رفتن به مطلب

بهترین تنظیمات برای موس های Bloody در R6

Ali98
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یک عدد موس J90 خریداری کردم و نرم افزارشم اجرا کردم اسنایپر فعاله مشکلی هم باهاش ندارم

سری J  و P خودشون اکتیو هستن نیاز ب کد فعال سازی ندارن 

در قسمت هدشات جایی ک باید رکویل گرفته بشه مشکل دارم حتی عکس هایی ک خود کانال نوترونیک یا همون نماینده ای فورتک تو ایران گذاشت رو هم اعمال میکنم با سنس پیشنهادی اونا ب نتیجه مطلوب نمیرسم این درصورتیه خیلیا با همین موس های بلادی میتونن رکویل گان هایی مثل باک توییچ و الا رو بگیرن

اگه تو تنظیمات وارد هستین کمک کنید خیلی خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

توییچ  روش یه خفه کن بزار(اسم اینگلیسیش یادم نیست)  ...این طوری اگر پینگت خوب باشه (زیر100) راحت هد رو میتونی بزنی

برای باک فقط باید رو حالت تک تیر بندازی و باموس پشت سرهم بزنی(البته موس شما قابل تنظیم هست ولی خب بستگی به راحتی خودتون داره)......(پیشنهادم همون اسلحه تک تیرشو بردارین هم دمج خوب میده و لگدم نداره)

الا هم شما اسلحه اصلی رو شات گان بگیری بهتره ...با کلت از راه دور شلیک کن...(البته خب تکنیک داره باهاش کارکردن)

.........

اپراتور دفند فراست بگیر و ...والکری

اتکر هم توییچ و هیبانا و همچنین اسلج عالی هستن

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

توییچ  روش یه خفه کن بزار(اسم اینگلیسیش یادم نیست)  ...این طوری اگر پینگت خوب باشه (زیر100) راحت هد رو میتونی بزنی

برای باک فقط باید رو حالت تک تیر بندازی و باموس پشت سرهم بزنی(البته موس شما قابل تنظیم هست ولی خب بستگی به راحتی خودتون داره)......(پیشنهادم همون اسلحه تک تیرشو بردارین هم دمج خوب میده و لگدم نداره)

الا هم شما اسلحه اصلی رو شات گان بگیری بهتره ...با کلت از راه دور شلیک کن...(البته خب تکنیک داره باهاش کارکردن)

.........

MPX والکری در حد تفنگ آبپاش هم نیست :)

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

MPX والکری در حد تفنگ آبپاش هم نیست :)

😅

باید نشونت بدم ببینی چند مرده حلاجه

.....

چیزی که یادم رفت بندیته که اونم عالیه ..اصلحش لگم نداره .فقط کلیک چپ بگیر تا آخر😀

شادگان موزیشم که حرف نداره

لینک به دیدگاه

در در 15 تیر 1399 در 20:13، yasin1380 گفته است :

.........

واقعیت ماجرا اینه تاپیک لگ گیری با موس بلادی هست ن ساپرسور گذاشتن رو توییچ و استفاده از فراست😂

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

واقعیت ماجرا اینه تاپیک لگ گیری با موس بلادی هست ن ساپرسور گذاشتن رو توییچ و استفاده از فراست😂

متوجه هستم ولی تا یه درصدی با موس این مسعله حل میشه بقیش به توانایی خودتون وابسته هست(توقع نداشته باشین موس براتون تو بازی کاری کنه که مثل تیراندازی تو کانتر بشه براتون/)

لینک به دیدگاه

در در 15 تیر 1399 در 20:13، yasin1380 گفته است :

.........

سلام

والا منم بلادی دارم و بقیه هم دارن 

نمیدونم چرا برا اونا نوریکویله😂 برا ما نیست

واقعا چطور باید فعال بشه؟ تو قسمت هدشات باید چیکار کنیم؟!

لینک به دیدگاه

اینا رو برا Rainbow می خوای ؟!؟!؟:/معمولا واسه CSGOاستفاده میکنن که Recoil سنگینی داره نه Rainbowکه پشماتیک میزنی طرف هدشات میشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

اینا رو برا Rainbow می خوای ؟!؟!؟:/معمولا واسه CSGOاستفاده میکنن که Recoil سنگینی داره نه Rainbowکه پشماتیک میزنی طرف هدشات میشه

شما اصلا بگو کندی کراش بلاخره یک سری هستن چیت میزنن 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

شما اصلا بگو کندی کراش بلاخره یک سری هستن چیت میزنن 

حالا واسه CSGO خودم اصلا از این چیزا استفاده نمیکنم ولی حدود 2 سال دیگه Rainbow بازی نمیکنم یعنی از آخرین باری که بخاطر دوستام بازی رو ران کردم،تو تورنامنت خودشون کاراکتر طرف جا به جا میشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا ما که تو ایران با پینگ 90میایم دیگه کلش میشه داستان هزار و یک شب !

طرف میره یک هفته یوتیوب ببینه چجوری respawn killکنه کلش شده همین، یه communityفوق العاده مزخرف با آدمای چندش وحشی که از اول تا آخرش فقط دارن به هم فحش میدن متاسفانه توش گیمر وطنی زیاده که باعث میشه communityاز اینی که هست مزخرف تر بشه و آمار فحش دادن ها بره بالا،تیم کیلم توش خیلی زیاده اصلا این موردش قابل مقایسه با بازی های دیگه نیست !!!!!!!!!!همشونم ادعا میکنن بچه های گل و بلبلی هستن گیمر دختر هم زیاد داره که باعث میشه حالم بهم بخوره از اولم با این بازی حال نمیکردم آخه اوبی سافت کی بازی بی ایراد ساخته این دومیش باشه والا بوخودا🙄

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

حالا واسه CSGO خودم اصلا از این چیزا استفاده نمیکنم ولی حدود 2 سال دیگه Rainbow بازی نمیکنم یعنی از آخرین باری که بخاطر دوستام بازی رو ران کردم،تو تورنامنت خودشون کاراکتر طرف جا به جا میشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا ما که تو ایران با پینگ 90میایم دیگه کلش میشه داستان هزار و یک شب !

طرف میره یک هفته یوتیوب ببینه چجوری respawn killکنه کلش شده همین، یه communityفوق العاده مزخرف با آدمای چندش وحشی که از اول تا آخرش فقط دارن به هم فحش میدن متاسفانه توش گیمر وطنی زیاده که باعث میشه communityاز اینی که هست مزخرف تر بشه و آمار فحش دادن ها بره بالا،تیم کیلم توش خیلی زیاده اصلا این موردش قابل مقایسه با بازی های دیگه نیست !!!!!!!!!!همشونم ادعا میکنن بچه های گل و بلبلی هستن گیمر دختر هم زیاد داره که باعث میشه حالم بهم بخوره از اولم با این بازی حال نمیکردم آخه اوبی سافت کی بازی بی ایراد ساخته این دومیش باشه والا بوخودا🙄

اقا اینقد حالا حرص نخور

Warzone خوبه :)))

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

من یک سال هست بازی میکنم ، بجز MM بقیه چیزاش خوب بوده ، قبلا چیتر زیاد بود جدیدا توی 3 نا 800 هزار نفر رو بن کرده که خیلی کم تر شدن

به Csgo که پر روس هست و همه چیز تو بازی به Aiming بستگی داره و هرکی توش awp خوب بزنه میشه سلطان مچ  ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

این داستان تیم کیل فقط در کژوال هست ...تو رنک خیلی به ندرت اتفاق می افته این داستان .......حتما هم تیمی میخواد این بازی (رفیق هم محله ای اگر باشه که خیلی بهتره ..چون اگر بخواد از این گند بازیا دربیاره ..خودش حساب کار دستش میاد😅)

......

csgo جای خود دارد ولی کالاف واقعا خوبه کمتر توش گیمر احمق پیدا میشه (حداقل چیزی که من تجربشو دارم)

و تلفیق بشدت خوبی داره کالاف ...حالت ها ترکیب بازی کانتر (csgo) و رنبوسیکس هست و من بشدت دوست دارم ......(لامذهب بدیش فقط اپدیتاش هست که خیلی کمرشکنه )😏

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

این داستان تیم کیل فقط در کژوال هست ...تو رنک خیلی به ندرت اتفاق می افته این داستان .......حتما هم تیمی میخواد این بازی (رفیق هم محله ای اگر باشه که خیلی بهتره ..چون اگر بخواد از این گند بازیا دربیاره ..خودش حساب کار دستش میاد😅)

......

csgo جای خود دارد ولی کالاف واقعا خوبه کمتر توش گیمر احمق پیدا میشه (حداقل چیزی که من تجربشو دارم)

و تلفیق بشدت خوبی داره کالاف ...حالت ها ترکیب بازی کانتر (csgo) و رنبوسیکس هست و من بشدت دوست دارم ......(لامذهب بدیش فقط اپدیتاش هست که خیلی کمرشکنه )😏

آدم همیشه وقت نمیکنه بخواد Rankبازی کنه قضیه این،دیگه به پلات برسی همه می خوان یه پنجره یا یه سوراخ پیدا کنن Respawn kill بزنن

ویرایش شده توسط 🍫Caffeine Addicted
لینک به دیدگاه

فکر کنم توی همه گیم ها بن داره از جمله رینبو ولی سرچ کنی میاره ماکرو اسمش

لینک به دیدگاه

سلام این سه تا لینک رو چک کن من که چیزی متوجه نشدم اگر کسی چیزی متوجه شدید به من هم یاد بدهید از خود سایت اصلی ایمیل شده 

1

2

3

لینک به دیدگاه

والا من خودم ب درجه ای رسیدم لگد گان هایی مثل توییچ و باک ک خیلیا روش رفلکس و هولو واسه لگد گیری میزارن من با اکاگ میگیرم ولی واقعا لگد گان الا رو ب هیچ عنوان نمیتونم بگیرم!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، surena گفته است :

فکر کنم توی همه گیم ها بن داره از جمله رینبو ولی سرچ کنی میاره ماکرو اسمش

خوب تو بازی هایی مثل cs go نو رکویل ایجاد میکنه خوب طبیعیه ک بن داره ولی تو بازی مثل رینبو بن نداره چون نو رکویل ایجاد نمیکنه و اینکه از تنظیمات کارخانه هم استفاده نمیکنی و باید مال خودت بسازی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...