رفتن به مطلب

آپدیت ویندوز/ آری یا خیر/ مهم

Peyman.S
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی دوستان.

همانطور که از عنوان تایپک مشخصه میخواستم نظر دوستان رو راجبه آخرین آپدیت ویندوز ۱۰که ۲۰۰۴هستش بدونم. قبل از اینکه این تایپک رو بزنم تو اینترنت و چنتا فروم خارجی گشتم تا نظرات و راجبه این آپدیت بدونم.اکثرا منفی بود.باگ ها و مشکلات فراوان این آپدیت باعث شده اکثر اونها توصیه به نگه داشتن نسخه ۱۹۰۴ بکنن. حالا می‌خوام نظرات شما دوستان رو بدونم.دوستانی که آپدیت کردن نظرشون چیه.مشکلی باگی چیزی مشاهده نکردند؟

لینک به دیدگاه

عملکرد هارد نسبتا بهتر شده،اما فریز های تصادفی بیشتر شدن

لینک به دیدگاه

من یه هفتست نصب کردم

سه چهار بار کرش داشتم

همچنین نرم‌افزار کلاد asus که همیسه استفاده می‌کردم تداخل داشت با سیستم عامل و باعث شده بود موقع راست کلیک کردن روی فایل‌ها ۳۰ ثانیه معطل شی که در نهایت پاکش کردم

اما حوصلشو ندارم برگردونم دیگه. در حدی نیست که ارزش داشته باشه به دردسرای برگشتنش

در نهایتم دیر یا زود همه می‌گیرن دیگه. احتمالا فیکس می‌شه بعدا

لینک به دیدگاه

به گمونم بهتره همون طور که میگن یه مدتی دست نگه دارم.درحال حاضر مشکلی با آپدیت ۱۹۰۴ندارم.از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه دستمال نمی‌بندن! بهتره یه مدت صبر کنیم تا مشکلاتش برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

سخت نگیر برادر آپدیت کن بره

همیشه آپدیت اوایلش باگ داره

هر چند من خودم فعلا هیچ موردی رو ندیدم و کاملا سالم بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

به گمونم بهتره همون طور که میگن یه مدتی دست نگه دارم.درحال حاضر مشکلی با آپدیت ۱۹۰۴ندارم.از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه دستمال نمی‌بندن! بهتره یه مدت صبر کنیم تا مشکلاتش برطرف بشه.

اره بهترین گار همینه که یه دو هفته دیگه بگیری

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سخت نگیر برادر آپدیت کن بره

همیشه آپدیت اوایلش باگ داره

هر چند من خودم فعلا هیچ موردی رو ندیدم و کاملا سالم بود

مشکلات نرم افزاری عجیب غریبی ایجاد می‌کنه.تو یک فروم بنده خدایی اومده بود می‌گفت دیوایس های مثل پرینتر اصلا کار نمیکنه و ویندوز شناسائیشون نمیکنه.یکی دیگه می‌گفت همین مشکل برای یو اس بی اتفاق افتاده و مشکلات عجیب غریب دیگه...که الان حضور ذهن ندارم.تمام سایتهای مرجع و معروف توصیه کردند که فعلا آپدیت نکنیم.با این چیزهایی که دوستان میگن دیگه مطمئنم شدم بهتره یه مدتی دست نگه دارم. :/

لینک به دیدگاه

ورژن ۲۰۰۴ هنوز خیلی جای کار داره!

دیروز هم برای همین ورژن ۲۰۰۴ یه اپدیت اومد که یه سری مشکلات به وجود اورد و اون مشکلی که من با این اپدیت بهش برخوردم افت فریم و لگ تو گیم بود !

ویرایش شده توسط MR OXYGEN
لینک به دیدگاه

عزیز گول پروپاگاندای رسانه ای رو نخور مهم اینه رو سیستم تو چطوری جواب بده. من یک ماه و نیم قبل 2.5 گیگ به ورژن 2004 آپدیت کردم همون ورژنی که به قول دوستان خارجی و داخلی پر از باگ بود منتها تا الان هیچ مشکلی ندارم پشت سر هم دارم گیم میزنم حتی یک کرش هم ندیدم سه روز پیش هم حدود یک گیگ آپدیت فیکس اومد.

البته بنده 3 عدد هارد درایو و یک ssd دارم تغییری توی سرعت هارد یا افزایش سرعت لود بازیها هم مشاهده نکردم

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

من نصب کردم همون اول، مشکلی نداره. بکاپ یادت نره. 

لینک به دیدگاه

باندل عوض کردم تا چند روز بدون مشکل با 1909 کارکردم کرم افتاد ویندوز 2004 ریختم تو بازی بعد 3 4 ساعت یا بازی کرش میکنه یا سیستم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

مشکل من فقط از کار افتادن درایور صدای Nahimic  بود. برای فریم دهی بازیام درایور اول انویدیا برای این بیلد یه سری مشکل بوجود آورد مثل تیک زدن، ولی تو درایور بعدیش حل شد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان چنتا سوال داشتم. اول اینکه آپدیت کنیم خوبه یا اینکه نکنیم؟ چون هرکی یه چیزی میگه و واقعا گیج شدم. دو اینکه آپدیت ویندوز در ویندوزهای غیراورجینال یا کرکی ضرر داره؛ یعنی باعث میشه کرک ویندوز بپره؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، aminnaghizadeh گفته است :

دوستان چنتا سوال داشتم. اول اینکه آپدیت کنیم خوبه یا اینکه نکنیم؟ چون هرکی یه چیزی میگه و واقعا گیج شدم. دو اینکه آپدیت ویندوز در ویندوزهای غیراورجینال یا کرکی ضرر داره؛ یعنی باعث میشه کرک ویندوز بپره؟

سلام کرک نمیپره 

در مورد اپدیت ویندوز کلی میگین یا ورژن خاصی مد نظرتونه؟

مثلا اپدیت ۱۹۰۹ به ۲۰۰۴

لینک به دیدگاه

کلا آپدیت کردن رو کارایی سیستم خیلی تاثیر داره و اونو بهبود میده ولی با تأخیر آپدیت کنید که دچار باگ ها و مشکلات از این قبیل نشید.

پ ن : روی fps  به نظر من به شدت تاثیر داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ویندوزم اوریجینال هست و ولی این 2 آپدیت اخیر نابودم کرد 😅 روی 1909 بودم که شبونه به 2004 آپدیت کرده بود صبح که سیستمو ریست کردم دیگه بالا نمی اومد مجبور شدم بک آپ روز قبل رو ریستور کنم

منکه دیگه آپدیت هارو کاملا بستم حدقل باید 2/3 ماه بگذره تا مشکلات کامل حل بشه بعد آپدیت می کنم

کلا آپدیت سریع ویندوز اشتباهه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز که خودش قابلیت بستن موقت آپدیتها رو داره یادم رفته بود دوباره pause کنم که خود به خود به ورژن 2004 آپدیت کرده و مشکلی تا حالا نداشتم

لینک به دیدگاه

من هم رو لپ تاپ و هم رو پی سی  اخرین نسخه ویندوز ده از پرو رو نصب کردم.هیچ مشکلی هم ندیدم.تو این همه سال یه باگ هم بهم نخورد به جز یه باری یه اپدیتی اومد نصبش کردم  صدا و  وایفای  لپ تاپو از کار انداخت و من از خدا بی خبر نمیدونستم مشکل اینه بردم تعمیرگاه برام درستش کنه گفت درست نمیشه و فلان باید 200 بدی واسه اسپیکر و یه مقداری هم واسه واسه فای که خرابه.اداپتور لپ تاپ هم اونجا با یکی دیگه عوض شد.

خلاصه بد جور سرش ضرر  کردم.ما هم قبول نکردیم و لپ تاپو اوردیم و برسی و رفتم سایت شهر سخت فزار یه پستی دیدم نوشته بود اپدیت نکنید مشکل ویندوز 10 نسخه ....

از اونجا بود فهمیدم  پس این بود مشکل.نسخه جدید تر گذاشتم درست شد.😂

نصب کن نسخه اخری رو نگران نباش.خراب شد  نیم ساعته عوض میکنی نسخه قبلیت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

من هم رو لپ تاپ و هم رو پی سی  اخرین نسخه ویندوز ده از پرو رو نصب کردم.هیچ مشکلی هم ندیدم.تو این همه سال یه باگ هم بهم نخورد به جز یه باری یه اپدیتی اومد نصبش کردم  صدا و  وایفای  لپ تاپو از کار انداخت و من از خدا بی خبر نمیدونستم مشکل اینه بردم تعمیرگاه برام درستش کنه گفت درست نمیشه و فلان باید 200 بدی واسه اسپیکر و یه مقداری هم واسه واسه فای که خرابه.اداپتور لپ تاپ هم اونجا با یکی دیگه عوض شد.

خلاصه بد جور سرش ضرر  کردم.ما هم قبول نکردیم و لپ تاپو اوردیم و برسی و رفتم سایت شهر سخت فزار یه پستی دیدم نوشته بود اپدیت نکنید مشکل ویندوز 10 نسخه ....

از اونجا بود فهمیدم  پس این بود مشکل.نسخه جدید تر گذاشتم درست شد.😂

نصب کن نسخه اخری رو نگران نباش.خراب شد  نیم ساعته عوض میکنی نسخه قبلیت

دقیقا برای منم همچین اتفاقی افتاد.تو همین لیونم پست گذاشتم هرکسی یه چیزی می گفت!.اخرش که برگشتم به نسخه قبل دیدم درست شد.از اون موقع دیگه اپدیت نکردم

لینک به دیدگاه

من آپدیت نمیکنم بلکه در زمان انتشار بروزرسانی های بزرگ عوض میکنم ویندوزو. همون تعویض ویندوز با بروزرسانی بزرگ تا زمان ارائه نسخه ی بعدی بروزرسانی جواب میده بدون مشکل. ویندوز هم اصل هست توسط بایوس لپتاپ اتوماتیک تبدیل به نسخه ارجینال میشه.

لینک به دیدگاه

منم مشکلی ندیدم.

یه چیزی میخوندم که مایکروسافت سعی داره در برنامه نویسی های ویندوز سخت افزارهای قدیمی رو کرش دار کنه که کاربران به سخت افزارهای جدید سوییچ کنن. بنا به دلایلی هم به نظر میرسه کار درستی میکنه چون سخت افزارها هم مثل نرم افزار قابلیت نفوذپذیری و ایجاد مشکلات دارن.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

منم مشکلی ندیدم.

یه چیزی میخوندم که مایکروسافت سعی داره در برنامه نویسی های ویندوز سخت افزارهای قدیمی رو کرش دار کنه که کاربران به سخت افزارهای جدید سوییچ کنن. بنا به دلایلی هم به نظر میرسه کار درستی میکنه چون سخت افزارها هم مثل نرم افزار قابلیت نفوذپذیری و ایجاد مشکلات دارن.

😂😂😂😂 هرکی این مطلبو نوشته که شما خوندی ساقی خوبی داشته

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان بهترین نسخه ویندوز 10 چیه و از چه سایتی دانلود کنم ؟

سلام دوستان بهترین نسخه ویندوز 10 چیه و از چه سایتی دانلود کنم ؟ 64 بیت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein- گفته است :

سلام دوستان بهترین نسخه ویندوز 10 چیه و از چه سایتی دانلود کنم ؟ 64 بیت

اگر برای گیم و کلا یک ویندوز کامل میخوای

win 10 pro version 2004

از سایت سافت 98 دانلود کن soft98.ir

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان من هم دو ماه پیش به ورژن 2004 آپدیک کردم. مشکلی نداشتم تا کنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...