رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

پارس آنلاین بگیر سرویس گیمینگ رو فعال کن. بدی شاتل اینه که سرویس گیمینگ که فعال میکنی سرعت دانلود رو نصف میکنه اما پارس انلاین اینکارو نمیکنه.

البته من نزدیک مخابراتم و با شاتل 15 مگ رو میگرفت. الان با پارس انلاین تا 14 رو میگیره. پینگم هم همیشه زیره صده.

پارس آفلاین کجاش پینگش خوبه؟؟! قبلا داشتم پینگم کمتر از 150 نمیشد!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 15 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

مشکل جالبیه ولی روی خط شاتل این روش جوابگو هست

قند شکن با نورد  (سرور المان از ۷۱ تا ۸۱ مشکل تایم اوت داره ولی پینگ ۸۰ تا ۹۵ توی پابجی ) 

اکسپرس  المان پینگ ۱۰۰ تا ۱۲۰ ( تایم اوت شبانه داره ) 

ولی خب میام  نورد با proxyfier سرور فرانسه میزنم که پک لاست های شبانه  حل بشه 

سرور ovh sas  ( پینگ پابجی ۸۰ و بدون پک لاست های شبانه ) 

اکانت لازم نیست بخرید  سالی یه تومن 

لایسنس یا یوزر و پسورد کرکی جور کنید 1f601.png

!!مارکت استیم هم فیلتر شد!!

شما چطوری با شاتل پینگ 80 گرفتی؟ منم شاتل دارم ولی با سرویس گیم هم پینگ گوگل کمتر از 100 نمیشد.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، RED گفته است :

پارس آفلاین کجاش پینگش خوبه؟؟! قبلا داشتم پینگم کمتر از 150 نمیشد!!

پارس آفلاین؟ 😅 جدا؟ الان چند ماهی هست گرفتم تا الان که وجدانا برای من خوب بوده خدارو شکر. اتفاقا چندسالی بود شاتل داشتم. اواخر شب از 9 به بعد کلا اینترنت تعطیل بود. حتی تویچ باز نمیشد.

اما با اینا به این مشکلات برنخوردم. البته اینترنت تو ایران شانسیه برای هر منطقه و شهر.

Untitled.thumb.jpg.20a08eee36687d78e2da4546be76ac82.jpg

ویرایش شده توسط Black Boy
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

پارس آفلاین؟ 1f605.png جدا؟ الان چند ماهی هست گرفتم تا الان که وجدانا برای من خوب بوده خدارو شکر. اتفاقا چندسالی بود شاتل داشتم. این اواخر شب از 9 به بعد کلا اینترنت تعطیل بود. حتی تویچ باز نمیشد.

اما با اینا به این مشکلات برنخوردم. البته اینترنت تو ایران شانسیه برای هر منطقه و شهر.

Untitled.thumb.jpg.20a08eee36687d78e2da4546be76ac82.jpg

همانطورکه گفتید برای منطقه و شهر فرق میکنه پینگ.

من با پارس آفلاین مشکلم تا شکایت هم کشید! دروغکی میگفتن خطت نمیکشه سرعت 8 مگ رو. بعدش که شکایت کردم آوردن 10مگ کردن!  

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، RED گفته است :

همانطورکه گفتید برای منطقه و شهر فرق میکنه پینگ.

من با پارس آفلاین مشکلم تا شکایت هم کشید! دروغکی میگفتن خطت نمیکشه سرعت 8 مگ رو. بعدش که شکایت کردم آوردن 10مگ کردن!  

آقا هرموقع میگی پارس آفلاین من خندم میگیره 😅 خیلی باحاله برا خندشم شده یکبار زنگ بزنم بهشون بگم ببخشید شرکت پارس آفلاین اونجاست؟  

اما وجدانا بدون تعصب تو چند سال هیچ مشکلی با پشتیبانی شاتل نداشتم خیلی خوش برخورد بودن. فقط مشکل کند شدن و پینگ بالاشون بود که تعویض کردم.

لینک به دیدگاه

ضمنا تغییر DNS رو هم مد نظر داشتید؟ بی تاثیر نیست. همین پینگی که من گرفتم با DNS 1.1.1.1 Cloudfire هست. مثلا با DNS google بدتر میشه.

لینک به دیدگاه

اگه سرعت سرویسی که خریدید بیشتر از سرعتیه که خطوطتون توانایی کشش اون رو داره زنگ بزنید پشتیبانی و ازشون بخواید سرعت و روی مقدار پایین تر قفل کنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، RED گفته است :

شما چطوری با شاتل پینگ 80 گرفتی؟ منم شاتل دارم ولی با سرویس گیم هم پینگ گوگل کمتر از 100 نمیشد.

سرویس گیم 8 فعاله یا 6

همین جوری پینگم 88 هستش و توی کانتر 57 تا 80 و پابجی 88 - 120

لینک به دیدگاه

در در 13 اسفند 1397 در 17:36، Black Boy گفته است :

آقا هرموقع میگی پارس آفلاین من خندم میگیره 1f605.png خیلی باحاله برا خندشم شده یکبار زنگ بزنم بهشون بگم ببخشید شرکت پارس آفلاین اونجاست؟  

اما وجدانا بدون تعصب تو چند سال هیچ مشکلی با پشتیبانی شاتل نداشتم خیلی خوش برخورد بودن. فقط مشکل کند شدن و پینگ بالاشون بود که تعویض کردم.

😂

در در 13 اسفند 1397 در 17:39، Black Boy گفته است :

ضمنا تغییر DNS رو هم مد نظر داشتید؟ بی تاثیر نیست. همین پینگی که من گرفتم با DNS 1.1.1.1 Cloudfire هست. مثلا با DNS google بدتر میشه.

تغییر دادم هیچ فرقی نکرد.

لینک به دیدگاه

در در 19 اسفند 1397 در 14:31، RED گفته است :

اینم پینگیه که الان با این dns آدرس ها گرفتم.

pi.jpg

برای من هم دقیقا همین مقدار بود. سرویس گیمینگ رو فعال کردن رسید به 90-100. خود پشتیبانی گفت که با Annex M پینگ بهتر میشه. این رو هم تست کنید ضرر نداره.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

دوستان چند وقتی هست مشکل خیلی آزار دهنده ای دارم اونم اینه که بعد ساعت 20 تا 1 شب پینگ وحشتناک میره بالا! حدود 150 تا 230!! اصلا نمیشه تو این ساعات  آنلاین زد! هرکاری هم کردم درست نمیشه. مثلا مودم رو ریستارت میکنم که به یه آیپی دیگه وصل بشه ولی مشکل حل نمیشه. البته این کار رو در طول روز هم باید انجام بدم تا یه آیپی خوب پیدا کنم. مثلا پینگ رو میزنم 120 میاد. چند بار  ریستارت میکنم و تست میکنم هردفه تا پینگ خوب رو پیدا کنم. آخرش زور یکیش رو پیدا میکنم مثلا 94 پینگ میده. شب ها هم که اصلا این راه جوابگو نیست. همش پینگ بالای 150. با پشتیبانی هم صحبت کردم و طبق معمول نویز رو بهانه کردن. اینم بگم که تایم اوت هم دارم.

سرویس گیم هم فعاله. اینترنتم هم شاتله.

راه حل شما چیه؟

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

من های وبم همین مشکلو دارم پشتیبانیم همون حرفا رو میزنه!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

متاسفانه شاتل بعضا اینتطوری میشه و 99 درصد مشکل از سمت شما نیست و طبق معمول پشتیبانی مزخرف میگه .

اگر  از شاتل باشه راه حل خاصی نداره مگر اینکه از شبکه شخصی انتقال داده های کاهش پینگ در زمان هایی که مشکل دارید استفاده کنید .

شما تست کنید ببینید آیا با DNS خود شاتل هم پکت لاس و افزایش پینگ دارید یا خیر .

برای این کار با IP زیر پینگ بگیرید :

Ping 85.15.1.15 -t

ببینید شرایط چطوریه 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Monk گفته است :

متاسفانه شاتل بعضا اینتطوری میشه و 99 درصد مشکل از سمت شما نیست و طبق معمول پشتیبانی مزخرف میگه .

اگر  از شاتل باشه راه حل خاصی نداره مگر اینکه از شبکه شخصی انتقال داده های کاهش پینگ در زمان هایی که مشکل دارید استفاده کنید .

شما تست کنید ببینید آیا با DNS خود شاتل هم پکت لاس و افزایش پینگ دارید یا خیر .

برای این کار با IP زیر پینگ بگیرید :

Ping 85.15.1.15 -t

ببینید شرایط چطوریه 

این dns ?

85.15.1.14

اینرو امتحان کردم مشکل پابرجا بود.

الان با همین پینگ گرفتم و 50تا 70 پینگ میده!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، RED گفته است :

این dns ?

85.15.1.14

اینرو امتحان کردم مشکل پابرجا بود.

الان با همین پینگ گرفتم و 50تا 70 پینگ میده!

هر 2 دی ان اس شاتل هستن 

خیلی بده وضعیتتون با داخلیه 50 تا 70 با پکت لاس خارجیتون تو بازی ها میشه بین 150 تا 200 بسته به موقعیت سرور بازی .

متاسفانه شبکه شخصی انتقال داده کاهش پینگ هم نمیتونه کمکتون کنه .

اگر با SNR آشنایی دارید همین الان که وضع پینگتون اینجوریه از تو صفحه تنظیمات مودم ببینید SNR های Downstream  و Upstream شما چنده ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Monk گفته است :

هر 2 دی ان اس شاتل هستن 

خیلی بده وضعیتتون با داخلیه 50 تا 70 با پکت لاس خارجیتون تو بازی ها میشه بین 150 تا 200 بسته به موقعیت سرور بازی .

متاسفانه شبکه شخصی انتقال داده کاهش پینگ هم نمیتونه کمکتون کنه .

اگر با SNR آشنایی دارید همین الان که وضع پینگتون اینجوریه از تو صفحه تنظیمات مودم ببینید SNR های Downstream  و Upstream شما چنده ؟

بله میدونم. ولی ربطی به نویز نداره. شاید کیفیت خط خوب نباشه ولی من اصلا قطع و وصلی ندارم. اگه ربطی داشت  چرا فقط شبها وضع خراب میشه؟

sn.png

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، RED گفته است :

بله میدونم. ولی ربطی به نویز نداره. شاید کیفیت خط خوب نباشه ولی من اصلا قطع و وصلی ندارم. اگه ربطی داشت  چرا فقط شبها وضع خراب میشه؟

sn.png

دوست عزیز اگر مشکل از سمت شاتل باشه که باید با جنگ و دعوا و شکایت درست کنید!

ولی من پیشنهاد میدم خط رو هم ی بررسی بکنید خارج از استاندارده!

نقل قول

اگه ربطی داشت چرا فقط شبها وضع خراب میشه؟

اشتباه میکنید، این اعدادی که در تصویر مشاهده میکنید نمایشی نیستند، باید بهشون توجه بشه!

شما حتی سیگنالی که از DSLAM دریافت میکنی 40 دسی بله که بدک نیست ولی چقدر خوب بود که بهتر از اینا بود!

انتظار زیادی نداشته باشید به نظرم، هنوز با سرعت 128 کیلوبایت دارن اینترنت میدن به مردم.

ویرایش شده توسط yeix
لینک به دیدگاه

منم دقیقا به مشکل شما خوردم

من از مخابرات گورب گور شده فرار کردم و یک ماهه شاتل خریدم واسه تست ! یعنی تو اون یک ماه پینگم تو بازی بتلفیلد از 95 بالاتر نرفت.اصلا قطعی نداشتم.خیلی راضی بودم

ولی همین که یک ماهم تموم شد و یه ساله تمدید کردم این داستانا شروع شد ! پینگم تا بالای 100 میره تو بازی ! ولی پینگ 8.8.8.8 حدود 95 ایناس

البته من پینگم به افتضاحی شما نیس.تو بازی حدود 100 ایناس ولی واسه چن ثانیه میره 120 و 140 اینا باز برمیگرده رو 100

ولی امشب از ساعت 20 ب بعد پینگ خیلی بالا رفت واسه چن ساعت ولی الان تست کردم درست شده بود

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

منم دقیقا به مشکل شما خوردم

من از مخابرات گورب گور شده فرار کردم و یک ماهه شاتل خریدم واسه تست ! یعنی تو اون یک ماه پینگم تو بازی بتلفیلد از 95 بالاتر نرفت.اصلا قطعی نداشتم.خیلی راضی بودم

ولی همین که یک ماهم تموم شد و یه ساله تمدید کردم این داستانا شروع شد ! پینگم تا بالای 100 میره تو بازی ! ولی پینگ 8.8.8.8 حدود 95 ایناس

البته من پینگم به افتضاحی شما نیس.تو بازی حدود 100 ایناس ولی واسه چن ثانیه میره 120 و 140 اینا باز برمیگرده رو 100

ولی امشب از ساعت 20 ب بعد پینگ خیلی بالا رفت واسه چن ساعت ولی الان تست کردم درست شده بود

مودم رو خاموش روشن کنی درست میشه

لینک به دیدگاه

سلام

پینگ پابجی موبایل با شاتل تو روز مشکلی نیست حدود ۱۲۰ تا ۱۸۰ هست ولی ۱۱ شب به بعد لحظه‌ای تا ۹۰۰  و میانگین تا ۵۰۰ می ره

dns هم عوض کردم ، باز پابرجاستمشکل داریم مسی سازیم و فقط یه نکته dns رو داخل تنظیمات مودم بزنید. بهتر هست تا داخل ویندوز

ولی با ایرانسل حدود ۱۲۰ هست وبا شکن می رم مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

بازم خداروشکر کنید تو یک تایم خاص اینجوری هستید 

اینترنت مخابرات بیشتر شبیه یک شوخیه !! 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، RezA “n0thinG” TLN گفته است :

بازم خداروشکر کنید تو یک تایم خاص اینجوری هستید 

اینترنت مخابرات بیشتر شبیه یک شوخیه !! 

مخابرات داشتم ، اینقدر قطع و وصل داشت که خسته شدم ، زیر بار هم نمی رفتن ، لااقل داخل شاتل این مشکل نیست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مودم رو خاموش روشن کنی درست میشه

چندباری خاموش روشن کردم راستش تاثیری نداشت.شاید ای پی درستی پیدا نکرده.میتونم اگه ای پی خوبی پیدا کرد تماس بگیرم و بگم همون ای پی رو ثابت برام بذارن و ماهیانه یه پولی ازم بگیرن؟.مث مخابرات 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...