رفتن به مطلب

سلسله دردسرهای من و سیستمم: این قسمت گارانتی فیوچر پاور گیم‌دیاس

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

بعید میدونم شرکتی که مادربرد z (برای اورکلاک) میخری بعد میگه اورکلاک گارانتی رو void میکنه زیر بار بره یعنی اگر سوخته باشه زیر بار میرن؟ منکه نمیگم چه گندی زدم میگم سیستم یهو خاموش شد دوم اینکه دادمش دست یه نفر تو بهبهان مارون سیستم اسم فروشگاهشه اگر کسی بشناسه چند ساله میشناسمش کارش خوبه اگر هم خراب بشن میبرم گارانتی ولی در هر حال یا بایوس اپدیت نبوده که سیستم روشن نشده یا قطعات خراب بودن چون دو دفعه بدون اینکه گند بزنم و کابل فلاپی رو به برد وصل کنم هم اتفاقی نیافتاد 

شما اورکلاک نکردید که نگران اورکلاک باشید. بنابراین موضوع اورکلاک شامل حال شما نمیشه. اما شاید تشخیص داده بشه که باعث خرابی خودتون بودید که طبیعتا باید هزینه ای رو برای تعمیر متحمل بشید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

در این شرایط مادربورد نمیتونه در برابر این اتفاق از خودشو قطعات محافظت کنه؟

ولله که مادربرد به خوابشم نمی‌بینه کسی بخواد بهش برق وصل کنه ، اونم از سوکت فن ! 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m.reza گفته است :

ولله که مادربرد به خوابشم نمی‌بینه کسی بخواد بهش برق وصل کنه ، اونم از سوکت فن ! 

در 1 ساعت قبل، m.reza گفته است :

من فکر کردم اون کابل واسه اینه که بتونی فن هایی که به پاور وصلن رو سرعتشون رو کنترل کنی 

در 1 ساعت قبل، ali shareei گفته است :

شما اورکلاک نکردید که نگران اورکلاک باشید. بنابراین موضوع اورکلاک شامل حال شما نمیشه. اما شاید تشخیص داده بشه که باعث خرابی خودتون بودید که طبیعتا باید هزینه ای رو برای تعمیر متحمل بشید.

یه کابل جدا واسه فلاپی درایو درست میکردند اینجور نمیشد از اون شیش تا پورت ساتا بیخواصی که روی پاوره انگار کابل کم اومده بود 

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

من فکر کردم اون کابل واسه اینه که بتونی فن هایی که به پاور وصلن رو سرعتشون رو کنترل کنی 

یه کابل جدا واسه فلاپی درایو درست میکردند اینجور نمیشد از اون شیش تا پورت ساتا بیخواصی که روی پاوره انگار کابل کم اومده بود 

مگه قبل اسمبل کردن دفترچه راهنما مادربورد نخوندی :| یا بروشور پاور که کدوم کابل واسه چیه :| اگه پاورت ماژولار باشه که دیگه بدتر باید چک میکردی کابل واسه چیه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fatide گفته است :

مگه قبل اسمبل کردن دفترچه راهنما مادربورد نخوندی :| یا بروشور پاور که کدوم کابل واسه چیه :| اگه پاورت ماژولار باشه که دیگه بدتر باید چک میکردی کابل واسه چیه 

پاور ماژولار بود هیچ دفترچه ای نداشت من هم روحم خبر نداشت چرا کسی که پاور ۷۵۰ وات میخره با گواهی گلد چرا باید فلاپی درایو داشته باشه اصلا نمیدونستم فلاپی با این سیستم های جدید میخونه در ضمن تمام دفترچه ایسوس رو خوندم در مورد فلاپی درایو چیزی نزده بود ))))) اگر شانس داشتم که تو ایران تو این دوره بدنیا نمیومدم اگر سیستم کوفتی از اول سالم بود که روشن میشد من دفعه سوم اسمبل این اشتباه رو مرتکب شدم هر چند خودم هم اشتباه کردم باید همون دفعه اول میدادم دست ادم متخصص یا میومدم تو فروم و بیشتر از این تقلا نمیکردم ولی صد درصد قبل از اون اشتباه قطعات مشکل داشتند چون درست بستم ولی مچنان سیستم بوت نشد این کشور دیگه وضعش پایدار نیست من هم دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم گوشی تبلت دوچرخه میز پرینتر همه چیزمو دادم به این سیستم به خاطر اینکه قطعات مشکل داشتند هم این اتفاق افتاد اشتباه خودم رو قبول دارم ولی اگر سالم بود که از همون اول روشن میشد اینکه یه ستاپ ششصد هفتصد دلاری رو ۱۵۰۰ دلار پول دادم باباش و اینکه دیگه هم پولی برای خرید سیستم ندارم و تو عمرم هم تنها سیستمی بوده که داشتم بجز یه الین وان cpu اتم و رم دو و الان هم فکر نکنم امیدی به بازیابیش باشه دیگه اصلا امید به هیچی ندارم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

پاور ماژولار بود هیچ دفترچه ای نداشت من هم روحم خبر نداشت چرا کسی که پاور ۷۵۰ وات میخره با گواهی گلد چرا باید فلاپی درایو داشته باشه اصلا نمیدونستم فلاپی با این سیستم های جدید میخونه در ضمن تمام دفترچه ایسوس رو خوندم در مورد فلاپی درایو چیزی نزده بود ))))) اگر شانس داشتم که تو ایران تو این دوره بدنیا نمیومدم اگر سیستم کوفتی از اول سالم بود که روشن میشد من دفعه سوم اسمبل این اشتباه رو مرتکب شدم هر چند خودم هم اشتباه کردم باید همون دفعه اول میدادم دست ادم متخصص یا میومدم تو فروم و بیشتر از این تقلا نمیکردم ولی صد درصد قبل از اون اشتباه قطعات مشکل داشتند چون درست بستم ولی مچنان سیستم بوت نشد این کشور دیگه وضعش پایدار نیست من هم دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم گوشی تبلت دوچرخه میز پرینتر همه چیزمو دادم به این سیستم به خاطر اینکه قطعات مشکل داشتند هم این اتفاق افتاد اشتباه خودم رو قبول دارم ولی اگر سالم بود که از همون اول روشن میشد اینکه یه ستاپ ششصد هفتصد دلاری رو ۱۵۰۰ دلار پول دادم باباش و اینکه دیگه هم پولی برای خرید سیستم ندارم و تو عمرم هم تنها سیستمی بوده که داشتم بجز یه الین وان cpu اتم و رم دو و الان هم فکر نکنم امیدی به بازیابیش باشه دیگه اصلا امید به هیچی ندارم

حالا نمیخواد به زمین و زمان فحش بدی.

در نهایت اگر مشکل فقط از مادربرد باشه ، میبری گارانتی یا تعویض میکنن یا تعمیر میکنن یا باید یه مادربرد دیگه تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

فعلا دادم دست تعمیرکار بهش گفتم گفت پاورت رو با دستگاه تست مسکنم بعد رو سیستم خودت تست میکنم

پاور سالم بود ؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

پاور سالم بود ؟

چمیدونم

به درک انگار کی خوش اقبال بودم که اینجا باشم 

در 59 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

حالا نمیخواد به زمین و زمان فحش بدی.

در نهایت اگر مشکل فقط از مادربرد باشه ، میبری گارانتی یا تعویض میکنن یا تعمیر میکنن یا باید یه مادربرد دیگه تهیه کنی.

****** تو زمین زمان که این باشه نه راه پس داریم نه پیش از بیرون تحریمیم از داخل فیلتر از داخل واردات رو ممنوع کردن از بیرون تحریم کلا باید بریم بمیریم تو این مملکت xxxxxxx درد من انگار فقط این سیستمه اگر قبل ما نسل سوخته بودن ما قشنگ نسلی هستیم که تا اخرش ارهههه....

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف کلمات ناشایست
لینک به دیدگاه

من قبلا هم گفتم يوزر هايي که وارد نيستن طرف پاور ماژولار نرن قبلا هم همچين اتفاقي سر يکي ديگه از کاربر هاي فروم البته از مدل متفاوت ترش افتاد اقا ماژولار نگير اگه ياد نداري ( خوب اين به کنار)

دوست من شما که تجربه اسمبل سيستم نداري يا خودت گ خ که نشستي سيستمو حتي بدون نگاه کردن دفترچه اش اسمبل کني خو يا ميبردي بيرون يا ميشستي 85 بار ويدئو اسمبل تو يوتيوب ميديدي تا گند نزني :|

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

من قبلا هم گفتم يوزر هايي که وارد نيستن طرف پاور ماژولار نرن قبلا هم همچين اتفاقي سر يکي ديگه از کاربر هاي فروم البته از مدل متفاوت ترش افتاد اقا ماژولار نگير اگه ياد نداري ( خوب اين به کنار)

دوست من شما که تجربه اسمبل سيستم نداري يا خودت گ خ که نشستي سيستمو حتي بدون نگاه کردن دفترچه اش اسمبل کني خو يا ميبردي بيرون يا ميشستي 85 بار ويدئو اسمبل تو يوتيوب ميديدي تا گند نزني :|

شما وقتی چیزی نمیدونی حرف نزن من تو یوتیوب ویدیو اسمبل خیلی دیدم دغترچه هارو رو هم همرو خوندم بعدش من مطمئنم که درست بستم دفعه اپل و دوم دفعه سوم اون مابل رو اشتباه وصل کردم اگر قطعات سالم بودن همون اول روشن میشدن اون گ خ هم اختمالا به من فحش دادی هر چی گفتی هم خودتی 

لینک به دیدگاه

در در 3 مرداد 1399 در 13:50، Arsham mahmoode گفته است :

شما وقتی چیزی نمیدونی حرف نزن من تو یوتیوب ویدیو اسمبل خیلی دیدم دغترچه هارو رو هم همرو خوندم بعدش من مطمئنم که درست بستم دفعه اپل و دوم دفعه سوم اون مابل رو اشتباه وصل کردم اگر قطعات سالم بودن همون اول روشن میشدن اون گ خ هم اختمالا به من فحش دادی هر چی گفتی هم خودتی 

چيزي که عيان هست چه نياز به بيان هست :)

لینک به دیدگاه

اوووووووووووووووف.7 صفحه تاپیکو خوندم و فقط میتونم بگم متاسفم😭
هرچی رشته کرده بودی پنبه شده داداش.دعا کن روزی که میری گارانتی یارو از دنده چپ بلند نشده باشه

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

چيزي که عيان هست چه نياز به بيان هست :)

شما تو لباسات زندگی کنی سنگین تری بجای کمک کردن فقط اومدی منو مورد تمسخر قرار بدی الان هم حتما جگرت خنک شده

در 7 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

اوووووووووووووووف.7 صفحه تاپیکو خوندم و فقط میتونم بگم متاسفم😭
هرچی رشته کرده بودی پنبه شده داداش.دعا کن روزی که میری گارانتی یارو از دنده چپ بلند نشده باشه

اره عزیز من همیشه هرچی میبافم پنبه میشه ستاره شانسم هم چراغ هواپیما بود😏😏😏😏😏😏

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

سلام

پاور رو دادید برای تست ؟

نتیجه چی شد ؟ 

اگر مشکل از مادربرد باشه هر چی دیرتر اقدام بشه برای گارانتی ممکنه بیشتر سخت گیری کنند چون قبول اینکه از روز اول تصویر نداده براشون سخت میشه پس سریع تر اقدام کنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hellbrain666 گفته است :

سلام

پاور رو دادید برای تست ؟

نتیجه چی شد ؟ 

اگر مشکل از مادربرد باشه هر چی دیرتر اقدام بشه برای گارانتی ممکنه بیشتر سخت گیری کنند چون قبول اینکه از روز اول تصویر نداده براشون سخت میشه پس سریع تر اقدام کنید

امروز میرم پیش طرف ببینم چه شده دیشب رفتم گفت هنوز هستش نکردم چون سه تا کیس رو دستش بود باید درست میکرد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

امروز میرم پیش طرف ببینم چه شده دیشب رفتم گفت هنوز هستش نکردم چون سه تا کیس رو دستش بود باید درست میکرد

تمام قطعات سالم هستن بجز پاور سیستم بوت شد ویندوز هم نصب شد ولی پاور کلا خرابه انفجار هم مربوط به پنل جلوی کیس بود پاور رو فردا میفرستم گارانتی یا یه نمونه خودش رو بفرستن یا پولش رو بدن برم یه مارک دیگه بخرم دیگه به گیم دیاس اعتماد ندارم معلوم شد از همون اول خراب بوده یا گرین میگیرم یا سیلور استون

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

دوستان من یه تاجیک زدم به اسم صدای انفجار از سیستم که احتمالا دیدید و خوندیدسیستم بوت نمی شد اصلن به خاطر همین دادم دست تعمیرکار با پاور دیگه تست کرد دید بله همه چی سالمه ولی پاور اصلن روشن نمیشه پاور تقریبا سه چهار هفته پیش از دیجی کالا رسید دستم با گارانتی شرکت فیوچر من هم چون یکم worm داشتم بعد از بوت نشدن سیستم پاور رو باز کردم اثری از سوختگی توش نبود به همین خاطر دوباره بستمش ولی بعدش دیدم که دو تا از پیچاش زدگی درست کرده در ضمن از چهار تا پیچ یدونش یه لیبیل گرد سیاه داشت اونو کندم الان چجوری دورشون بزنم پیچ نو و لیبل از کجا گیر بیارم بنده فاصله با تهران ۱۰۰۰ کیلومتر هست پاور رو بفرستم گارانتی بعد انگ بهم چسباندن و دبه در آوردن میتونم ازشون شکایت کنم الان فک کنم قیمت این پاور از دو میل بیشتره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، m.reza گفته است :

تبریک !

پس وقتشه مشخصات پروفایل ت رو اصلاح کنی 😅

کیس

green pars evo پر از قطعات سوخته
:))))))))

میگه سالم بوده تمام قطعات پاوره خراب بوده فقط

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m.reza گفته است :

اره . برای همین میگم اصلاح کنه .

شما ببین پروفایلش رو 🤪

بخدا دق کرده بودم فک کردم دیگه آخر راهه 😅😅😅😅😅 ولی این فیوچر شرکت خوشنام نیست ببینم پاور رو تعویض میکنن یا نه

لینک به دیدگاه

توکل به خدا انشالله عوضش میکنن 

امیدوار باش

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

تمام قطعات سالم هستن بجز پاور سیستم بوت شد ویندوز هم نصب شد ولی پاور کلا خرابه انفجار هم مربوط به پنل جلوی کیس بود پاور رو فردا میفرستم گارانتی یا یه نمونه خودش رو بفرستن یا پولش رو بدن برم یه مارک دیگه بخرم دیگه به گیم دیاس اعتماد ندارم معلوم شد از همون اول خراب بوده یا گرین میگیرم یا سیلور استون

خوشحالم که قطعات سالمن

فقط تو رو به هر کی دوست داری، تورو به شرفت، تورو به قداستت (با لحن جواد خیابانی در حالی که بغض کرده)، اینبار بده یه نفر که اینکارست ببنده. شده کلش رو با تیپاکس بده تهران یکی ببنده و با تیپاکس برگردونه

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

بخدا دق کرده بودم فک کردم دیگه آخر راهه

منم این تاپیک رو دنبال میکردم و واقعا دلشوره گرفته بودم که نکنه تو این اوضاع بازار، سیستم نو رو به فنا داده باشه. بالاخره خیالم راحت شد 😅. از این به بعد بیشتر دقت کنید و قبل از کار با هر چیزی، اگه تجربه ی کافی ندارید، حتما منوالش رو بخونید. من بشخصه با اینکه تا حدودی وارد بودم و یه عالمم فیلم اسمبل دیده بودم، ولی بازم 120 صفحه منوال مادربردم رو خوندم که یه وقت سوتی ندم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

خوشحالم که قطعات سالمن

فقط تو رو به هر کی دوست داری، تورو به شرفت، تورو به قداستت (با لحن جواد خیابانی در حالی که بغض کرده)، اینبار بده یه نفر که اینکارست ببنده. شده کلش رو با تیپاکس بده تهران یکی ببنده و با تیپاکس برگردونه

خودم بستم دادم فروشنده فقط پاور رو تست کرد سیستم بوت شد الان هم چون پاور رو باز کردم رفتم دنبال پیچ نو واسش میگردم که پیدا کنم پیچ ها همش تابلو هست که باز شدن⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️😰 زنگ زدم گارانتی فیوچر گفت عکس گارانتی رو بفرست واتساپ شمارش رو سیو کردم دیدم واتساپ نداره اینا دیگه کین

جهت نصب فن پاور درسته یادم رفت کدوم ور بود😐😐😐 بعد چهارتا پیچ خیلی ریزن که زدگی درست کردن الان گیر میاد بگردم عین خودش پیدا کنم؟

IMG_۲۰۲۰۰۷۲۷_۱۴۴۲۲۸.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کسی تابحال از شرکت های گارانتی یا تیپاکس شکایت کرده من پاور رو فرستادم گارانتی بعد یک هفته تیپاکس برگشت داده گفته ادرش اشتباهه و تغییر مکان داده پشتیبانی نوبشون هم این ادرس رو داد

تهران میدان فاطمی خیابان بیستون کوچه دوم الف پلاک ۱۱ 

روی خود بسته هم یه برچسب بود که همین ادرس رو نوشته بود ولی پایین ادرس نوشته بودن شرکت فاور که نمیدونم از کجا این اسم رو در اوردن من اسم فیوچر بهشون دادم پشتیبانی جواب نمیده تو واتساپ گفتم مگه من مسخره شمام بلد نیستی ادرس بدی نیا سرکار اونم ادرس رو دوباره فرستاد و گفت تغییر مکانی نداشتیم نمیدونم کدوم ادم شوتی بسته رو برده که نصف پوست کارتن رو کنده گوشه هاش همه له شده و از شانس هم دقیقا هولوگرام رو زدن صاف کردن یکمش هم کنده شده ایناهم عکساش فعلا چون از دو دره بازی گارانتی مطمئن نیستم میخوام برم تیپاکس رو شکایت کنم حالا اگر بدلیل اسیب دیدن هولوگرام گارانتی رو نپذیرن تیپاکس زیر بار میره اصلا؟

image.jpg

image.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...