رفتن به مطلب

کسی آقای بختیاری رو میشناسه ؟؟ با نام کاربری METALLICA کار می کنه

ramin_delphi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خرید و فروش در پرشین تولز بوده و کلا مربوط به این فروم نیست البته استارتر صرفا خواستن اگر کسی چیزی از ایشون می دونه بگه که کمکی بهشون بشه

اما اینکه ایشون خوبی در حق یک عده کرده و اونا بیان از این ظلمی که به استارتر شده چشم پوشی کنن درست نیست داداش بدهیت رو بده قال قضیه رو بکن ارزش پول از 6 ماه پیش نصف شده خدارو خوش نمیاد هنوز ایشون معطلن شما اول از همه به حیثیت خودت لطمه می زنی فردا کسی جرات نمی کنه با شما معامله کنه

از قدیم گفتن ادم خوش حساب شریک مال مردم هست

• لایک 4
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

حالا تو فروم هم همینه دیگه ، آقایی که تا یکی میاد میگه درد مردم اینه و فلان و بهمان سریع میای تاپیک رو با نارنجک میترکونی ، یه لطفی کن و این افراد رو کلا از فروم حذف کن نه این که با یه جمله ی ممنوع المعامله راحت از کنار زدی و کلاهبرداریش رد بشی و بهش اجازه بدی دوباره از این کارها بکنه!

گل گفتی

اینجا  فروش برنج و چای و هر چیز نامربوط و بحث در هر زمینه ای جز س آزاده

تیکه های 18+ هم کم نیست ماشاالله

کلا هرکس هرکاری میخواد بکنه فقط بحث س نباشه

جای همه چیز هست فقط بحث س نامرتبط با اصول و مبانی این فرومه

همه جا شده همین

بعد انتظار داریم وضعیت مملکت بهتر از اینم باشه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

می خوام همه هم تو فروم بدونن از ین کلاهبردار خرید نکنن

سلام سابقش خرابه هم تو پرشین تولز هم تو لیون .چجوری اعتماد کردی بهش

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

سلام  عرض میکنم خدمت دشمنان خونی بنده  در لیون کامپیوتر 

بنده در پرشین تولز با اقا رامین معامله کردم و ایشون گفتن قطعات ایراد داره و من گفتم ایراد نداره پس بفرست من چند روز دیگه پولتونو واریز میکنم 

اولا اینکه بنده در پرشین تولز معامله کردم و هیچ ربطی به انجمن لیون کامپیوتر نداره 

دوما یه نفر از بانک وام بگیره بعدش نتونه  چند تا قسط وام رو بده اون موقع بانک بهش میگه کلاه برداری کردی !!!!!!!!!!!!!!!!! بنده کلاه هیچکسی رو برنداشتم فقط بدقولی کردم در پرداخت پول ایشون 

سوما اون مهندس هایی که میگن من کلاه بردار هستم رو چه حساب و مدرکی میگن من کلاه برداری کردم ؟  هیچکسی به حساب من هزار تومن هم واریز نکرده -اکانتم هک شده بود 

اون یوزرهایی که  میگم من کلاه بردار هستم و دنبال ادرس من هستن -ادرس من رو که کل لیون و پرشین تولز دارن  ولی اگه دوست دارید همینجا ادرس بدم تشریف بیارید دم منزل ما   

کاربر    hassan.m  mojtaba7    اگه دوست دارید ادرس خونمون رو بدم بهتون ببینم حرف حساب شما چیه ؟ شما پول رو واریز کردید برای یه حرومزاده دیگه اون وقت میگید من کلاه برداری کردم ؟  

کاربر Hamed.Madadi و Divine    -خواهشن دهنتون رو اب بکشید  

سلام خدمت شما آقای بختیاری  

آقای بختیاری چه عجب شما رو پبدا کردم بلخره ؟؟؟؟؟‌!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقای بختیاری شما اون زمان قرار شد که کالای سالم های عوضش برام بفرستی و یا مبلغش رو واریز کنی که نه کالا رو ارسال کردین و نه پولش رو زدین 

چندین بار هم تو تلگرام لیست کالا هایی که قراره ارسال کنید رو هم ارسال کردم و هر چند خودتون می دونید - اما من باز از این جا هم لیست رو ارسال می کنم 

الان این دوستان شاهد - - -  کالاهای بنده رو ارسال می کنید بعد 5     6    ماه   یا باز داستان دیگه جور کنید برای ارسال نکردن کالا های بنده ؟ 

در مورد بد قولی که فرمودید بد قول به کسی میگن که تو قولش کوتاهی کرده و کسی رو منتظر گذاشته اما در کل جواب گو هست و دمه دسته  اما شما بعد یک مدت دیگه نه جواب تلفن و نه جواب اس ام اس و نه جواب تلگرام بنده رو نمیدادی ------   به نظرتون این فقط بد قولی هست ؟؟؟؟؟!!!!!

از طرفی شما فرموده بودید من کالا و پول ندارم بیاد دستم میدم البته اون زمان که به تلفن جواب میدادین  و نکته جالب این قضیه که بنده از کاربر Miladsooti تو پرشین تولز هارد اکسترنال خریدم و جالب که آدرسی که روش بود به اسم آقای بختیاری بودش - و به به این کاربر پیام داده بودم گفتند که جنس ماله بختیاری من براش می فروشم 

خب الان اگه جنس نداشتین چطور دارین معامله می کنید تو فروم  اگه کالا ندارین ؟؟؟ !!!!!

و معادلش چرا کالای دیگه نمیدین  ؟ ؟؟؟ !!!!

Screenshot_2020-07-16-12-42-58.thumb.jpg.a50386834c22b0e6e98de00d5ebf3ad2.jpg

ویرایش شده توسط ramin_delphi
  • لایک 4
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

بنده در پرشین تولز با اقا رامین معامله کردم و ایشون گفتن قطعات ایراد داره و من گفتم ایراد نداره پس بفرست من چند روز دیگه پولتونو واریز میکنم 

اولا اینکه بنده در پرشین تولز معامله کردم و هیچ ربطی به انجمن لیون کامپیوتر نداره 

دوما یه نفر از بانک وام بگیره بعدش نتونه  چند تا قسط وام رو بده اون موقع بانک بهش میگه کلاه برداری کردی !!!!!!!!!!!!!!!!! بنده کلاه هیچکسی رو برنداشتم فقط بدقولی کردم در پرداخت پول ایشون 

سوما اون مهندس هایی که میگن من کلاه بردار هستم رو چه حساب و مدرکی میگن من کلاه برداری کردم ؟  هیچکسی به حساب من هزار تومن هم واریز نکرده -اکانتم هک شده بود 

اون یوزرهایی که  میگم من کلاه بردار هستم و دنبال ادرس من هستن -ادرس من رو که کل لیون و پرشین تولز دارن  ولی اگه دوست دارید همینجا ادرس بدم تشریف بیارید دم منزل ما   

کاربر    hassan.m  mojtaba7    اگه دوست دارید ادرس خونمون رو بدم بهتون ببینم حرف حساب شما چیه ؟ شما پول رو واریز کردید برای یه حرومزاده دیگه اون وقت میگید من کلاه برداری کردم ؟  

مهندس نذا منم بگم ...تو اگه میخواستی پول مردمو بدی تا حالا 10 بار داده بودی...

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

سلام.

هرچی خاستم پست ندم دیدم نمیشه. این دل اروم نمیگیره.

اقای استارتر از نامی ترین تریدرهای گرافیک کل خاور میانه هستن. شما گرافیکی ک از خودش امروز خریدی 3 تومن رو بده یکی دیگه پس فردا بهش پیشنهاد بده میگه 1.9. بعد همونو 2 روز بعدش قیمت بگیری میگه 3.2 چون تمیزتر از اون چیزیه ک فکرشو میکردم.

از قدیم گفتن پول رو از هر راهی در بیاری تو همون راهم خرج میشه. ی صحبتی امام علی کرده راجب قضا و قدر:
هر حادثه‌ای که در جهان پیش بیاید، مورد قضا و تقدیر الهی است. اگر آدمی خود را در معرض خطر قرار دهد و آسیب ببیند قضاء خدا و قانون خداست و اگر هم از خطر بگریزد و نجات پیدا کند آن هم قانون خدا و تقدیر خداست. اگر انسان به محیط میکروب‌دار برود و بیمار شود این قانون خداست، و اگر هم دارو بخورد و از بیماری نجات پیدا کند باز این نیز قانون خداست. بنابراین، اگر انسان از زیر دیوار شکسته برخیزد و کنار برود کاری خلاف قانون خدا و قضاء الهی انجام نداده است و در چنین شرایطی قانون خدا این است که از مرگ مصون بماند؛ اگر هم در زیر دیوار باقی بماند و با سقوط دیوار نابود شود این نیز قانون آفرینش است.

این اقای استارتر وقتی اب از دهنش را افتاده بوده برای خرید ی قطعه ارزون ی لحظه این اسم رو سرچ نکرده تو لیون یا همون پرشین تولز ک ببینه چ خبرایی پشتشه!

بعد حالا میاد مینویسه بقیه مراقب باشن سرشون کلاه نره! این اکانت نیاز ب مراقبت نداره مشخصه نباید باهاش معامله بشه به صدها دلیل واضح و روشن.

در اینکه مشکل هست با این اکانت اصلا شکی نیست ولی منه خریدار وقتی کلمه ممنوع المعامله رو میبینم زیر اسمش ازش خرید نمیکنم خیلی واضحه.

در اینکه چرا هنوز تو لیون هست! مثل اینه ک یکی دزدی کنه بره دادگاه چیکارش میکنن؟ نهایت ی مدت حبس میکشه میاد بیرون تو کل دنیا هم همینه. نمیان طرف رو اعدام کنن که.

باز لطف کرده لیون ی برچسب زده رو اسمش ک خریدار حواسش باشه داره با کی معامله میکنه و ریسکش رو بپذیره.

ب نظر من قصور اول بدون شک از استارتر بوده. بعد از اون میشه به صاحب اکانت و فروم و پسماند های هسته ای اشاره کرد.

اگر شما در طی معامله حواست باشه و درست برخورد کنی ک طرف جرات نمیکنه بگه من پولتو هر وقت دستم اومد پس میدم که!

همیشه گفته شده بازم گفته میشه بعد ها هم گفته خاهد شد. اگر تو معامله ای مشکلی احساس میکنید ازش صرف نظر کنید، برای منی ک هزار ب هزار پولمو از دهن شیر کشیدم بیرون اعتمادسازی خیلی مهمتر از وضعیت قطعه و قیمتشه.

بنظرم مشکلی متوجه لیون نیست قانون این مملکت طوریه ک هر لحظه ممکنه جای شاکی و متهم عوض بشه پس نمیشه کلا نظری قطعی راجب بزهکاری داد تو مملکتی ک سرانش دارن با واژه دزدی (اختلاس) برای مردم خبر شب تولید میکنن.

موفق باشید.

• لایک 7
  • ممنونم 5
  • حالم خوب شد 4
لینک به دیدگاه

اینکه شما مقصری شکی توش نیست . جنس چه سالم چه غیر سالم شما وظیفته خدمات بدی بابت فروشش ، اگه نمیتونی خوب نفروش . اینکه شما میگی مثل وام بانکی ندادی شما تاحالا وام داشتی که پرداخت نکرده باشی؟ بانک به همین راحتی ولت میکنه؟ هم حسابتو مسدود میکنه هم کلی سود میکشه روش بخاطر عدم پرداخت .  اینجور که میگن صحبت 1 هفته 2 هفته نیست بحث چند ماهه . یعنی تو این چند ماه شما با هوا زندگی میکردی پول نداشتی بدی به بنده خدا؟ فک کن خودت برعکس همین قضی واست پیش میومد همینو میگفت یکی بهت همینطوری واب میداد بهت که بدقولی کرده طرف و همین ! 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

هرچی خاستم پست ندم دیدم نمیشه. این دل اروم نمیگیره.

اقای استارتر از نامی ترین تریدرهای گرافیک کل خاور میانه هستن. شما گرافیکی ک از خودش امروز خریدی 3 تومن رو بده یکی دیگه پس فردا بهش پیشنهاد بده میگه 1.9. بعد همونو 2 روز بعدش قیمت بگیری میگه 3.2 چون تمیزتر از اون چیزیه ک فکرشو میکردم.

از قدیم گفتن پول رو از هر راهی در بیاری تو همون راهم خرج میشه. ی صحبتی امام علی کرده راجب قضا و قدر:
هر حادثه‌ای که در جهان پیش بیاید، مورد قضا و تقدیر الهی است. اگر آدمی خود را در معرض خطر قرار دهد و آسیب ببیند قضاء خدا و قانون خداست و اگر هم از خطر بگریزد و نجات پیدا کند آن هم قانون خدا و تقدیر خداست. اگر انسان به محیط میکروب‌دار برود و بیمار شود این قانون خداست، و اگر هم دارو بخورد و از بیماری نجات پیدا کند باز این نیز قانون خداست. بنابراین، اگر انسان از زیر دیوار شکسته برخیزد و کنار برود کاری خلاف قانون خدا و قضاء الهی انجام نداده است و در چنین شرایطی قانون خدا این است که از مرگ مصون بماند؛ اگر هم در زیر دیوار باقی بماند و با سقوط دیوار نابود شود این نیز قانون آفرینش است.

این اقای استارتر وقتی اب از دهنش را افتاده بوده برای خرید ی قطعه ارزون ی لحظه این اسم رو سرچ نکرده تو لیون یا همون پرشین تولز ک ببینه چ خبرایی پشتشه!

بعد حالا میاد مینویسه بقیه مراقب باشن سرشون کلاه نره! این اکانت نیاز ب مراقبت نداره مشخصه نباید باهاش معامله بشه به صدها دلیل واضح و روشن.

در اینکه مشکل هست با این اکانت اصلا شکی نیست ولی منه خریدار وقتی کلمه ممنوع المعامله رو میبینم زیر اسمش ازش خرید نمیکنم خیلی واضحه.

در اینکه چرا هنوز تو لیون هست! مثل اینه ک یکی دزدی کنه بره دادگاه چیکارش میکنن؟ نهایت ی مدت حبس میکشه میاد بیرون تو کل دنیا هم همینه. نمیان طرف رو اعدام کنن که.

باز لطف کرده لیون ی برچسب زده رو اسمش ک خریدار حواسش باشه داره با کی معامله میکنه و ریسکش رو بپذیره.

ب نظر من قصور اول بدون شک از استارتر بوده. بعد از اون میشه به صاحب اکانت و فروم و پسماند های هسته ای اشاره کرد.

اگر شما در طی معامله حواست باشه و درست برخورد کنی ک طرف جرات نمیکنه بگه من پولتو هر وقت دستم اومد پس میدم که!

همیشه گفته شده بازم گفته میشه بعد ها هم گفته خاهد شد. اگر تو معامله ای مشکلی احساس میکنید ازش صرف نظر کنید، برای منی ک هزار ب هزار پولمو از دهن شیر کشیدم بیرون اعتمادسازی خیلی مهمتر از وضعیت قطعه و قیمتشه.

بنظرم مشکلی متوجه لیون نیست قانون این مملکت طوریه ک هر لحظه ممکنه جای شاکی و متهم عوض بشه پس نمیشه کلا نظری قطعی راجب بزهکاری داد تو مملکتی ک سرانش دارن با واژه دزدی (اختلاس) برای مردم خبر شب تولید میکنن.

موفق باشید.

سلام خدمت شما دوست عزیز که کل آیات الهی رو از حفظ هستید 

دوست عزیز از بنده چیزی خرید که فردا بهم بفروشید و بنده 1100 پایین تر بگم ؟؟؟؟  ایا با این همه حفظیات از ایات الهی این رو هم حفظ هستید که تهمت زدن و افترا هم جزو گناهان بزرگ حساب میشه 

در ظمن یک نکته جهت یاداوری به شما 

بنده وقتی با ایشون معمله می کردم این جمله   ممنوع المعامله رو اسم ایشون نبود  

در ظمن با این استدلال شما هرکی میاد اینجا کالایی میخره یا میفروشه  یعنی آب دهنش راه افتاده ؟؟؟؟    پس با این حساب آب دهن شما 18 بار راه افتاده تو فروم چون 18 امتیاز خرید و فروش دارین :4_joy:

راستی دوست عزیز اینجا همه قیمت ها رو به روز می کنن و نسبت به بازار تغییر می دن بد می کنن به نظرتون ؟

هرکسی وارد چرخه خرید و فروش میشه باید قوانین و شرایطش رو هم بلد باشه و آشنا باشه و کسی رو متهم نکنه ...

در مورد قوانین لیون بحثی نیست چون من خودم از لیون بیشتر خوشم میاد چون سیستم واسطه داره که این تو پرشین نیست و جناب آقای حامد قربانی شاهد هستند که اغلب با واسطه خرید و فروش می کنم فقط به قول دوستان یک پیکربندی دوباره و احراظ هویت کامل از اعظا گرفته شه این به سود همه هست 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

اقا رامین حرف اقای Ali Subi هم  دور از حقیقت نیست

......

دیگه همه میدونن فقط یه چیز خوب توفروم برای فروش گذاشته بشهشما جزء اولین نفراتی هستی که با پیشنهاد فوری و... میخری

خب این مشکلی نیست شما درواقع کارتون خرید وفروش هست( دلالی) و ازهمین راه نون میخورید 

ولی اشتباه اول ازخودتون هست ..ماشا... پول پشت دستتون پره بدون توجه سریع میخریدش ...نتایجشم میشه همین اتفاقات 

...................

(هرکسی وارد چرخه خرید و فروش میشه__ باید قوانین و شرایطش رو هم بلد باشه__ و آشنا باشه )

....

خب خودتون هم جواب خودتون رو میدید  .....🙄🙄🙄🙄🙄.......

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

اقا رامین حرف اقای Ali Subi هم  دور از حقیقت نیست

......

دیگه همه میدونن فقط یه چیز خوب توفروم برای فروش گذاشته بشهشما جزء اولین نفراتی هستی که با پیشنهاد فوری و... میخری

خب این مشکلی نیست شما درواقع کارتون خرید وفروش هست( دلالی) و ازهمین راه نون میخورید 

ولی اشتباه اول ازخودتون هست ..ماشا... پول پشت دستتون پره بدون توجه سریع میخریدش ...نتایجشم میشه همین اتفاقات 

...................

(هرکسی وارد چرخه خرید و فروش میشه__ باید قوانین و شرایطش رو هم بلد باشه__ و آشنا باشه )

....

سلام خدمت شما دوست عزیز 

هر کسی شغلی داره و شغل بنده خرید و فروش قطعات کامپیوتر هست  - جرم کردم به نظر شما ؟ پس کل اصناف ایران دزدن و یا خلاف کار ؟ 

چه من و چه کسی دیگه کالایی تو فروم و یا تو بازار میخره یا میفروشه نه گناهی کرده و نه چیزه دیگه ای و نه دزدی کرده و نه کلاهبرداری - آیا به غیر اینه ؟ ( هر کسی شغلی و داره و از جایی منبع درامد داره ؟ آیا خوده شما اینطور نیستید ؟ شغلی ندارید یا پدر و یا بستگان تون ؟ آیا شما و بستگان تون هم من باید بگم جرم می کنن نون حلال  در میارن )

اونطوری که می فرمایید بنده خرید و فروش  می کنم بله اما ماله کسی رو نخردم این رو خاطر نشان بکنم 

اگه کسی بود که من پولش رو خرده م و کالاش رو ارسال نکردم و این جور حرفا هست بگه - آیا حق رو خواستم جرم هست ؟ 

چون من به این جور چیزا معتقد هستم و دزدی نمی کنم 

در مورد موضوع تاپیک هم موضوع و بحث چیزه دیگه ای هست و با این حرف ها بحت تاپیک منحرف میشه ....

....

در مورد این جمله بنده هم منظور بنده از چرخه مال مردم رو خردن نیست اعتبار کسب کردنه  - منظورم از چرخه راه خرید و فروش رو بلد بودن هست - ماله مردم رو خوردن و کلاهبرداری  و اینجور چیزا آدم خودش رو می خواد و هم هست این جور اشخاص تو جامعه

و حیف که نمیشه به همین راحتی ادم سالم و رو از آدم کلاهبردار تشخیص داد وگرنه دنیا بهشت میشد 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

منم و دیگران هم نگفتیم خرید و فروش از این راه کلاه برداری یا دزدی و... هست ...(لطفا حرف بنده رو دوباره مطالعه فرمایید)

ولی اینکه شما فکر میکنید همه مثل شما صادق هستن ...خیر نیستن ...جواب خودتون:حیف که نمیشه به همین راحتی ادم سالم و رو از آدم کلاهبردار تشخیص داد وگرنه دنیا بهشت میشد 

....

پس حتی به کاربر با سابقه بالاهم نمیشه اطمینان کرد مگر از قبل کاملا آشنایی وجود داشته بوده باشه 

.....

آیا همین اتفاقی که برای اکانت با نام کاربری  metallica پیش اومده (کار ندارم خودش هست یا کسه دیگه ای) برای شما امکان نداره پیش بیاد؟..اگر پیش بیاد شما جواب گو هستین؟

.......

شما خودتون هم میدونید که یه ریسکی کردین به دلیل پشت وانه مالی که دارین و پاشو خوردین ...(عجله کارشیطونه😅)

.............

من کسیو مورد اتهام قرار نمیدم دوست عزیز

اینشا... مالتون بهتون برگرده (ما بخیل مال مردم نیستیم😅)

..................

ولی بنظرم تنها راهی که میشه این مشکلات رو رفع کرده ..پیش گرفتن سیستم واسط اجباری مثل ایسام هست ...که البته اقا Hamed تنها نمیتونن همه اینهارو اگر بخواد این سیستم اجرابشه مدیریت کنن ..اما اگر هزینش ارزون تراز ایسام دربیاد همه بنظرم حمایت میکنن و باعث جذب یوزر های بیشتر هم به فروم میشه و.این مساعل هم پیش نمیاد ......مدیران لیون اگر به نتیجه برسن و اینکارو در سایت زحمتش رو بکشن و انجام بدن نصف قوانین خرید و فروش که گذاشته شده و بازم جواب گو نیست ازبین میره و مشکلات تا 90 درصد حل میشه

(البته فکر میکنم باید این بخش رو درون سایت لیون قرار داد که بشه مدیریت راحت تر صورت بپذیره)

ویرایش شده توسط yasin1380
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

خرید از شخص یا فروم رو حضوری با تست فورمارک اچ دی مارک انجام بدید کتبی هم باید بهتون مهلت تست بده یا اینکه از فروشگاه های معتبر مانند لیون ایسام دیجی انجام بدید 

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

منم و دیگران هم نگفتیم خرید و فروش از این راه کلاه برداری یا دزدی و... هست ...(لطفا حرف بنده رو دوباره مطالعه فرمایید)

ولی اینکه شما فکر میکنید همه مثل شما صادق هستن ...خیر نیستن ...جواب خودتون:حیف که نمیشه به همین راحتی ادم سالم و رو از آدم کلاهبردار تشخیص داد وگرنه دنیا بهشت میشد 

....

پس حتی به کاربر با سابقه بالاهم نمیشه اطمینان کرد مگر از قبل کاملا آشنایی وجود داشته بوده باشه 

.....

آیا همین اتفاقی که برای اکانت با نام کاربری  metallica پیش اومده (کار ندارم خودش هست یا کسه دیگه ای) برای شما امکان نداره پیش بیاد؟..اگر پیش بیاد شما جواب گو هستین؟

.......

شما خودتون هم میدونید که یه ریسکی کردین به دلیل پشت وانه مالی که دارین و پاشو خوردین ...(عجله کارشیطونه😅)

.............

من کسیو مورد اتهام قرار نمیدم دوست عزیز

اینشا... مالتون بهتون برگرده (ما بخیل مال مردم نیستیم😅)

..................

ولی بنظرم تنها راهی که میشه این مشکلات رو رفع کرده ..پیش گرفتن سیستم واسط اجباری مثل ایسام هست ...که البته اقا Hamed تنها نمیتونن همه اینهارو اگر بخواد این سیستم اجرابشه مدیریت کنن ..اما اگر هزینش ارزون تراز ایسام دربیاد همه بنظرم حمایت میکنن و باعث جذب یوزر های بیشتر هم به فروم میشه و.این مساعل هم پیش نمیاد ......مدیران لیون اگر به نتیجه برسن و اینکارو در سایت زحمتش رو بکشن و انجام بدن نصف قوانین خرید و فروش که گذاشته شده و بازم جواب گو نیست ازبین میره و مشکلات تا 90 درصد حل میشه

(البته فکر میکنم باید این بخش رو درون سایت لیون قرار داد که بشه مدیریت راحت تر صورت بپذیره)

خدمتتون عرض کردم موضوع تاپیک داره منحرف میشه = بحث یک چیزه دیگه هست اینجا 

اما باز جهت این فرمایش شما بنده عجله ای در خرید نکردم 

تاپیک فروشی زدن بنده هم خرید کردم - این کجاش عجله هست ؟ !!!!

چرا به نظر من امتیاز مثبت بالا تو خرید و فروش لاقل 50 درصد به ادم از بابت خرید اطمینان خاطر میده - اما بقیه هم بحث انسانیت خریدار و فروشنده هست 

البته این مشکل اگه پیش بیاد صد در صد جوابگو خواهم بود - هر چند که خدا رو شکر تا حالا مشکلی نداشتم و این رو بگم خدا رو شکر اغلب کاربر های فروم واقعا گل هستند و فروش بدون روال و غلط نمی کنن :27_sunglasses: بنده خیلی معامله کردم انصافا کاربر های فروم لیون گل هستند - به عینه دیدم 

از حسن نیت شما هم تشکر می کنم و در مورد فروش واسطه اجباری هم حرف خوبی هست  و قابل تعامل هست - میشه اجرا کرد به نظر من 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

چرا جدیدا" تاپیک ها رو کاربران با تانک و نفر بر واردش میشن

آقا یک تاپیکی ایجاد شد (که البته بر خلاف قوانین هست چون میدونیم انتهاش چی میشه)

استارتر اطلاعاتی خواست که خب گویا یکسری کاربر عزیز هم داغشون تازه شد و خب حق هم داشتن و شاید میتونستن اطلاعاتی جمع آوری کنن

طبق معمول قضاوت ها شروع شد

باز من نظرم بر سکوت بوده همیشه

ولی

حرف های یکسری عزیزان محترم

ولی قانون تجارت میگه آقا یک فردی به نظرمون ارزون میخره بعد گرون میفروشه خب این یک قانونه اگر من تو کار خودم قرار هست یک چیزی رو خوب بخرم و بد بفروشم به ماه بکشه ورشکست شدم

پس زیاد کاربران شاکی نباشن که فلان کاربر اینجوریه (ایشون داره زندگیش رو میکنه)

جناب محمدی رو هم من باهاشون معامله کردم و فرد کار درستی هستن

حالا اتفاقی افتاده که خب حل هم خواهد شد

ولی در مورد این قضیه ثبت مدارک و اینا

خب اینجا یک فروم هست و تمام تلاشش این هست که از حواشی به دور باشه و خب تیپ های امنیتی رو داده و سیستم واسطه رو هم گذاشته

دیگه نهاد دولتی نیست که کاربران مدارک هویتی بارگذاری کنن

که همین بعد ها میشه دردسر

حالا مشکل این دو بزرگوار هم حل میشه فقط دیگه با تانک از روی هم دیگه رد نشیم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

یه نفر از بانک وام بگیره بعدش نتونه  چند تا قسط وام رو بده اون موقع بانک بهش میگه کلاه برداری کردی !!!!!!!!!!!!!!!!! بنده کلاه هیچکسی رو برنداشتم فقط بدقولی کردم در پرداخت پول ایشون

سلام.

دوست عزیز،  من نه از شما شناختی دارم نه از استارتر تاپیک بنابراین یک طرفه به قاضی نمیرم اما این دو جمله ی شما بدون حتی کوچک ترین نیازی به شناخت پیدا کردن از دید من شدیدا نامنصفانست و دیدگاه و چهره ی نامناسبی از شما ایجاد میکنه. اول از همه اینکه بانک خودش میتونه حق خودش رو بگیره و اونقدر سرمایه داره (براساس قانون بانک مرکزی) که با قسط عقب افتاده ی من و شما کوچک ترین مشکلی در روند کارش ایجاد نمیشه اما برای ایشون که مثل من و شما یه فرد عادیه حتی همون یک روزی که شما بدقولی کنین و نه کالا در اختیارش باشه نه پولش میتونه چک برگشتی یا ده ها مشکل دیگه حتی توی زندگی شخصی براش ایجاد بشه. دوم اینکه شما از ایشون وام نگرفتین که با بهره بهشون پس بدین توی این شرایط که در لحظه قیمت قطعات بدون اغراق میتونه براحتی حتی تا دوبرابر افزایش پیدا کنه فرض کنین شما همون یک روز بدقولی کنین و فردا ایشون مجبور باشه همون قطعه رو با قیمت به مراتب بالاتر خریداری کنه چون یا خودش نیاز داره یا قولشو به مشتری دیگه داده باشه و با تاخیری که در برگرداندن مبلغی که ایشون برای شما واریز کرده عملا برای تهیه ی همون کالا ناچار میشه هزینه ی زیادی ضرر بده و از جیب خودش اضافه کنه

این که میفرمایین کلاهبرداری انجام نشده و فقط بدقولی کردین هیچ چیزی از بار گناه شما کم نمیکنه و عذر و بهانه ای موجه نیست.شما انگار دقیقا مثل جمله ی خودتون وام گرفتین(بدون بهره) و برای جبران مشکلات خودتون ایشون رو تحت فشار گذاشتین .اینکه قبول دارین قطعه ناقص بوده یا مشکل داشته و همچنان در برگرداندن وجه ایشون تعلل میکنین درست مثل این هست که دستتون داخل جیب ایشون برده باشین و به اندازه ی نیازتون مبلغی برداشته باشین و هرزمان که مشکلاتتون حل شد قصد برگردوندنش رو داشته باشین.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

دوست عزیز،  من نه از شما شناختی دارم نه از استارتر تاپیک بنابراین یک طرفه به قاضی نمیرم اما این دو جمله ی شما بدون حتی کوچک ترین نیازی به شناخت پیدا کردن از دید من شدیدا نامنصفانست و دیدگاه و چهره ی نامناسبی از شما ایجاد میکنه. اول از همه اینکه بانک خودش میتونه حق خودش رو بگیره و اونقدر سرمایه داره (براساس قانون بانک مرکزی) که با قسط عقب افتاده ی من و شما کوچک ترین مشکلی در روند کارش ایجاد نمیشه اما برای ایشون که مثل من و شما یه فرد عادیه حتی همون یک روزی که شما بدقولی کنین و نه کالا در اختیارش باشه نه پولش میتونه چک برگشتی یا ده ها مشکل دیگه حتی توی زندگی شخصی براش ایجاد بشه. دوم اینکه شما از ایشون وام نگرفتین که با بهره بهشون پس بدین توی این شرایط که در لحظه قیمت قطعات بدون اغراق میتونه براحتی حتی تا دوبرابر افزایش پیدا کنه فرض کنین شما همون یک روز بدقولی کنین و فردا ایشون مجبور باشه همون قطعه رو با قیمت به مراتب بالاتر خریداری کنه چون یا خودش نیاز داره یا قولشو به مشتری دیگه داده باشه و با تاخیری که در برگرداندن مبلغی که ایشون برای شما واریز کرده عملا برای تهیه ی همون کالا ناچار میشه هزینه ی زیادی ضرر بده و از جیب خودش اضافه کنه

این که میفرمایین کلاهبرداری انجام نشده و فقط بدقولی کردین هیچ چیزی از بار گناه شما کم نمیکنه و عذر و بهانه ای موجه نیست.شما انگار دقیقا مثل جمله ی خودتون وام گرفتین(بدون بهره) و برای جبران مشکلات خودتون ایشون رو تحت فشار گذاشتین .اینکه قبول دارین قطعه ناقص بوده یا مشکل داشته و همچنان در برگرداندن وجه ایشون تعلل میکنین درست مثل این هست که دستتون داخل جیب ایشون برده باشین و به اندازه ی نیازتون مبلغی برداشته باشین و هرزمان که مشکلاتتون حل شد قصد برگردوندنش رو داشته باشین.

تو این مملکت همه گرگن و کسی به کسی رحم نمیکنه چه انتظاری از مسئولین میره اونا هم روش واقعا متاسفم که این اقای بختیاری پول اون بنده خدا رو برده و الان بلاتکلیفه مردم جونشون واسه دو تومن پول در میاد اینجوری کلاه برداری زشته واقعا 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

از همه شما دوستان به خاطر درک بنده ممنون هستم 

بسیار بسیار تشکر می کنم  :100_pray:

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ramin_delphi گفته است :

از همه شما دوستان به خاطر درک بنده ممنون هستم 

بسیار بسیار تشکر می کنم  :100_pray:

دیگه از این اشتباهها نکن اگر از یه فروشگاه با اینماد خرید کنی و سرت کلاه بذاره میتونی شکایت کنی بی دردسر اگر هم جیزی تهش نباشه حداقل به توجیهی داری که چرا بهش اعتماد کردم ولی خرید از شخص از راه دور اشتباه است من میتونستم با این شیپه خرید حدود هشت میل کمتر خرج کنم وای ترجیح دادم از یه شاپ معتبر خرید کنم

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

چقدر از پولتون رو خورده؟ بعد این آقا میگه اکانتم هک شده ، بعد آدرسی که واستون فرستاده آدرس اکانت واقعیش هست ! چون امتیازش بالاست ، احتمال میده کسی به حرفش شک نکنه ، باز مشخض نیست راست میگه یا دروغ میگه ، این اعصاب آدمو خورد میکنه

میتونه اکانت بسازه با اون اکانت ها به خودش نمره بده

لینک به دیدگاه

حالا خوبه استارتر گرامی شغلشون خرید و فروش بوده. یعنی تونستن چند ماه صبر کنن و دووم اوردن. خوبه که این مشکل واسه یه مصرف کننده پیش نیومد وگرنه تا حالا ده بار خودکشی کرده بود.

• حالم خوب شد 4
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

حالا خوبه استارتر گرامی شغلشون خرید و فروش بوده. یعنی تونستن چند ماه صبر کنن و دووم اوردن. خوبه که این مشکل واسه یه مصرف کننده پیش نیومد وگرنه تا حالا ده بار خودکشی کرده بود.

اره واقعا اگر واسع من بود الان باید مینشستم نگا سی پی یو میکردم تنها قطعه ای که داشتم🤣 البته قطعات گرونی هم نخریده ولی پول پوله اینجا هم ایرانه

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

این تاپیک چنان غوغایی به پا کرد که چشممون به جمال کاربرانی که مدت طولانی بود ارسالی ازشون ندیده بودیم روشن شد.

توصیه بنده به همه دوستان عزیز این هست که به جای تبدیل کردن اینجا به دادگاه و قضاوت طرفین بیاییم پیشنهاد بدیم

در واقع مفید ترین کاری که ما میتونیم در این شرایط انجام با در نظر گیری جوانب مختلف ایده بدیم برای جلوگیری از به وقوع پیوستن دوباره ماجرا های مشابه این تاپیک ( کما که خیلی از دوستان همچین کاری انجام دادن و از مدیریت انتظار میره در صورتی که امکان پیاده سازی هر کدوم رو دارن و صلاح میدونن اجرا کنن) وگرنه با کارگاه شدن و بازخواست طرفین هیچ دردی دوا نمیشه ضمن اینکه احتمالا در جایگاهی نباشیم که بخوایم همچین کاری کنیم

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، *METALLICA* گفته است :

دهنمو اب بکشم ؟؟؟ خب البته اسم کسی مثه تو بیاد باید اینکارو بکنم نجس می شه دهنم اخه  !!!!! شما معلوم نیست کی هستی ایدی مال کیه !!! میای از این حرفا می زنی ؟؟؟؟؟؟!!!! خیلی خنده داره خداییش برو به شغل غیر شریف خودت مشغول باش 5 ماه پول بنده خدارو گرفتی پس نمیدی خیلی صبر داشته که تازه الان صداش در امده

• لایک 4
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Divine گفته است :

دهنمو اب بکشم ؟؟؟ خب البته اسم کسی مثه تو بیاد باید اینکارو بکنم نجس می شه دهنم اخه  !!!!! شما معلوم نیست کی هستی ایدی مال کیه !!! میای از این حرفا می زنی ؟؟؟؟؟؟!!!! خیلی خنده داره خداییش برو به شغل غیر شریف خودت مشغول باش 5 ماه پول بنده خدارو گرفتی پس نمیدی خیلی صبر داشته که تازه الان صداش در امده

تو نمیخاد واسه من نخود هر آشی بشی برو دنبال تیله بازیت  

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...