رفتن به مطلب

پیشنهاد سیستم تا سقف 3.5-3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظر من روی SLI فکر نکن . اون چارتهایی که نشون میده بهتره ، تو همه موارد نیست . تو خیلی از نرم افزارها فقط یک کارت درگیر میشه . فقط مصرف و حرارت سیستمت میره بالا . به نظر من دنبال 570 باشی خیلی بهتره . راستی تو همین فروم یکی از بچه ها یک کارت 580 دست دوم هم برای فروش گذاشته . یه نگاه بهش بندازی بد نیست . حدود 800 فکر کنم میگه . SLI همیشه جواب نمیده . بعضی از اوقات هم باعث مشکل میشه .

لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

به نظر من روی SLI فکر نکن . اون چارتهایی که نشون میده بهتره ، تو همه موارد نیست . تو خیلی از نرم افزارها فقط یک کارت درگیر میشه . فقط مصرف و حرارت سیستمت میره بالا . به نظر من دنبال 570 باشی خیلی بهتره . راستی تو همین فروم یکی از بچه ها یک کارت 580 دست دوم هم برای فروش گذاشته . یه نگاه بهش بندازی بد نیست . حدود 800 فکر کنم میگه . SLI همیشه جواب نمیده . بعضی از اوقات هم باعث مشکل میشه .

مرسی از راهنماییت حتما از چند نفر در موردش میپرسم و در نهایت بهترین گزینه رو انتخاب میکنم این که تو 3d max چجوری جواب بده خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

موفق باشی دوست عزیز . باز هم کمکی خواستی در خدمتم .

لینک به دیدگاه

موفق باشی دوست عزیز . باز هم کمکی خواستی در خدمتم .

ممنون از راهنمایی های بسیار خوبتون

لینک به دیدگاه

شرمنده که اینقدر صریح میگم . نه .

پردازنده ای که شما پیشنهاد دادی از رده خارج محسوب میشه و از پردازنده 2600K خیلی ضعیفتره . مجموع قیمت پردازنده و مادربورد پیشنهادی شما در صورتی که همین باشه تو بازار ، با پردازنده 2600K و یک مادربورد عالی برای اون ، برابر میشه . پس 2600K خریدش کاملا منطقی تره .

پردازنده ای که شما پیشنهاد دادی از حالت 3 کاناله برای رم پشتیبانی میکنه ، در حالی که شما 2 کاناله پیشنهاد دادی که باز هم منطقی نیست . 300 تومان هزینه برای این رم اصلا منطقی نیست . ایشون سیستم رو برای رکورد زدن نمیخوان .

سر مانیتور تو پستهای قبلی صحبت شده .

سر هارد هم تو پستهای قبلی صحبت شده .

کیس و پاور هم همینطور .

اگر کارت گرافیک 580DC رو این قیمت گیر آوردی به ما هم خبر بده . بالای 1 میلیونه الان . SSD هم گرونتر از اینهاست .

خواهش میکنم مهندس

در مورد سیستمamd گفتیم با بنچمارک های تامز جوابمون رو دادی

در مورد پاور گفتییم شما 885 رو برای کراس دو تا 6870 کلاک شده که حداقل هر کدوم 200 w مصرف دارند پیشنهاد میدی

در مورد سیستم اینتل هم من نگفتم 2600k ضعیفتره گفتم این گزینه هم هست .در مورد مادربورد هم که اصلا شکی ندارم چون بنظر من یک برد خوب بهتر از اینکه یک cpu عالی برداری اما برد نتونه حداکثر کار را ازش بکشه.

در مورد گرافیک قیمت دو ماه پیش من 800 بود گفتم با حساب گران شدن شده 850

در مورد بقیه قیمت قطعه ها هم همینطور

به هر حال هر کس نظری داره و این فروم ها هم باز شده تا امثال منو شما هر چی بخواهیم در مورد محصولاتی که سالها روشون کار شده مثل پردازنده های سری fx بحث کنیم و نظر بدیم و اونها هم منتظر نظرات ما هستند تا مثلا کاری کنند دیگه پردازنده هایی که از سری پیششون ضعیفتره نسازندو نگاهی به بنچمارک ها تامز هاردوار بندازن .

بنده نظر شخصیمو گفتم و کاری به رکورد زدن هم ندارم در سایت اینتل هم مورد مبنی بر کارایی بیشتر در سه کانال بودن رم ها نبود یا فقط استادان عزیز مثل حامد جان قادر به دیدینش هستند .

به حر حال نظر شخصی خودتون هست و اگه حامد جان میفرمایند شما شک نکن

لینک به دیدگاه

کاملا درسته . هر کسی نظری داره . هر کسی هم میتونه اون نظر رو قبول کنه یا نکنه . این کارها باعث میشه تا بیشتر یاد بگیریم . از دانسته های همدیگه بیشتر استفاده کنیم .

در مورد پردازنده های AMD و پاور من نظر نداده بودم . Hex عزیز بودن . البته من با نظر ایشون موافقم .

در مورد مادربورد ، درسته که بوردی که شما گفتی خیلی خوبه ، ولی هر کسی بر پایه نیازش باید هزینه کنه . اون برد به دلیل امکاناتی که داره گرونه . بردهای ارزونتری هستن که از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارن ، ولی از نظر امکاناتی مثل استفاده از 3 کارت گرافیکی ، کارت صدای مجزا و پورتهای متنوع کمی پایینتر هستن و کمی در اورکلاک ممکنه ضعیفتر باشن . ولی برای کسی که میخواد سیستم بگیره کفایت میکنن . پس نیازی نیست که هزینه بیشتری بکنن .

گرافیک رو خودتون گفتید 2 ماه پیش قیمت گرفتید . قیمتها از 2 ماه پیش تا الان بین 30 تا 50 درصد گرون شدن .

تو سایت اینتل در مورد کارایی حالت 3 کاناله توضیح داده : http://www.intel.com/support/motherboards/desktop/sb/cs-011965.htm#triple البته کوتاه و ضعیفه . اگر توضیحات کامل میخوای ، میتونی از سایتهای دیگه پیدا کنی . مطمئن باش هست . این هم چند تا نمونه :

http://www.anandtech.com/show/2658/5

http://www.hardwaresecrets.com/article/Everything-You-Need-to-Know-About-the-Dual-Triple-and-Quad-Channel-Memory-Architectures/133/7

موفق باشی .

لینک به دیدگاه

کاملا درسته . هر کسی نظری داره . هر کسی هم میتونه اون نظر رو قبول کنه یا نکنه . این کارها باعث میشه تا بیشتر یاد بگیریم . از دانسته های همدیگه بیشتر استفاده کنیم .

در مورد پردازنده های AMD و پاور من نظر نداده بودم . Hex عزیز بودن . البته من با نظر ایشون موافقم .

در مورد مادربورد ، درسته که بوردی که شما گفتی خیلی خوبه ، ولی هر کسی بر پایه نیازش باید هزینه کنه . اون برد به دلیل امکاناتی که داره گرونه . بردهای ارزونتری هستن که از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارن ، ولی از نظر امکاناتی مثل استفاده از 3 کارت گرافیکی ، کارت صدای مجزا و پورتهای متنوع کمی پایینتر هستن و کمی در اورکلاک ممکنه ضعیفتر باشن . ولی برای کسی که میخواد سیستم بگیره کفایت میکنن . پس نیازی نیست که هزینه بیشتری بکنن .

گرافیک رو خودتون گفتید 2 ماه پیش قیمت گرفتید . قیمتها از 2 ماه پیش تا الان بین 30 تا 50 درصد گرون شدن .

تو سایت اینتل در مورد کارایی حالت 3 کاناله توضیح داده : http://www.intel.com...1965.htm#triple البته کوتاه و ضعیفه . اگر توضیحات کامل میخوای ، میتونی از سایتهای دیگه پیدا کنی . مطمئن باش هست . این هم چند تا نمونه :

http://www.anandtech.com/show/2658/5

http://www.hardwares...itectures/133/7

موفق باشی .

شما هم موفق باشی داداشم

راستی استارتر تاپیک که این همه نظرات مختلف دریافت کرد حتما سیستمی که خریداری کرد مشخصات را کامل بنویسه لطفا

لینک به دیدگاه

CPU: Intel 2600K

Motherboard: Asus Maximus IV extreme Z

VGA: Asus 560GTX TI DIrect CU II

RAM: Corsair Vengeance 2*4 GB 2000

HDD: WD 500 Blue Sata3

SSD: Corsair 60GB Sata3

Case: Green x9

Power: Green 1000 Gold

Cooler: Tuniq tower 120 extreme

Monitor: Asus LED ML248

ویرایش شده توسط hamoon1990
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به چی شدا....

واقعا پاور 1000 گلد گرین نیمچه راکتوری هست برای خودش

لینک به دیدگاه

مبارکه عزیز . امیدوارم به خوشی ازش استفاده کنی . مانیتور چی گرفتی ؟

لینک به دیدگاه

به به چی شدا....

واقعا پاور 1000 گلد گرین نیمچه راکتوری هست برای خودش

واقعا برای 5 تا سیستم کابل داره :)

لینک به دیدگاه

مبارکه عزیز . امیدوارم به خوشی ازش استفاده کنی . مانیتور چی گرفتی ؟

مرسی حامد جان پستو آپدیت کردم میتونید ببینید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...