رفتن به مطلب

خاموش شدن ناگهانی لب تاپ

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر

زود,تند,سریع میرم سر اصل مطلب...

بنده دیشب که رفتم سمت لب تاپ متوجه شدم  موس لب تاپ کار نمیکنه و خب چون فلت موس پد زیر کیبرد هستش و کیبرد به راحتی جدا میشدکیبرد رو دراوردم و بعدش در حالت روشن فلت موس رو جدا کردم و به محظ جدا کردن فلت لب تاپ به صورت ناگهانی خاموش شدش و از اون زمان هیچ گونه علاعم حیاتیی درش دیده نمیشه,ممنون میشم راهنمایی کنید که به صورت احتمالی ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه

Lenovo z510

لینک به دیدگاه

احتمالا برد برقرسانی لپ تاب به مشکل خورده که علائم حیاتی نداره.به هر صورت شما باید به تعمیرگاه مراجعه کنید.چون کاری از شما برنمیاد

لینک به دیدگاه

والا تماس گرفتم با تعمیر کار و فرمودن مشکل از چیپ جنوبیه که در اکثر مواقع هم غیر قابل تعمیره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

والا تماس گرفتم با تعمیر کار و فرمودن مشکل از چیپ جنوبیه که در اکثر مواقع هم غیر قابل تعمیره

چیپ جنوبی خخخ طرف فکر نکم تعمیر کار باشه. کلا لپتاپ ها یه چیپ بیشتر ندارن. احتمالا 90 درصد از io هست و 10 درصد احتمال داره چیپ رفته باشه.  خواستی بفرست چک کنم. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، zen گفته است :

چیپ جنوبی خخخ طرف فکر نکم تعمیر کار باشه. کلا لپتاپ ها یه چیپ بیشتر ندارن. احتمالا 90 درصد از io هست و 10 درصد احتمال داره چیپ رفته باشه.  خواستی بفرست چک کنم. 

سلام خسته نباشید.شما خودتون تعمیر کار هستید درسته؟جسارتا ادرستون و اینکه کدوم یک از این دو مورد قابل تعمیر هستش و هزینه تقریبی رو برام پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

سلام خسته نباشید.شما خودتون تعمیر کار هستید درسته؟جسارتا ادرستون و اینکه کدوم یک از این دو مورد قابل تعمیر هستش و هزینه تقریبی رو برام پ.خ کنید

Io معمولا قابل تعویض هست حدود هزینه 350 تا 450 درمیاد اگه چیپست باشه نمیشه کاریش کرد و باید برد لپتاپ عوض بشه. 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، zen گفته است :

Io معمولا قابل تعویض هست حدود هزینه 350 تا 450 درمیاد اگه چیپست باشه نمیشه کاریش کرد و باید برد لپتاپ عوض بشه. 

اقا من یه موردی رو اضافه کنم, 

زمانی که دکمه پاور لب تاپ رو میزنم و لب تاپ رو کنار گوش نگهمیدارم یه صدای zzzzz خیلی ریزی ازش شنیده میشه که این صدا با نگهداشتن مجدد دکمه پاور قطع نمیشه و باید باتری جدا بشه

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

اقا من یه موردی رو اضافه کنم, 

زمانی که دکمه پاور لب تاپ رو میزنم و لب تاپ رو کنار گوش نگهمیدارم یه صدای zzzzz خیلی ریزی ازش شنیده میشه که این صدا با نگهداشتن مجدد دکمه پاور قطع نمیشه و باید باتری جدا بشه

اون  احتمالا صدا چوک ها هستس که به علت جریان کشی صدا میدن باتری لپتاپ را خارج کنید تا الان اگه چیپست نرفته باشه شانس اوردی.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، zen گفته است :

اون  احتمالا صدا چوک ها هستس که به علت جریان کشی صدا میدن باتری لپتاپ را خارج کنید تا الان اگه چیپست نرفته باشه شانس اوردی.

سلام خسته نباشید

بنده صبح لب تاپ رو بردم جایی باز کردن یه کوچولو تست کردن و در نهایت گفتتن اگه مشکل از چیپ هم باشه چیپش جدا شدنیه و ۳۰۰-۴۰۰ قیمتشه,داریم همچین چیزی؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

سلام خسته نباشید

بنده صبح لب تاپ رو بردم جایی باز کردن یه کوچولو تست کردن و در نهایت گفتتن اگه مشکل از چیپ هم باشه چیپش جدا شدنیه و ۳۰۰-۴۰۰ قیمتشه,داریم همچین چیزی؟

چیپست را که میشه با bga دراورد ولی چیپش پیدا نمیشه عزیز. ولی نهایت یه هیت میدن درست شد میگن 400 درست هم نشد پول باز و بست لپتاپ را میگیرن. اگه تهران هستی به هرکسی نده لپتاپ را بعضی تعمیرکار نیست و بعضی هم فقط برد را دستکاری میکنن و چند قطعه که نیاز دارن را از روش برمیدارن. به هرحال حواست باشه. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...