رفتن به مطلب

تغییر ریجن در استیم حذف شد!!!

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

خب اینطوری که با یه پاسپورت یا ویزاکارت فیک که حل میشه

هر چیزی قطعا راه حل داره

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان عزیز،

بنده خیلی دلم میخواست که چند تا بازی رو از استیم بخرم، وقتی شما اکانت استیم میسازی حتی اگر هنگام ساخت اکانت بیای یک کشور انتخاب کنی، خود استیم میاد ریجن ایران انتخاب میکنه.

من یک اکانت ساختم، ریجنشو هم هنگام ساختن زدم ایران، بعد به فروشگاه ریلود گیم رفتم، برای اینکه سرعت کار بیشتر بشه و کار هایی رو که میخواهم برام انجام بدن، چند بار توی روز اومدم تا پشتیبانیشون آنلاین باشه.

پشتیبانی آنلاین شد بهش گفتم که میخواهم قابلیت اد فرند اکانت باز بشه. ریجن اکانت هم روسیه بشه. (دلیل انتخاب ریجن روسیه اینه مه گیفت کارتش راحت تر نسبت به آرژانتین پیدا میشه و تقریبا تمام بازی هاش توی رنج قیمتی ارزان هستند، مثل آرژانتین چند تا بازی فوق العاده گران نداره.) طرف هم گفت باشه.

رفت یک بازی پیدا کرد قیمتش 175 تومن بود، منم اون بازی رو نمیخواستم، پشتیبانی گفت که این 175 تومن رو پرداخت کن ما معادلش روبل میزنیم. منم انجام دادم و حدود 400 روبل شارژ کردن. ولی باید یوزر و پسورد اکانت رو بهشون بدید. استیم گارد هم خاموش باشه.

بازی مورد نظرم رو خریدن و کار تمام شد. ریجن اکانت تغیر کرد و توی اکانت مقداری روبل هم موجود بود.

این فروشگاه هم اسپانسر یکی استریمر های آپارات بود. برای همین ازش خرید کردم.

اینکه ریجن تغیر کرد به خاطر نداشتن هیچ خریدی و هیچ پولی در اکانته، در واقع هیچ کاری با اکانت نکرده بودم. از وضعیت تغیر ریجن اکانت هایی که باهاش بازی خریدید اطلاع ندارم، اما فکر کنم بشه چون یک محصول برای این کار داشتن حدود 40 هزار تومان ولی باز با پشتیبانیش حرف بزنید.

این مطلب تبلیغاتی نبود، فقط برای اینکه شما هم مطلع باشید نوشتم وگرنه هیچ سوی برای من نداشت.

*توصیه میکنم قبل از دادن یوزر و پسورد، حتما یک شماره تلفن توی اکانت ثبت کنید، سپس اکانتو بهشون بدید، و موقعی که کار تموم شد پسورد اکانت رو عوض کنید، استیم گارد موبایل رو هم فعال کنید.

*اگر بازی های آنلاین هم انجام میدید به نظرم برید google translate و اسم خودتون یا اسم اکانتتون رو انگلیسی تایپ کنید، و معادل روسیشو پیدا کنید، حالا اسم اکانت رو روسی کنید، اینطوری کمتر فحش ناموسی از پلیر های بی جنبه و کم سن و عقده ای بازی های استیم میخورید، مثل csgo که اگر بچه 5 ساله فقط 1 هفته بازی کنه به 90 درصد از فحش های ناموسی زبان پارسی مسلط میشه.🤣 از میکروفون فقط برای انگلیسی حرف زدن با پلیر های خارجی هم استفاده کنید، کلا جوری رفتار کنید که انگار نمیدونید ایران کجاست؟🤣

تا میتونید با ساپورت استیم کمتر حرف بزنید تا نیاد ip های ورود شما رو بررسی کنه و ریجن اکانتو ایران کنه. من با همین اکانتم یک بازی رو هم ریفاند کردم و هنوز هم روسیه هست.

دوستان امیدوارم که این آموزش برای شما هم مفید بوده باشه. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...