رفتن به مطلب

برق دار بودن بدنه لپ تاپ ایسوس

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر

یه ماه و خورده ای میشه که یه لپ تاپ X555L ایسوس دست دوم گرفتم همون روز اول که آوردم تو خونه آداپتورشو زدم تو برق یه برق شدید منو گرفت. با فازمتر که تست میکنم اگه دوشاخه رو مثلا رو به پایین بزنم و برق دار بود برعکس که میزنم نوک شارژر برق نداره. وقتی برق دار باشه هم کل بدنه لپ تاپ (قسمت های فلزی مثل پورت ها ) برق دار میشه در حدی که قابل تحمل نیست و فازمتر رو هم روشن میکنه.

فکر کردم شاید مشکل از کنتور یا فیوزها باشه خونمون دو تا کنتور داریم بازم همینجوری بود.

جالب اینه3 تا آداپتور لپ تاپ رو تست کردم همینجوری بود. و حتی شارژر گوشی هم که میزنم تو برق پورت تایپ C اون میتونه فازمتر رو روشن کنه. دست که میکشم رو کابل شارژ متوجه برق میشم ولی نه به شدت آداپتور لپ تاپ

پریزها هم که تست میکنم فقط یکیش فازمتر رو روشن میکنه و یکی دیگه برق نداره. ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

عادیه

بدنه فلزی معمولا همینطوریه 

جای نگرانی نیست 

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

در در 23 تیر 1399 در 01:19، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

عادیه

بدنه فلزی معمولا همینطوریه 

جای نگرانی نیست 

برق 220 عادیه؟

گوشیمو که میزنم تو شارژ کلا تاچش از کار میفته. یه لپ تاپ دیگه هم وقتی تو برق بود ماوس پد از کار میفتاد.

نمیدونم مشکل از ترانس محله س یا کنتور تو خونه یا برق کشی... بهرحال من که هر چی گشتم به جایی نرسیدم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeSaM4388 گفته است :

برق 220 عادیه؟

220 باشه که زنده نمیمونید 

برق از اداپتور میاد 

اگه مشکل جدی ای باشه اداپتورتون مشکل داره 

برقی که از اداپتور میاد زیر 20 ولته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...