رفتن به مطلب

فروش مانیتور 19 اینچ widescreen مدل Samsung 1931BW Plus

shahramcat
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

33247077218581091031.jpg

مشخصات :

پیکسل پیچ 0.264mm

شدت روشنایی 300cd/m2

زمان پاسخگویی تصویر 2ms

فرکانس افقی 81-30 کیلوهرتز

فرکانس عمودی 75-56 هرتز

ورودیDVID

MAGIC COLOR

MAGIC BRIGHT 2

دوستان بعلت خرید مانیتور جدید قصد دارم مانیتور قبلی خودم رو بفروشم چون دیگه اختیاجی بهش ندارم .

مانیتور samsung 1931BW plus هست که 19 اینچ واید مشکی رنگه . کاملا سالم با 24 ساعت محلت تست بدون حتی یک پیکسل سوخته .ورودی DVI و analog هم داره همراه با کابل DVI اورجینال خودش . .

مانیتور دست خودم بوده و مشکلی هم نداره .

تهران هستم و قیمت پایه 105 تومان . دوستانی که مایل به خرید هستن میتونن همینجا پیغام بزارن و یا با شماره تلفن 09121467078 سلیمانی در تماس باشند .

با تشکر

ویرایش شده توسط shahramcat
لینک به دیدگاه

درود

قیمت پایه خریدارم و ادرس :

آدرس: تهران ، خیابان ولیعصر ، نرسیده به میدان ولیعصر ، روبروی وزارت بازرگانی ، مجتمع کامپیوتر ولیعصر ، همکف پلاک 26

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه فعلا فروش متوقف میشه ...

دیروز یک مانیتور 3d سفارش دادم امروز گفتم بفرست میگه دیگه 830 تومن نیست شده 970 تومن !!! فاکتور هم زده بود نهایی هم شده بود متاسفانه ملت بعض دوستان نباشه شده دزد و دلال .

برای یک مانیتور 400 دلاری باید 1 میلیون تومن پول داد ! یک شبه 140 تومن رفت روش با اینکه سفارش من هم روی 830 تومن بسته شده بود . فروشگاه pishro.us هست اینم بگم که اینهارو بشناسید .

ممنون از همه دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه فعلا فروش متوقف میشه ...

دیروز یک مانیتور 3d سفارش دادم امروز گفتم بفرست میگه دیگه 830 تومن نیست شده 970 تومن !!! فاکتور هم زده بود نهایی هم شده بود متاسفانه ملت بعض دوستان نباشه شده دزد و دلال .

برای یک مانیتور 400 دلاری باید 1 میلیون تومن پول داد ! یک شبه 140 تومن رفت روش با اینکه سفارش من هم روی 830 تومن بسته شده بود . فروشگاه pishro.us هست اینم بگم که اینهارو بشناسید .

ممنون از همه دوستان

درود

دوست عزیز این مانیتور 3D قیمتش 935 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

بله . من سفارش رو لغو کردم تا خدا بخواد از شما تهیه کنم .

دوستان فروش مجدد برقرار میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...