رفتن به مطلب

سلسله دردسرهای من و سیستمم: این قسمت گارانتی فیوچر پاور گیم‌دیاس

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی رو از پارسی گیم دانلود کردم کامل نصب کردم کرک رو هم قبل از اجرا نصب کردم تمامی پیش نیاز های بازی رو از جمله دی ایکس تو خود پوشه بازی رو نصب داشتم و کردم و با ارور FAILD TO INTILIZE DIRECTX3D WITH CURRENT SETTING روبرو شدم تو یوتیوب چند تا ویدیو دیدم مربوط به اینکه اگر درایور گرافیک اینتل دارید نرخ رفرش مانیتور ور تغییر بدید یا اگر نمیتونید اپشن رو باز کنید از سایت MEGA.NZ یه فایل رجیستری ادیتور دان کنید و یا اینکه با خود رجیستری ادیتور تنظیمات رو تغییر بدید ولی تو سایت مگامن میخوام دان کنم میگه باید پلن بخری که نمیشه خرید توی رجیستری ادیتور پوشه GRAPHICS وجود نداره منم درایور AMD دارم نه اینتل تنظیمات بازی رو توی درایور دستکاری کردم مشکل حل نشد اگر کسی راهی بلده یا اون فایل رو از سایت مگا دان کرده لطفا کمک کنه2020_10.04-01_27.thumb.png.a8f484e6185e04c6362e82c898819351.png

لینک به دیدگاه

سلام

این روش رو در فروم همسایه گذاشته بودن . تست کنید احتمال زیاد مشکل برطرف میشه

روش فیکس کردن خطا: کلید windows + R را فشار دهید تا Run اجرا شود و regedit را اجرا کنید. بنابراین اساسا، شما باید به رجیستری زیر 'HKEY_CURRENT_USER/Software/Crystal Dynamics/Tomb Raider' ' بروید. در آنجا، شما باید زیر کلید Tomb Raider پوشه ای به نام 'Graphics' ایجاد کنید. در گرافیک شما باید یک DWORD را به نام ExclusiveFullScreen ایجاد کنید و آن را به 0 تنظیم کنید (که معمولا بصورت دیفالت 0 است).
این به شما امکان می دهد تا مشکل بازی را بردارید. بعد از آن که بازی را اجرا کردید و از آن خارج شدید و اگر به پوشهGraphics در regedit بروید خواهید دید که مقادیر زیادی در آن ثبت شده که این نشان دادن رفع مشکل بازی می باشد.
حالا همه صفحه ها را ببندید و بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

تو سایت مگامن میخوام دان کنم میگه باید پلن بخری که نمیشه خرید

تا جایی که من میدونم نیازی به خریداری پلن نداره برای دانلود ، اگر میخواید لینکش رو بدید براتون اینجا آپلودش کنیم .

توی رجیستری ادیتور پوشه GRAPHICS وجود نداره

توی آموزش هم نوشته شده که وجود نداره و باید ایجاد کنید .

لینک به دیدگاه

معمولا یوتیوبر ها چرت و پرت میگن، هر کدومشون میان مشکل خودشون رو حل کنن، نه شما رو. برای همین راه حلشون روی سیستم خودشون قابل اجراست.

من یادمه که بازی Command & Conquer Generals رو نصب کردم و کلی ارور داد، حدود 40 تا ویدیو دیدم تا تونستم درستش کنم.

شما باید کلی ویدیو ببینید و اطمینان داشته باشید طرف مشکل شمارو داره، در واقع کسی که داره درایو اینتل رو دستکاری میکنه، نمی تونه مشکل شمارو حل کنه. برای منم همین بود، طرف میومد یک فایلو رو پاک میکرد، ارور درست میشد، قشنگ دروغ بود. به هیچ وجه کار نمیکرد.

ارور رو بنویسید و بعد اسم بازیو. ویدیو هاشو نگاه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان بازی سی اس گو رو نصب کردم سه تا مشکل دارم اولش اینکه موقعی که میخوام danger zone بازی کنم بعضی موقع ده دقیقه دنبال مچ میگرده یا پیدا نمیکنه یا دیر پیدا میکنه کم کم باید 3 دیقه وایسم سرعت نت هم چه بد باشه چه خوب همینطوریه با سرعت 30 مگ هم همینطور بود با speedify هم تست کردم بدتر شد بدون >>>.شکن بهتر کار میکنه و دوم اینکه وقتی بازی میکنم نمیدونم پکت لاسته یا پینکه باید کلی تیر رو حریف خالی کنم تا بمیره حتی تو فاصله نزدیک هم دیدم که یه خشاب روش خالی کردم نمرد دد حالی که اونا با سه چهار تا تیر خلاصم میکنن مشکل بعدی هم اینه که من شورتکات بازی رو حذف کردم خود برنامه استیم هم تویه هارد بود هارد مشکل پیدا کرد دوباره که نصبش کردم نمیتونه بازی رو شناسایی کنه بازی نصب هست توی هارد دیسک و توی درایوd نصبه استیم هم توی درایو c روی اس اس دی بخاطر همین با گزینه add game اومدم بازی رو بهش شناسوندم و اجراهم کردم ولی میگه نمیتوین روی سرور های اصلی بازی کین چون بازی شما ممکنه یک مود باشه یا غیر مجاز باشه این متن رو میاره you lunching game in insecure mod نت من خیلی ضعیفه واسه اینکه دوباره بخوام بازی رو دانلود کن حجم هم ندارم مگه اینکه تا فردا صبر کنم با شبانه دانلود کنم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید😊

2020.10.23-11.37.png

لینک به دیدگاه

گیم رو از توی استیم Verify کنید ادد گیم کردن تو استیم عین این میمونه به استیم بگید این بازی تحت استیم نیست فقط بیاد توی منوی استیم که من ببینمش تو کتابخونه استیمم

Danger zone هم همین شکلیه پلیراش کمه حالا 10 دقه که من ندیدم ولی 2 3 دقه ممکنه طول بکشه

برید به قسمت Properties گیم توی استیم تب Local Files اونجا مسیرشو درست کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز،

من یادمه موقعی که اکانتم پرایم نشده بود اصلا danger zone رو مچ نمیداد، یا حالت مسابقه شو، اما وقتی پرایم شدم حدود 5 دقیقه طول میکشه و میندازه سرور های اونور دنیا.

برای اون مشکل شورت کات هم به نظرم بازی رو از طریق استیم پاک کنید و هیچ اثری از csgo نمونه، بعد با بک آپی که از بازی گرفته اید بازی رو دوباره نصب کنید، قبل از پاک کردن بازی ازش بک آپ بگیرید و بک آپو پاک نکنید، نگران نباشید، بک آپ هیچ مشکلی نداره و هیچی رو save نمیکنه، در واقع یک نسخه ی سفید و سالم از csgo رو بهتون میده.

برای مشکل تیراندازی هم میتونه 2 تا دلیل داشته باشه، 1. پینگ بالا و پکت لاس 2. هدف گیری افتضاح.

برای هدف گیری احتمالش زیاده، احتمالن شما وِلِر هستی، یعنی سلاحو دستت میگیری و فقط شلیک میکنی تا شانسی یکی بمیره، اما توی csgo نمیشه اینطوری بازی کرد، بهتره موقع تیراندازی راه نروید، اگر میتوانید بشینید، و 2 تا 2 تا تیر بزنید تا لگد نندازه، توی آپارات، کانال ویجیاتو چند تا آموزش درباره ی بهتر بازی کردن csgo هم داره.

درکل توصیه میکنم اگر پینگ خوب، fps خوب، پکت لاس نداشتن، رو دارید csgo بازی کنید، وگرنه فقط اعصاب خوردیه.

توصیه میکنم وارد بحث های ایرانی ها نشوید و تا میتوانید خودتون رو خارجی جلوه بدید، حتی اسم اکانت خودتون رو هم عوض کنید و مثلا یک اسم روسی بگذارید، ایرانی جماعت توی csgo واقعا کمبود و عقده دارن و دنبال اینن که پاچه ی همه رو گاز بزنن و فحش ناموسی بگن، برای اینه که میگم کلا هویت خودتون رو خارجی نشون بدید تا کمتر فحش بخورید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HosseinRF گفته است :

سلام دوست عزیز،

من یادمه موقعی که اکانتم پرایم نشده بود اصلا danger zone رو مچ نمیداد، یا حالت مسابقه شو، اما وقتی پرایم شدم حدود 5 دقیقه طول میکشه و میندازه سرور های اونور دنیا.

برای اون مشکل شورت کات هم به نظرم بازی رو از طریق استیم پاک کنید و هیچ اثری از csgo نمونه، بعد با بک آپی که از بازی گرفته اید بازی رو دوباره نصب کنید، قبل از پاک کردن بازی ازش بک آپ بگیرید و بک آپو پاک نکنید، نگران نباشید، بک آپ هیچ مشکلی نداره و هیچی رو save نمیکنه، در واقع یک نسخه ی سفید و سالم از csgo رو بهتون میده.

برای مشکل تیراندازی هم میتونه 2 تا دلیل داشته باشه، 1. پینگ بالا و پکت لاس 2. هدف گیری افتضاح.

برای هدف گیری احتمالش زیاده، احتمالن شما وِلِر هستی، یعنی سلاحو دستت میگیری و فقط شلیک میکنی تا شانسی یکی بمیره، اما توی csgo نمیشه اینطوری بازی کرد، بهتره موقع تیراندازی راه نروید، اگر میتوانید بشینید، و 2 تا 2 تا تیر بزنید تا لگد نندازه، توی آپارات، کانال ویجیاتو چند تا آموزش درباره ی بهتر بازی کردن csgo هم داره.

درکل توصیه میکنم اگر پینگ خوب، fps خوب، پکت لاس نداشتن، رو دارید csgo بازی کنید، وگرنه فقط اعصاب خوردیه.

توصیه میکنم وارد بحث های ایرانی ها نشوید و تا میتوانید خودتون رو خارجی جلوه بدید، حتی اسم اکانت خودتون رو هم عوض کنید و مثلا یک اسم روسی بگذارید، ایرانی جماعت توی csgo واقعا کمبود و عقده دارن و دنبال اینن که پاچه ی همه رو گاز بزنن و فحش ناموسی بگن، برای اینه که میگم کلا هویت خودتون رو خارجی نشون بدید تا کمتر فحش بخورید.

موفق باشید.

ببین میشینم یجا وای میسم با هر سلاحی که بگی از کلاش و m4 و پیستول های قوی بگیر تا smg به صورت تک تیر از فاصله متوسط ده تا تیر بهش میزنم نمیمیره ولی اون با دو تا تیر منو میزنه از فاصله نزدیک که دیگه جفتش باشم چه حرکت کنم چه نه بعضی مواقع با سی تا تیر هم نمیمیره اسلحه عقاب صحرایی همون پیستول که از همه قویتره از همشون بهتر میزنه

سلام دوست عزیز،

موفق باشید.

بازی میخوام ازش بکاپ بگیرم رفتم توی steam>backup and restore games<backup a currently installed game و هیچ چی اونجا نبود حتی بازی رو اضافه کردم دوباره هیچی نبود 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

ببین میشینم یجا وای میسم با هر سلاحی که بگی از کلاش و m4 و پیستول های قوی بگیر تا smg به صورت تک تیر از فاصله متوسط ده تا تیر بهش میزنم نمیمیره ولی اون با دو تا تیر منو میزنه از فاصله نزدیک که دیگه جفتش باشم چه حرکت کنم چه نه بعضی مواقع با سی تا تیر هم نمیمیره اسلحه عقاب صحرایی همون پیستول که از همه قویتره از همشون بهتر میزنه

تیر هات خطا میره، اون طرفو لولش رو نگاه کن، چند وقته هر روز داره پلی میده، قلق تمام سلاح ها دستش اومده، میدونه با کدوم سلاح چطوری باید زد که صاف بره توی مغزت، میدونه هر سلاح لگدش رو چطور میشه گرفت ، میدونه که با اون سلاح کجارو هدف بگیره تا هد بخوره.

همه ی ما مثل شما با 2 یا 3 تا تیر میمردیم، بعدش که بازی دستمون اومد کل سرور رو با خاک یکسان میکردیم.

شما فقط تمرین کن، اگر حال داری برو مپ ها تمرینی.

لینک به دیدگاه

تیر هات خطا میره، اون طرفو لولش رو نگاه کن، چند وقته هر روز داره پلی میده، قلق تمام سلاح ها دستش اومده، میدونه با کدوم سلاح چطوری باید زد که صاف بره توی مغزت، میدونه هر سلاح لگدش رو چطور میشه گرفت ، میدونه که با اون سلاح کجارو هدف بگیره تا هد بخوره.

همه ی ما مثل شما با 2 یا 3 تا تیر میمردیم، بعدش که بازی دستمون اومد کل سرور رو با خاک یکسان میکردیم.

شما فقط تمرین کن، اگر حال داری برو مپ ها تمرینی.

تعداد بات های پرکتیس مپ رو چطور زیاد کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان من امروز خواستم کالی لینوکس نصب کنم یه پارتیشن 50 گیگی براش کنار گذاشتم بعد 40 گیگ دادم واسه root ده گیگ هم واسه home و 3.7 گیگ هم واسه swamp (شاید استباه نوشته باشمش😂😂😂) بعد نصب رو شروع کردم بر بخش انتخاب رابط گرافیکی همرو انتخاب کردم نصبش که خدا دقیقه طول کشید کر کنم بیشتر از نیم ساعت بعدش درخواست ریبوت داد و رفت بخشی که قراره بین ویندوز 10 و کالی یه دونه رو انتخاب کنم تا میرم که کالی لینوکس رو بزنم یهو یه چند تا کد میاد بغل صفحه بعدش صفحه سیاه میشهخ نیم ساعت وایسادم هم خبری نبود ترسیدم گفتم بلایی سر سیستم اومده دوباره روشنش کردم و رفتم تو بایوس ویندوز رو انتخاب کردم مشکلی وجود نداشت ولی میخوام بدونم چرا اینجوریه ایا نباید همه رابط های گرافیکی رو انتخاب میکردم؟

اینم بگم من روی یه پارتیشن 50 گیگ در هارد دیسکم نصبش کردم توی بایوس مینویسه kali linux adata sx600lnp که مربوط به اس اس دی هست در صمن نباید یه مرحله نصب grub بیاد واسم اون مرحله واسم نیومد ازش رد شد فقط بعد از تموم شدن نصب گفت که ریبوت کن همین

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

دوستان من امروز خواستم کالی لینوکس نصب کنم یه پارتیشن 50 گیگی براش کنار گذاشتم بعد 40 گیگ دادم واسه root ده گیگ هم واسه home و 3.7 گیگ هم واسه swamp (شاید استباه نوشته باشمش😂😂😂) بعد نصب رو شروع کردم بر بخش انتخاب رابط گرافیکی همرو انتخاب کردم نصبش که خدا دقیقه طول کشید کر کنم بیشتر از نیم ساعت بعدش درخواست ریبوت داد و رفت بخشی که قراره بین ویندوز 10 و کالی یه دونه رو انتخاب کنم تا میرم که کالی لینوکس رو بزنم یهو یه چند تا کد میاد بغل صفحه بعدش صفحه سیاه میشهخ نیم ساعت وایسادم هم خبری نبود ترسیدم گفتم بلایی سر سیستم اومده دوباره روشنش کردم و رفتم تو بایوس ویندوز رو انتخاب کردم مشکلی وجود نداشت ولی میخوام بدونم چرا اینجوریه ایا نباید همه رابط های گرافیکی رو انتخاب میکردم؟

اینم بگم من روی یه پارتیشن 50 گیگ در هارد دیسکم نصبش کردم توی بایوس مینویسه kali linux adata sx600lnp که مربوط به اس اس دی هست در صمن نباید یه مرحله نصب grub بیاد واسم اون مرحله واسم نیومد ازش رد شد فقط بعد از تموم شدن نصب گفت که ریبوت کن همین

سلام

از یه توزیع معقول استفاده کنید. مثل اوبونتو یا مانجارو

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، digdig گفته است :

سلام

از یه توزیع معقول استفاده کنید. مثل اوبونتو یا مانجارو

نه داداش میخوام تست نفوذ و امنیت یاد بگیرم کالی واسم مهمه در ضمن دیگه مثل قبلنا نیست کالی هم محیط جالبی داره در صمن من اوبونتو رو یبار نصب کردم واسه هفت پشتم بس بود خیلی توزیع رو مخی بود درایور کارت گرافیک رو نصب نمیکرد برنام ها توش هنگ میکرد  

لینک به دیدگاه

دوستان رفیقم یه لپتاپ داشت که مال زمان ژوراسیک بود رم 2 سی پی یو دو هسته 1.6 گیگاهرتز ازم خواست ویندوز ده واسش بریزم گفتم بیارش وقتی اوردش به طرز عجیبی موقع بالا اومدن ویندوز هر کلید از DEL,ESC.F2.F10 میگرفتم میرفت تو یه بخش میگفت یه اپشن واسه بوت انتخاب انتخاب کن ازونجا که روش از قبل ویندوز 7 32 بیت بود همین یه اپشن بیشتر نداشت اون پایین نوشته بود واسه باز کردن منو TAB و واسه خارج شدن ESC بزنید هیچکدوم کار نمیکرد نه وادر بایوس میشد نه خارج باید با دکمه پاور خاموشش میکردی منم گفتم بیا به جای نصب از طریق فلش از طریق خود هارد با یه برنامه که ویندوزو از طریق هارد نصب میکنه انجامش بدیم بعد فلشو که سالم و تست شده بود ده بار رو وصل کردم و کامپیو.تر خاموش شد ولی یه صفحه با یه سری نقطه کم رنگ اومد هر بار موقعی هم که فلش رو جدا میکردم اون صفحه میرف و PXE E61 MEDIA FAILURE میاورد بعدش هم مینوست یه چیز قابل بوت وصل کن تا سروع کنم به نصب منم هرچی فلش بوت ایبل وصل کردم همینو اورد تا اینکه متوجه شدم این هارد MBR هست و من GPT رو توی روفوس انتخاب میکردم بعدش ام بی ار رو انتخاب کردم رفت توی نصب ویندوز بدون هیچ مشکلی با سرعت مناسب توی زیر 30 دقیقه همه مراحل تا اخر تموم شد ریستارت شد اون صفحه اومد که بعد نصب ویندوز میاد یعنی لوگو ویندوز اومد و بعد مینویسه STATUP و WE ARE GETTING EVRYTHING READY و ازین حرفا اونم تموم شد و علامت لودینگ بزرگتر شد که یعین ویندوز میخواد بوت شه که یه ارور داد که بعد از اون میره داخل یه حلقه ریتارت یا RESTAT LOOP ارورو هم توی تصویر زیر هست بهش گفتم موقع دیدن ارور شیفت رو رو با اف 10 بگیر ببین چی میشه گفت هیچی نشد گفتم قبل از بالا اومدن لوگو و لعدش اف هشت رو بزن بازم هیچی نشد این چی لپتاپیه نه بایوسش میاد بالا نه ادونسد اپشن داره نه CMD میاد بالا ؟ 

الان بهش گفتم فردا بیاد تا از طریق نرم افزار ریپیر تلاش کنیم ببینم چی میشه این چه دلیلی داره اصلا مگه میشه بایوس یه سیستم نیاد بالا؟

نوع سیستم عامل نصبی از قبل یه ویندوز هفت 32 بیت بود نسخه و اپدیتشو نمیدونم ولی قدیمی بوده چون گفت از موقعی که خریدیم چند سال پیش عوض نکردیم ویندوز رو چون میخواست شبیه ساز بزنه روش و همچنین یه نرم افزار میخواست که فقط 64 بیت بود خواست عوض کنه 

مدل پردازنده لپتاپش N3050 هست توی سایت اینتل چک کردم 64 بیت بود

نوع سیستم عامل نصبی جدید ویندوز ده اخرین نسخه پرو 64 بیت بود که از طریق یه فلش صد درصد سالم هشت گیگ بوسیله رافوس با فرمت NTFS و کلاستر سایز دیفالت بوت ایبل شده بود من فک کردم به این خاطره که لپتاپ شارژ نداره چون دو ساعت کار میکردیم شارژرش هم نبود گفتم برو بزن شارژ ببیین چی میشه که حل نشد خودش زیاد وارد نیست شاید کلید هارو اشتنباه زده باشه ولی چند بار پرسیدم عکس داد و دور کلید شیفت و F10 خط کشید گفت باهم فشار دادم هیچی نشد الان تکلیف چیه باید با باز کردن لپتاپ و دیفالت کردن بایوس اقدام کرد اگر ریپیر جواب نده

دوستان خواهش میکنم اگر راه حلی دارید جواب بدید چون الان خیلی نگرانه

photo_2020-11-06_09-32-49.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

از ایزو رسمی استفاده کنید مشکل حل میشه

حالا مشکل اینه نمیدونیم چه جوری دوباره ویندوز رو نصب کنیم اخه هیچجوره وارد بایوس نمیشه حتی موقع که ویندوز هفت روش بود هم نمیشد وارد بایوس شد تمام کلید هارو گرفته حتی esc با fn هم زده کاری نشده اگر هم بره توی بوت اپشن میبینی اپشنی بریا انتخاب فلش بوت ایبل یا وارد شدن به منوی بوت نیست

اپدیت وقتی بهش گفتم درحالی که fn رو گرفتی esc بزن این اومد بالا حالا میگه اف هشت که میزنم هیچی نمیشه اینتر رو زد دوباره وارد همون صفحه بوت ویندوز شد و ارور رو دریافت کرد

photo_2020-11-06_11-29-55.jpg

لینک به دیدگاه

احتمال میدم که کیبرد مشکل داشته باشه. چون اولش گفتید هر کدوم از کلیدها رو که میزدید احتمالا میرفته رو بوت آپشن که با کلید f12 میاد.

اگه از صحفه کلید باشه، میتونید فلات صحفه کلید جدا کنید و یک کیبرد از بیرون بهش وصل کنید.

بررسی کنید ببینید قبلش ایا کیبرد کاملا سالم بوده

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

احتمال میدم که کیبرد مشکل داشته باشه. چون اولش گفتید هر کدوم از کلیدها رو که میزدید احتمالا میرفته رو بوت آپشن که با کلید f12 میاد.

اگه از صحفه کلید باشه، میتونید فلات صحفه کلید جدا کنید و یک کیبرد از بیرون بهش وصل کنید

نه عزیز توی محیط ویندوز قبلیش همش سسالم بود با کیبورد خودم هم تست کردم نشد الان رفتم یکم تو سایتا گشا زدم فهمیدم یه راه دیگه واسه بالا ارودن کامند لاین هست shift+fn+f10 کار کرده ببینم چی میشه

ظاهرا واسه رفتن تو بایوس هم این لنوو رفته یه کار مسخره کرده باید یا F1 یا FN+F2 بزنی اخه این چه کاریه همتون بیاید یه طور بایوس طراحی کنید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

نه عزیز توی محیط ویندوز قبلیش همش سسالم بود با کیبورد خودم هم تست کردم نشد الان رفتم یکم تو سایتا گشا زدم فهمیدم یه راه دیگه واسه بالا ارودن کامند لاین هست shift+fn+f10 کار کرده ببینم چی میشه

اگه کیبرد سالم بود . موقتا یه ویندوز 7 32 بیتی روش نصب کن بیاد بالا بعد مشکل چک کنید 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

اگه کیبرد سالم بود . موقتا یه ویندوز 7 32 بیتی روش نصب کن بیاد بالا بعد مشکل چک کنید 

موفق شدم برم تو رجیستری ادیتور فکر کنم دیگه حله مشکل اگرم نشد چون میتونم برم تو بایوس میتونم یا ریپیر کنم یا یه سیستم عامل دیگه بریزم

خدارا شکر دست شد دوستان اگر شما هم به این مشکل بر خوردید و سی ام دی نیومد بالا این رو امتحان کنید

SHIFT+FN+F10 باورم نمیشه بخاطر این FN یه شب سرکار بودیم😀

اگر بایوس باز نمیشه میتویند به گوگل مراجعه کنید واسه لپتاپ ها مختلفه مثلا واسه این لپتاپ ما FN+F2 رو زدیم ممکنه واسه شما F10 /F1 باشه

بعد از ورود به cmd بای بنویسید regedit تا برید توی رجیستری ادیتور 

بعد به این مسیر برید

HKEY-LOCAL-MACHINE<SYSTEM<SETUP<STATUS<CHILD COMPLETION

بعد یه فایل SETUP.EXE هست دبل کلیک کنید و مقدار یا VALUE رو هرچی هست بزارید روی 3 و اوکی رو بزنید تا سیو بشه 

حالا باید توی کادر ارور OK رو بزنید تا سیستم ریستارت بشه 

ASRock F2
ایسوس F2 برای رایانه‌ها و F2 یا DEL برای لپ‌تاپ‌ها
ایسر DERL یا F2
ESC DEL
گیگابایت / Aorus  DEL یا F2
HP F10
لنوو (لپ‌تاپ‌ها) F2 یا Fn + F2
لنوو (دسکتاپ‌ها) F1
لنوو (تینک‌پدها) Enter سپس F1
MSI DEL
تبلت‌های سرفیس مایکروسافت  نگه داشتن دکمه‌ی افزایش صدا
Origin PC F2
سامسونگ F2
توشیبا F2
Zotac DEL
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...