رفتن به مطلب

خرید مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من یه مانیتور ایسوس ال سی دی میخام که 23 اینچ باشه و 2میلی ثانیه ممنون میشم دوستان مدل بهم بگن قیمتش هم بگین.

لینک به دیدگاه

اگر LCD میخوای میتونی مدل MS236h بگیری . البته شک دارم گیر بیاد . اگر هم LED میخوای ML238H رو میتونی بگیری . احتمالا تو بازار با قیمت حدود 410 تومان گیر بیاد .

لینک به دیدگاه

اگر LCD میخوای میتونی مدل MS236h بگیری . البته شک دارم گیر بیاد . اگر هم LED میخوای ML238H رو میتونی بگیری . احتمالا تو بازار با قیمت حدود 410 تومان گیر بیاد .

نه اقا حامد پولم به led نمیرسه.قیمت این مدل ms236hچقدره؟و میشه بگین فرق این مدل با ms238h چیه؟

ویرایش شده توسط arashmolii
لینک به دیدگاه

فرقشون اینه که 236 مدل LCD هست و 238 مدل LCD . LED ها هم پشتشون سفیده . قیمت 236 رو ندارم . اگر گیر بیاد فکر کنم حدود 300-320 باشه . البته مدلهای دیگه هم داره ایسوس . ولی 2 میلی نیستن . شما اگر ارزونتر میخوای 22 اینچ بگیر .

لینک به دیدگاه

فرقشون اینه که 236 مدل LCD هست و 238 مدل LCD . LED ها هم پشتشون سفیده . قیمت 236 رو ندارم . اگر گیر بیاد فکر کنم حدود 300-320 باشه . البته مدلهای دیگه هم داره ایسوس . ولی 2 میلی نیستن . شما اگر ارزونتر میخوای 22 اینچ بگیر .

نه اقا حامد منظور من مدل MS238H هست که lcd میباشد

لینک به دیدگاه

عزیز اگه سامسونگ PX23720 تو بازار موجوده حتما بگیر معرکس...موفق باشی دوست من .انشالله به خرید مورد نظرت برسی ..

لینک به دیدگاه

238 که LCD نیست . مدلهایی که آخر کدشون 6 داره LCD هستن . مثلا 226 ، 236 و 246 . اونهایی که 8 داره آخرشون LED هستن . مثل 228 و 238 . البته کدهای دیگه هم هست . ولی بین این دو تا به این شکله .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...