رفتن به مطلب

کمک فوری جهت انتخاب کار فنی و مهارت محور

Game World
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم از اونایی که تجربه کافی دارن 

من میخواستم یه دوره آموزش برم برای یادگیری یه کار فنی 

حالا سوال اصلی اینجاست که پیشنهاد های شما عزیزان چیه با توجه به وضع بازار 

به عنوان مثال نظر خود من اینه که یه دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل برم 

بعضی از آشنایان میگن که آموزش لوله کشی یا سیم کشی هم خوبه

حالا موندم که کدومشون آینده بهتری داره ممنون میشم نظراتتون رو بگین که کمکم کنه تو راه درست

لینک به دیدگاه

سلام هرچی باشه تعمیر کاری ،وتعمیر کار چیزی که تعمیر نکردنش کار و بار زندگی رو مختل کنه:

برق خونه ،آب و فاضلاب ،پمپ خونه،انواع کولر و...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام هرچی باشه تعمیر کاری ،وتعمیر کار چیزی که تعمیر نکردنش کار و بار زندگی رو مختل کنه:

برق خونه ،آب و فاضلاب ،پمپ خونه،انواع کولر و...

خوب پیشنهادتون چیه چون بالاخره قراره فعلا یکیش رو آموزش ببینم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Game World گفته است :

خوب پیشنهادتون چیه چون بالاخره قراره فعلا یکیش رو آموزش ببینم

شما جنوب زندگی میکنید یا جای خنک تر؟

اگه جنوبید فصل تابستون لوکر تعمیر کنید،که خرابی زیادی داره(تابستون خرابیا کلا زیاده)

و بقیه فصل برقکاری انجام بدید،جفتشونم نزدیک به همن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

شما جنوب زندگی میکنید یا جای خنک تر؟

اگه جنوبید فصل تابستون لوکر تعمیر کنید،که خرابی زیادی داره(تابستون خرابیا کلا زیاده)

و بقیه فصل برقکاری انجام بدید،جفتشونم نزدیک به همن

بنده ساکن شهر تبریز هستم عزیز

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Game World گفته است :

پس میتونی بری سراغ تعمیرات لوله کشی ،هم لوله آب هم فاظلاب هم گاز ،البته اینو هم باید بدونی که مطمئن باش که کل این کارا اشباع شده و همه قبل منو تو فکرشو کردن،مهم کار درستی و قیمت مناسبه یکی از اینارو نداشته باشی فقط یکبار طرف میارت برا کار ،پدر خودم بازنشسته سازمان آبه ،قیمتش خوب بود اما کارش افتضاح،برای کار شخصی مشتریاش خیلی کم بودن ،الانم فقط پول بازنشستگیو میگیره،اگه کارش درست بود الان حداقل از کار شخصی ماهی ۱۰ملیون راحت درمیوورد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Game World گفته است :

شما گوشه ذهنت تعمیرات لوازم خانگی هم باشه چون اگه خراب شه کسی دیگه نمیتونه با این قیمت نو بخره پس مجبوره بده تعمیر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alo400 گفته است :

شما گوشه ذهنت تعمیرات لوازم خانگی هم باشه چون اگه خراب شه کسی دیگه نمیتونه با این قیمت نو بخره پس مجبوره بده تعمیر

دقیقا ،اما چون هر وسیله ای طرز تعمیر خودشو داره و همچنین معمولا باید یه مغازه هم داشته باشه،پیشنهاد ندادم وگرنه درآمد الان تو تعمیره 

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دقیقا ،اما چون هر وسیله ای طرز تعمیر خودشو داره و همچنین معمولا باید یه مغازه هم داشته باشه،پیشنهاد ندادم وگرنه درآمد الان تو تعمیره 

خوب دوستان الان پیشنهاد شما عزیزان اینه که برم تعمیرات اما تعمیرات چی دقیقا بهتره درآمدش و بازار کارش و سختی کارهم باید در نظر گرفت 

تعمیرات پکیج ؟

تعمیرات گوشی ؟

تعمیرات لوازم خانگی ؟

تعمیرات و نصب آسانسور ؟

تعمیرات و نصب دوربین مداربسته ؟

کدومشون ارجح تره ؟؟

ممنونم بابت کمک

لینک به دیدگاه

به نظر من تعمیر یخچال فریزر خوبه، چون طرف عجیب دستش تو پوست گردو هست. تعمیر جدیداشونم زیاد کار سختی نیست. تو 50 درصد موارد سنسور درش خراب میشه و مدام بوق بوق میکنه و میره رو اعصاب. یه سنسور تو جیبت باشه حله 😉

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده تبریز هستم میتونم بگم کارهای ساختمانی بی فایده هستن

بهتره تعمیرکار لوازم خانگی یاد بگیرید الان ما یه لباسشویی دادیم تعمیر که نتونست درست تعمیر کنه 850 ازمون گرفت

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده تبریز هستم میتونم بگم کارهای ساختمانی بی فایده هستن

بهتره تعمیرکار لوازم خانگی یاد بگیرید الان ما یه لباسشویی دادیم تعمیر که نتونست درست تعمیر کنه 850 ازمون گرفت

ممنونم همشهری

نظر خودمم رو همینه بیشتر 

تعمیرات گوشی موبایل چه طوره ؟

در 8 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

به نظر من تعمیر یخچال فریزر خوبه، چون طرف عجیب دستش تو پوست گردو هست. تعمیر جدیداشونم زیاد کار سختی نیست. تو 50 درصد موارد سنسور درش خراب میشه و مدام بوق بوق میکنه و میره رو اعصاب. یه سنسور تو جیبت باشه حله 😉

بله درسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ممنونم همشهری

نظر خودمم رو همینه بیشتر 

تعمیرات گوشی موبایل چه طوره ؟

بله درسته

تعمیرات موبایل به نظرم صرفه نداره یکی دو تا تعمیرکارش محل ما اومدن جمع کردن رفتن

لوازم خانگی یاد بگیری بهتره ، تعمیرات ماینر و پاورهاش هم خوبه فعلا دست توش زیاد نیست و درامد خوبی داره مثلا واسه تعمیر هشبرد یه دستگاه هزینه تعمیرش معمولا نصف قیمت سالمشو میگیرن یکمی کمتر

من دو تا هشبرد برای یکی بردم تعمیر که اولی قیمت سالمش 700 بود 300 ازم تعمیرکار گرفت دومی 3500 بود که 1250 ازم گرفت البته بعد 2 ماه بازم خراب شده ! بازم دوباره میره تعمیر 

لینک به دیدگاه

تو کشوری که همه فقط بلدن غر بزنن و بگن کار نیست شما دنبال مهارتی برای کار👏👏👏👏

شاید در حدی نباشم که بخوام بهتون مشاوره بدم

ولی یه توصیه کوچیک میکنم

ساکن نباشین

کار کنین

هر روز به این فکر کنین که چطوری امروز ولو شده نیم درصد بیشتر از دیروز درامد داشته باشم ( درآمد روزانه 200 هزار تومن رو به 201 هزار تومن تبدیل کردن کاری نداره و تبدیل درامد روزانه دو میلیون به دو میلیون ده هزار تومن کاری نداره خودتون تا تهش برین🧐)

پول دربیارین

تا

با پولتون آموزش ببینین

ویرایش شده توسط Alirezatha
  • لایک 2
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

والا تبریز رو نمیدونم ولی اگه مثل تهران بد رانندگی میکنن صافکاری خیلی پول توش هست نه کاری هست که نیاز به وسیله خاصی داره نه شما چیزی خرج میکنی همش دستمزد هست ولی خب کارش طاقت فرسا هست

اگه دنبال کار تمیز هستین و میخواین درامد خوب داشته باشید برق ماشین عالیه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا تبریز رو نمیدونم ولی اگه مثل تهران بد رانندگی میکنن صافکاری خیلی پول توش هست نه کاری هست که نیاز به وسیله خاصی داره نه شما چیزی خرج میکنی همش دستمزد هست ولی خب کارش طاقت فرسا هست

اگه دنبال کار تمیز هستین و میخواین درامد خوب داشته باشید برق ماشین عالیه

بد رانندگی میکنن ولی تصادفشون زیاد نیس 🤣

خیلی ممنون از دوستان 

اکثرا پیشنهاد دادن به یادگیری تعمیرات لوارم خانگی و قسمت برق حالا ماشین یا خانه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...