رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مانیتور تا سقف 350 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان میخوام مانیتورمو عوض کنم الان مانیتورم 17 اینچ هست واقعآ دیگه کشش ندارم اذیت میشم با 17 اینچ

از دوستان خواهش میکنم بهترین مانیتوری که تا سقف 350 هزار تومن میتونم تهیه کنم بهم معرفی کنند.

چند سوالم هم داشتم

1.واقعآ بین lcd و led تفاوت ها زیاد هست؟

2.مانیتورهای asus ظاهر زیبایی دارند ولی از لحاظ کیفیت چطور هستن؟

3.مانیتورهای سامسونگ رو چطور ارزیابی میکنید؟

4.بهترین برند مانیتور چیه از لحاظ کیفیت؟

سپاس

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-مصرف کمتر،دمای متساعد شده ی کمتر،کیفیت بهتر تصویر(البته برای همه محسوس نیست) از مزایای LED نسبت به LCD هست.(البته خیلی کلی گفتم مثل کاسبهایی که تلویزیون LED رو تبلیغ میکنند.)

2-اسوس هم کیفیت ظاهری خوبی دارند و هم کیفیت ساختاری البته قیمت های گرانتری هم دارند.

3-سامسونگ هم نیاز به توضیح نداره ولی من تا حالا هرچی مانیتور برای مشتریام گرفتم راضی بودن و بودم.

4-کیفیت تو ایران اسوس.

نکته :

بعد از عید قطعات قیمت گذاری جدید نشده اند(سال نو قیمت نو =)) )و باید تا در اومدن قیمت ها منتظر باشید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتور خوبی داره ببین جدا میفروشه.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11702

لینک به دیدگاه

ممنون hex عزیز

قیمت های لیون گویا به روز هست حالا 30-40 تومن بالا پایین

من واسم دما و مصرف کمتر و این چیزا اصلآ مهم نیست مهم واسم کیفیه و اون کیفیت رو ببیینم و متوجه شم اگر تفاوتاش ایناس ال سی دی انتخاب بهتری هست که نیست؟

ممنون میشم دوستان مدل معرفی کنند

در رابطه با مانیتوری که معرفی فرمودید ظاهرش ساده هست و یکنواخت ترجیح میدم تفاوت رو احساس کنم حتی با ظاهر B)

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

سلام . به نظر من Asus ML229H بگیر. حدود 370 تومان بود . الان نمیدونم چقدر تغییر کرده . البته اگر گیر بیاد تو بازار . اگر سامسونگ بگیری ، مدلهای 23 اینچ هم تو این محدوده قیمت داره .

لینک به دیدگاه

ips چیه؟

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

اونی که من گفتم کنتراستش 1 به 50 میلیون بود . نه 5 میلیون ;) درسته 5 میلی هست ولی برتری های دیگه ای داره . مثل پنل IPS که رنگها رو واقعی تر نشون میده . زاویه دید کاملتر که از هر طرف 178 درجه هست و همین کنتراست . ظاهر بهتری هم داره از نظر من . قیمتش تو سایت خورده 360 . ولی تا جایی که من خبر دارم تا 370 رسیده بود قبل از عید . شاید الان همین حدود باشه .

لینک به دیدگاه

تا من جواب بدم پستت رو ویرایش کردیها ;)

IPS پنل جدید هست که رنگها رو با دقت بیشتری نشون میده . رنگها تو این پنل واقعی تر هستن . مثلا یک تصویر طراحی میکنی ، خروجی تصویر موقع چاپ به تصویر مانیتور خیلی نزدیکتره تا پنل های TN که اکثر مانیتور ها دارن .

لینک به دیدگاه

تا من جواب بدم پستت رو ویرایش کردیها ;)

IPS پنل جدید هست که رنگها رو با دقت بیشتری نشون میده . رنگها تو این پنل واقعی تر هستن . مثلا یک تصویر طراحی میکنی ، خروجی تصویر موقع چاپ به تصویر مانیتور خیلی نزدیکتره تا پنل های TN که اکثر مانیتور ها دارن .

آره حامد جان تا متوجه شدم گفتم اوکی کنم پستمو

واسم یه چیزایی خیلی جالب داره میشه ال سی دی ها رو کنتراستاشون رو میبینم 1 به 50 هزار هست (بهتریناشون) ولی ال ای دی ها 1 به 50 میلیون هم هست!!!!!!!!!!

بعد 1 مانیتور 830 تومنی تو لیون هست 3 دی هست البته ,گفتم الان 1 به 100 میلیون هست الان دیدم زده 1 به 100 هزار !

بیشترین کنتراستی که دیدم گویا همینی بود که گفتی بگیرم 1 به 50 میلیون هست فول اچ دی هم هست ips هم داره و کلا گویا این واسم بهترین هست

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

مانیتورهای 3D جریانشون فرق میکنه . از نظر من این مانیتور خوبیه .

لینک به دیدگاه

زمان پاسخدهی تو تصاویر خیلی سریع بازیها کاربرد داره . اون هم تو تصاویر تیره بیشتر خودش رو نشون میده . اگر تصویری خیلی سریع باشه و پاسخدهی مانیتور زیاد ، اگر دقت کنی سایه تصویر قبلی رو میبینی رو تصویر جدید . 2 و 5 میلی اونقدر تفاوت ندارن که چشم آدم بتونه راحت تشخیص بده . باید تصویر خیلی خاص و سریع باشه و آدم خیلی دقت کنه تا بتونه کسری از ثانیه سایه ببینه رو تصویر . از نظر من تفاوت دیده نمیشه . بعضی از دوستان ولی تاکید دارن که خیلی مهمه و تاثیر زیادی داره . ولی من میگم نه .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من بهت ms228h asus led معرفی میکنم خودم الان دارم استفاده میکنم خیلی مانیتور عالی هست اگه از ظاهرش خوشت بیاد تمام امکانات یک مانیتور خوب داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من توی زمینه مانیتور وارد نیستم اصلا :دی

اما پریروز یک عدد LG IPS 226 خریدم 297 تومن خیلی هم خوشم اومده از رنگ و کیفیتش :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...