رفتن به مطلب

بالشتک هدست

Peyman.S
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی دوستان.

میخواستم بدونم جایی بالشتک هدست یا اون قسمت هد بند رو میفروشند؟ البته به جز مالتینا و ایگرد! یه هدست تقریبا قدیمی دارم بلادی  g500.که قیمت نوش فکر کنم طرفای هفتصد باشه الان.چرم قسمت بالشتکها و هد بند رفته.به نظرتون ارزشش رو داره بالشتکها و هد بند رو تعویض کنم؟ همون‌طور که میدونید قیمتها وحشتناکن و یه هدست گیمینگ معمولی بین یک تا یک و پونصد قیمتشه و در حال حاضر اولویتهای دیگه ای به جز هدست دارم.

سپاس از کمک و راهنمائیتون.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

یه جوراب زنونه بکش دورش که چرمش خرد نشه بریزه رو گوش و صورتت

همونو استفاده کن 😁

کراکن من الان با همچین وضعیتی به زندگی ادامه می‌ده

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

واسه منم همینطوری شده کاریش نمیشه کرد،البته کلا ریخته انگار از اول نداشته

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز تعویض کنید این مدل هم ارزون هست هم جنس مناسبیه الان 80 تومن واقعا چیزی نیست

https://iranheadphone.com/accessories/headphone-padding/beyerdynamic-edt-231-earpads

لینک به دیدگاه

با ابر میتونی درست کنی و بچسبونی روی بالشتک قبلی و بعد به قول دوستمون یه جوراب زنونه هم بکشی روی همونها

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز تعویض کنید این مدل هم ارزون هست هم جنس مناسبیه الان 80 تومن واقعا چیزی نیست

https://iranheadphone.com/accessories/headphone-padding/beyerdynamic-edt-231-earpads

فروشگاهش نماد اعتماد نداره. کلاه برداری نباشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Snake fan گفته است :

فروشگاهش نماد اعتماد نداره. کلاه برداری نباشه؟

داداش من از این سایت بالای 10 میلیون خرید کردم معتبر هست خیالتو.ن راحت

لینک به دیدگاه

امان از چرم مصنوعی هدست ها

یا هدست با چرم واقعی بخرین یا مش بگیرین

چرم مصنوعی بدترین جنس ممکنه

برای مشکل شما اگر قطعه جانبی رو پیدا نکردین خودم تجربه ای ندارم ولی دیدم بعضی با چسب قوام پد رو زیاد میکنن

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

سلام.

ایرپد هدفون چیز خاصی نداره و خودتون میتونین براحتی درست کنین با یه مقدار وقت گذاشتن.اگه شرایطش جوریه که غیر قابل استفاده شده میتونین همونطور که یکی از دوستان اشاره کردن دوتا ابر یا اسفنج تهیه کنین (ممکنه مغازه ی نزدیک خونتون هم داشته باشه) و هدفونتونو روش قرار بدین و دورشو با قیچی برش بزنین و وسطش رو به اندازه ی درایور هدفونتون خالی کنین و چسب بزنین.اما مواردی که باید درنظر داشته باشین بیشتر مرتبط با لایه ی رویی و بالایی هست.اگه پارچه ی چرمی روش بکشین احتمالا صدا کمی بم تر بشه اما نشتی صدا کمتر میشه و صدای بیرون هم کمتر میاد فقط دقت داشته باشین بخوبی درزگیری بشه و کامل به هدفون بجسبه(درصورتی که هیچ چیزی برای لایه ی روکش استفاده نکنین و ابر یا اسفنج باشه فقط، نشتی صدا زیاد میشه اما در مقابل صدای هدفونتون یکم بنظر بازتر و زنده تر میشه چون جریان هوا بیشتر رد و بدل میشه) بنظر من روکش پارچه ای گزینه ی بهتریه چون هم تا حدی نشتی رو کم میکنه هم مانع جریان هوا نمیشه بخصوص توی این فصل که روکش چرمی میتونه موجب تعریق و ناراحتی گوشتون بشه. در ضمن حجم اسفنج یا ابر هم درنظر داشته باشین،اگه زیاد باشه و گوشتون فاصلش زیاد بشه از درایور هدفون روی کیفیت و بخصوص بیس تاثیر میزاره ، اگر حجمش کم باشه و گوشتون خیلی به درایور نزدیک بشه برای شنواییتون خطرسازه بخصوص صدای بلند.

نمونه ابرهایی که بصورت جداگانه(مدل سبز رنگ) یا با روکش (مدل نارنجی) میتونین استفاده کنین براتون عکسشو گذاشتم، برای نمونه هم عکس ایرپد dt990 و g633 که جدا میشد قرار دادم.یه مدل ایرپد یکی از هدست های a4tech هست تقریبا مثل همون ابر سبز رنگ که پیداش نکردم براتون عکسش رو بزارم

IMG_20200718_153027.thumb.jpg.9bb170eb0dd2b3fcbbb3f02e93b9473c.jpgIMG_20200718_153001.thumb.jpg.ea75bf0e8ea9770f078fbe1ea2a4a523.jpgIMG_20200718_154903.thumb.jpg.6c709c99643fb614e767fa115af9847c.jpg

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

خب بعد از کمی کلنجار رفتن با هدست اون قسمتی که بالشتک رو نگه میداره جدا کردم. فکرشو نمیکردم اینقدر راحت دربیاد! بعد از کندن رویه بالشتکهای که با اشاره هم دیگه داشت پودر میشد به این قلب‌های خوشرنگ برخورد کردم! :))1692751917_IMG__.thumb.jpg.fc418ae5223112a679dc082de2da3218.jpg!

بعد از کمی چسب کاری نتیجه شد این.

1480859522_IMG__.thumb.jpg.cdcf02534bec323e9a2356cb21377362.jpg

فکر کنم یه چند ماهی جوابگوی نیازهای من بشه تا بلکه فرجی بشه! 

به قول یارو تحریمها فرصته! حالا حکایت ماست! :))

ممنون از راهنمایی تمامی دوستان.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

فکر کنم یه چند ماهی جوابگوی نیازهای من بشه تا بلکه فرجی بشه! 

سلام.

خیلی خوبه که دست به کار شدین،فقط پیشنهاد میکنم حالا که تا اینجای کار پیش رفتین یه روکش پارچه ای ظریف که زود گرد و خاک و پرز نگیره هم روشون بکشین تا هم نشتی صداش کمتر بشه تا حدی و هم زبری و زمختیش کمتر بشه و ایجاد حساسیت پوستی نکنه. پارچه مورد نظرو بزارین روی یکی از کاپ ها بعد دور و وسطشو روی پارچه با خودکار خط بکشین برای سوراخ وسطی و دور ایرپد با کمی فاصله ( فاصله برای خوابوندن پارچه روی ایرپد بطوری که دور تا دورش قرار بگیره و برسه به لبه ی کاپ ها که به بدنه چسبیده بشه و نشتی نداشته باشه) بعد از قیچی کردن پارچه از روی خطوط ،لبه های پارچه رو چسب بزنین(خیلی کم) و پارچه رو بچسبونین به ایرپدها. زمان زیادی نمیگیره اما نتیجه بهتر میشه.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...