رفتن به مطلب

خرید کارت 680

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان این کارت وارد بازار شده و قیمت احتمالیش چقدره با توجه به فجایع دلاری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی اواسط اردیبهشت باید منتظر این کارت بود و قیمت هم باید حدود 1.5 میلیون تومان باشه تو بازار ما....

لینک به دیدگاه

درود. دوست عزیز این کارت هنوز وارد بازار ایران نشده.

لینک به دیدگاه

توی اواسط اردیبهشت باید منتظر این کارت بود و قیمت هم باید حدود 1.5 میلیون تومان باشه تو بازار ما....

مادرجــــــــان :wacko:

لینک به دیدگاه

بعید میدونم یه کارت midrane رو روشون بشه با همچین قیمتی بفروشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قرار بود مید رنج بشه ولی الان های اند هست!

الان 7970 حدود 1650 فروش میره با توجه به اینکه قدرت تو بازار ما قیمت رو تعیین میکنه میشع حدس زد که در بدو ورود میشه حدود 1500.یادتون باشه این کارت تو -80-70 درصد موارد بهتر از 7970 تو بازی ها فریم میگیره.

لینک به دیدگاه

قرار بود مید رنج بشه ولی الان های اند هست!

الان 7970 حدود 1650 فروش میره با توجه به اینکه قدرت تو بازار ما قیمت رو تعیین میکنه میشع حدس زد که در بدو ورود میشه حدود 1500.یادتون باشه این کارت تو -80-70 درصد موارد بهتر از 7970 تو بازی ها فریم میگیره.

مگه قیمت های بازار دراومده امکان کاهشش وجود داره

لینک به دیدگاه

مگه قیمت های بازار دراومده امکان کاهشش وجود داره

شما زنده من مرده ... نت بوک 400 تومنی شده 650 تومن . تبلت 700 تومنی شده 1200 . حالا شما یک کالا نام ببر که توی 1 سال اخیر ارزون شده باشه ، من از این به بعد اگر خواستم خرید و فروش کنم اول میام پیش شما. هیچ چیز ارزون نمی شه !!! برید خدا خدا کنید گرونتر از این نشه.

حالا حالا منتظر ورود 680 نباشید چون وارد کننده ها پول خرید مجدد ندارند . 7970 های 1 میلیون و شش صد هزار تومانیشون هنوز فروخته نشده.

بازار اوضاع خوبی نداره کسی هم خرید نمی کنه.

لینک به دیدگاه

کاملاً با آقا پوریا هم عقیده هستم.

تازه اطلاع ندارم گمرکی اقلام کامپیوتری چند درصد هستش، اونم اضافه میشه قطعا بالای 1.5 قیمتش خواهد شد. :-S

لینک به دیدگاه

شما زنده من مرده ... نت بوک 400 تومنی شده 650 تومن . تبلت 700 تومنی شده 1200 . حالا شما یک کالا نام ببر که توی 1 سال اخیر ارزون شده باشه ، من از این به بعد اگر خواستم خرید و فروش کنم اول میام پیش شما. هیچ چیز ارزون نمی شه !!! برید خدا خدا کنید گرونتر از این نشه.

حالا حالا منتظر ورود 680 نباشید چون وارد کننده ها پول خرید مجدد ندارند . 7970 های 1 میلیون و شش صد هزار تومانیشون هنوز فروخته نشده.

بازار اوضاع خوبی نداره کسی هم خرید نمی کنه.

چرا با ارز نرخ دولتی وارد نمیکنن

لینک به دیدگاه

با درود، کارت گرافیک 680 انویدیا، یا رویای 7990 ای ام دی، حتی 2 تومن هم بالاش بدی ارزشش رو داره! :lol: اصلا وجود یه همچین کارتی تو کیس به آدم یه اعتماد به نفس خاصی میده در حد فیلم های علمی تخیلی B)

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا وارد بحث های خارج از موضوع و بدون ربط به فروم نشید . برای فروم مشکل ایجاد میشه . اگر ادامه پیدا کنه مجبور میشم تاپیک رو قفل کنم . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز یه مطلبی دیدم راجع به این که EVGA گارانتی خودش رو به تمام دنیا گسترش داده و در واقع Global Warranty ارائه میده. اگراینطورباشه باید کالا ها رو به تمام نقاط دنیا هم ارسال بکنه. اگر اینطور باشه میشه مستقیم از خودش خرید کرد و گارانتی هم داره. نظرتون چیه؟ میشه همچین کاری کرد؟

http://www.evga.com/articles/00671/

لینک به دیدگاه

امروز یه مطلبی دیدم راجع به این که EVGA گارانتی خودش رو به تمام دنیا گسترش داده و در واقع Global Warranty ارائه میده. اگراینطورباشه باید کالا ها رو به تمام نقاط دنیا هم ارسال بکنه. اگر اینطور باشه میشه مستقیم از خودش خرید کرد و گارانتی هم داره. نظرتون چیه؟ میشه همچین کاری کرد؟

http://www.evga.com/articles/00671/

BFG هم یه زمان گارانتیش بین المللی بود اگه بشه که خیلی خوبه و اینکه هزینش چقدر درمیاد

ویرایش شده توسط noh
لینک به دیدگاه

هنوز نیومده نقشه کشیدم که برم دو تا gtx660 بگیرم sli کنم بلکه بتونم رویایی 680 رو یه جورایی به حقیقت نزدیک کنم . زهی خیال باطل بازم مترسم اونم زیره 400 نتونم پیدا کنم .. ادم رو هوایی میکنن با این تکنلوژیشون .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...