رفتن به مطلب

افتتاح سایت جدید تا چند روز دیگر !!!!!!!؟؟؟؟؟؟

Recommended Posts

خیلی خوبه............... ولی مهمترین چیز با توجه به نوسان زیاد قیمت ها به روز بودن قیمت ها ست.

کاملا درسته و اولین نکته برای ما به روز بودن سایت خواهد بود

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

در ضمن اگه در کنار قطعاتی که در فروشگاه عرضه میشه یه لینک از سایت اصلی قطعه که عکس ها و مشخصاتش را نوشته هم قرار بدید خوب میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوشم اومد از سایت جدید... ممنون

لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان گلم اگر میخواید از امکانات سایت چدید بهر ببرید حتما داخلش ثبت نام کنید

لینک به دیدگاه

در ضمن اگه در کنار قطعاتی که در فروشگاه عرضه میشه یه لینک از سایت اصلی قطعه که عکس ها و مشخصاتش را نوشته هم قرار بدید خوب میشه

تو صفحه هر قطعه ، زیر عکس اصلی اون قطعه نوشته سایت سازنده . روش کلیک کنید و وارد سایت اصلی بشید . ضمنا اگر ایرادی تو هر کدوم از قسمتها دیدید همین جا بگید تا بررسی بشه .

لینک به دیدگاه

اتفاقا تومان بیشتر گیج میکنه . خیلی از اوقات تومان رو ریال میبینن ;)

واحدپول رسمی ایران ریاله . همه سایتها هم از ریال استفاده میکنن . اینطوری هماهنگ تر شده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه پیشنهاد در همین مورد بنده دارم

چطوره یه قسمت ایجاد کنید تبدیل به تومان یا ریال!یه سری فروشگاه ها استفاده میکنند!البته فکر نکنم ساده باشه ولی خیلی کاربردی هست!

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباسید به همگی دوستان

1. اگر بتونید سایت رو یکم شبیه سایت newegg بزنید عالی میشه .

مثلا برای خرید بک مانیتور وقتی به قسمت مانیتور وارد بشیم ، تمام مانیتور ها رو بیاره بعد با انتخاب هایی مانند قیمت ، رزولوشن ،برند ، کنتراست ، اندازه و ... انتخاب ها محدود بشن تا بشه در آخر از مانیتورهایی که شرایط انتخابی ما رو دارن بهترین گزینه رو انتخاب کنیم .

ولی الان برای انتخاب مانیتور باید همه برند ها رو در 7 یا 8 تب مختلف باز کرد و بعد از این که تب هایی که محصولی ندارن رو ببیدیم و بعد با کلی دردسر یه چند سری محصول رو که شرایط انتخابی ما رو دارن انتخاب کنیم .

2. یک امکان خوبی هم که میتونه داشته باشه اینه که زمانی که در سایت لاگین میکنیم آخرین محصولات اضافه شده به سایت از آخرین بار ورود یه نمایش در بیاد

یا بشه بر اساس تاریخ اضافه شدن محصولات کل محصولات سایت رو به ترتیب کرد .

چون بعضی از اجناس رو تا نبینیم به فکر خریدش نمی افتیم .

با تشکر

ویرایش شده توسط Ali.Asgari2006
لینک به دیدگاه

الان برای اینکه تمام محصولات موجود تو یک گروه رو ببینید ، میتونید از گزینه جستجوی پیشرفته استفاده کنید . قسمت اسم رو خالی بذارید و گروه محصولی رو که میخواهید ، مثل مانیتور ، انتحاب کنید . تمام مانیتور های موجود در سایت نمایش داده میشن . اگر بخواهید ، میتونید با قیمت و برند محدودشون کنید .

لینک به دیدگاه

سلام

اگه اجازه بدین من هم چند نکته ای رو بگم :)

خیلی خوب شده فقط در این صفحه

http://lioncomputer.ir/newlion/master/pricelist/

اون لیست کشویی اقلام رو بازش کنید چون اینوطوری از این همه خیلی سخت میشه یه چیز رو پیدا کرد!

وقتی هم انتخاب شد و میخواد نتیجه رو نشون بده همون گزینه select بشه الان میره به اول لیست!

روی دسته بندی های سمت راست هم مثلا اگه روی دسته cpu کلیک کردیم دیگه خودش تمام اقلام موجود رد زیرمجموعه هاش که شامل intel , amd ,.. میشه رو لیست کنه و نگه در این شاخه چیزی ثبت نشده.

و از اون مهمتر بشه لیست رو سفارشی کرد به قول دوستان که گفتند بشه بر اساس محدوده قیمت یا طرح و رنگ گارانتی و از این جور چیزا لیست رو ف.ی.ل.ت.ر کرد.

نمایش قیمتها تو لیست هم از زیاد به کم و از کم بشه انتخاب کرد.

rss هر بخش رو هم بشه گرفت یا فیدقیمتهای یه بخش.

بنده حقیر رو ببخشید فقط نظر دادم شاید به دردتون بخوره و از جوانب فنی و مشکلات پیاده سازیش آگاه هستم.

اگه اینطور بشه حداقل من برای کار کردن با سایت جدید راحت تر هستم.

با تشکر از زحماتتون

با آرزوی توفیق و شادکامی

لینک به دیدگاه

راستی این فونت ادیتور فروم رو هم بی زحمتtahoma کنید و وقتی در تاپیکی مشترک میشیم و ایمیل میفرسته لینک تاپیکش ناقصه یعنی id تاپیک توش درج نشده و در نتیجه به جای اینکه مستقیم به اون تاپیک هدایت بشه میره به صفحه اصلی فروم و باید گشت دنبال تاپیک از نو!!!

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم اگر وارد شاخه اصلی کالاها بشید جستجوی پیشرفته رو بزنید دقیقا بر مبنای مشخصات ریز کالا میتونید کالایی رو جستجو کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تبریک میگم آقای حسینی ... :lol: :clapping:

سایت خوبی شده .... انشاالله که همیشه سایتتون و مشتریهاتون به روز باشن .... :x

با تشکر

مرتضی @};-

لینک به دیدگاه

سایت یه سری کارها داره باز روش انجام میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی عزیز این قسمت عکس مانند که خوش امد گویی لیون هست و چند عکس دیگه که عوض می شوند اگه یه کنترل براش بزارید که ما هم بتونیم انتخاب کنیم و ببینیم خیلی بهتر میشه... در واقع در سایت های دیگه 5-6 تا دایره کوچیک پایینش گذاشتن(یا فلش به چپ و راست مخفی)که قابلیت انتخاب می ده و برای شما هم خوبه می تونید کالاهای استثنایی تون رو توش تبلیغ کنید ...!

سایزشم بزرگتر کنید خیلی بهتر میشه!

یه سوالم پیش اومده چرا رو کامپیوتر من سایت 5سانتی اینور اونور خالیه و از این فضا ها استفاده نمیشه؟؟؟

این شماره تلفن ها رو سمت راست گذاشتین هم بردارین یه لینک عکسدار خوشگل تماس با ما بین ارم لیون و مزایده بذارید بهتر هست یا جای دیگه که از صفحه ی اصلی برداشته بشه بنظرم بهتر هست!

در واقع شما شناخته شده هستید و فکر نمی کنم که تو فروشتون تاثیر چندانی داشته باشه چون کسی که قرار باشه تماس بگیره می ببینه تماس با ما کجا هست یا میتونید تو همین عکس ها هم بزارید با یه تصویر هنرمندانه و خلاقانه در اولین تصویر قرار بدید..! بجای اینکه اول صفحه بیایید باز هم این شماره ها رو قرار بدین... البته نظر شخصی هست

با تشکر

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

اتفاقا تومان بیشتر گیج میکنه . خیلی از اوقات تومان رو ریال میبینن ;)

واحدپول رسمی ایران ریاله . همه سایتها هم از ریال استفاده میکنن . اینطوری هماهنگ تر شده .

حامد rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif :crying:

لینک به دیدگاه

فوق العادست..

بزرگترین مشکل ما همین قیمت کف بازار قطعات در پایتخت هست.که باز تلاش و زحمت دوستان محترم این امر داره میسر میشه..

تبریک میگم و موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم اگر وارد شاخه اصلی کالاها بشید جستجوی پیشرفته رو بزنید دقیقا بر مبنای مشخصات ریز کالا میتونید کالایی رو جستجو کنید

خیلی متشکرم

جستجوی پیشرفته خیلی لازم بود

ولی بعضی بخش های نمودار درختی خیلی زاید هستند. مثلا برای خرید رم زیر بخش DDR2 و DDR3 خوبه چون خریدار می دونه چه نوع رمی می خواد بخره ولی تا برند رم رو از بین 13 برند مختلف انتخاب نکنی مدل ها رو بهت نشون نمیده !

من مجبورم هر دفعه 13 تا پنجره باز کنم که بیشترشون خالی هستند و قیمت ها رو از بین این 13 پنجره با هم مقایسه کنم !!!

برای همین به نظر بنده بخش برند رو باید توی نمودار درختی سمت راست حذف کنیم و همه رو به ترتیب برند یا قیمت توی یک صفحه نشون بدیم

البته اگه بشه بعد از انتخاب کردن عناوین اصلی هم اجناس رو ببینیم خیلی خوب می شد. چیزی شبیه سایت آمازون

متشکرم

لینک به دیدگاه

بله جستجوی پیشرفته خیلی خوبه.

امکان مقایسه کالاها رو چک نکردم! هست ؟

لینک به دیدگاه

بله جستجوی پیشرفته خیلی خوبه.

امکان مقایسه کالاها رو چک نکردم! هست ؟

بله امکان مقایسه کالا ها با همدیگه هست . البته کمی ایراد داره که قراره رفع بشه .

لینک به دیدگاه

دوستان قیمتها رو هنوز خوب نزدیم یعنی میخوایم تا جای ممکن قیمتها رو توی سایت بترکونیم ;)

لینک به دیدگاه

دوستان قیمتها رو هنوز خوب نزدیم یعنی میخوایم تا جای ممکن قیمتها رو توی سایت بترکونیم ;)

خوبه همیشه تاریخ آخرین آپدیت قیمت رو هم بنویسید تا بدونیم قیمت به روزه یا نه... در ضمن من خیلی با دسته بندی سایت که بالا گفتم مشکل دارم

اگه بقیه هم موافق باشند خوبه عوضش کنید

و اگه میشه لیست آخرین محصولات رو توی چندین صفحه نشون بدید. !

متشکرم

ویرایش شده توسط rostamiani
لینک به دیدگاه

واقعا تبریک می گم بهتون سعید آقا جان . من توی این سایت احساس راحت تری دارم نسبت به سایت های مشابه . و در واقع یه گروه از افراد متخصص و علاقمند به تکنولوژی روز گرد هم اومدن و این خیلی می تونه باعث ارتقاء سطح آگاهی و دانش همه اعضا بشه . به همه عزیزان که در لیون زحمت می کشند از پرسنل محترم تا اعضای محترم دست مریزا و تبریک می گم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...