رفتن به مطلب

مشاوره انتخاب و خرید پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.من سیستمم اینه ::

cpu:q9400

motherboard:ep45-ud3r

ram:2*2gb 800

hdd:160gb maxtor

vga:gt430 1gb

optical drive:dvd rom

wifi card

پاورم 380 گرین سری es هست.اما فک میکنم براش ضعیفه.چون ولتاژ در نوسانه و توی لود برای مثل 12 ولتش 0.5 ولت افت میکنه.حالا میخوام یدونه از این سری قدیمی ها مثلا gp530ab بگیرم.به صرفه هست؟پاور خودم براش ضعیفه؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

wifi card

پاورم 380 گرین سری es هست.اما فک میکنم براش ضعیفه.چون ولتاژ در نوسانه و توی لود برای مثل 12 ولتش 0.5 ولت افت میکنه.حالا میخوام یدونه از این سری قدیمی ها مثلا gp530ab بگیرم.به صرفه هست؟پاور خودم براش ضعیفه؟

کسی نیست.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

wifi card

از این نرم‌افزارای محاسبه پاور استفاده کردی توی سایتا؟

خود گرین هم داره

برا مقدارش اون کمکت می‌کنه‌

ولی بعیده مشکل از مقدار پاور باشه

کلا شاید پاور گیر داره ۱۲ ولتش

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

درود؛ شما مشکلی هنگام استفاده از سیستم دارین؟ فریز یا لگ بیخود؟ اون سری قدیمی که اسمشو نوشتین یک قرون هم ارزش نداره!

کم پیش میاد.ولی بعضی وقتا یکی دو ثانیه سیستم فریز میشه.اخه اونی که گفتم واقعا بهم قیمت استثنائی گفته و کم کارکرده.

در 15 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

از این نرم‌افزارای محاسبه پاور استفاده کردی توی سایتا؟

خود گرین هم داره

برا مقدارش اون کمکت می‌کنه‌

ولی بعیده مشکل از مقدار پاور باشه

کلا شاید پاور گیر داره ۱۲ ولتش

کلا همه ولتاژ ها با هم افت میکنه.12 ولت رو مثال زدم.از حسابگر گرین هم استفاده کردم میگه 400 یا 430 وات.اما یه سایت خارجی میگه 290 مصرف میکنه پاور 340 خوبه حالا نمیدونم کدوم درسته.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

کم پیش میاد.ولی بعضی وقتا یکی دو ثانیه سیستم فریز میشه.اخه اونی که گفتم واقعا بهم قیمت استثنائی گفته و کم کارکرده.این هم پاور خودمه.:  https://esam.ir/item/18269535/پاور-گرین-gp380a-es

کلا همه ولتاژ ها با هم افت میکنه.12 ولت رو مثال زدم.از حسابگر گرین هم استفاده کردم میگه 400 یا 430 وات.اما یه سایت خارجی میگه 290 مصرف میکنه پاور 340 خوبه حالا نمیدونم کدوم درسته.این هم پاور خودمه: https://esam.ir/item/18269535/پاور-گرین-gp380a-es

پاورتون اگه سالم باشه مشکلی نداره و برای سیستم شما کاملا جوابگو هستش

اگه گارانتی داره برای گرین ارسال کنید تست کنن گارانتی هم نباشه بازم با یهه هزینه کوچیک شایدم رایگان براتون تست میکنن البته باید تاکید زیر لود تست کنن نه اینکه بزنن به تستر که فقط روشن بشه !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پاورتون اگه سالم باشه مشکلی نداره و برای سیستم شما کاملا جوابگو هستش

اگه گارانتی داره برای گرین ارسال کنید تست کنن گارانتی هم نباشه بازم با یهه هزینه کوچیک شایدم رایگان براتون تست میکنن البته باید تاکید زیر لود تست کنن نه اینکه بزنن به تستر که فقط روشن بشه !

اخه زیر لود ولتاژ ها افت میکنن و هر وقت هم میره زیر لود متوسط مثل بازی یوروتراک افت ولتاژ داره.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

پس مشکلی نیست، زیاد درگیر اعداد روی مانیتور نشید. اون پاوری که بهتون گفتن مفت ارزش نداره، لعنت به دلال جماعت جنس 20 سال پیشو با تعریف و کلاه برداری به مشتری میدن. شما هزارساعت هم بگی امکان نداره اون مدل ها کم کارکرد باشن، همشون عمر مفیدشون تموم شده.

این پاور خودم بعضی وقتا یه مقدار خیلی خیلی کمی تو لود سوت میزنه و چند روز پیش هم صفحه مرگ داد کامپیوتر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...