رفتن به مطلب

افتتاح سایت جدید تا چند روز دیگر !!!!!!!؟؟؟؟؟؟

Recommended Posts

درود دوستان گلم

در سال گذشته یه سری مطلب و انتقاد شما عزیزان بر سایت فروشگاهی لیون کامپیوتر وارد کردید که کاملا حق با شما بوده . و اگر یادتون باشه ما هم یک تاپیک در مورد ضعفهای سایت از شما عزیزان نظر خواستیم که شما دوستان گلم بر ما منت گذاشتید و نظرات خودتون رو ارائه دادید . بر مبنای نظرات شما دوستان عزیز برنامه نویسی سایت چدید از برج 10 سال 1390 اغاز شد و با همت دوستمون اقا جاوید و دوستان و کمک خداوند سایت در روزهای پایانی سال 90 به اتمام رسید . تا به امروز ما با کمک مدیران به بررسی مشکلات سایت پرداختیم و تا به اینجا اکثر مشکلات رفع شده و اگر خدا بخواد اخرین مشکلات سایت نیز تا چند روز دیگه رفع میشه و اماده برای کار میشه .

هدف ما در سایت جدید :

1 - اپدیت بودن و به روز بودن سایت به طور مداوم و روزانه که با کمک چند تا از دوستان که همیشه بر روی سایت کار میکنن و نظارت دارن اپدیت میشه

2 - ما هم باید مثل سایر سایتها تا جای ممکن با استانداردهای جهانی پیش بریم که این اتفاق با کمک سایت جدید موثر شده

3 - کاربری راحت و سریع و امکانات جدید و به روز به سایت جدید اضافه شده

امید به خدا در سایت جدید به روزتر و دقیقتر خواهیم بود و فکر میکنم بزرگترین ضعف سایتهای ایرانی همین باشه . و بهتون قول میدیم با تمام وجود به روز خواهیم شد

تا چند روز دیگه سایت جدید جایگزین سایت قدیمی میشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ضمن از اینکه نتونستم به بعضی از سوالات و پیغام جواب بدم عذر میخوام و دلیل اصلی این امر درگیریهای زیاد ایام عید و سایت جدید بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پس تا دیر نشده چند تا عکس یادگاری از سایت بگیریم و توی آلبوم خاطرات لیون ذخیرش کنیم .... :D

لینک به دیدگاه

درود

پس تا دیر نشده چند تا عکس یادگاری از سایت بگیریم و توی آلبوم خاطرات لیون ذخیرش کنیم .... :D

درود

مرتضی جان سایت قدیمی فعلا حذف نمیشه ولی به لینک دیگه ای انتقال پیدا میکنه و تا چند مدت روی وب میمونه عزیز

لینک به دیدگاه

این که سایت قیمتهاش به صورت روزانه آپدیت بشه واقعا فوق العاده هستش و میشه با کسری از دقیقه قیمتهای هر روز بازار دستت باشه تا بتونی به درستی برای خرید تصمیم گیری کنی .

بنده به شخصه تشکر میکنم بابت تمام زحمتهایی که دوستان تو این سایت میکشن حالا به غیر از اطلاع رسانی یا مشاوره برای خرید که همیشه جزء بهترینها بودید این کارتون باعث میشه محبوبیت خیلی بیشتری تو نت به دست بیارید و .........

آرزوی موفقیت دارم برای تمام عزیزان و مسئولان خستگی ناپذیر این سایت

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

منم تبریک میگم.

فکر میکنم بزرگنترین ضعف سایت آپدیت نبودن قیمت هاش هست اگه بتونین همیشه آپدیت کنین عالیه دیگه نیاز نیست هی تماس بگیریم

لینک به دیدگاه

منم تبریک میگم.

فکر میکنم بزرگنترین ضعف سایت آپدیت نبودن قیمت هاش هست اگه بتونین همیشه آپدیت کنین عالیه دیگه نیاز نیست هی تماس بگیریم

کاملا قبول دارم و شکی توی صحبت شما نیستش و یک سایت خوب اول باید اپدیت و به روز باشه بعد امکانات خوبی داشته باشه و انتقادات شما دوستان گلم باعث شد که ما بفکر این امر بیفتیم .

باز هم امکان اشتباه وجود داره ولی این دفعه فرق داره و ما با نفراتی که بهمون کمک میکنن این مسئله رو تا جای ممکن حلش میکنیم و قیمتها رو به بازار کامپیوتر کاملا نزدیک میکنیم .

لینک به دیدگاه

چند روز بود قصد خرید یه فلش مموری رو داشتم و برام سوال شده بود چرا به درخواستم جواب داده نمیشه :).

اصلا حواسم نبود به انجمن سر بزنم و ببینم چه خبره ‎:D

خلاصه کلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم که سایت محبوبم قراره یه فروشگاه کامل و عالی بشه.

دستتون درد نکنه. بی‌صبرانه منتظریم

ویرایش شده توسط elvlan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی هم خوب! به به ... به به ... منتظریم از همین لحظه! ^_^

خداییش ایپد جدید اینقدر منو خوشحال نکرد در مقابل تاسیس این سایت جدید و بروز... انشاله موفق باشید و مثل همیشه دلسوز و پاسخگو! :D

لینک به دیدگاه

یکی از اشکالات بزرگ سایت طبقه بندی بد محصولات هست. مثلا برای خریدن ماوس باید 12 صفحه رو باز کنی که بیشترشون خالی هستند ! جستجوی پیشرفته مثل سایت آمازون و خیلی دیگه از سایت ها با امکان مرتب کردن کالاها خیلی مفید تره :)

متشکرم

لینک به دیدگاه

ممنونم از شما دوستان گلم

بنده خوشحالم که دوستانی مثل شما دارم و برای همینه که نیوری بیشتری برای کار میگیریم .هر کاری ضعفی داره و میدونم که کار ما بی اشتباه نیستش ولی در سایت جدید به دلیل استفاده از دوستان برای اپدیت کردن سایت خیالتون راحت که یکی از سایتهای اپدیت ایران رو خواهید دید با قیمتهای مناسب

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار عالی جناب حسینی بزرگوار . کلی خرید داریم که تو شهر های خودمون اصلا نمیتونیم گیر بیاریم و اگر سفارس بخوایم بعدیم اون جنس مورد نظر رو نمیتونیم به راحتی گیر بیاریم و اگر هم گیر بیاد باید 5 درصد جناب فروشنده رو هم بپردازیم از اینکه باز میتونیم از شما به خاطر جمع از همه لحاظ خرید کنیم بسیار سپاس گذاریم . امثال ما که تو شهر های کوچیک نمیتونیم قطعاتمون رو گیر بیاریم سایت های شما حکم سوراخ دعا رو داره . البته اگر بتونید تنوع جنسی از برند های های مختلف رو حتی در صورت نداشتن و بتونید ......چه جوری بگم . مثلا دوستان و همکارانان شما یک برند رو میارن و شما یک برند دیگه اگر طوری بشه که اطلاعات دوست شما هم در سایت باشه تا ما بتونیم از اون هم بخریم بسیار عالی میشه هر چند فکر کنم تا حال هم همین موضوع جریان داشته ولی خوب برای ما شهرستانی ها خیلی از برند ها رونمیتونیم بدست بیاریم . دلیلشم اینکه سایت ها همه ی برند ها رو موجود نمیکنن و این طبیعی هم هست قرار هم بر این نیست ولی اگر بشه لیست قطعات چند فروشگاه بزرگ رو یکجا داشت بسیار عالی میشه . واویلا چقدر زیاد شد . یه مطلب کوچیک میخوام بگن 10 خط باید بنویسم . فکر کنم تونستم کامل خواستم رو بیان کنم . در کل تنوع برند و کالا منظورم بود خوب شما اگر اطلاعات موجود دیگر فروشنده ها رو قرار بدید هم فروش بیشتر میشه و هم شما درصد سودتون .

عذر میخوام که زیاد شد . در مورد اپدیت بود سایت بیسار بسیار امر عالی هست که دقدقه ی خیلی ها هستش . تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز

خیلی خوشحال شدم که سایت روزانه آپدیت خواهد شد و همچنین تحولاتی در سایت به وجود خواهد آمد.

با آرزوی بهترین ها برای شما و مجموعه لیون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم خسته نباشید ...

راستی یه عکسی چیزی بزارید از سایت تا ما ببینیم چشکلیه حداقل یا شاید نظری چیزی داشتیم بدردتون خوردا! ( :D)

لینک به دیدگاه

دوستان عجله نکنید تا مسئولین سایت راحت کارشونو بکنن تا نتیجه یک سایت خوب باشه.

لینک به دیدگاه

مشکلات سایت تقریبا بر طرف شده . مونده کنترل نهایی اون . بستگی به نظر آقای حسینی داره که اول سایت رو آپدیت کنیم و همه محصولات رو وارد کنیم و بعد باز بشه و یا اینکه باز بشه و بعد کارهاش رو انجام بدیم .

لینک به دیدگاه

ایــــــــــــــول آقای حسینی. خدا رو شکر که سایت دیگه آپدیت می شه همیشه.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم سایت امادست ولی چند تا مشکل ریز داره بر طرف بشه کالاها داخلش کم کم قرار میگیره و اگر خدا بخواد فکر میکنم تا اخر هفته بالا میاد

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

سایت جدید اماده شده ولی فعلا روی ساب دامین هستش تا کالاها توش کامل بشن ولی لینکش رو تقدیم میکنم تا نظرات شما دوستان گل رو ببینیم

http://lioncomputer.ir/newlion

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوبه............... ولی مهمترین چیز با توجه به نوسان زیاد قیمت ها به روز بودن قیمت ها ست.

ویرایش شده توسط روبیک
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...