رفتن به مطلب

افتتاح سایت جدید تا چند روز دیگر !!!!!!!؟؟؟؟؟؟

Recommended Posts

شادباش میگم این سایت جدید لیون رو

فقط یه چیزی

چرا کالاها رو میشه با برند های دیگه مقایسه کرد ؟

مثلا تو کیس گرین با کولر مستر

بعد خیلی بهتر میشد مثل سایت های خارجی روی یه کالایی که کلیک می کنی زیرش یه سری دیگه رو بهت پیشنهاد بده

مثلا رو یه مدل CPU که کلیک کردی زیرش مادربورد و ... از این نتایج مربوط به اون کالا بیاد

و این که

FREE 2-Day Shipping

اگه بذارین حق عضویت هم میدیما :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

فریبرز جان خوب باید این امکان فراهم بشه که شما یک کالا رو با برندهای دیگه مقایسه کنید

در مورد کالاهای پیشنهادی زیر هر کالا هم در این سایت درست شده و حتما اجرا مبشه

لینک به دیدگاه

تا همین حد هم واقعا عالی است کار شما قابل تقدیره :)

البته اون بخش آخرین قیمتهای روز و مقایسه جای کار داره هنوز و انشاله بهتر هم میشه.

من پیشنهادم اینه که قیمتهای روز رو یا مثل قبل صفحه ای بزارید یا اینکه انتخاب بخشها رو ساده تر کنید الان این select box یه کم اذیت میکنه! مثلا گزینه هاش رو باز کنید به صورت لینک باشه یا همون selectbox رو باز کنید size=30

:)

لینک به دیدگاه

به نظر من حالا که دارید سایت جدید راه می اندازید ، قسمت نظر خریدار ها ( البته نظر کارشناس ها ) برای هر محصول رو هم روش کار کنید که خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

سایت خیلی بهتر شده و خیلی از مشکلاتش برطرف شده :)

حالا که سایت نو شده خوبه به این پیشنهادات هم دوباره یک نگاهی بندازید :

http://lioncomputer....?showtopic=3386

http://lioncomputer....?showtopic=3387

http://lioncomputer....?showtopic=3377

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3341

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3374

متشکرم

ویرایش شده توسط rostamiani
لینک به دیدگاه

برای جدیدترین محصولات یه دکمه بیشتر هم بزارید که بشه کالاهای بیشتری رو دید

12 محصول آخر کمه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

توی این چند روز سایت رو تست کردیم و هنوز موردهایی داره که هنوز داره رفع میشه ولی با این حالا اگر خدا بخواد سعی میکنیم تا اخر فردا سایت جدید رو بالا بیاریم با کالاهای جدید و قیمتهای جدید و اپدیت .

توی این چند روز داشتیم تست میکردیم که چطور میشه سایت رو اپدیت کرد که متوجه شدیم به سرعت برق میشه سایت رو اپدیت کرد ;) و این هدف ماست . قیمتها رو به راحتی برید بازار چک کنید و متوجه خیلی چیزها خواهید شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی سایت جدید بار علمی و محتواییش بسیار بالا رفته :lol: مخصوصا این مقاله http://lioncomputer.ir/newlion/article/7/

که فوق العاده است .حتما از نوشیدنی های ایرانی مثل دوغ و شربت بهارنارنج هم استفاده کنید :D که فکر کنم رکود اور دنیا را میشه باهاش زد .درست نیست اورکلاک پارتی راه می ندازید و بچه های سایت را دعوت نمی کنید ;) .

اما خارج از شوخی سایت جدید خیلی خوب شده خدا قوت به شما و بچه های همکارتون و مدیریت سایت و البته همین جا صمیمانه از خودم تشکر می کنم که با اسپم هام دیتابیس سایت را پر میکنم :p به امید موفقیت هر چی بیشتر لیون

لینک به دیدگاه

جناب حسینی سایت جدید بار علمی و محتواییش بسیار بالا رفته :lol: مخصوصا این مقاله http://lioncomputer.ir/newlion/article/7/

که فوق العاده است .حتما از نوشیدنی های ایرانی مثل دوغ و شربت بهارنارنج هم استفاده کنید :D که فکر کنم رکود اور دنیا را میشه باهاش زد .درست نیست اورکلاک پارتی راه می ندازید و بچه های سایت را دعوت نمی کنید ;) .

اما خارج از شوخی سایت جدید خیلی خوب شده خدا قوت به شما و بچه های همکارتون و مدیریت سایت و البته همین جا صمیمانه از خودم تشکر می کنم که با اسپم هام دیتابیس سایت را پر میکنم :p به امید موفقیت هر چی بیشتر لیون

این مقالات مربوت میشه به سایت قبلی دوست عزیز ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مقالات مربوت میشه به سایت قبلی دوست عزیز ...

من که قبلا ندیده بودم چون به سایت سر نمی زدم .اما حالا که سایت .......سایت شده به چشم اومد و برام جالب بود

لینک به دیدگاه

قضیه سایت پیوند ها چیه؟ تو هر پیج 4 5 بار این صفحه باز میشه/ تو قالب سایت چیزی هست که این صفحه خودشو به ما پیوند میزنه؟ خیلی اعصاب خورد کنه ( بازم دم کنه گرم یه حیایی داره چخش میکنی میره این که دیگه نوبره یه راست مرکز اعصاب رو نشونه میکنه یه فکری بکنید :( )

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

برای حل مشکل برو تو تنظیمات فایر فاکس یا اکسپلورر. بعد در قسمت مربوط به تنظیمات ، گزینه popup و در اون قسمت اسم لیست سایت لیون رو از Trusted ها خارج کن. به این ترتیب خود مرروگر ، اجازه نمیده اون پاپآپ مربوط به پیوندها باز بشه .

لینک به دیدگاه

الان سایت اوکی هست؟ :D

یعنی میتونم سفارش بدم یا هنوز باید از سایت قدیمی استفاده بکنیم؟

...................

من یه کولر برا خرید زدم تا مرحله پرداخت با بانک پارسیان رفتم الان تو خرید ها براش زده معلق و پرداخت نشده حالا باید یه بار مراحل رو از اول برم یا میتونم همین رو پرداخت بکنم؟ گزینه ای برای پرداختش نبود

........................

خوب اصلا این archon ناموجود شد یهو :D

ویرایش شده توسط farzan311
لینک به دیدگاه

کالاهایی که تو سایت جدید هست رو میتونید خرید کنید . بعد از خرید باطلاع بدید بد نیست . چون الان همه مشغول آپدیت هستن و شاید خرید ها رو نبینن . اگر کالا موجود باشه و تغییر قیمت ناگهانی هم نداشته باشه خریدتون ثبت میشه و از حالت معلق در میاد . چون الان در حال وارد کردن محصولات هستیم ، محصولاتی که وارد شدن برای موجودی و قیمت زیاد چک نیشن . این کار که تموم شد ، دیگه هر روز میتونید شاهد سایت به روز باشید .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه عزیزان،

سایت قرار بود دیروز بیاد صفحه اول که به خاطر تغییرات داخلی سرور نشد. به امید خدا سعی میکنیم تا حدود ساعت 4 5 امروز کار انتقال رو تموم کنیم. البته اگه مشکلی پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه عزیزان،

سایت قرار بود دیروز بیاد صفحه اول که به خاطر تغییرات داخلی سرور نشد. به امید خدا سعی میکنیم تا حدود ساعت 4 5 امروز کار انتقال رو تموم کنیم. البته اگه مشکلی پیش نیاد.

یه دونه ای ..

لینک به دیدگاه

سلام دوتا سؤال داشتم...

1- اين قيمتهايى كه در سايت جديد قرار داديد آب تو ديت هستن؟

2- اين سايت جديد قراره جايگزين همين سايت قديم بشه و اين پاك بشه يا اينكه نام newlion به ادامه لينك سايت اضافه ميشه و اين سايت قديم پاك ميشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوتا سؤال داشتم...

1- اين قيمتهايى كه در سايت جديد قرار داديد آب تو ديت هستن؟

2- اين سايت جديد قراره جايگزين همين سايت قديم بشه و اين پاك بشه يا اينكه نام newlion به ادامه لينك سايت اضافه ميشه و اين سايت قديم پاك ميشه؟

درود بر شما

1-بله کاملا آپدیت هستند و از این پس با سرعت زیادی آپدیت خواهند شد!

2-بله جایگزینی هستش البته سایت قبلی تا مدتی که Back up یا پشتیبانی کامل ازش گرفته بشه و منتقل بشه سر جاش هستش!

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید میگم به جناب حسینی گل و تمام دوستانی که برای طراحی و راه اندازی سایت جدید زحمت کشیدن

بسیار بسیار شیک و حرفه ای، نمرتون بیسته بیسته، امیدوارم امسال کسب و کارتون هم مثل همین ظاهر شکیل و حرفه ایه کار

پیشرفت داشته باشه ..... @};-

لینک به دیدگاه

افتتاح سایت جدید مبارک @};-

اگه امکانش هست وقتی مثلا گزینه مادربرد را میزنیم گزینه اینتل و ای ام دی را نشان نده کلا همش نشان بده فقط از طریق + نمایش داده بشه :D

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه عزیزان،

درود جاوید جان

به خودت و تیمت خسته نباشید ویژه میگم خیلی زحمت کشیدید و واقعا چیزهایی رو که میخواستم رو اجرا کردید . در ضمن ممنونم از بابت چیزهای که خودت به سایت با خلاقیت خودت اضافه کردی . امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب بعد از تست متوجه شدم که سایتتون بیشترین سازگاری رو با گوگل کروم داره و با موزیلا هم خوبه ولی با IE میونه خوبی نداره و خیلی دیرتر لود میشه.

لینک آخرین ورژن دو برنامه کروم و فایرفاکس که هردو فاینال هم هستند.من کروم رو توصیه میکنم.

Google Chrome 18.0.1025.162 Final

Mozilla Firefox 12.0 Final

لینک به دیدگاه

خوب سایت راه افتاد خیلی بهتر از قبلیه

فقط دو نکته به ذهنم رسید

عکسی که روش کلیک میکنیم زیاد بزرگ نیست اونم ارم یه سایت دیگه روشه

orginal_xms3%2001.jpg

اگه بتونید خودتون عکسارو تهیه کنید ارم سایتتونو روش بزنید عالی میشه

یکیم ایشون

اگه امکانش هست وقتی مثلا گزینه مادربرد را میزنیم گزینه اینتل و ای ام دی را نشان نده کلا همش نشان بده فقط از طریق + نمایش داده بشه :D

مثلا رو رم کلیک میکنم + باز میشه سه تا پارامتر دیگه باز میشه میگم ddr3 بعد باید برندو اتخواب کنم تا محصولاتیو که داریدو نشون بده

ای کاش جوری بود اگه رو همون ddr3 میزد کل محصولاتو نشون میداد

نمیدونم اینا که گفتم جاش اینجا بود یا نه

ویرایش شده توسط zeus-king
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...