رفتن به مطلب

درخواست فایل Bios کارت 2080 strix

Slasher
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان لیونی 
از دوستان عزیز کسی هست که کارت ASUS ROG STRIX RTX 2080 رو داشته باشه و بایوسش رو بکآپ بگیره و برای بنده ارسال کنه ؟ 
مدل دقیق کارت این هستش :
ROG-STRIX-RTX2080-8G-GAMING
https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2080-8G-GAMING

ممنون از لطف دوستان 🙏

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Monk گفته است :

متاسفانه بایوسی که مخصوص این مدل هست و توی این سایت هستش مشکل داره بنده فلش بایوس انجام دادم و نتیجه نداد... خیلی ممنون از شما 🙏

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

متاسفانه بایوسی که مخصوص این مدل هست و توی این سایت هستش مشکل داره بنده فلش بایوس انجام دادم و نتیجه نداد... خیلی ممنون از شما 🙏

سلام

اگه سایت asus انجمن مثل اینجا داره ، فقط اونجا میتونید گیر بیارید بایوس جدیدرو

مابقی بایوس ها بایوس های بکاپ هستن 

اگه اشتباه نکنم 2ورژن داره این بایوس در این سایت 

جفتش چک کردید؟ جواب نمیده؟

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

سلام

اگه سایت asus انجمن مثل اینجا داره ، فقط اونجا میتونید گیر بیارید بایوس جدیدرو

مابقی بایوس ها بایوس های بکاپ هستن 

اگه اشتباه نکنم 2ورژن داره این بایوس در این سایت 

جفتش چک کردید؟ جواب نمیده؟

متاسفانه جفتش مشکل داره و کارت کرش میکنه 

لینک به دیدگاه

سلام ، بکاپی که توی این سایت هست فابریک خود کارت هست. اگه بازم مشکل داره مشکل از بایوس نیست

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

متاسفانه جفتش مشکل داره و کارت کرش میکنه 

عجیبه 

نمیدونم 

نسخه برنامه فلشتون رو تغیر بدید به یه نسخه پایین یا بالاتر

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، بکاپی که توی این سایت هست فابریک خود کارت هست. اگه بازم مشکل داره مشکل از بایوس نیست

با بایوس دیفالت کارت آرتیفکت میشد بعد از چند دقیقه گیم یا 30 ثانیه تست Furmark جالب اینجاس که تست Furmark رو با حداکثر فریم و Score تکمیل میکرد ولی آرتیفکت جزئی داشت بایوس رو با بایوس سایت TechPowerUp فلش کردم و آرتیفکت بدتر شد متاسفانه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده کارت مدل OC رو دارم. اگر به کارتون میاد پیام بدید فردا براتون بایوس رو بکاپ بگیرم و بفرستم

لینک به دیدگاه

اگه‌ کارت ارتیفکت میداده مموریش خراب شده ، دست به ولتاژ و فرکانسش زدی؟

لینک به دیدگاه

درود اگر در تنظیمات دیفالت بدون اورکلاک ارتیفکت می گرفتین متاسفانه کارت معیوب هست حافظه های gddr6 مشکل داشتن و این مورد اون اوایل شایع بود گارانتی دارید اقدام کنید و قطعا تعویض میشه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

با بایوس دیفالت کارت آرتیفکت میشد بعد از چند دقیقه گیم یا 30 ثانیه تست Furmark جالب اینجاس که تست Furmark رو با حداکثر فریم و Score تکمیل میکرد ولی آرتیفکت جزئی داشت بایوس رو با بایوس سایت TechPowerUp فلش کردم و آرتیفکت بدتر شد متاسفانه 

کارتتون از نسل اولی ها نیست؟ اونا مموریشون مشکل داشت

اگه نسل اولی هست هرچه زودتر بدید گارانتی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان از این نرم افزار (Furmark)لعنتی گرافیک خراب کن استفاده نکیند من خیلی گفتم داخل انجمن. فشار غیر عادی به کارت وارد میکنه بعد میگید ماینرا گرافیک خراب میدن دست ملت یا ماین گرافیک رو تحت فشار اضافه قرار میده همه میگن وای این طور اون طور....

گرافیک سالم داشتم آرتیفکتی کرده. نمیدونم کی یادتون داده برای تست از این استفاده کنید.

این همه بنچمارک این همه گیم...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

بنده کارت مدل OC رو دارم. اگر به کارتون میاد پیام بدید فردا براتون بایوس رو بکاپ بگیرم و بفرستم

خیلی ممنون از لطفتون ولی مدل GAMING هستش

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

اگه‌ کارت ارتیفکت میداده مموریش خراب شده ، دست به ولتاژ و فرکانسش زدی؟

نه هیچ دستکاری انجام ندادم

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود اگر در تنظیمات دیفالت بدون اورکلاک ارتیفکت می گرفتین متاسفانه کارت معیوب هست حافظه های gddr6 مشکل داشتن و این مورد اون اوایل شایع بود گارانتی دارید اقدام کنید و قطعا تعویض میشه

بله مث اینکه مشکل سخت افزاری داره... ممنون از لطفت 🙏

در 26 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

کارتتون از نسل اولی ها نیست؟ اونا مموریشون مشکل داشت

اگه نسل اولی هست هرچه زودتر بدید گارانتی

از اولین سری های 20 استریکس هستش نکته جالب توجه اینجاست که کارت نو هست و فاقد گارانتی داخلی...

در 20 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

سلام دوستان از این نرم افزار (Furmark)لعنتی گرافیک خراب کن استفاده نکیند من خیلی گفتم داخل انجمن. فشار غیر عادی به کارت وارد میکنه بعد میگید ماینرا گرافیک خراب میدن دست ملت یا ماین گرافیک رو تحت فشار اضافه قرار میده همه میگن وای این طور اون طور....

گرافیک سالم داشتم آرتیفکتی کرده. نمیدونم کی یادتون داده برای تست از این استفاده کنید.

این همه بنچمارک این همه گیم...

بنده خودم فقط با 3D Mark تست میگیرم ولی خب Furmark هم ازش گرفتم توی مرحله آخر  با بایوس دیفالت توی بنچمارک Shadow of the tomb raider تا نصفه به خوبی کار میکرد و آرتیفکت میداد ولی الان بایوسش رو با بایوس Techpowerup عوض کردم کلا کرش میکنه توی بنچمارک

خیلی ممنون از دوستان عزیز🙏
انگار که کارت نرسیده باید  بازنشسته بشه....

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام دوستان از این نرم افزار (Furmark)لعنتی گرافیک خراب کن استفاده نکیند من خیلی گفتم داخل انجمن.

سلام

لطفا مطالعه بفرمایید

تجربه بد شما ممکنه از چیز دیگری باشه ولی به ذات این برنامه مشکلی نداره

در 10 ساعت قبل، Slasher گفته است :

از اولین سری های 20 استریکس هستش نکته جالب توجه اینجاست که کارت نو هست و فاقد گارانتی داخلی...

وای خیلی متاسفم 

ولی تنها چاره فقط تعویض از طریق گارانتی هست 

اگه خودتون وارد کردید باید حضوری ببرید کشور مبدا تعویض 

لینک به دیدگاه

شما ریسک بزرگی کردین عزیز قبلا همینجا تاپیکی بود که مفصلا اطلاع رسانی کردم این کارت ها معمولا اونور گارانتی دارن سعی کنید با مکاتبه با وارد کننده ای که ازش خریدین دنبال تعویض با شین انشالا که مشکلتون حل بشه و تعویض کنید و به خوشی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

وای خیلی متاسفم 

ولی تنها چاره فقط تعویض از طریق گارانتی هست 

اگه خودتون وارد کردید باید حضوری ببرید کشور مبدا تعویض 

متاسفانه از eBay خریداره شده به صورت آکبند  و تنها 1 ماه کار کرده...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

متاسفانه از eBay خریداره شده به صورت آکبند  و تنها 1 ماه کار کرده...

گارانتی بعضی برند ها لوکال هست و بعضی گلوبال. چک کنید اگه گلوبال باشه همین دبی هم میشه تعویضش کنه. اینجا هم فکر کنم کسایی هستن که دسترسی داشته باشن بتونن بفرستن دبی. بعضی از شرکت های گارانتی هم با دریافت هزینه این کار رو انجام میدن. البته طرف سازگار نرید. منظورم بقیه شرکتاست

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

ناراحت شدم ، خود منم به همین دلیل صبر کردم مدل سوپر خریداری کردم چون این مشکل واسه سری اول کارت های ۲۰۰۰ شایع بود. گارانتی این کارت ها اصولا بین المللی هست و با سریالش میشه چک کرد و همین دوبی هم باید واستون تعویض کنن. ایشالا که حل میشه. ولی کارت معیوب هست چون ارتیفکت همیشه نشانه خرابی هست متاسفانه. 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

ناراحت شدم ، خود منم به همین دلیل صبر کردم مدل سوپر خریداری کردم چون این مشکل واسه سری اول کارت های ۲۰۰۰ شایع بود. گارانتی این کارت ها اصولا بین المللی هست و با سریالش میشه چک کرد و همین دوبی هم باید واستون تعویض کنن. ایشالا که حل میشه. ولی کارت معیوب هست چون ارتیفکت همیشه نشانه خرابی هست متاسفانه. 

سلام این جه مشکلی است؟ لطفا توضیح دهید.

در هم اکنون، HEGMATANE گفته است :

ارتیفکت

.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام این جه مشکلی است؟ لطفا توضیح دهید.

.

سلام ، ارتیفکت به پیکسل پیکسل یا رنگی رنگی (برفکی) شدن تصویر میگن. بعضی مواقع هم کلا رنگا قاطی میشه مثلا مشکی رو قرمز‌نشون میده مثل رنگین کمان 😂 وقتی اینجوری میشه مموری کارت خراب شده. حالت اول تصویر میده و فقط توی گیم اینجوری میشه حالت دوم کلا تصویر نمیده و برفکی میشه.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...