رفتن به مطلب
  • 0

دلیل نبود گوشی های سونی در بازار

Sam-j
 اشتراک گذاری

سوال

بنظر شما دلیل ناموجود بودن گوشی های سونی در بازار و سایت های اینترنتی چیه ؟

ویرایش : به دلیل اینکه تاپیک دیگه نزنم دوستان در مورد تحریم گوگل هووای هم یه راهنمایی بکنن از نت چیزی دستگیرم نشد که این تحریم اثرگذار بوده فعلا یا نه ارزش خرید دارن گوشی های هووای ( اگه تحریم موثر نباشه البته)

ویرایش شده توسط Sam-j
لینک به دیدگاه

12 answers to this question

Recommended Posts

• 4

دوست عزیز سونی کلا از خاورمیانه جمع کرده رفته

دیگه هم نمیاد من خودم الان 4 ساله گوشیمو عوض نکردم و عوض هم نخواهم کرد مگر یه اوضاعیی چیزی پیش بیاد بتونم بازم سونی بخرم

20 سال مشتری یه برند بودن کاریه که هر کسی نمیکنه 😎  اصلا یه سخن بزرگان داریم که میگه سونی پدر تموم کمپانیاست 😎

لینک به دیدگاه

• 1

دوستمون درست میگن تقریبا از اسفند 96 که من برای اقوام xa ultra خریدم سونی داشت کم کم بساط رو جمع میکرد بره.ولی الحق هنوزم گوشی رو دست سونی ندیدم.حیف شد نیست دیگه

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

• 1

شخصا خاطرات خوبی از گوشی های سونی دارم هر چند هیچ گوشیش پرفکت نبود اولین گوشی که از این برند خریدم xpreria s بود و بعدم گوشی z1 و z2 رو خریدم بهترین تجربم با Z2 بود که هم طراحی زیبایی داشت هم اینکه عمر باتری خوبی داشت!

دلیل اینکه برند سونی جمع کرد خیلی از جاها اینه که این شرکت قابلیت رقابت پذیری با برندهایی مثل xiaomi که الان بازار رو قبضه کردن نداره البته فقط سونی نیست الان htc به خاک سیاه نشسته LG هم به همچنین

سونی الان محدود گوشی میزنه سالی 1 یا 2تا ولی اینقد قیمتشون بالاست که فقط در ژاپن بعضی کشورهای پولدار اروپایی و امریکا عرضه میشه تا جایی که می دونم

لینک به دیدگاه

• 1

سلام واقعا حیف من هنوض سونی z2 دارم رام کاستوم نصب کردم اندروید 9 به خوبی داره کار میکنه بخاطر سی پی یو واقعا قوی و 3 گیگ رم از نظر سرعت دست کمی از گوشی های جدید نداره

لینک به دیدگاه

• 1
در در 4 مرداد 1399 در 19:09، Sam-j گفته است :

ویرایش : به دلیل اینکه تاپیک دیگه نزنم دوستان در مورد تحریم گوگل هووای هم یه راهنمایی بکنن از نت چیزی دستگیرم نشد که این تحریم اثرگذار بوده فعلا یا نه ارزش خرید دارن گوشی های هووای ( اگه تحریم موثر نباشه البته)

به شخصه ترجیح میدم فعلا هواوی نخرم چون هنوز در کش و قوس هستن با آمریکا ولی محصولات آنر هیچ مشکلی نداره اگه هواوی دوست دارین آنر بخرین تحریم نیست همون برنده تحت یه نام دیگه هیچ فرقی ندارن

لینک به دیدگاه

• 0

سلام. اکثر گوشی ها در بازار نیست. بالا رفتن قیمت دلار و احتکار و عدم ورود بار جدید...

لینک به دیدگاه

• 0

این میتونه یکی از دلایلش باشه:

https://farnet.io/1398/03/232120/sony-mobile-strategy-meeting-defocus-regions-full-year/

ادیت:فاز اینایی که منفی میدن فقط ،شما تو ردیت بودین،تبدیل به سم خونه میشد.

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

دیگه هم نمیاد من خودم الان 4 ساله گوشیمو عوض نکردم و عوض هم نخواهم کرد مگر یه اوضاعیی چیزی پیش بیاد بتونم بازم سونی بخرم

20 سال مشتری یه برند بودن کاریه که هر کسی نمیکنه 😎  اصلا یه سخن بزرگان داریم که میگه سونی پدر تموم کمپانیاست 😎

اتفاقا دقیقا من برعکس شما رو هیچ نوع برندی هیچگونه تعصبی ندارم، اون هم به این دلیل که شرکت ها کلا به فکر منافع خودشون هستند!
اگر سونی در گوشی موبایل این چند ساله خوب عمل کرده بود الان جاش اینجا نبود، امروزه دیگه کمتر کسی پیدا میشه چند صد دلار بده برای
یه گوشی. همونطور که الان اپل هم با فروش بسیار پایین گوشی هاش مواجه شده. از نظر من کلا خرید موبایل یک امر سلیقه ای هست
و با توجه به بودجه، قدرت خرید و همچنین نیازهای اون شخص انجام میشه. در کل سونی الان اگر بخش پلی استیشنش نبود الان نابود بود!

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

ولی موجودن تو گوشی ها توی امارات کشورای دیگه رو نمیدونم سایت خاورمیانه سونی هم به راهه

ما هم این ایکس زدمون دار فانی رو وداع گفت مجبوریم بریم سراغ طراحی های جدید بسیار fagg پساندانه شرکتای دیگه

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 دقیقه قبل، Sam-j گفته است :

ولی موجودن تو گوشی ها توی امارات کشورای دیگه رو نمیدونم سایت خاورمیانه سونی هم به راهه

ما هم این ایکس زدمون دار فانی رو وداع گفت مجبوریم بریم سراغ طراحی های جدید بسیار fagg پساندانه شرکتای دیگه

من xperia sp خودمو بعد 7 سال شیرین بایگانی کردم رفت😭 دلم نیومد بدم بره

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

من xperia sp خودمو بعد 7 سال شیرین بایگانی کردم رفت😭 دلم نیومد بدم بره

اونقدی که من این گوشیو تعمیر کردم ملت کوبا ماشیناشونو تعمیر نکردن

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی های سونی به نظر من بهترین در بازار بودند

فقط اگر با طراحی های یکنواخت و حاشیه های صفحه هاش کنار میومدی

البته که این نظر دوستداران این گوشی بود و آمار فروش سونی چیز دیگه ای میگفت

برای همین شرکت تصمیم گرفت کارخانه های سونی موبایل رو جمع کنه و خطوط تولید رو به کارخانه های تولید تلویزیون و دوربین منتقل کرد تا هزینه ها رو کاهش بده

و تولید رو هم فقط در ژاپن و ویتنام و هنگ کنگ ادامه دادن که هزینه های جاری رو بیارن پایین

و در انتها تصمیم گرفتن به صورت رسمی از یکسری کشور ها خارج بشن

مثل ایران - آمریکا - روسیه - ترکیه و یکسری کشور های دیگه

دلیل خارج شدنشون در ایران کاملا مشخص بود چون بازار بین اپل و سامسونگ در اون سالها تقسیم شده بود و سونی سهم به شدت کمی داشت (البته که سیاست قیمت گذاری و طراحی سونی هم مزید بر علت بود)

در آمریکا که اکثریت و در روسیه هم تقریبا اپل باز هستن

البته که سونی نهایتا مجبور به جمع آوری خواهد شد ولی خب براش سخت هست که این شکست رو هضم کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...