رفتن به مطلب

کنسل کردن سفارش

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اشتباهی کارتی سفارش دادم که اکسپرس نسل چهار داره الان در حال پردازشه جواب هم نمیدن اگر سفارش بسته بشه نمیشه کنسلش کرد؟ خیلی نگرانم خاک تو سرم اینقدر تحقیق کردم حواسم نبود rx 5500 نسل چهارمه و مادربورد من pci express نسل سوم داره😐😐😐😐😐

لینک به دیدگاه

سلام اونطور که میدونم نسل pci express تاثیر زیادی بر روی کارایی گرافیک شما نمیگزاره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir.nl گفته است :

سلام اونطور که میدونم نسل pci express تاثیر زیادی بر روی کارایی گرافیک شما نمیگزاره

داداش چکار این دارم با مادربوردم نمیخونه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

دوستان اشتباهی کارتی سفارش دادم که اکسپرس نسل چهار داره الان در حال پردازشه جواب هم نمیدن اگر سفارش بسته بشه نمیشه کنسلش کرد؟ خیلی نگرانم خاک تو سرم اینقدر تحقیق کردم حواسم نبود rx 5500 نسل چهارمه و مادربورد من pci express نسل سوم داره😐😐😐😐😐

حتی اگه قدرتش در حد 2080ti هم بود باز pci 3 بسش بود ، اینکه نسل 3 و 4 میگن ترفندایه تبلیغاتیه . رو همون pci 3 بزاری کار میکنه و مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، fatide گفته است :

حتی اگه قدرتش در حد 2080ti هم بود باز pci 3 بسش بود ، اینکه نسل 3 و 4 میگن ترفندایه تبلیغاتیه . رو همون pci 3 بزاری کار میکنه و مشکلی نداره .

داداش من اصلا حواسم نبود که نسل چهارمه مادربورد من اصلا این گرافیک رو پشتیبانی نمیکنه من فکر کردم این گرافیک نسل سوم هست الان میخوام rx580 بخرم ارزونتره کلا انکار لیون میاد میبینه من کی یچیزی سفارش میدم دو دیقه بعد تخفیف میزنه روش یا بهترش رو با قیمت کمتر میاره 😂😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

داداش من اصلا حواسم نبود که نسل چهارمه مادربورد من اصلا این گرافیک رو پشتیبانی نمیکنه من فکر کردم این گرافیک نسل سوم هست الان میخوام rx580 بخرم ارزونتره کلا انکار لیون میاد میبینه من کی یچیزی سفارش میدم دو دیقه بعد تخفیف میزنه روش یا بهترش رو با قیمت کمتر میاره 😂😂😂😂😂

منم موقعی که 5700xt خریدم نمیدونستم کار میکنه یا نه . والا مادربوردم اطلاعاتش چیزی از نسل 4 نگفته بود ولی بازم مثل ساعت داره کار میکنه و مشکلی نداره . دیگه میل خودته که مدل دیگه ای بخوای یا نه . ولی جایی ندیدم مشکلی داشته باشن با pcie 3 این مدل گرافیکایهای ام دی که میگن pci 4 هستن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

سلام

مادربورد بدون مشکل پشتیبانی میکنه چون اسلات pci e همیشه backwards compatible هست. 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

عزیز این چ حرفیه اخه پشتیبانی نمیکنه کجا بود بنده روی a320mk گرافیک rx5700 گذاشتم خیلیم مشتی کار میکرد😁چرا فکر کردی اون 4 هست این 3 تصویر نمیده یا از قدرتش کم میشه

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Rreza گفته است :

عزیز این چ حرفیه اخه پشتیبانی نمیکنه کجا بود بنده روی a320mk گرافیک rx5700 گذاشتم خیلیم مشتی کار میکرد😁چرا فکر کردی اون 4 هست این 3 تصویر نمیده یا از قدرتش کم میشه

واقعا؟

در 56 دقیقه قبل، Rreza گفته است :

نمیدونستم میشه ولی بحرحال اگر کنسل کنم میتونم ارزونتر همون rx580 بخرم تفاوت هم نداره بعضی جاها از 5500 بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

ربطی نداره میتونید استفاده کنید 

هیچ مشکل و گلوگاهی ندارید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

ربطی نداره میتونید استفاده کنید 

هیچ مشکل و گلوگاهی ندارید

اوکی بعد بنظرت از rx 580 8g چقدر قویتره

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

نمیدونستم میشه ولی بحرحال اگر کنسل کنم میتونم ارزونتر همون rx580 بخرم تفاوت هم نداره بعضی جاها از 5500 بهتره

قیمتشو دیدم

به نظرم با این قیمت میتونی همینجا کارت های خیلی خیلی بهتر دست دوم بگیری 

مثل 1080 یا 1070ti  

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

قیمتشو دیدم

به نظرم با این قیمت میتونی همینجا کارت های خیلی خیلی بهتر دست دوم بگیری 

مثل 1080 یا 1070ti  

حالا تو بیا بابامو راضی کن که دست دوم بگیرم😂😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Arsham mahmoode گفته است :

معمولا کارت های بالا رده دیگه ماین نمیشن چون سود خیلی کمی دارن 

میل خودتونه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Arsham mahmoode گفته است :

کنسل کنی خیلی بیشتر به نفعت هست ..الان ارزش خرید نداره جنس آک

به قول دوستمون gtx1070-1070ti میتونی بخری که خیلی بهترهست 

یه سرچ تو دیوار شهرتون بزن اگر دید بخر اگرم نه توهمین فروم تقاضا بزن باواسط لیون که مشکلی هم برات پیش نیاد 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

کنسل کنی خیلی بیشتر به نفعت هست ..الان ارزش خرید نداره جنس آک

به قول دوستمون gtx1070-1070ti میتونی بخری که خیلی بهترهست 

یه سرچ تو دیوار شهرتون بزن اگر دید بخر اگرم نه توهمین فروم تقاضا بزن باواسط لیون که مشکلی هم برات پیش نیاد 

دداش قبولت دارم ولی تو دیوار شهر بهبها فن هم پیدا نمیشه تو تهران rx580 دیدم س و نیم پسرعموم خواستم بفرستم که بابام پول نداد دیگه کنسل شد ولی حتما زنگ میزنم کنسل میکنم ولی اخرش باید از لیون بخرم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

واقعا؟

اره خیالت تخت 4و3 فرقی ندارن اصلا دیده نمیشه تو خروجیه کار

بحث قیمت و قدرتش انتخاب با خودته ولی مشکلی برای استفاده رو مادربردت نداری

لینک به دیدگاه

کارت دست دو ماین نشده سخت گیر میاد .وارد نباشی بهت میندازن.اگر میخوای خیالت راحت باشه کارت نو بگیر ولی قیمتها خیلی فضایی شده.

در مورد نسل سه و چهار هم تفاوتش اصلا اونقدر نیست که احساس کنی.درمورد ساپورتش هم خیالت راحت مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز سری که درد نمیکنه دستمال نبند

کارت آکبند بخر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...