديت كردم . حالا چون من دايل آپ دارم و آپديت خيلي طول ميكشه ميخواستم بپرسم راهي هست كه بعد از نصب ويندوز ديگه آپديت نكنم و با همون فايلهايي كه قبلا از طريق آپديت دانلود كردم آنتي ويروس رو آپديت كنم ؟؟؟ يا مثلا فايل هاي آپديت رو بدم به بابام تا ببره سر كار آنتي ويروسشونو آپديت كنه منظورم اين فايل ها هست !!!

updfile_thumb.JPG

لینک به دیدگاه

سلام من واسه کسپر اسکای فایلای آپدیت رو از فولدر آپدیت کپی پیست میکنم کار میکنه حالا واسه Nod32 رو نمیدونم .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من يه مدتيه بعضي وقتا كه ميام تو اينترنت و يه سايتي رو باز مي كنم يهو تمام پنجره ها بسته ميشه يا مثلا وقتي تو اينترنتم يه دفعه 50 – 60 تا صفحه خودش باز ميشه و هرچي ببندمشون دوباره باز ميشن تا اينكه از اينترنت در بيام وقتي هم كه در ميام يه صفحه مياد كه كه نوشته Connect و Stay Offline وقتي Stay Offline يا دكمه كلوز رو ميزنم يه صفحه اينترنت اكسپلورر جديد باز ميشه كه اونم اين صفحه رو داره كه اگه باز كلوز رو بزنم دوباره يه صفحه جديد باز ميشه !!! اگه ميشه كمك كنيد كه چي كنم . راستي من آنتي ويروس NOD32 رو با آخرين آپديت دارم .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من يه مدتيه بعضي وقتا كه ميام تو اينترنت و يه سايتي رو باز مي كنم يهو تمام پنجره ها بسته ميشه يا مثلا وقتي تو اينترنتم يه دفعه 50 – 60 تا صفحه خودش باز ميشه و هرچي ببندمشون دوباره باز ميشن تا اينكه از اينترنت در بيام وقتي هم كه در ميام يه صفحه مياد كه كه نوشته Connect و Stay Offline وقتي Stay Offline يا دكمه كلوز رو ميزنم يه صفحه اينترنت اكسپلورر جديد باز ميشه كه اونم اين صفحه رو داره كه اگه باز كلوز رو بزنم دوباره يه صفحه جديد باز ميشه !!! اگه ميشه كمك كنيد كه چي كنم . راستي من آنتي ويروس NOD32 رو با آخرين آپديت دارم .

با سلام

دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد ویروسه باید ویروس کشی کنید .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز گفتم كه من Nod32‌آپديت امروز رو دارم !!!!

سلام

خوب یک بار سیستمتون رو اسکن کنید اگر مشکلتون حل نشد ویندوز رو عوض کنید و قبل از اینکه وارد هیچ یک از درایوهای هاردتون بشید آنتی ویرستون رو نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید 100 درصد مشکلتون حل میشه مطمئن باشید .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان . ببخشيد من يه ويندوز نصب كردم ، تا يه مدت خوب كاركرد . بعد يه پرينتر نصب كردم . حالا وقتي كامپيوتر رو خاموش و روشن ميكنم سيستم از يه جوري مياد بالا كه انگار Stand By كردي !!! ( اونجا كه روي يه عكس كليك ميكني بعد محيط ويندوز مياد بالا ) . دوباره ويندوز رو حذف كردم و از دوباره نصب كردم بعد دوباره پرينتر رو نصب كردم دوباره همينطوري شد . در ضمن من كامپيوتر رو Hibernate نكردم . ميخواستم بگم اگه ميشه فقط سريع كمك كنيد آخه يكم عجله دارم !!!! ممنون .

لینک به دیدگاه

كسي نبود جواب مارو بده ؟؟؟ دوستان كمك كنيد !!

معمولا این جور درایور ها یا مثلا VS میان واسیه خودشون یک user تعریف می کنن که غیر قابل دسترس-به خاطر همین وقت بالا امدن ویندوز صفحه انتخاب میاد-

لینک به دیدگاه

سلام

سيستم من موقع بالا اومدن روي لودينگ اوليه ويندوز (صفحه مشکي قبل از لود شدن ويندوز) گير ميکنه و بعداز چند دقيفه پيغامno hard disk ميده ولي قبلش هارد رو ميخونه. با ريست کردن کامپيوتر دوباره همين اتفاق مي افته ولي ديگه پيغام نميده و تقريبا يه ربع طول ميکشه تاسيستم بالا بياد. يعني سيستم من موقع بالا اومدن بعضي وقتها نمي تونه هارد رو بخونه . علت چيه ؟ لطفا راهنماييم کنيد . باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . ببخشيد من يه روز يا هو رو باز كردم خواستم برم Offline هامو بخونم ديدم تمام ادد ليستم حذف شده !!! بعد بستمش و به فردا دوباره رفتم ديدم دوتاشون اومده !! باز بستمشو به پس فرداش دوباره بازش كردم ديدم يكي توشه !!! به نظرتون امكان داره ايدي مو هك كرده باشن ؟؟؟ آيا مشكل از خود سايت ياهو نيست ؟؟؟ در ضمن اگه ميشه بگين چه طوري پسورد آيدي مو عوض كنم . ممنون .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . ببخشيد من يه روز يا هو رو باز كردم خواستم برم Offline هامو بخونم ديدم تمام ادد ليستم حذف شده !!! بعد بستمش و به فردا دوباره رفتم ديدم دوتاشون اومده !! باز بستمشو به پس فرداش دوباره بازش كردم ديدم يكي توشه !!! به نظرتون امكان داره ايدي مو هك كرده باشن ؟؟؟ آيا مشكل از خود سايت ياهو نيست ؟؟؟ در ضمن اگه ميشه بگين چه طوري پسورد آيدي مو عوض كنم . ممنون .

دوست عزیز مشکلاتی که در اینترنت با یا هو پیش میاد دلایل مختلفی میتونه داشته باشه....

و فکر میکنم این مربوط به این تاپیک نباشه و این مسائل جزو مشکلات کامشیوتر به حساب نمیاد.

لینک به دیدگاه

سلام

سيستم من موقع بالا اومدن روي لودينگ اوليه ويندوز (صفحه مشکي قبل از لود شدن ويندوز) گير ميکنه و بعداز چند دقيفه پيغامno hard disk ميده ولي قبلش هارد رو ميخونه. با ريست کردن کامپيوتر دوباره همين اتفاق مي افته ولي ديگه پيغام نميده و تقريبا يه ربع طول ميکشه تاسيستم بالا بياد. يعني سيستم من موقع بالا اومدن بعضي وقتها نمي تونه هارد رو بخونه . علت چيه ؟ لطفا راهنماييم کنيد . باتشکر

دوست عزیز هارد شما ساتا هست؟

مدل مادربردتون رو هم بگید لطفا.........

لینک به دیدگاه

سلام

با سلام

دوست عزیز آگر میتونید با یه هارد دیگه تست کنید ولی قبل از این کار از سالم بودن کابل هاردتان مطمئن شوید و هارد رو با یه کابل دیگه تست کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

من یک مشکل برام پیش اومده میخواستم راهنماییم کنیم .

سیستم من با چند تا از بازی ها مشکل داره و وقتی وارد بازی میشه یهو میپره بیرون و صفحه سیاه میشه و علامت پاور سیوینگ مود میاد رو مانیتور و باید سیستم رو ریست کرد . توی Rainbowsix 2 و Fear و Assassin's Creed .

مشخصات سیستم:

مادر برد: Dfi Lanparty Dk

گرافیک: Ati 4850 Gigabyte

Cpu : Intel E8400

Ram: 4g

اینو هم بگم با بقیه بازی ها هیچ مشکلی نداره و همه رو به راحتی با بهترین کیفیت اجرا میکنه!!!

حالا میخواستم بدونم این مشکل از کارت گرافیکه یا چیزه دیگه ایه؟

دوست گلم این اتفاق دلیلهای زیادی میتونه داشته . بر طبق تجربه ناچیز من فکر میکنم اکثر این ایرادها از رم کارت گرافیک و یا رم سیستم هستش . این اولین دلیلش هستش . که کاربر رو از بازی بیرون میندازه . مسئله دیگه هم امکان داره باشه . البته بعضی از دوستان فکر نکنن که مقرضانه حرف میزنم کارتهای 4850 با فن ریفرنس دمای زیادی ایجاد میکنه و امکان داره بازم میگم که امکان داره در هنگام اوج اجرای بازی دما بسیار بالا بره که این چنین اتفاقی بیافته .

البته در کل باید اینها رو تست کرد و باید قطعات دیگری جایگزین کرد تا تست کامل بشه .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشيد می خواستم بگویم من زمانی که هر برنامه را دانلود میکنم و بعد می خواهم ان را باز کنم چنین ایروری میدهthe compressed (zipped) folder is invalid or corrupted از شما خواهشمند است مرا یاری یاری بفرمایید

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشيد می خواستم بگویم من زمانی که هر برنامه را دانلود میکنم و بعد می خواهم ان را باز کنم چنین ایروری میدهthe compressed (zipped) folder is invalid or corrupted از شما خواهشمند است مرا یاری یاری بفرمایید

درود

دوست عزیز معنای این ارور این هست که فولدری رو که شما قصد باز کردنش رو دارید فایلهاش ناقص یا خراب هست.

لینک به دیدگاه

با سلام

این مشکل وقتی به وجود میاد که فایلی که دانلود میکنید به صورت کامل دانلود نشده باشه این مشکل برای خودم زیاد پیش اومده .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

هيچكي نيست جواب سوالمو بده؟

درود

شما که هنوز سوالی نپرسیدی ;)

لینک به دیدگاه

دوستان آیا می شه بعد از پارتیشن بندی جدید

اطلاعاتی که روی هارد بوده و مربوط به پارتیشن بندی قبلی بوده رو ریکاوری کرد ؟

لینک به دیدگاه

امکانش هست . ولی صد در صد نیست . بعضی فایلها ممکنه برگردن . ولی خیلیهاش خراب میشن . مخصوصا فایلهای بزرگ . خودم اینکار رو انجام دادم . یک بار دو تا از پارتیشنهام پرید . دوباره پارتیشن بندی کردم . بعد ریکاوری کردم . اکثر فایلهای عکسی و متنی برگشت . ولی فیلمها و یکسری از فایلهای موسیقی فقط ظاهرا برگشتن . کار نمی کردن .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام، تازگی ها وقتی کامپیوتر رو به پریز برق میزنم خود به خود روشن میشه یکی از دوستان گفت که اشکال از پاوره لطفا کمکم کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...