رفتن به مطلب

مورد بسیار عجیب در کیس گرین x9

Recommended Posts

• کاربر ویژه

1035B هم باشه تو X9 جا میشه مگر اینکه کیسش چیز دیگه ای باشه.

ما که داریم این طوریه

اگه کیس x9 از نزدیک دیده باشید این عکس به اندازه کافی گویا هست

post-10586-0-83036200-1334265427_thumb.jpg

البته حدود 4 سانتی متر جا کم آوردم بعدشم مجیور شدم فن زیر کیس رو در بیارم . بلاخره منظورم اینه که قطعات خودشون به هم نمی خورد. باید فکر پاور بزرگ رو هم می کردن

ویرایش شده توسط sedaghat61
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و یه مورد دیگه که خیلی کلافم کرده در تبلیغات قید شده 100 در صد آنتی داست (گرد و خاک) اما یه عالمه سواخ داره ؟ برای فن هاشیلتر نگذاشتن و فقط در جلوی کیس یه شیلتر داره بالای کیس ، پایین ، عقب و درب شیشه ای فن هاشون شیلتر نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره منظورم اینه که قطعات خودشون به هم نمی خورد. باید فکر پاور بزرگ رو هم می کردن

اگر 1000گلد بود راحت جا میشد.

و یه مورد دیگه که خیلی کلافم کرده در تبلیغات قید شده 100 در صد آنتی داست (گرد و خاک) اما یه عالمه سواخ داره ؟ برای فن ها شیلتر نگذاشتن و فقط در جلوی کیس یه شیلتر داره بالای کیس ، پایین ، عقب و درب شیشه ای فن هاشون شیلتر نداره

تخصصی شد.حتما از پوریا جان سوال کن که کجاها باید شیلتر داشته باشه.فن های ورودی 100درصد شیلتر میخواد و فن های خروجی نیازی به شیلتر ندارند.

بخون و بنویس شیلتر .!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تخصصی شد.حتما از پوریا جان سوال کن که کجاها باید شیلتر داشته باشه.فن های ورودی 100درصد شیلتر میخواد و فن های خروجی نیازی به شیلتر ندارند.

بخون و بنویس شیلتر .!

آقا به نظر شما تو یه دونه کیش (کیس) شیلتر دار که 5 تا فن داره که دوتاش به اندازه کله آدم هست . با این همه شوراخ بدنه یه دونه فن ورودی شیلتر دار می خواد ؟ کمبود هوا رو از جایی تامین نمی کنه ؟

حرف شما زمانی صادق هست که هیچ روزنه ای نداشته باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کیس ترمالتک مدل شارک داشتم .شاید اشتباه هست که با این مدل مقایسه می کنم . کیس بسیار خنکی بود و جا دار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا به نظر شما تو یه دونه کیش (کیس) شیلتر دار که 5 تا فن داره که دوتاش به اندازه کله آدم هست . با این همه شوراخ بدنه یه دونه فن ورودی شیلتر دار می خواد ؟ کمبود هوا رو از جایی تامین نمی کنه ؟

حرف شما زمانی صادق هست که هیچ روزنه ای نداشته باشه .

من به خاطر این مینویسم شیلتر که با نوشتن یه F یلتر احتمال رو هوا رفتن سایت هست چون ملت همش دنبال شیلتر شCAN هستن و سایتهایی که این کلمه توش باشه میپکه.شما هم اون پستهای قبلیت رو ویرایش کن.

والا من تو عکسهاش دیدم با نمونه خارجیش که برای شرکت آئرو کول هست مو نمیزنه.البته ویرایش دومش سه تا فن 23 داره و دوتا 14 .فن جلو و عقب شیلتر دارند و فن رو در ظاهرا نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به خاطر این مینویسم شیلتر که با نوشتن یه F یلتر احتمال رو هوا رفتن سایت هست چون ملت همش دنبال شیلتر شCAN هستن و سایتهایی که این کلمه توش باشه میپکه.شما هم اون پستهای قبلیت رو ویرایش کن.

والا من تو عکسهاش دیدم با نمونه خارجیش که برای شرکت آئرو کول هست مو نمیزنه.البته ویرایش دومش سه تا فن 23 داره و دوتا 14 .فن جلو و عقب شیلتر دارند و فن رو در ظاهرا نداره.

ظاهرا خیلی وضع خرابه . نه این که من از محصولات گرین خوشم نیاد اتفاقا جرع کلکسیون قدیمی ترین قطعاتم یه کیس ( گرین 2000) دارم اگه خاطر شما باشه کیس خیلی زیبایه .یه روز که وقت کنم از این قطعات عکس میگذارم.

در کل فقط یک فن شیلتر داره اونم جلویی هست من انتظار داشتم خیلی سخت تر از این ها با گرد و خاک برخورد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.green-cas...2000/index.html

البته تا حدی بخاطر منطقع هایی هست که توش زندگی میکنیم.ما هم اینجا وقتی8 ماه سال هیچی نمیباره خوب معلومه غبار به چه حدی میرسه زندگی آدم به فنا میره ، مخصوصا اول پاییز که باد هم میاد و بارون هم نمیاد.بعضی وقتها تو اتاق نشستی احساس میکنی خاک رفت تو حلقت!

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایجا همش این احساس رو داری واسه همین من به این چیزا سخت میگیرم

post-10586-0-59915200-1334302839_thumb.gif

یادش بخیر.

ممنون از لینک

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

یه چیز خیلی جدید از کیس کشف کردم که شاید دلیل خاصی داشته باشه اما من نمی دونم .

اولا پاور که اومده پایین خاک زیادی نمی گیره

دوما من فن روی درب رو در آوردم و شیشه هاش که شیار داره باید مقداری خاک روی شیشه باشه اما اصلا خاک رو جذب نمکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

این یکی رو هم تجربه کردم

فن جلوی کیس یه شیلتر داره که هر 4 تا 5 روز کلا خاکش رو تمیز می کردم با جارو برقی

اما آخر هفته قبل که کیس رو خواستم باز کنم واسه نصب فن جدید روی پره های فن خاک بسیار زیادی جمع شده بود

حتی غبار تا روی هارد هم اومده بوده با این حال انتظار داشتم روی مین زیاد خاک باشه اما اصلا می شه گفت گرد و غباری نداشت

post-10586-0-66878400-1338665984_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

همون طوری که ملاحظه می کنید این کیس خیلی بزرگه که حتی کابل برق کنار سی پی یو رو نمیشه از پشت عبور داد !

حالا باید سوال کرد که اشکال از پاور هست که کابلش کوتاه یا کیس که خیلی بلنده !

post-10586-0-32643200-1339413820_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم مشکل از اسمبل شما باشه.

شما از همون ورودی اولی ببر بالا از بالا وصل کن به 8 پینت.

post-7048-0-56290400-1339415567_thumb.jpg

براتون فلش زدم.طبیعتا باید برسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یک دفعه امتحان کردم دیدم ممکنه به کابلش و سوکت مادربرد آسیب وارد بشه منصرف شدم

خیلی باید بکشی تا برسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل اینه که پاورتون سری جدیدش نیست.مثلا 1000 گلد!؟

میدونید اونموقع چطور میرسید.

حساب کردم 55 سانت کابلش با کمی کشش میرسه که ارزشش رو نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان GP885 B خریده و با کیس مگنوم 2 سیستمی به پا کرده تمیز.

کابل ها هم بلند و پشت کیس پر از بست کمربندی!

من که Cm 750 با کیس X3 دارم خیلی راحت دارم کار میکنم .

از اون فیلتر های هوا برای فن 4 تا12cm دارم . هر کی خاست همینجوری بهش میدم .

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...