رفتن به مطلب

آپدیت بایوس مادربرد z270 A

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان آیا ارتقا و آپدیت بایوس مادربرد های سری 7 یعنی همون z270 A برای cpuهای نسل 9 مثل I3 9100f منطقی و درسته؟ عمر قطعات کمتر نمیشه و خطری نداره؟؟ 

لینک به دیدگاه

تا 9400f مشکلی نداره البته بستگی به قدرت vrm داره ولی خوب نمیخوای ریسک کنی بهتره تعویض کنی مادربرد رو

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 17 تیر 1399 در 07:36، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

تا 9400f مشکلی نداره البته بستگی به قدرت vrm داره ولی خوب نمیخوای ریسک کنی بهتره تعویض کنی مادربرد رو

با i3 9100f بندازم مشکل پیش میاد؟

لینک به دیدگاه

نه اصلا راحت میتونی سری i3 8100 و i3 9100 و حتی i5 های سری 8 و 9 رو استفاده کنی.

من استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام.آغا ما یه برد ایسوس ماکسیموس آی ایکس کد  Z270 داریم نو و آکبند هس و گذاشتیم فروش بره و هنوز ازش استفاده نکردیم

خیلی در مورد بایوس مد تحقیق کردم،حالا با این اوصاف اگه فروش نرفت میشه اینو برای نسل 9 مثلا پردازنده i7 9700k  بایوس مد کرد!؟

اگه بشه با این قدرتی که این برد داره فوق العاده س....

هزینه تقریبی چقدره و آیا غیر از فلش بایوس و دستکاری فیزیکی روی پردازنده،دیگه نیازی به تغییرات روی برد هم هس؟؟؟

ممنونم از دوستان اگه اطلاعاتی دارن اینجا مطرح کنن ما هم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

https://www.win-raid.com/t3413f16-GUIDE-Coffee-Lake-CPUs-on-Skylake-and-Kaby-Lake-motherboards.html

سلام توی این تاپیک یک سری اموزش ها و راهکار ها گفته مث اینکه جواب گو هست ولی من خیلی نخوندم ازش 

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

سلام اصلا این کار رو انجام ندید شاید i3 9100f رو ساپورت کنه و تصویر بده اما در حقیقت کارایی i3 7100 رو میده بهتره مادربرد رو بفروشید و h310 که ارزون ترین مادربرد نسل ۹ هست رو تهیه کنید البته اگه بودجش رو دارین مادربرد های بالاتر از سری b یا z تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، idvidev گفته است :

سلام.آغا ما یه برد ایسوس ماکسیموس آی ایکس کد  Z270 داریم نو و آکبند هس و گذاشتیم فروش بره و هنوز ازش استفاده نکردیم

خیلی در مورد بایوس مد تحقیق کردم،حالا با این اوصاف اگه فروش نرفت میشه اینو برای نسل 9 مثلا پردازنده i7 9700k  بایوس مد کرد!؟

اگه بشه با این قدرتی که این برد داره فوق العاده س....

هزینه تقریبی چقدره و آیا غیر از فلش بایوس و دستکاری فیزیکی روی پردازنده،دیگه نیازی به تغییرات روی برد هم هس؟؟؟

ممنونم از دوستان اگه اطلاعاتی دارن اینجا مطرح کنن ما هم استفاده کنیم

من یه ویدیو دیدم تو یوتیوب طرف با Z270 , Z370 بنچمارک یه سی پی یو رو تست گرفت و در Z270 ده درصد سی پی یو امتیاز کمتری گرفت ، یا یکی از دوستان تو فروم پرشین تولز 9400 بعداز چند ماه سوخت البته زیر سی پی یو استیکر نزده بود ، الان که H310 مفت شده قیمتش 1700 شده ، فقط یه بدی داره اونم رم تا باس 2666 ساپورت میکنه و ظاهرشون هم ساده و کوچیک هستن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام اصلا این کار رو انجام ندید شاید i3 9100f رو ساپورت کنه و تصویر بده اما در حقیقت کارایی i3 7100 رو میده بهتره مادربرد رو بفروشید و h310 که ارزون ترین مادربرد نسل ۹ هست رو تهیه کنید البته اگه بودجش رو دارین مادربرد های بالاتر از سری b یا z تهیه کنید

میشه منبع یا سایتی بدید که این تست رو داشته باشه؟ جالبه من z270a با 9100f دارم وضعیتم از دوستم که 7500 داره بهتره...رم هم 2400 بوده تا 3000 آوردمش بالا

از تیرماه دارم ازش استفاده میکنم

Screenshot (158).png

Screenshot (157).png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

میشه منبع یا سایتی بدید که این تست رو داشته باشه؟ جالبه من z270a با 9100f دارم وضعیتم از دوستم که 7500 داره بهتره...رم هم 2400 بوده تا 3000 آوردمش بالا

از تیرماه دارم ازش استفاده میکنم

Screenshot (158).png

Screenshot (157).png

دوست عزیز به شخصه 9100f رو روی z270p ایسوس تست کردم پرفورمنس خیلی پایین تری میده بهتره h310 تهیه بشه که به قول دوستمون مفته 1700 هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

دوست عزیز به شخصه 9100f رو روی z270p ایسوس تست کردم پرفورمنس خیلی پایین تری میده بهتره h310 تهیه بشه که به قول دوستمون مفته 1700 هست

منم با خرید مادربرد مشکل ندارم با نظر اشتباهی که گذشتید مخالفم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

منم با خرید مادربرد مشکل ندارم با نظر اشتباهی که گذشتید مخالفم

عزیز قرار نیست توهین باشه برین تحقیق کنید که چند درصد افت پرفورمنس داره بعدش پیام بدین درضمن قرار نیست که این تایپک رو بهم بریزیم بهتره پ.خ بشه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

عزیز قرار نیست توهین باشه برین تحقیق کنید که چند درصد افت پرفورمنس داره بعدش پیام بدین درضمن قرار نیست که این تایپک رو بهم بریزیم بهتره پ.خ بشه

دارید اطلاعات اشتباه میرسونید توهین چیه؟

منبع بیارید که 9100f روی z270 از 7100 ضعیفتر عمل کرده تا منم بیخیال شم...از نظری که دادید دفاع کنید

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم 9100 روی b150 pro gaming  دارم استفاده میکنم . توی cinebench تفاوتی نداشته با سرچی که کردم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

دارید اطلاعات اشتباه میرسونید توهین چیه؟

منبع بیارید که 9100f روی z270 از 7100 ضعیفتر عمل کرده تا منم بیخیال شم...از نظری که دادید دفاع کنید

عزیز من نگفتم از 7100 کمتر میشه گفتم درحد 7100 میشه حالا شاید یکم بیشتر باشه ولی پرفورمنس اصلی 9100f رو نمیده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

عزیز من نگفتم از 7100 کمتر میشه گفتم درحد 7100 میشه حالا شاید یکم بیشتر باشه ولی پرفورمنس اصلی 9100f رو نمیده

قبول ندارم حرفتو چون خودم تست کردم و با کم کردن تایمینگ رم رنک بهتری هم گرفتم روی مادربرد b150m-a

b150-9100f.JPG

لینک به دیدگاه

بالا ترین رنکی که 7100 گرفته 465 هست 

https://hwbot.org/submission/4589537_venky_cinebench___r15_core_i3_7100_465_cb

این رنک 7100 با اور دست اومده و رنک عادی این سیپیو حدود 450 هست

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...