رفتن به مطلب

_**_ فوری _**_

Recommended Posts

دکمه وایرلس لب تاپ حالت برگشتی داره یعنی باید به سمت چپ بکشیشی و روشن می شه ولی به جای قبلیش برمی گرده . البته احتیاجی به این کار نیس چون به محض اینکه سیستم میاد بالا چراغ وایرلس روشن می شه .

لینک به دیدگاه

انگار مشکل من خیلی حاده یا اینکه من درست نمی تونم مطلب رو بیان کنم . اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بدن لطفا

لینک به دیدگاه

آقامحمد تو سایت hp یک نرم افزاری داره که با اون میتونی سیستم رو تست کنی و خودش درایور ها قدیمی رو تشخیص میده. اینجور که توسایت hp نوشته برای این مدل لپ تاپ درایور 7 ارائه نشده که جای تعجب داره.

شما تبق این عکس ها برو جلو ببین نتیجه میده یا نه.

post-7143-0-32105800-1334080441_thumb.jpg

post-7143-0-09720700-1334080480_thumb.jpg

post-7143-0-17882600-1334080518_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آقامحمد تو سایت hp یک نرم افزاری داره که با اون میتونی سیستم رو تست کنی و خودش درایور ها قدیمی رو تشخیص میده. اینجور که توسایت hp نوشته برای این مدل لپ تاپ درایور 7 ارائه نشده که جای تعجب داره.

شما تبق این عکس ها برو جلو ببین نتیجه میده یا نه.

post-7143-0-32105800-1334080441_thumb.jpg

post-7143-0-09720700-1334080480_thumb.jpg

post-7143-0-17882600-1334080518_thumb.jpg

سلام داداش . این کارایی که شما فرمودید رو قبلا تا یه جاهایی انجام دادم اما بدلیل سرعت پایین بستمش . حالا دوباره امتحان می کنم . ممنون داداش

لینک به دیدگاه

عزیز ببین با این مشکلت حل میشه ؟

ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp45501-46000/sp45520.exe

اگه نشد بنظرم بهتره ویندوز رو عوض کنید و دوباره روش ویندوز بریزید ؛ چون من ویندوز لپتاپمو عوض کردم و هنوز درایورهاشو نریختم روش ولی وایرلسش کار میکنه .

لینک به دیدگاه

اون جایی رو که رو عکس علامت زدم دیدی ؟

آره . همون کاری که فرمودید انجام دادم ولی متاسفانه شرکت اچ پی . درایور مربوط به این لب تاپ رو برای 7 تعریف نکرده انگار . فک کنم باید یه ویندوز ایکس پی نصب کنم و بعد امتحان کنم حامد جان

لینک به دیدگاه

عزیز ببین با این مشکلت حل میشه ؟

ftp://ftp.hp.com/pub...000/sp45520.exe

اگه نشد بنظرم بهتره ویندوز رو عوض کنید و دوباره روش ویندوز بریزید ؛ چون من ویندوز لپتاپمو عوض کردم و هنوز درایورهاشو نریختم روش ولی وایرلسش کار میکنه .

داداش گلم اینم قبلا دانلود و نصب کردم رو 7 جواب نداد قربونت بشم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیزم با مطالعه در سایت اچ پی و بررسی مشکلات مشابه کاربران به یه سری نتایجی رسیدم که خدمت دوستان عرض می کنم به خصوص عزیزانی که لطف کردن راهنمایی کردن

ظاهرا در این مدل لب تاپ ها به دلیل دمای بالا ، بعد از مدتی فن روی سی پی یو حرکت می کند ، یعنی از روی قسمت اصلی سی پی یو جابه جا می شود و جابه جایی فن باعث می شه که چیپ وایرلس رو دچار خطا کند . راه حل هم این ارائه شده که باید لب تاپ توسط یک متخصص باز بشه و فن سی پی یو ، دوباره به جای اولش بازگردانده شود . و فعلا باید از یک Wifi استفاده کنم . با تشکر فراوان از همه عزیزانی که سعی در راهنمایی من داشتن .

لینک به دیدگاه

آقا بسیار جالب بود.

پس بهترین کار این هست که یک wireless lan از نوع usb تهیه کنید و استفاده کنید.

آقا فقط دقت کنید که هر مدلی که می خرید، حتما با windows 7 کار کنه و به غیر از driver نرم افزار client یا interface هم در محیط ویندوز 7 کار کنه.

لینک به دیدگاه

آقا حالا که گفتی من خونه یدونه از این لپ تاپای اچ پی از همون سری دارم اسپیکر(ساند کارت) ، مودم ، لنش کار نمیکنه .ولی "وای فایش" کار می کنه. پس مشکلش اینه. البته این خود زمین این طور شد.

لینک به دیدگاه

آقا بسیار جالب بود.

پس بهترین کار این هست که یک wireless lan از نوع usb تهیه کنید و استفاده کنید.

آقا فقط دقت کنید که هر مدلی که می خرید، حتما با windows 7 کار کنه و به غیر از driver نرم افزار client یا interface هم در محیط ویندوز 7 کار کنه.

ممنون داداش چشم دقت می کنم . ازاینکه در طول تاپیک صمیمانه همراهی کردید تشکر می کنم

لینک به دیدگاه

آقا حالا که گفتی من خونه یدونه از این لپ تاپای اچ پی از همون سری دارم اسپیکر(ساند کارت) ، مودم ، لنش کار نمیکنه .ولی "وای فایش" کار می کنه. پس مشکلش اینه. البته این خود زمین این طور شد.

سلام داداش اتفاقا این لپ تاپ هم متاسفانه یک بار زمین خورده . البته قبل از زمین خوردن هم وایرلسش کار نمی کرده . من یه جایی خوندم که این لپ تاب ها متاسفانه همینطوریه و ایرادهای سخت افزاری زیاد پیدا می کنه . به هر حال از شما هم داداش ممنونم بابت راهنماییت . لطفتون کم نشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...