رفتن به مطلب

کسی آقای بختیاری رو میشناسه ؟؟ با نام کاربری METALLICA کار می کنه

ramin_delphi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنده دارم یه کانال میزنم که کلاه بردارهای فضای مجازیو اعلام کنم با مشخصات و ادرس و همچی
دوستان کلاه بردارایی که میشناسن با مدرک معتبر و مشخصات برام بفرستن
نمونش خود من که یه کیس 6ت سرم کلاه رفته الان 10ت میرزه...و امروز مشخص شد فروشنده سر چند نفر دیگ هم همینجوری کلاه گذاشته
محمد ال درویش کلاه برداری عوضی در خیابان ولیعصر تهران مغازه داره

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 37 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

تو نمیخاد واسه من نخود هر آشی بشی برو دنبال تیله بازیت  

🤣 واسه تو نبوده ارزشی نداری اخه 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

محمد ال درویش کلاه برداری عوضی در خیابان ولیعصر تهران مغازه داره

اقا ایشالا شما هم به حقت برسی این یارو هم یادمه بم زنگ زد(خودشو درویش و مغازش رو تهران خ ولیعصر معرفی کرد) گفت که یه گرافیک که تو کانالت گذاشتی می خوام منم گفتم خب در خدمتم گفت اول ارسال می تونی بکنی ؟! گفتم نه شرمنده خیلی می ترسی واسطه وگرنه به سلامت نمی دونم از این کلاهبردارا زیاد شدن متاسفانه ایشالا برای کسی پیش نیاد واقعا ادم های کثیفی هستن و بسیار پرو دزدی می کنن و پررو وایمیستن جواب میدن ماشالا پیگیری این موارد هم برای اینکه نتیجه بده خیلی دوندگی می خواد و هزینه و وقت زیادی می طلبه

ویرایش شده توسط Divine
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Divine گفته است :

🤣 واسه تو نبوده ارزشی نداری اخه 

مشخصات این اقا هم بدین تا نظر خریدار جلب نکرده جز کلاه برداران باشه

در 3 دقیقه قبل، Divine گفته است :

اقا ایشالا شما هم به حقت برسی این یارو هم یادمه بم زنگ زد گفت که یه گرافیک که تو کانالت گذاشتی می خوام منم گفتم خب در خدمتم گفت اول ارسال می تونی بکنی ؟! گفتم نه شرمنده خیلی می ترسی واسطه وگرنه به سلامت نمی دونم از این کلاهبردارا زیاد شدن متاسفانه ایشالا برای کسی پیش نیاد واقعا ادم های کثیفی هستن و بسیار پرو دزدی می کنن و پررو وایمیستن جواب میدن ماشالا پیگیری این موارد هم برای اینکه نتیجه بده خیلی دوندگی می خواد و هزینه و وقت زیادی می طلبه

جوری از دماغش میارم که هر روز ارزوی مرگ کنه! تا الان چندتا از دوستان واسطه گریش کرده بودن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

مشخصات کامل رو باید از اقای محمدی بگیرین ایشون دارن 

در 4 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

جوری از دماغش میارم که هر روز ارزوی مرگ کنه! تا الان چندتا از دوستان واسطه گریش کرده بودن

ایشالا که حقت رو بگیری ازش کوتاه نیا به نظرم سر اینا یه بار به سنگ بخوره حساب کار دستشون میاد من خودم همین 2 ماه پیش از مالتینا یه شکایتی کردم که تعدادی کالا سفارش داده بودم یه تعدادی رسیده بود یه تعدادی می گفت گم شده می خواست به قیمت دلار برج 9 پارسال پولمو پس بده !!!! اینقد پیگیر شدم که دوباره همون کالا رو با قیمت قبل سفارش دادن برام !!! 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

کار خیلی خوبیه. فقط باید خریداران بد هم حتما قرار بدید. بنده خودم کارت  گرافیکم رو که فروختم از واسط استفاده کردم(یکی از دوستان که امتیاز خیلی بالایی داشت). دقیقا همون زمانی بود که دلار استارت زد و گرون شد. من یکشنبه ارسال کردم و ایشون پنج شنبه دستش رسید. قرار بود که 24 ساعت مهلت تست داشته باشه و ایشون کارت رو 48 ساعته تایید کردند و در همین 24 ساعت اضافه بنده 3 میلیون ضرر کردم چون با شخص دیگه ای هماهنگ کرده بودم برای خرید و اونم به بهانه افزایش قیمت دلار قیمتو بالا برد و اون شخصی هم که از بنده گرافیک رو خریده بود بسیار رفتار زشت و زننده ای داشت و خیلی راحت گفت من نمی تونم گرافیک رو تست کنم و باید ببرمش محل کارم و به من مربوط نمیشه شما ضرر میکنی.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

کسانی که از کلاهبردار حمایت می‌کنند شریک جرم هستند.

دوستان یکبار با دقت این تاپیک رو بخونید و مراقب خودتون باشید.

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

کسانی که از کلاهبردار حمایت می‌کنند شریک جرم هستند.

دوستان یکبار با دقت این تاپیک رو بخونید و مراقب خودتون باشید.

اونجوری که فهمیدم ،طرف از شماره تلفن استفاده کرده هک کرده،یعنی چی،یعنی رمز اکانت کاربرا لیون شماره گوشیشونه ؟تلگرام که به این راحتی هک نمیشه،لیون هم اگه قرار بود کسی هکش کنه کل کاربرارو میشد هک کرد

• لایک 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان این تاپیک برای کمک گرفتن در پیدا کردن یک نفر زده شد . منتها متاسفانه کلا جریانش عوض شد و توهین و افترا خیلی تو پست های مختلف دیده میشه . دوست ندارم با همه کاربران برخورد کنم و اخطار بدم  . فقط همین تذکر رو میدم که تکرار نکنید و ادامه ندید .

آقا محمدی شما فکر کنم تا الان پاسختون رو گرفتید . من این تاپیک رو قفل میکنم ، چون فکر میکنم دیگه بیشتر از این نمیشه چیزی از توش برای شما در بیاد .

آقای بختیاری شما چی کار میخواهید بکنید ؟   مشکل رو حل میکنید یا اینکه باز میخواهید ول کنید به امان خدا ؟

• لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...