رفتن به مطلب

سلسله دردسرهای من و سیستمم: این قسمت گارانتی فیوچر پاور گیم‌دیاس

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 3 مرداد 1399 در 00:45، Arsham mahmoode گفته است :

پاور ماژولار بود هیچ دفترچه ای نداشت من هم روحم خبر نداشت چرا کسی که پاور ۷۵۰ وات میخره با گواهی گلد چرا باید فلاپی درایو داشته باشه اصلا نمیدونستم فلاپی با این سیستم های جدید میخونه در ضمن تمام دفترچه ایسوس رو خوندم در مورد فلاپی درایو چیزی نزده بود ))))) اگر شانس داشتم که تو ایران تو این دوره بدنیا نمیومدم اگر سیستم کوفتی از اول سالم بود که روشن میشد من دفعه سوم اسمبل این اشتباه رو مرتکب شدم هر چند خودم هم اشتباه کردم باید همون دفعه اول میدادم دست ادم متخصص یا میومدم تو فروم و بیشتر از این تقلا نمیکردم ولی صد درصد قبل از اون اشتباه قطعات مشکل داشتند چون درست بستم ولی مچنان سیستم بوت نشد این کشور دیگه وضعش پایدار نیست من هم دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم گوشی تبلت دوچرخه میز پرینتر همه چیزمو دادم به این سیستم به خاطر اینکه قطعات مشکل داشتند هم این اتفاق افتاد اشتباه خودم رو قبول دارم ولی اگر سالم بود که از همون اول روشن میشد اینکه یه ستاپ ششصد هفتصد دلاری رو ۱۵۰۰ دلار پول دادم باباش و اینکه دیگه هم پولی برای خرید سیستم ندارم و تو عمرم هم تنها سیستمی بوده که داشتم بجز یه الین وان cpu اتم و رم دو و الان هم فکر نکنم امیدی به بازیابیش باشه دیگه اصلا امید به هیچی ندارم

من خودم با اینکه یه 10 سالی هست با قطعه کامپیوتر و اسمبل سرگرم هستم ولی با اطمینان میگم تاحالا نشده اسمبل رو تموم کنم و اولین باری که دکمه پاور رو می زنم سیستم روشن بشه و قطعا یک چیزیش رو یادم رفته. غیر از کسایی که حداقل هفته ای چند بار اسمبل می کنن هم فکر می کنم بقیه مثل خودم باشند خصوصا اینکه هر بیلدی هم با اونیکی فرق می کنه شما فاندامنتال کار رو بدونی می تونی راه بندازیش بالاخره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

میخوام برم تیپاکس رو شکایت کنم حالا اگر بدلیل اسیب دیدن هولوگرام گارانتی رو نپذیرن تیپاکس زیر بار میره اصلا؟

حتی اگه برای خودپاور هم مشکل ایجاد میشد ، تیپاکس زیر بار نمی‌رفت . حالاچه برسه به اینکه گوشه ی جعبه یکم پریدگی پیدا کرده !

اینطور هم که پیداست شما جعبه پاور رو توی کارتن نذاشتید و همینطور روی خودش برچسب زدید و ارسال کردید . چرا واقعا ؟!

قبل از ارسال با پشتیبانی فیوچر هماهنگ کرده بودید ؟

دوتا سایت برای این فیوچر ثبت شده که هیچکدومش بالا نمیاد 

http://future-co.ir

www.Futureservice.ir

یه سایت هست فیوچرکالا مال همیناست https://futurekala.com/

آدرسش همونه ، احتمالا موقعی که تیپاکس برده تحویل بده ، اینا در دسترس نبودن

تهران تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، جهاد ، خیابان بیستون ، کوچه دوم الف ، پلاک -11 ، طبقه همکف

ویرایش شده توسط m.reza
پیدا کردن ادرس :دی
لینک به دیدگاه

در در 6 مرداد 1399 در 02:02، Arsham mahmoode گفته است :

دوستان من یه تاجیک زدم به اسم صدای انفجار از سیستم که احتمالا دیدید و خوندیدسیستم بوت نمی شد اصلن به خاطر همین دادم دست تعمیرکار با پاور دیگه تست کرد دید بله همه چی سالمه ولی پاور اصلن روشن نمیشه پاور تقریبا سه چهار هفته پیش از دیجی کالا رسید دستم با گارانتی شرکت فیوچر من هم چون یکم worm داشتم بعد از بوت نشدن سیستم پاور رو باز کردم اثری از سوختگی توش نبود به همین خاطر دوباره بستمش ولی بعدش دیدم که دو تا از پیچاش زدگی درست کرده در ضمن از چهار تا پیچ یدونش یه لیبیل گرد سیاه داشت اونو کندم الان چجوری دورشون بزنم پیچ نو و لیبل از کجا گیر بیارم بنده فاصله با تهران ۱۰۰۰ کیلومتر هست پاور رو بفرستم گارانتی بعد انگ بهم چسباندن و دبه در آوردن میتونم ازشون شکایت کنم الان فک کنم قیمت این پاور از دو میل بیشتره

برای چی پیچهای پاورت رو باز کنی آخه ؟! شما از worm گذروندی و رسوندی به Snake

در 51 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

کسی تابحال از شرکت های گارانتی یا تیپاکس شکایت کرده من پاور رو فرستادم گارانتی بعد یک هفته تیپاکس برگشت داده گفته ادرش اشتباهه و تغییر مکان داده پشتیبانی نوبشون هم این ادرس رو داد

تهران میدان فاطمی خیابان بیستون کوچه دوم الف پلاک ۱۱ 

روی خود بسته هم یه برچسب بود که همین ادرس رو نوشته بود ولی پایین ادرس نوشته بودن شرکت فاور که نمیدونم از کجا این اسم رو در اوردن من اسم فیوچر بهشون دادم پشتیبانی جواب نمیده تو واتساپ گفتم مگه من مسخره شمام بلد نیستی ادرس بدی نیا سرکار اونم ادرس رو دوباره فرستاد و گفت تغییر مکانی نداشتیم نمیدونم کدوم ادم شوتی بسته رو برده که نصف پوست کارتن رو کنده گوشه هاش همه له شده و از شانس هم دقیقا هولوگرام رو زدن صاف کردن یکمش هم کنده شده ایناهم عکساش فعلا چون از دو دره بازی گارانتی مطمئن نیستم میخوام برم تیپاکس رو شکایت کنم حالا اگر بدلیل اسیب دیدن هولوگرام گارانتی رو نپذیرن تیپاکس زیر بار میره اصلا؟

image.jpg

image.jpg

آخه چرا جعبه پاور رو تو کارتن و جعبه مخصوص پستی نذاشتی؟ آخه کی از خود جعبه محصول به عنوان بسته مرسوله استفاده میکنه؟

این قسمت : پیچ های پاور و جعبه طرح دار مرسوله!

پی نوشت: شرمنده به شوخی گرفتم. شما این دفعه خواستی ارسال کنی بزار توی یک کارتن ارسال کن و بعد اینکه حتما مرسوله رو هم بیمه کن و اگر کسی رو اون حوالی گارانتی (تهران بود؟) داری برای اون بفرست تا اون ببره دفتر گارانتی.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

حتی اگه برای خودپاور هم مشکل ایجاد میشد ، تیپاکس زیر بار نمی‌رفت . حالاچه برسه به اینکه گوشه ی جعبه یکم پریدگی پیدا کرده !

اینطور هم که پیداست شما جعبه پاور رو توی کارتن نذاشتید و همینطور روی خودش برچسب زدید و ارسال کردید . چرا واقعا ؟!

قبل از ارسال با پشتیبانی فیوچر هماهنگ کرده بودید ؟

دوتا سایت برای این فیوچر ثبت شده که هیچکدومش بالا نمیاد 

http://future-co.ir

www.Futureservice.ir

یه سایت هست فیوچرکالا مال همیناست https://futurekala.com/

آدرسش همونه ، احتمالا موقعی که تیپاکس برده تحویل بده ، اینا در دسترس نبودن

تهران تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، جهاد ، خیابان بیستون ، کوچه دوم الف ، پلاک -11 ، طبقه همکف

این کیبورد ایپپد دههنمو سایید تا شارژش کم میشه  لگ میده😐

تو سایتش زده درصورتیی که مرسوله دچار مشکل بششه بااید خسارت بدن ولی چجوری  فرسستتادن که نصفه روکش کننننننننننده  شده و هولوگررام صاف شده ووالا ششک دارم ممکنه گارانتی ببا نامه  رسون هماانهگ  کرده بااشه وگرنه امکان نددداره حاالت عادی ااینجججوری  بشه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

این کیبورد ایپپد دههنمو سایید تا شارژش کم میشه  لگ میده😐

تو سایتش زده درصورتیی که مرسوله دچار مشکل بششه بااید خسارت بدن ولی چجوری  فرسستتادن که نصفه روکش کننننننننننده  شده و هولوگررام صاف شده ووالا ششک دارم ممکنه گارانتی ببا نامه  رسون هماانهگ  کرده بااشه وگرنه امکان نددداره حاالت عادی ااینجججوری  بشه

برو سایت 195 شکایت بزن برای تیپاکس. اسمش هم پست اول هستش اونجا اگه اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

چجوری  فرسستتادن که نصفه روکش کننننننننننده  شده و هولوگررام صاف شده ووالا ششک دارم ممکنه گارانتی ببا نامه  رسون هماانهگ  کرده بااشه

بیخیال داداش 

این توهم توطعه س . گارانتی دیگه انقدر هم خوار نشده بیاد با مامور تیپاکس دست به یکی کنه واسه از زیر بار در رفتن ، بخواد دست به سرت کنه خیلی راحت میگه پاور باز شده و تمام . بعدش هم پاور خودش سریال داره ، از طریق همون سریال پاور هم قابل استعلام ه گارانتی .

در 4 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

وگرنه امکان نددداره حاالت عادی ااینجججوری  بشه

هنوز مونده تیپاکس خوزستان رو بشناسی 😅

جنس شکستنی تحویلش بدی خرده شیشه تحویلت میده ، زیربار مسئولیت هم نمیره . حالا تو بیا برو دنبال شکایت واسه چندرغاز خسارت.

بعدشم شما نگفتی ، با گارانتی هماهنگ بودی برای ارسال پاور ؟ خودشون گفتن با تیپاکس بفرستید براشون ؟

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، m.reza گفته است :

بیخیال داداش 

این توهم توطعه س . گارانتی دیگه انقدر هم خوار نشده بیاد با مامور تیپاکس دست به یکی کنه واسه از زیر بار در رفتن ، بخواد دست به سرت کنه خیلی راحت میگه پاور باز شده و تمام . بعدش هم پاور خودش سریال داره ، از طریق همون سریال پاور هم قابل استعلام ه گارانتی .

جنس شکستنی تحویلش بدی خرده شیشه تحویلت میده ، زیربار مسئولیت هم نمیره . حالا تو بیا برو دنبال شکایت واسه چندرغاز خسارت.

بعدشم شما نگفتی ، با گارانتی هماهنگ بودی برای ارسال پاور ؟ خودشون گفتن با تیپاکس بفرستید براشون ؟

هماهنگ بودم خودشون هم پشت تلفن هم تو واتساپ گفتن بفرست بعدش پاور که خریدم دیگه ناموجود شده نمونش هم گرین هست که الان ۳ میلیونه دیگه پول از کجام در بیارم بدم؟

بیخیال داداش 

بیخیال داداش 

رفتم پست میگه کارتن نداریم خودم رو هولوگرام و جاهای حساس چسب زدم دوباره فرستادم گفتم من با گارانتی تماس گرفتم و ادرس درست بود چرا به علت تغیرر ادرس برگشت دادید گفت به تهران زنگ بزن به بهبهان ربطی نداره😐

پاور هم ۶۵۰ وات uk گرین از همون تعمیرکاری که پاور رو پیشش تست کردم سوال کردم گفت اگر کم کارکرد بخوای عصر بهم زنگ بزن تا قیمت بهت بدم ولی یک هفته پیش به یکی ۱۱۰۰ فروختم 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 17 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

این سوییچ پاور مشکلی ایجاد نمیکنه؟

867A202A-5FCA-47C1-A134-EEF24457663A.png

نه رفیق کار خاصی نمی کنه که بخواد مشکل ایجاد کنه شما اون پیناشو با پیچ گوشتی هم اتصالشون رو به هم برقرار کنی سیستم روشن میشه اینم صرفا یه سویچه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مشخصات سیستم

I3 9100F

RX5500 XT 8GB

16GB RAM 3200

HDD BLUE 1 TB

بازی مورد نظر رزیدنت ایول 2 ریمیک نسخه FITGIRL

درایور کارت گرافیک نسخه ویندوز دایرکت ایکس ویژوال C++ و نت فریم ورک همه چی نسخه بروز چند روز پیش ریختم بازی سنگین روش تست نکردم فقط کالاف وارفر 1 و 2 و سری بلک اپس اونها مشکلی نداشتن 60 فریم رو پر میکردن ولی تو این بازی وقتی تنظیمات گرافیکی تا حد اخر میبرم یعنی تنظیمات شادو همه رو مکس میذارم فریم میاد رو 22 و بازی لگه از تسک منیجر چک چک کردم همه برنامه هارو END TASK دادم بجز خود بازی تنظیمات فریم رو 60 هست تو درایور هم همینطور ولی بازی فریمش پایینه مگه اینکه همه چی رو بیارم پایینتر حد که پرافیک میشه شبیه نسخه اورجینال

وی رم و GPU میرن روی فول و پردازنده 30 درصد رم هم 50 درصد

بعد از نصب بازی مرحله چکینگ فیت گرل 12 تا فایل میس شده بودند کلی هم حرف بارم کرد که اسکرین شات نگیبر از این مشکل و نذار تو سایت تو تصویر زیر معلومه موقع نصب بازی تیک والپیپر ها و ویدیو های بدرد نخور{UNUSED VIDEOS زده شده

سایت که ازش دانلود کردم VGDL هست هیچگونه پچ و دوبله هم نداره اورجیناله باید چکار کنم؟

البته خود بازی ترینر پیشفرض داره

البته وقتی ایمیج کوالیتی رو 100 درصده 60 فریم میده ولی وقتی میذارم رو 200 درصد 22 تا میشه تازه روی 100 درصد مصرف جی پی یو 56 درصده رو 200 درصد 100 درصد میشه

2020.09.08-11.16.png

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

خخخ فیت گرلم حق داره بت بتوپه

حاجی کارت گرافیکت درسته خوبه،اما دیگه انتظار انچنانی هم ازش نداشته باش،رزو بزار روی ۱۰۰درصد ،تکسچر هم روی آخر نزار ،چون مموری تا ۱۲ گیگم میخوره این بازی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

خخخ فیت گرلم حق داره بت بتوپه

حاجی کارت گرافیکت درسته خوبه،اما دیگه انتظار انچنانی هم ازش نداشته باش،رزو بزار روی ۱۰۰درصد ،تکسچر هم روی آخر نزار ،چون مموری تا ۱۲ گیگم میخوره این بازی

اره گذاشتم 100 درصد درست شد ولی تکسچر رو 8 گسگه ولی فریم روی 60 قفله نمیاد پایین اصلا الان روی 170 درصد گذاشتم کسفست تصویر رو ولی فریم 44 هست فقط اینکه چرا از رم سیستم استفاده نمیکنه هشت گیگیش خالیه؟

بازی هم چندان مالی نیست اینقدر اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

اره گذاشتم 100 درصد درست شد ولی تکسچر رو 8 گسگه ولی فریم روی 60 قفله نمیاد پایین اصلا الان روی 170 درصد گذاشتم کسفست تصویر رو ولی فریم 44 هست فقط اینکه چرا از رم سیستم استفاده نمیکنه هشت گیگیش خالیه؟

بازیای خیلی کمی هستن که بخان از ۸گیگ رد کنن،معمولا الان استفاده ی زیاد بازیا از vram هست،اگه بازی ای حین بازی کردن به طور صعودی هی رم بیشتر مصرف میکنه ،نشتی رم داره که مشکل بهینه سازی بازی هست،که re2 چنین مشکلی نداره خوشبختانه 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بازیای خیلی کمی هستن که بخان از ۸گیگ رد کنن،معمولا الان استفاده ی زیاد بازیا از vram هست،اگه بازی ای حین بازی کردن به طور صعودی هی رم بیشتر مصرف میکنه ،نشتی رم داره که مشکل بهینه سازی بازی هست،که re2 چنین مشکلی نداره خوشبختانه 

یعنی نمیشه اون مقداری که وی رم کم میاره رو بجاش الز رم استفاده کنه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

یعنی نمیشه اون مقداری که وی رم کم میاره رو بجاش الز رم استفاده کنه؟

میشه،دقیقا سیستم همین کارم میکنه،همینطور که رم پر میشه از فضای هارد استفاده میشه،اما مشکل اینه که فریم دیگه پایدار نیست یدفی از ۶۰میپره روی ۲۰ بعد دوباره میره بالا و هر ۵ثانیه همین اتفاق میوفته

سرعت vram از رم خیلی بیشتره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان من موقعی که ویندوز رو نصب کردم حدود 40 گیگ فضا برد از اون موقع بجز درایور گرافیک و ویژوال سی پلاس پلاس و دایرکت ایکس و درایور های مربوط به مادربرد هیچی روش نصب نکردم فقط خوده ویندوزه تمام نرم افزار و بازی ها بجز بلندر روی هارد دیسک هستن ولی روز به رو ز داره فضا بیشتر مصرف میکنه الان نزدیک 69 گیگ فضا برده مگه ویندوز چقدر فضا میخواد؟اینجوری باشه باید برم یه اس اس دی جدا واسش بگیرم ایا این عادیه یا مشکلی داره سیستم؟

نسخه ویندوز 64 بیت بیلد 2004 و نسخه اینترپرایز

2020.09.26-07.14.png

2020.09.26-07.14_01.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

دوستان من موقعی که ویندوز رو نصب کردم حدود 40 گیگ فضا برد از اون موقع بجز درایور گرافیک و ویژوال سی پلاس پلاس و دایرکت ایکس و درایور های مربوط به مادربرد هیچی روش نصب نکردم فقط خوده ویندوزه تمام نرم افزار و بازی ها بجز بلندر روی هارد دیسک هستن ولی روز به رو ز داره فضا بیشتر مصرف میکنه الان نزدیک 69 گیگ فضا برده مگه ویندوز چقدر فضا میخواد؟اینجوری باشه باید برم یه اس اس دی جدا واسش بگیرم ایا این عادیه یا مشکلی داره سیستم؟

نسخه ویندوز 64 بیت بیلد 2004 و نسخه اینترپرایز

سلام دوست عزیز،

فکر کنم این مشکل به فولدر های ویندوز ربط داشته باشه. مثلا فولدر دانلود ها و دسکتاپ. یادمه که اینا به مرور زمان خیلی حجمشون زیاد میشد. البته فولدر های درایو C منظورم نبود.

بهتره پس از نصب ویندوز ، اولین کاری که کرد، تغیر محل فولدر ها هست. برید یک درایو دیگه فولدر هاتون رو بسازید. و بعد جای فولدر هارو عوض کنید.

آرمین عزیز یک تاپیک درباره ی ssd دارد. که برای خالی کردن ssd و افزایش سرعت هست.. به اونم سر بزنید. برخی از روش هاش روی hdd هم کار میکنه.. فکر کنم سرعت ssd رو بیشتر کنه.

به محل فولدر ها دقت کنید. توی درایو D هستند. برای این کار شما توی درایو مورد نظرت یک فولدر میسازی بعد داخل اون فولدر این فولدر هارو میسازی.

مثلا من یک فولدر به نام Windows ساختم بعد داخل اونا فولدر های Desktop و ... رو ساختم.

123.thumb.png.c236778d6c31e449d949d89fff5bc70e.png

حالا مثلا میخوایم مکان فولدر Desktop رو عوض کنیم، روی فولدر Desktop اصلی که هنوز انتقالش ندادید کلیک راست کنید، بعد properties را انتخاب کنید، بعد تب Location حالا آدرس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مثل عکس، روی فولدری که دورش خط قرمز هست کلیک راست کنید.

1234.thumb.png.d6420dd2e0a5d4acb09c2192804522ba.png

البته، بهتره تمامی این کار ها بعد از نصب ویندوز انجام شود. من خودم یادمه یکبار این کارو بعد از 3 ماه نصب کردن ویندوز کردم و هرچی که دان کرده بودم به فنا رفت.🤣

این کارو برای همه ی فولدر هایی که من داخل درایو D گذاشتم میشه انجام داد و کمک زیادی به خالی بودن درایو C میکنه. البته من مشترک کم مصرفی هستم.😅 این ویندوز 3 ماهی میشه نصب شده.

explorer_TvN5Pq8YLU.thumb.png.1e380beeb0772cbf5b6751820ed478e5.png

ویرایش شده توسط HosseinRF
لینک به دیدگاه

سلام

این مسیر رو چک کن 

درایو ویندوز رو بزن

properties

general   

disk cleanup 

clean up  system file

بعد چیزای که پیدا کرد رو دلیت کن

من یکبار 29 گیگ از این قسمت پاک کردم که بیشتر فایلهای old ویندوز بودن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوست عزیز،

فکر کنم این مشکل به فولدر های ویندوز ربط داشته باشه. مثلا فولدر دانلود ها و دسکتاپ. یادمه که اینا به مرور زمان خیلی حجمشون زیاد میشد. البته فولدر های درایو C منظورم نبود.

بهتره پس از نصب ویندوز ، اولین کاری که کرد، تغیر محل فولدر ها هست. برید یک درایو دیگه فولدر هاتون رو بسازید. و بعد جای فولدر هارو عوض کنید.

آرمین عزیز یک تاپیک درباره ی ssd دارد. که برای خالی کردن ssd و افزایش سرعت هست.. به اونم سر بزنید. برخی از روش هاش روی hdd هم کار میکنه.. فکر کنم سرعت ssd رو بیشتر کنه.

به محل فولدر ها دقت کنید. توی درایو D هستند. برای این کار شما توی درایو مورد نظرت یک فولدر میسازی بعد داخل اون فولدر این فولدر هارو میسازی.

مثلا من یک فولدر به نام Windows ساختم بعد داخل اونا فولدر های Desktop و ... رو ساختم.

123.thumb.png.c236778d6c31e449d949d89fff5bc70e.png

حالا مثلا میخوایم مکان فولدر Desktop رو عوض کنیم، روی فولدر Desktop اصلی که هنوز انتقالش ندادید کلیک راست کنید، بعد properties را انتخاب کنید، بعد تب Location حالا آدرس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مثل عکس، روی فولدری که دورش خط قرمز هست کلیک راست کنید.

1234.thumb.png.d6420dd2e0a5d4acb09c2192804522ba.png

البته، بهتره تمامی این کار ها بعد از نصب ویندوز انجام شود. من خودم یادمه یکبار این کارو بعد از 3 ماه نصب کردن ویندوز کردم و هرچی که دان کرده بودم به فنا رفت.🤣

این کارو برای همه ی فولدر هایی که من داخل درایو D گذاشتم میشه انجام داد و کمک زیادی به خالی بودن درایو C میکنه. البته من مشترک کم مصرفی هستم.😅 این ویندوز 3 ماهی میشه نصب شده.

explorer_TvN5Pq8YLU.thumb.png.1e380beeb0772cbf5b6751820ed478e5.png

ممنون از هردوتون مشکلم حل شد ولی الان فهمیدم 78 گیگ دادم شبیه ساز پرواز 40 گیگ هم ویژوال استدیو همه فایل ها دمیج خوردن به برکت همراه اول باید بشینم ریپیر کنم😐😐😐😐

لینک به دیدگاه

دوستان اوبونتو ۲۰.۰۴ دارم میخوام از طریق ترمینال بوت ایبل کنم فلش رو ایزو ویندوز بریزم روش ولی این اتفاق می افته و تا چند دقیقه ه تو همین حالت میمونه تکون نمیخوره عملیات تکمیل نمیشه تو بایوس هم وقتی روی فلش میزنم اتفاقی نمی افته چکار کنم؟

arshammaster@arshammaster:~$ sudo dd if=/home/arshammaster/Downloads/en_windows_10_business_editions_version_2004_updated_sep_2020_x64_dvd_d015d77b.iso of=/dev/sdc status=progress && sync
[sudo] password for arshammaster:
5308961792 bytes (5.3 GB, 4.9 GiB) copied, 165 s, 32.2 MB/s
10373008+0 records in
10373008+0 records out
5310980096 bytes (5.3 GB, 4.9 GiB) copied, 165.116 s, 32.2 MB/s

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

دوستان اوبونتو ۲۰.۰۴ دارم میخوام از طریق ترمینال بوت ایبل کنم فلش رو ایزو ویندوز بریزم روش ولی این اتفاق می افته و تا چند دقیقه ه تو همین حالت میمونه تکون نمیخوره عملیات تکمیل نمیشه تو بایوس هم وقتی روی فلش میزنم اتفاقی نمی افته چکار کنم؟

arshammaster@arshammaster:~$ sudo dd if=/home/arshammaster/Downloads/en_windows_10_business_editions_version_2004_updated_sep_2020_x64_dvd_d015d77b.iso of=/dev/sdc status=progress && sync
[sudo] password for arshammaster:
5308961792 bytes (5.3 GB, 4.9 GiB) copied, 165 s, 32.2 MB/s
10373008+0 records in
10373008+0 records out
5310980096 bytes (5.3 GB, 4.9 GiB) copied, 165.116 s, 32.2 MB/s

https://www.omgubuntu.co.uk/2017/06/create-bootable-windows-10-usb-ubuntu

من با woeusb کار کردم واسه ویندوز مشکلی نداشته فقط تو کالی و آرچ مشکل داشت

در ضمن فرمت فلشت ntfs باشه بهتره

ویرایش شده توسط Nova Black
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nova Black گفته است :

https://www.omgubuntu.co.uk/2017/06/create-bootable-windows-10-usb-ubuntu

من با woeusb کار کردم واسه ویندوز مشکلی نداشته فقط تو کالی و آرچ مشکل داشت

در ضمن فرمت فلشت ntfs باشه بهتره

هم ان تی اف اس هم فت۳۲ تست کردم نشد تو کامند هم اخرش کار تمام نمیشه تو بایوس هم میزنم روش صفحه سیاه میشه دوباره میره تو بایوس برنامه و هم از اوبونتو سافتور نصب کردم اصلا تو لیست برنامه ها نیست کهع بخواد بیاد بالا

اگر روش دیگری هست بگید خود دیسکاستارت ا\ اوبونتو که اصلا فایل ایزو رو انتخاب میکنم مثل شلغم هیچ کاری نمیکنه

با unetbootin تست کردم تو ۳۷ درصد گیر کرده حرکت نمیکنه☹️

لینک به دیدگاه

درود از نرم افزار Rufus استفاده کن فکر کنم مشکلت برطرف بشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود از نرم افزار Rufus استفاده کن فکر کنم مشکلت برطرف بشه

فک نمیکنم مشکل از بوت میکر باشه

در ضمن روفوس نسخه لینوکس نداره

گرچه با واین میتونه ران کنه

ویرایش شده توسط Nova Black
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Nova Black گفته است :

فک نمیکنم مشکل از بوت میکر باشه

در ضمن روفوس نسخه لینوکس نداره

گرچه با واین میتونه ران کنه

مشکلم حل شد البته با سیستم ویندوزی دیگه با روفوس کار رور راه انداختم همون ایزو همون فلش همون پورت ها نشون میده که لینوکس که اینقدر تعریفش میکنن نه نرک افزار درست حسابی داره نه خود ترمینالش کار رو درست انجام میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...