رفتن به مطلب

کنسول بازی PS4 PRO R2 فول بازی در حد واقعی

Recommended Posts

با سلام

1 عدد PS4 PRO R2 هست از ابتدا دست خودم بوده فاکتورشم هنوز دارم.

کنسول همراه جعبه هندزفری استفاده نشده کابل HDMI دسته اصلی و کنسول با دفترچه ش هست. 

من همه بازی ها با PC می رم و کلا چنتا بازی انحصاری اونم فقط افلاین بازی کردم باهاش برای همین فکر نکنم از کنسول من تمیز تر برای فروش باشه بهترین راه تشخصیص میزان استفادشم اینکه انانوگ دستی اصلی اورجینالش ببینید چقدره ساییده شده که برای من اصلا ساییده نشده. تک دسته هم هست که نشون کم ازش استفاده شده و باهاش فوتبال یا مورتال هم نزدم که دستش نابود شه انلاین باز هم نیستم.

فقط کابل HDMI جای دیگه استفاده کردم به جاش 1 کابل با کیفیت K-NET PLUS می دم که HDMI 2.0 هست هم قطرش از کابل اصلی بیشتره هم سرش نویز گیر داره هم روکش طلا سرش 1.8 متری هم هست تضمینی که 4K HDR 60 HERTZ می ده خودم روی 2080TI داشتم ازش استفاده می کردم. کابلشم 36 ماه گارانتی البرز داره.

https://www.alborznetwork.com/knetplus-cables/item/340-hdmi-2-0-cable

دسته کنسولم حتی یکم هم از انالوگ هاش ساییده نشده که نشون می ده چقدر کم استفاده شده برعکس اکثرا که دسته هاشون یا عوض شده یا تعمیر شده هم راه تشخیص دسته اصلی بهتون می گم هم اینکه دسته و کنسول به هیچ وجه تا حالا باز نشدن.

داخل دستگاه 1 اکانت PSN اک هم ساختم که به خریدار با تمامی اطلاعاتش و ایمیلش داده می شه تا باهاش بازی های زیر رو بتونه بازی کنه و تروفی برای خودش بگیره تا بعدا بتونه سینکش کنه. اطلاعات اکانت هم بعدا می تونید تغییر بدید.(تا جایی که یادمه اسم اکانت می شه عوض کرد ایمیلش نمی دونم.)

لیست بازی هاش:

GHOST OF TSUSHIMA

LAST OF US PART 2

LAST OF US PART 1

GOD OF WAR

RED DEAD 2 ULTIMATE EDITION

FINAL FANTASY 7 REMAKE

MEDIEVIL

DREAMS

CRASH NITRO KART

MORTAL KOMBAT 11

GTA SA

DAYS GONE

GOD 3 REMASTRED

DRIVER CLUB MOTOR DLC

فقط 80 گیگ از هاردش خالی مونده درایوشم که که کلا استفاده ای نشده 3 تا دیسک کلا توش رفته

قیمت بگیرید همین بازی ها رو بدین براتون بریزنن الان بیش از 1 تومن براتون اب می خوره.

دست بن اصلا نشده و می تونید راحت انلاین شید و انلاین بازی کنید.

پست ابتدایی لطفا درست بخونید مسئولیت نخوندن یا اشتباه خوندن با خودتون هست.

امکان تست انلاین هم محیا هست یا با نام شخص 1 فیلم تهیه می شه.

قیمت 8.500

http://8upload.ir/viewer.php?file=f805236409.jpg

20200803_180233.jpg

20200712_023132.jpg

20200712_023435.jpg

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...