رفتن به مطلب

مورد بسیار عجیب در کیس گرین x9

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام به همه دوستان آقا باورتون میشه تو این مدل هارد جا نمیشه کلی هم تماس گرفتم به جواب نرسیدم خدمات مشتریان گرین هم که جواب نمیده کسی از این مدل کیس داره ؟ شاید من در اشتباهم ؟ B)

لینک به دیدگاه

یعنی چی جا نمیشه ؟ هارد رو درست جا میزنی ؟ مگه میشه جا نشه ؟ اگر واقعا جا نمیشه معنیش اینه که تو مونتاژش مشکل داشته . خیلیها دارن استفاده میکنن و چندتا هارد هم همزمان روش دارن .اگر میتونی یک عکس بذار از حالتی که میگی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس به این استانداردی . امکان نداره .

x-9_pic.gif

ویرایش شده توسط love_of_brazil
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

,والا منم X9 دارم اما کاملا بدون مشکله!

یه عکس بنداز از اون جایی که هارد توش جا نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا اینم عکس ها

این بستن هارد :

post-10586-0-85654500-1333915208_thumb.jpg

وقتی هارد رو جا می زنم دیگه از بیشتر نمیره !

post-10586-0-14731500-1333915267_thumb.jpg

قسمت پشت :

post-10586-0-56429000-1333915311_thumb.jpg

post-10586-0-25708200-1333915376_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عزیزم هارد رو سر و ته بستی .

کابل ها باید بیفتند پشت ، نه پشت هارد. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا جالبه من قبلا کیس ترمالتک داشتم این طوری می بستم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ممنون داداش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم هارد رو سر و ته بستی .

کابل ها باید بیفتند پشت ، نه پشت هارد. @};-

فکر میکنم در اکثر کیس های گرین نوشته شده که کابل ها بطرف مادربورد نصب شوند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نحوه ی اسمبل کردن کردن کیسهای گرین از مگنوم دو به بعد به این صورت هست که کابلها میفته پشت کیس.خوب اینطوری هم نمای داخلی کیس خیلی زیباتر و مرتب تر میشه و از اون آشفتگی سیمها در میاد و هم جریان هوای ایجاد شده از فن جلووی کیس به خوبی به سمت انتهای کیس منتقل میشه.

یادتون باشه این لطف گرین رو کیس X9( و تعدادی از کیسهای گرین) از برندهای مطرح خریداری شده و در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار میگیره.مثلا همین X9 شما برای شرکت Aerocool هست.http://buy.fudzilla.com/585214

قیمت 102 یورو که به پول ما میشه حدود 260-70 که مصرف کننده داره 220-230 میخره.

لینک به دیدگاه

به نظرم اسم تاپیک رو عوض کنیم به "طریقه نصب هارد در کیس گرین X9 " بهتر باشه. در اینصورت برای کاربرانی هم که موضوع را سرچ می کنند، کار راحت تر هست. :-?

لینک به دیدگاه

فقط مدیران میتونن عوض کنن . چرا میخوای عوض کنی و چی میخوای بذاری ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از بچه ها پیشنهاد داد و الا مشکل من که حل شده البته یکش اون یکی هم واسه سیستم خنک کننده بود که آقا حامد قراره واسم حلش کنه

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز بعضیها یه مشکلایی واسشو ن پیش میاد که شاید برای اونایی که کار کردن خنده دار باشه :wacko:

لینک به دیدگاه

من خودم x7دارم و با تنظیم ولوم روی کیس مشکل دارم اگه کسی میتونه راهنمایی کنهه . مچکرم :wub:

لینک به دیدگاه

یکی از بچه ها پیشنهاد داد و الا مشکل من که حل شده البته یکش اون یکی هم واسه سیستم خنک کننده بود که آقا حامد قراره واسم حلش کنه

منظور شما منم ؟ اگر آره ، در مورد مشکلتون چیزی نگفتید به من . اگر هم نه که عذر میخوام .

لینک به دیدگاه

من خودم x7دارم و با تنظیم ولوم روی کیس مشکل دارم اگه کسی میتونه راهنمایی کنهه . مچکرم :wub:

با ولومش چه مشکلی دارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه پاور 1000 وات گرین رو هم گذاشتم تو کیس جا نشد که مجبور شدم فن رو هم بردارم :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور شما منم ؟ اگر آره ، در مورد مشکلتون چیزی نگفتید به من . اگر هم نه که عذر میخوام .

نه داداش منظورم یه آقا حامد دیگه بود کخ واسم سیستم خنک کننده پیدا کرده آخه تو یک تاپیک دیگه زدم که واسم قطعا سیستم خنک کننده از یه سایت پیدا کنن من بخرم اما کسی تا حالا جواب نداده یه آقا حامدی گفت که می تونه واسم یکی از محصولات زالمن که پک کاملی هم داره با قیمت 480 بفرسته . قیمتش یه کم زیاده اما اگه کسی جواب نده مجبور پول بدم ...

لینک به دیدگاه

من یه پاور 1000 وات گرین رو هم گذاشتم تو کیس جا نشد که مجبور شدم فن رو هم بردارم :unsure:

:blink: :-? @-) :eek: raised%20eyebrow.gif

من حتماً توصیه می کنم شما این سیستم رو بده یک فردی که کارش اسمبل کردن هستش برات جمش کنه چون ممکن برات مشکلات دیگه ای هم بوجود بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام پوریا جون چقدر تعجب کردی؟:دی

آقا کم پیدا شدی دلمون برات تنگ شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:blink: :-? @-) :eek: raised%20eyebrow.gif

من حتماً توصیه می کنم شما این سیستم رو بده یک فردی که کارش اسمبل کردن هستش برات جمش کنه چون ممکن برات مشکلات دیگه ای هم بوجود بیاد.

مگه موردی داره ؟ داداش من سالی یه دفعه همه قطعاتم رو عوض می کنم هم انتخاب قطعات و هم اسمبل رو خودم انجام می دم .

لینک به دیدگاه

چه جوری مگه پاور 1000 رو گذاشتید که جا نشده و مجبور شدید فن رو باز کنید ؟ عکس میگذارید ؟ من ندیده بودم این مورد رو ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1035B هم باشه تو X9 جا میشه مگر اینکه کیسش چیز دیگه ای باشه.

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...