رفتن به مطلب

مزایده کارت گرافیک MSI Aero GTX 1080 TI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، 2020 گفته است :

بنده انصراف میدم

کارت دیگری خریداری شد

ارادتمندم موفق باشید دوست من

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali poker گفته است :

11200 من

بخاطر انصراف دوستمون تا الان تقدیم شما

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mortezadime گفته است :

درود.

۱۱۳۰۰ بنده.با توجه به انصراف نفر قبلی.

درود خدمت شما تا الان تقدیم شما

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mortezadime گفته است :

۱۱۵۰۰ مجدد بنده

درود گرامی تا الان تقدیم شما

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ali poker گفته است :

11600 من جناب

درود علی جان.تا الان تقدیم شما

لینک به دیدگاه

باتشکر از آقا ابراهیم عزیز.با توافق یک عدد asus rog strix 1080ti خریداری شد منتظر ارسال هستم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali poker گفته است :

باتشکر از آقا ابراهیم عزیز.با توافق یک عدد asus rog strix 1080ti خریداری شد منتظر ارسال هستم

درود علی جان.مبارکت باشه .ارسال شده.شماره پیگیری توی واتساپ فرستادم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SamFisher گفته است :

بالاخره کارت msi بود یا ایسوس...

ام اس آی بود.ولی علی آقا کارت بالاتر خواست بجاش بهش ایسوس دادم.ام اس آی هنوز موجوده دوست من

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، siampour گفته است :

11700 با واسطه برای من

درود ارادت.تا به الان تقدیم شما گرامی

لینک به دیدگاه

در در 2 مرداد 1399 در 17:36، Gamer.Pro گفته است :

اولا که سلام و درود دوست عزیز.دوما واقعا حیف اون کارت نبود فروختی؟سوما همین کارت 2070 که شما گذاشتی 24 ت.من من قبل عید خریدم 11500 برادر عزیز.واقعا ما مردم عجیبی هستیم قبول داری؟

سلام 

🤪😂لایک😂🤪

یاعلی 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام 

🤪😂لایک😂🤪

یاعلی 

ارادتمند بزرگ مرد🙏🌹

لینک به دیدگاه

در در 2 مرداد 1399 در 17:36، Gamer.Pro گفته است :

اولا که سلام و درود دوست عزیز.دوما واقعا حیف اون کارت نبود فروختی؟سوما همین کارت 2070 که شما گذاشتی 24 ت.من من قبل عید خریدم 11500 برادر عزیز.واقعا ما مردم عجیبی هستیم قبول داری؟

درود شما زده بودید فروخته شد من برای همین پست دادم بعدم که نمی دونم چی شد ادامه پیدا کرد دیگه ادامه ش ندادم که تاپیکتون خراب بشه نه اینکه جوابی نداشتم. من 22.300 گذاشتم و کلی زیر قیمت بازارش هست بعدشم یادم نمیاد هیچ وقت 11.500 بوده باشه. بعدشم من کارتم مشکل پیدا کرد که گارانتی جاش بهم پول داد من کلا دیگه کارتی نداشتم سیستمم خوابیده بود 2 تا از این کارت خریدم که به قدرت کارت قبلیم برسه که دیدم یکیش بسمه ضمن اینکه داستان کارت به روز و اکبند فرق می کنه حتی با 11500 شما هم کارت شما اون زمان 5 تومن می خریدن یعنی از نصف 2070s اکبند کمتر حاضر بودن پاش پول بدن اما الان شرایط فرق کرده. از اینکه گارانتی حاضر شده پول روز کارتمو بهم بده می شه فهمید اوضاع خیلی خرابه منم اگه 1 روز دیرتر می خریدم باید کلی بیشتر پول می دادم ضمن اینکه اصلا ازش گیرم نمیاد 90 درصد بازار استریکس هست کارت قبلی خودمم استریکس بود که بدون اینکه حتی اورش کنم الکی مشکل دار شد هنوزم نمی دونم چرا

من روی صحبتم اصلا با شما نبود فکر کردم فروختین 1080ti یکی از بهترین کارت ها هست من ازش خیلی راضی بودم اما اون زمان چندین نفر پیام های زشتی دادن که تا وقتی با پولش می شه 2060 خرید چرا باید کارت شما رو بخریم و بز خری های مشابه که حرفم با اونا بود. 

من چون زدید کارت فروخته شد پست دادم اما نمی دونم چی شد باز ادامه پیدا کرد. به هر حال خوب بفروشی دوست من

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

درود شما زده بودید فروخته شد من برای همین پست دادم بعدم که نمی دونم چی شد ادامه پیدا کرد دیگه ادامه ش ندادم که تاپیکتون خراب بشه نه اینکه جوابی نداشتم. من 22.300 گذاشتم و کلی زیر قیمت بازارش هست بعدشم یادم نمیاد هیچ وقت 11.500 بوده باشه. بعدشم من کارتم مشکل پیدا کرد که گارانتی جاش بهم پول داد من کلا دیگه کارتی نداشتم سیستمم خوابیده بود 2 تا از این کارت خریدم که به قدرت کارت قبلیم برسه که دیدم یکیش بسمه ضمن اینکه داستان کارت به روز و اکبند فرق می کنه حتی با 11500 شما هم کارت شما اون زمان 5 تومن می خریدن یعنی از نصف 2070s اکبند کمتر حاضر بودن پاش پول بدن اما الان شرایط فرق کرده. از اینکه گارانتی حاضر شده پول روز کارتمو بهم بده می شه فهمید اوضاع خیلی خرابه منم اگه 1 روز دیرتر می خریدم باید کلی بیشتر پول می دادم ضمن اینکه اصلا ازش گیرم نمیاد 90 درصد بازار استریکس هست کارت قبلی خودمم استریکس بود که بدون اینکه حتی اورش کنم الکی مشکل دار شد هنوزم نمی دونم چرا

من روی صحبتم اصلا با شما نبود فکر کردم فروختین 1080ti یکی از بهترین کارت ها هست من ازش خیلی راضی بودم اما اون زمان چندین نفر پیام های زشتی دادن که تا وقتی با پولش می شه 2060 خرید چرا باید کارت شما رو بخریم و بز خری های مشابه که حرفم با اونا بود. 

من چون زدید کارت فروخته شد پست دادم اما نمی دونم چی شد باز ادامه پیدا کرد. به هر حال خوب بفروشی دوست من

درود مجدد دوست عزیز. من هم از روی ناراحتی نگفتم.من دقیقا 14.11.1398 کارت 2070 خریدم 11500 .در هر حال این قیمت مال اون موقع بوده و الان قیمتها متفاوته.شماهم انشالله هر کارتی میخری و میفروشی برات سلامت و پر قدرت و بدون دردسر باشه بزرگوار

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Gamer.Pro گفته است :

درود مجدد دوست عزیز. من هم از روی ناراحتی نگفتم.من دقیقا 14.11.1398 کارت 2070 خریدم 11500 .در هر حال این قیمت مال اون موقع بوده و الان قیمتها متفاوته.شماهم انشالله هر کارتی میخری و میفروشی برات سلامت و پر قدرت و بدون دردسر باشه بزرگوار

2070s یا معمولی؟ شما بهترین زمان خریدین همون زمان 2080ti strix oc خریدم 20 تومن که الان با پولش 2060 معمولی 6 گیگ می دن خلاصه من تا دیگه نخوام پول چیزی جایگزین کنم چیزیمو نمی فروشم چون هر چی توی این 2 سال فروختم شد ضرر هر کی خرید برد کرد متاسفانه معلومم نیست تا کی ادامه داره.

برای شما هم همچنین دوست عزیز بازم شرمنده به خاطر اسپم من واقعا فکر کردم تاپیک در حال بسته شدنه 1 درد و دل خواستم بکنم جدا این شرایط اقتصادی با کرونا خیلی ازاردهنده شده

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

2070s یا معمولی؟ شما بهترین زمان خریدین همون زمان 2080ti strix oc خریدم 20 تومن که الان با پولش 2060 معمولی 6 گیگ می دن خلاصه من تا دیگه نخوام پول چیزی جایگزین کنم چیزیمو نمی فروشم چون هر چی توی این 2 سال فروختم شد ضرر هر کی خرید برد کرد متاسفانه معلومم نیست تا کی ادامه داره.

سری  s بود.طرف 3 تا داشت یکیش من خریدم.زوتاک بود 3 فن.هیچ زمان تا جایگزین پیدا نکردی و نخریدی مالتو نفروش دوست من.بی ثبات ترین بازار دنیا مال ایرانه.خدا پدر ونزوئلا بیامرزه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Gamer.Pro گفته است :

سری  s بود.طرف 3 تا داشت یکیش من خریدم.زوتاک بود 3 فن.هیچ زمان تا جایگزین پیدا نکردی و نخریدی مالتو نفروش دوست من.بی ثبات ترین بازار دنیا مال ایرانه.خدا پدر ونزوئلا بیامرزه

اره زوتاک از همه همیشه ارزون تره به خاطر گارانتیش که سریر هست حیف که اواژنگ دیگه نیست چون سریر رسما بدون گارانتی محسوب می شه. من دوبی هم که بودم می گفت زوتاک اینجا هم گارانتیش پاسخگو نیست گیگا هم می گفت اذیت می کنه بهترینش Asus هست که درجا تعویضه توی دوبی بعدش می گفت msi هست asus حتی خود مغازه دار ظاهرا می تونه برات عوضش کنه. به خاطر همین قیمتا توی دوبی به ترتیب asus msi giga zotac هست یعنی اونجا هم اختلاف قیمت دارن ایسوس به مراتبم قیمتش بالاتره برای همینم مسافری اکثرا یا msi میارن یا giga

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...