رفتن به مطلب

کارت گرافیک گینوارد geforce gt440 1024 ddr5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من تازگی یک سیستم جمع کردم

برای گرافیک این سیستم گفته بودم سری گینوارد gts 450 2048 برام بندازه که فروشنده گفت تو بازار نیست از اونجایی که من با فروشنده آشنا هستم به من gt440 1024 ddr5 رو پیشنهاد داد که گفت بازیهای روز رو کاملا اجرا میکنه حالا من سوالم از شما دوستان این هست که آیا این گرافیک gt440 از سری گینوارد خوب هست؟

اگر از نظر شما خوب نیست لطفا بگین تا بدم عوض کنه چون من زیاد سیستم ارتقا نمیدم میخوام گرافیکم تا 3 سال بازیهای روز رو اجرا کند .

با تشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

با درود،

آقا پیشبینی آینده تا سه سال خیلیه. B)

اگه محدودیت بودجه ندارید قطعاَ کارت بهتری بردار (دوستان اینجا وارد هستن در مورد مدل کارت Geforce پاسخ دقیقتری خواهند داد) منتها با توجه به این که هر دوی این کارت ها که نام بردید در مقایسه با بازی های امروز نسبتاُ متوسط رو به پایین هستن و شما هم اهل ارتقاع نیستید یه کم بیشتر هزینه کنید بهتره.

ضمناُ اگه مشخصات سیستمتون (میزان وات پاور و سایز مانیتورتون . . . ) رو هم اعلان کنید در مورد انتخاب کارت گرافیک مناسب کمک بهتری میتوان کرد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز معمولا برای مقایسه کارتها بنچمارکها کارساز تره. مقایسه ای بین 2 کارت اعلام شده از یک سایت معتبر قرار میدم تصمیم گیری با خودتون. ;)

image018.png

image019.png

image020.png

3DMark 11 indicates that, based purely on its GPU score, the Radeon HD 6850 is two-thirds faster and the GeForce GT 440 is 40% slower than the GeForce GTS 450

طبق گفته سایت : در 3DMark 11 پردازنده گرافیکی 6850 بهتر از دو کارت دیگه و GeForce GT 440 به اندازه 40% ضعیفتر از GeForce GTS 450 عمل کرده.

منبع : tomshardware

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

سلام ممنون از راهنمایی شما

مشخصات سیستم

mainboard- ASUS P8H61/USB3

ram- 8gig ddr3

pawer- green 750

cpu- core i3 2100

monitor- led samsung 20

میشه لطف بفرمایید یک کارت گرافیک تا 200000 تومان به من پیشنهاد بدید فقط از سری geforce باشه 2 گیگ هم بود بهتر با تشکر

من با این گرافیک زیاد بازی اجرا نکردم هنوز فقط call of daty جدید و gta که دوتا بازی رو با رزولیشن 900*1600 اجرا کردم ببینید من میخوام بازی هایی مثل مس افکت و کریسیس رو بدون لگ اجرا کند حالا من این گرافیک رو نگه دارم یا ببرم عوض کنم ؟

ببینید اگر این گرافیک با رزولیشن معقولی بتواند بازی ها رو اجرا مکند برای من کافی هست حتما نباید آخرین رزولیشن باشه اگر واقعا از پس بازی های روز بر بیاد که مشکلی نیست اگر نه لطفا بگید

لطفا یک کارت گرافیک هم از جفورس پیشنهاد بدید

با تشکر

ویرایش شده توسط S.HAMID.M
لینک به دیدگاه

مانیتور چند اینچ است و بازی ها را در چه رزولوشنی اجرا میکنید ؟ این خود فاکتور مهمی است !

لینک به دیدگاه

مانیتور 20 اینچ فکر میکنم رزولیشنش باید 900*1600 باشه که من بازی ها رو با این رزولیشن اجرا میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان لطف میکنید من رو سریع تر راهنمایی کنید

یک دنیا ممنون میشم

لینک به دیدگاه

xfx 6790 کارت فوق العاده اییه تو رنج قیمتی خودش

فکرمیکنم بتونی 230 بگیریش

تو همین سایتم فکنم با160-170 بتونی یه تمیزشو پیدا کنی

روش شک نکن فوق العادست

ویرایش شده توسط m22m
لینک به دیدگاه

به نظرم یه 6870 دست دوم بگیری حدود 250 خیلی بهتره تا این ها تا یکی دو سال هم میشه باهاش بازی کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اون لیستی که از قطعاتتون نوشتید اگر تهیه کردید که هیچ ولی اگر نه پاور 750 که احتمالا 785 منظورتون هست برای این سیستم زیاد هست و من 600 EU رو پیشنهاد میدم با قیمت حدود 105 هزار تومان.برای مین بورد میتونید یه مین بورد ارزونتر از برد ازراک تهیه کنید که تو اون رده اسوس با ازراک تفاوت محسوسی نداره!نه در کارایی و نه در کیفیت!برای رم هم 4 گیگ تمام بازیها رو تا چند سال آینده جواب میده و نیازی به حجم بیشتر نیست.درعوض صرفه حویی هایی که در خرید مابقی قطعات انجام دادید میتونید یه کارت گرافیک قدرتمند تر بگیرید که در اجرای بازی ها نقش اصلی رو ایفا میکنه.من حداقل یه 6870 رو بیشنهاد میکنم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دقیقاً چقدر میتونید برای گرافیک هزینه کنید دوست گرامی

من هم به شما 6790 یا 6850 از هر برندی شد رو پیشنهاد میدم برای مانیتور 20 بسیار عالی هست حدود 80% بازی ها رو راحت اجرا میکنه تو رزولیشن 20 اینچی

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

ممنون از تمام دوستان که من رو راهنمایی کردن ببینید دوستان گلم من این سیستم که در صفحه قبل نوشتم رو جمع کردم فقط باید گرافیک رو ببرم عوض کنم

من گرافیک های سری ati radeon رو نمیپسندم اطلا خوشم نمیاد

لطفا از گرافیک های geforce یک مدل مناسب تا قیمت 210000 تومان به من پیشنهاد بدید

گرافیکش در حدی باشه که من رو حد اقل 2 سال راه بندازه 2گیگ هم بود ddr3 هم بود مشکلی نیست

امروز میخوام برم عوض کنم با تشکر از همه شما سربلند و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

550ti بهترین انتخاب برای انویدیا هست ولی 6790 از اون بهتر تو بازیها عمل میکنه.460 هم میتونی بگیری که قدیمی تره ولی از 550 قویتره.البته رنج قیمتتون برای این کارتها باید یکم افزایش بدید مثلا تا 225.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز صرافی های بازار تهران دل.ار رو مجددا با قی.مت 1920 ت.ومان فروش اعلام کردند که این یعنی دوباره قیمت ها افزایش پیدا میکنه.پس اگر قصد خرید دارید زودتر اقدام کنید.درضمن از چندجا تا سایت قیمت گرفتم و قیمت قطعات بخصوص گرافیک در روز اول کاری سال 91 افزایش داشته.

لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزيز بهترين انتخاب براي nvidia كارت گرافيك gainward 550ti golden sample هست و قيمت حدودي 220 بوده اگر گرونتر نشده باشد.در ضمن وات پاور شما براي اين سيستم خيلي زياد است.

لینک به دیدگاه

Test Drive Unlimited Master مهمان

سلام دوست عزیز معمولا برای مقایسه کارتها بنچمارکها کارساز تره. مقایسه ای بین 2 کارت اعلام شده از یک سایت معتبر قرار میدم تصمیم گیری با خودتون. ;)

image018.png

image019.png

image020.png

3DMark 11 indicates that, based purely on its GPU score, the Radeon HD 6850 is two-thirds faster and the GeForce GT 440 is 40% slower than the GeForce GTS 450

طبق گفته سایت : در 3DMark 11 پردازنده گرافیکی 6850 بهتر از دو کارت دیگه و GeForce GT 440 به اندازه 40% ضعیفتر از GeForce GTS 450 عمل کرده.

منبع : tomshardware

البته ترجمه دقیقش این میشه: 3DMark11 تنها با توجه به امتیاز GPU نشان می دهد که 6850 به اندازه دو سوم (2/3 ،از 440) سریعتر و کارت 440 هم،40 % آهسته تر از GTS 450 است.

لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزيز بهترين انتخاب براي nvidia كارت گرافيك gainward 550ti golden sample هست و قيمت حدودي 220 بوده اگر گرونتر نشده باشد.در ضمن وات پاور شما براي اين سيستم خيلي زياد است.

دوست عزیز من اشتباه کردم اولین بار پاورم 750 بود اما دیدم زیاده رفتم Power Green GP430A-EU رو گرفتم الآن پاورم GP430A-EU هست مناسب هست دیگه؟

لینک به دیدگاه

430 وات برای کارت 440 کافیه . برای کارت 550 اگر 480 وات یا 530 وات باشه بهتره . 430 وات هم میکشه . ولی لب مرزه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...