رفتن به مطلب

بهترین روش پس انداز پول برای چند سال آینده؟

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

قصد دارم از چندین روش پول در بیاورم و به نحوی پس انداز کنم. چون با این وضعیت قطعا توی آینده نیاز میشه.

نگهداری پول به تومان توی بانک های ایران = ضرر

خرید سهام = ریسک

ارز های دیجیتال = ریسک

طلا = ریسک

ارز های خارجی = ریسک وحشتناک زیاد

خانه یا زمین = ریسک

خوب کدوم بهتره؟ از نظر بنده خرید دلار و نگهداری توی گاو صندوق یا صندوق امانات (بانکی) بهترین گزینه هست. (هزینه ی صندوق های امانات بانکی هر ماه چنده؟)

متاسفانه توی فروم ، استارتر قابلیت پاک کردن پست های نامناسب رو نداره و همین باعث میشه ادمین تاپیک رو قفل کنه. و از اونجایی که این تاپیک برای من ، یا شما ، یا هر کسی ممکنه مهم باشه ، نگذارید قفل بشه. پس از گفتن چرت و پرت های ناامید کننده ی سیاسی دست بکشید و برید خودتونو توی بازی DOOM خالی کنید. مرسی ، اَه.

ویرایش شده توسط HosseinRF
!@#$%^&*)(_+<>>؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم 

اولیش طلا دوم ارزهای دیجیتال

به هر دو نگاه کنید در طولانی سیر صعودی داشتن

طلا خریدید باید به فکر نگه داریش هم باشید در جای مطمئن ، ارزهای دیجیتال هم کار خاصی نمیخواد بعد خرید یه کیف پول سخت افزاری که چندا قیمتی هم ندارن تهیه میکنید و موجودیتونو انتقال میدید فقط کلمات ریکاوری و رمز ورود باید نوشته و در جای مطمئن نگه داری کنید چون سند اموالتون هست و گم بشه موجودیتون به فنا رفته

دلار خودش ریسک داره به غیر از افزایش و کاهش قیمتش ، دلار تقلبی و دلار کهنه و ...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظرم 

اولیش طلا دوم ارزهای دیجیتال

به هر دو نگاه کنید در طولانی سیر صعودی داشتن

طلا خریدید باید به فکر نگه داریش هم باشید در جای مطمئن ، ارزهای دیجیتال هم کار خاصی نمیخواد بعد خرید یه کیف پول سخت افزاری که چندا قیمتی هم ندارن تهیه میکنید و موجودیتونو انتقال میدید فقط کلمات ریکاوری و رمز ورود باید نوشته و در جای مطمئن نگه داری کنید چون سند اموالتون هست و گم بشه موجودیتون به فنا رفته

دلار خودش ریسک داره به غیر از افزایش و کاهش قیمتش ، دلار تقلبی و دلار کهنه و ...

بیت کوین بخرم بهتره؟ یا ارز های دیگر؟

طلا رو هم سکه بگیرم؟

لینک به دیدگاه

اگر میخواین حفظ ارزش پول کنین مطمین ترین راه طلا هست و اگر زیاد سرمایه دارین ملک

اگر میخواین افزایش ارزش بدین بورس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

بیت کوین بخرم بهتره؟ یا ارز های دیگر؟

طلا رو هم سکه بگیرم؟

بیت کوین از همشون بهتره (مسیرش توی طولانی مدت همیشه صعودی بوده البته به غیر از معدود زمانهایی که نجومی قیمتش بالا رفته و بعدش پایین اومده ) قیمت بیت کوین هم هزینه های ماینرها معمولا تعیین میکنن و نهنگها (سرمایه داران این ارز) قیمتشو بالا پایین میکنن بیت کوین الان استارت جهش به نظر میاد زده (البت هنوز زوده چون اقتصاد جهان فعلا درگیر کرونا هستش) ، اگه قصد خرید دارید به نظرم وقت تلف نکنید راهنمایی در این مورد خواستید تلگرام یا خصوصی در خدمتم

@Hassanasgari009

طلا زیاد سر رشته ندارم ولی بهتره شمش بگیرید سکه هم خوبه ولی قیمت گذاری سکه مقداریش به سیاست برمیگرده و خودش ریسکیه

در کل به نظرم از هر دو خرید کنید برای کسانی که میخوان ارزش سرمایشون حفظ بشه بنده خودم ارز دیجیتال بهتر از دلار میدونم البته به شرطی که زمان مناسبی خرید کنید با افزایش قیمت دلار سرمایتون حفظ میشه با افزایش قیمت بیت کوین سود میکنید بدون اینکه کاری انجام بدید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به مقدار پول بستگی داره شدید، شما اگه پول زیاد داری ملک از همه بهتره.

لینک به دیدگاه

بهترین روش حفظ ارزش سرمایه خرید طلا ست که حتی ارزشش از دلار هم در دراز مدت بسیار بالاتر میره و هیچگونه تورمی نمیتونه درصدی از ارزشش کم کنه.حتی دلار هم تو 30 سال مشمول تورم میشه و ارزشش نصف میشه.فک کنم قبلا یه نوع سپرده ای داشتن بانک ها که طلا میزاشتی و سالی 7 درصد هم بهش سود میدادن. 

خرید ملک هم بد روشی نیست. ولی در دراز مدت از نظر ارزشی از طلا عقب میفته

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام.

قصد دارم از چندین روش پول در بیاورم و به نحوی پس انداز کنم. چون با این وضعیت قطعا توی آینده نیاز میشه.

نگهداری پول به تومان توی بانک های ایران = ضرر

خرید سهام = ریسک

ارز های دیجیتال = ریسک

طلا = ریسک

ارز های خارجی = ریسک وحشتناک زیاد

خانه یا زمین = ریسک

خوب کدوم بهتره؟ از نظر بنده خرید دلار و نگهداری توی گاو صندوق یا صندوق امانات (بانکی) بهترین گزینه هست. (هزینه ی صندوق های امانات بانکی هر ماه چنده؟)

متاسفانه توی فروم ، استارتر قابلیت پاک کردن پست های نامناسب رو نداره و همین باعث میشه ادمین تاپیک رو قفل کنه. و از اونجایی که این تاپیک برای من ، یا شما ، یا هر کسی ممکنه مهم باشه ، نگذارید قفل بشه. پس از گفتن چرت و پرت های ناامید کننده ی سیاسی دست بکشید و برید خودتونو توی بازی DOOM خالی کنید. مرسی ، اَه.

طلا ، خونه ، زمین ، ارزهای خارجی این 4 تا که شما نوشتی توی 80 سال گذشته داشتنشون حفظ سرمایه بوده منظورتون از ریسکو متوجه نمیشم ؟ اگه بحث علاوه بر حفظ سرمایه در امد زایی هم باشه که شما مخلوطی از ریسک و خطر رو باید داشته باشی یا اینقد پولدار باشی که پولت درامد زایی کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...