رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک ASUS ROG STRIX RTX 2080 Ti Advanced

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود و عرض ادب

قصد فروش کارت گرافیک ASUS ROG STRIX RTX 2080 Ti Advanced رو دارم.

کارت دارای کارتن و متعلقات و گارانتی حامی تا تاریخ 9/2022 است. کارت کلا 3.4 ماه کار کرده و عملا آکبند است.

در حال حاظر قیمت کارت به صورت آکبند 82 تومان است

قیمت فروش : 45 تومان

IMG_E7912.thumb.JPG.ca22081431ee5ceb67535c0447af2109.JPGIMG_E7913.thumb.JPG.4d215ab7508a3e089af43fb605dd27d1.JPGIMG_E7914.thumb.JPG.def7b1be06487d227f40496a93c17375.JPG

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام تعویض با 2080 سوپر از همین مدل استریکس ولی OC دارین؟
اگه اره چقدر سر میخواین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در در 2 مرداد 1399 در 12:08، Kiara گفته است :

سلام تعویض با 2080 سوپر از همین مدل استریکس ولی OC دارین؟
اگه اره چقدر سر میخواین

درود

تعویض ندارم دوست عزیز

قیمت روز کالا : 82 تومان

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/asus/asus-rog-strix-rtx2080ti-o11g-gaming-778046.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

آقا مهدی واقعا بابت اسپم شرمنده هستم ولی نتونستم جلوی خودم رو بگیرم، از وقتی اینو دیدم از شدت خنده دارم زمین رو گاز میگیرم🤣🤣🤣 خیلی خوبه خییییلیییی ۸۲ تومن

لینک به دیدگاه

درود 

این لینکی که گذاشتید قیمت 2080Ti OC هستش.

کارت شما مگر Advance نیست؟

اختلاف قیمت ندارن این دو با هم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا مهدی واقعا بابت اسپم شرمنده هستم ولی نتونستم جلوی خودم رو بگیرم، از وقتی اینو دیدم از شدت خنده دارم زمین رو گاز میگیرم🤣🤣🤣 خیلی خوبه خییییلیییی ۸۲ تومن

درود

والا متاسفانه شرایط بازار طوری هست که بیشتر نیاز به گریه است تا خنده 

در 8 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

درود 

این لینکی که گذاشتید قیمت 2080Ti OC هستش.

کارت شما مگر Advance نیست؟

اختلاف قیمت ندارن این دو با هم؟

درود

قطعا تفاوت قیمت دارند در حد ۴.۵ تومان

شما فرض کنید اصلا تفاوت قیمتشون ۲۰ میلیون باشه ، اون موقع میشه ۶۲ تومان ، آیا قیمتی که بنده قرار دادم نسبت به قیمت آکبندش بالا هست؟ ضمنا من زمانی که تاپیک‌کردم این کارت اصلا هیچ جا موجود نبود و همون موقع هم ۴۵ تومان قیمت گذاشتم.

در عین حال ممنون میشم اگر سوالی هست در پیام خصوصی پرسیده بشه و چنانچه مایل به خرید هستید در تاپیک پست بگذارید.

ممنونم

لینک به دیدگاه

کارت به صورت حضوری از جناب ظهوریان خریداری شد.

لینک به دیدگاه

یعنی یه کارگر معمولی برای خریدش باید بره خودشو بندازه زیر تریلی اگر ریه دادن به خانواده تازه میتونم بخرن ولی خدایی بر چه علمی قیمتش این هست😑😑😑😑😑😑

لینک به دیدگاه

قیمت نو82میلیون😆😆😆

نگا یکی هست میگن خب وارد کننده میگه قیمت و! ولی وقتی منه فروشنده نوعی زیر این کار نرم تو ابتدای کار وارد کننده هم ی تلنگری بش میخوره. ن اینکه اینا هر چقد میگن شمام میگی چشم و میزاری تو سایتتون😉

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، ArmaeeL گفته است :

کارت به صورت حضوری از جناب ظهوریان خریداری شد.

تایید میشه

کارت به صورت حضوری تقدیم آقای حسین پور عزیز شد و از آشنایی با ایشون بسیار لذت بردم.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

یعنی یه کارگر معمولی برای خریدش باید بره خودشو بندازه زیر تریلی اگر ریه دادن به خانواده تازه میتونم بخرن ولی خدایی بر چه علمی قیمتش این هست😑😑😑😑😑😑

واقعا ادم زورش میگیره که انقدر وسیله رو بالا بردن ک قدرت خرید کسی نداره ما جوونا فقط داریم تو این دنیا زجر میکشیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

در 7 دقیقه قبل، Just4Game گفته است :

قیمت نو82میلیون😆😆😆

نگا یکی هست میگن خب وارد کننده میگه قیمت و! ولی وقتی منه فروشنده نوعی زیر این کار نرم تو ابتدای کار وارد کننده هم ی تلنگری بش میخوره. ن اینکه اینا هر چقد میگن شمام میگی چشم و میزاری تو سایتتون😉

در هم اکنون، reza21a گفته است :

واقعا ادم زورش میگیره که انقدر وسیله رو بالا بردن ک قدرت خرید کسی نداره ما جوونا فقط داریم تو این دنیا زجر میکشیم 

دوستان عزیز تاپیک مزایده بوده و کالا هم فروخته شده. معمولا رسم هست در تاپیک مزایده مباحثی غیر از موارد مورد معامله بیان نمیشه.

ممنون از شما عزیزان

خنک تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...