رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم مخابرات 8 مگ گرفتم از این طرح های جدید 

سرعت دانلود نابود حتی به 2 kb هم در صورتی که باید 1 مگ باشه سرعت دانلود :|

حتی وبگردی هم مشکل داره  تو یه سری از سایتا باید 5مین صبر کنم تا کامب بیاره مثل همین سایت لیون  

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

کلا انگاری زیر ساخت اینترنت مشکل داره ، من الان با 4g ایرنسل میام سرعت حدود 20 الی 35 مگابیت اما بعضی سایتها یا اصلا باز نمیکنه یا خیلی سنگین لود میشه

لینک به دیدگاه

این چند روزه که پارس انلاین دارم سرعتش خداییش نسبت به مخابرات هم شب و هم روز بهتره و مثل سیم کارت سایتا رو دیر باز نمیکنه 

اما پارس انلاین یه مشکلی داره که پشتیبانش زیاد پیگر و جواب گو نیستن مخصوصا زناش که واقعا رو اعصابن بعضیاشون هیچی بلد نیستن اما با مردا مشکلی نداشتم 

برنامه پارس انلاین هم خیلی خوبه و دقیقا مصرفا رو مینویسه

راستی یه چند روزیه که نت سیم کارت همش انتن میره و کندتر شده برا شما اینجوری نیس؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

دوستان بعد از شکایت به 195 امروز سرعتمو چک کردم دیدم حدود 150KB سرعتش افزایش پیدا کرده! نمیدونم درست شده یا نه! آخه مودم نشون میده روی 6144 قفل شده سرعت! چطور ممکنه؟ و اینکه سرویس 8مگ مگه نباید سرعت دانلودش 1MB باشه؟؟

96-10-c18-86.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان لیونی

دوستان من از دیده بان نت سرویس 8مگ خریدم ولی سرعتی که دریافت میکنم خیلی کمه!! در حد 3مگ یا 5!! آپلودم که افتضاحه!! با 21کیلوبایت آپ میشه!! به snr خط نگاه کردم بین 5 تا 7 هستش!! یعنی خیلی افتضاحه!!

قند شکنا هم که با این وضع اصلا خوب کار نمیکنن.. مثل یوتوب

قبلا هم همین مشکلو با پارس آنلاین داشتم ولی بعد از شکایت به 195 حلش کردن سرعتمو. ولی snr پنج شده بود!! سرعت لود صفحات کم بود.

الان همین مشکلو ولی با شدت بیشتر در دیده بان نت دارم!  چند بار زنگ زدم میگن کیفیت خط شما خیلی پایینه و امکان سرعت بیشتر نیست!

مشکل عجیب دیگه هم اینه که snr آپلود حدود 25هه!! یعنی این خوبه!!!

با این حال با چند بار تماس دیگر قرار شد تغییر پورت بدن ببینن مشکل حل میشه یا نه!!

حالا نمیدونم درست میشه یا نه..

به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟  چه کاری باید انجام بدم؟؟

Screenshot_2018-01-28-23-51-26.png

ویرایش شده توسط TABRIZI
لینک به دیدگاه

سلام. از صفحه ی پروفایل مودمت عکس بزار لطفا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. از صفحه ی پروفایل مودمت عکس بزار لطفا

Screenshot_2018-01-28-23-51-26.png

لینک به دیدگاه

درود

از Logمودمت عکس بزار !

برای snrپایین شما باید خط تلفونتون رو چک کنید جایی سوختگی نداشته باشه . مفتول مسی باشه و از بغل برق نگذشته باشه

اگر اسپیلیتر دارید در بیارید و مودم رو مستقیم وصل کنید. 

فریمور هم آپدیت کنید.

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود

از Logمودمت عکس بزار !

برای snrپایین شما باید خط تلفونتون رو چک کنید جایی سوختگی نداشته باشه . مفتول مسی باشه و از بغل برق نگذشته باشه

اگر اسپیلیتر دارید در بیارید و مودم رو مستقیم وصل کنید. 

فریمور هم آپدیت کنید.

مستقیم هم کارساز نیست.

از کجا آپدیت کنم؟

Screenshot_2018-01-29-00-10-34.png

ویرایش شده توسط TABRIZI
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

مستقیم هم کارساز نیست.

از کجا آپدیت کنم؟

Screenshot_2018-01-29-00-10-34.png

متاسفانه من با این فریمور سر کار نداشتم ولی احتمالا تو تب maintenance دنبال فریمور یا فریمور آپگرید بگرد شاید بیابی. داخل سایت سازنده ی مودمت (تی پی لینک) دنبال فریمور جدید بگرد و دانلودش کن اینجا آپلودش کن و بزار مودم آپدیت شه.

لینک به دیدگاه

آقا یه چیزی بگم شاید مسخره به نظر بیاد من دو ماه SNRاز روی 14 اومد روی 7-8 بعد گاهی اوقات سرعتم میشد چهارصد کیلوبایت و خط بیشتر از 600کیلوبایت کشش نداشت

اسپلیتر تلفن خونه رو عوض کردم درست شد ! اول تلفن رو بکن بعد تست کن ببین SNRبالا میره اگه رفت یه اسپلیتر جدید بگیر

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

متاسفانه من با این فریمور سر کار نداشتم ولی احتمالا تو تب maintenance دنبال فریمور یا فریمور آپگرید بگرد شاید بیابی. داخل سایت سازنده ی مودمت (تی پی لینک) دنبال فریمور جدید بگرد و دانلودش کن اینجا آپلودش کن و بزار مودم آپدیت شه.

نمیره اونجا. ارور میده : ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO...

و اینکه نگاه کردم همراه برق نیست تلفن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آقا یه چیزی بگم شاید مسخره به نظر بیاد من دو ماه SNRاز روی 14 اومد روی 7-8 بعد گاهی اوقات سرعتم میشد چهارصد کیلوبایت و خط بیشتر از 600کیلوبایت کشش نداشت

اسپلیتر تلفن خونه رو عوض کردم درست شد ! اول تلفن رو بکن بعد تست کن ببین SNRبالا میره اگه رفت یه اسپلیتر جدید بگیر

با یه اسپلیتر دیگه امتحان کرده بودم. چیزی فرق نکرده بود..

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

با یه اسپلیتر دیگه امتحان کرده بودم. چیزی فرق نکرده بود..

من دقیقا همینو چهار نفر دیگه گفتم تفاوتش با اسپلیتر جدید زمین تا آسمون بود باز تو یبار تلفن رو قطع کن فقط مودم وصل باشه ببین چجوریه شاید اون اسپلیترت هم خراب بوده باشه چون اسپلیتر زود خراب میشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من دقیقا همینو چهار نفر دیگه گفتم تفاوتش با اسپلیتر جدید زمین تا آسمون بود باز تو یبار تلفن رو قطع کن فقط مودم وصل باشه ببین چجوریه شاید اون اسپلیترت هم خراب بوده باشه چون اسپلیتر زود خراب میشه

همه اینارو امتحان کردم

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل شما رو با پارس انلاین داشتم. مودم رو بردم دقیقا به سیم تلفن ورودی منزل وصل کردم تغییری نکرد . بعد بودن کیفیت خط معمولا عاملش خارج ساختمون هست که دست شما نیست

لینک به دیدگاه

مقدار LINE ATTENUATION رو تو سایت زیر بزنید حداکثر ظرفیت خط شما رو برای adsl میده. 

https://www.speedguide.net/dsl_speed_calc.php

شما حداکثر ظرفیت خطتون همون بین 6-7 هست 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

مقدار LINE ATTENUATION رو تو سایت زیر بزنید حداکثر ظرفیت خط شما رو برای adsl میده. 

https://www.speedguide.net/dsl_speed_calc.php

شما حداکثر ظرفیت خطتون همون بین 6-7 هست 

الان راه حل افزایش snr و سرعت چیه؟

لینک به دیدگاه

فاصله شما با مرکز مخابراتی خیلی مهمه اگه زیاد باشه نویز هم زیاد میشع 

snr بیاد زیر 7 قطعی وصل میشه نت

بیشترین کشش خطت فعلا همینه 

من خودم نویز خطم زیاد بود واسه همین سیم اصلی تلفن که وارد جعبه تقسیم خونه میشد رو باز کردم و اورمدمش تو اتاق خودم و یه راست وصل کردم به مومدمم و سرعتم خوب شد 

البته خونه ما چون ویلایی بود میشد از اینکارا کرد ولی خونه های اپارتمانی نمیشه دیگه باید سوخت وساخت

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

الان راه حل افزایش snr و سرعت چیه؟

من خودم مودم tp link داشتم تو دیجی کالا تو نظرات مودم ها نوشته بودن که این مودم ها نویز زیاد دارن و مودم های ایسوس خوبن منم رفتم یک مودم ایسوس خریدم ولی تغییری نکرد. اگر اشکال از سیم کشی خونتون و اسپلیتر و مودم نباشه دیگه کاری از دستتون بر نمی یاد. شما الان که با سرعت 6 مگ متصل میشی به نظر من خوبه . من پارس انلاین دارم سرعت دانلودم 6 مگه و سرعت اپلود هم 512 کیلوبایت. دقیقا مثل واسه شما. تازه من با سرعت 16 مگ خریده بودم اولین بار

لینک به دیدگاه

اگه خونه ویلایی یه سر برو تو کوچه سیم تلفن خونتون رو پیدا کن(اول برو پریز تلفن که مخابرات گزاشته چک کن ببین رنگ سیمها چیه)

بعد برو داخل باکس پلاستیکی مخابرات که بیرون داخل کوچه هست سیم خونه رو قطع کن و سیم جدید بنداز از اونجا تا مودم

بعد از سرعت بالا و بدون قطعی لذت ببر:$

خط خودمم هم که مشکل زیاد و قطع و وصلی داشتم بعد از جراحی فوق وضعش اینطور شده که برات پیوست کردم

Caspture.JPG

لینک به دیدگاه

من چند سال اینترنت از مخابرات داشتم همیشه snr خطم خوب بود و مشکلی نداشتم این سال اخری هم اینترنت 16 مگ داشتم . الان یک ماهه اومدم پیشگامان تا 10 روز snr خوب بود و با سرعت 10 مگ بهم سرویس میدادن اما بعد از اون یدفعه snr خطم داغون شد الانم سرعتی که روخطم دادن 3مگه درستشم نمیکنن هی میپیچونن.به نظر من که به شرکت سرویس دهنده ربط داره 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد .

یه سری توضیحات میگم احتمالا وضعیتت خطت بهتر میشه.

اولا که شما مودم رو ببر سر خط یعنی همون کابله که از تو کوچه اومده تو خونه تست کن همون جا دم در خونه ( اسپلیتر هم وصل کن ) ببین وضعیت چطوره .

بعد این که شما باید کابل ها ی شیلد دار بزاری. اونا بهترن. این کابلای تلفنی نازک اصلا خوب نیستن . من تست کردم کیفیت خط رو کم میکنن.

بعد شما با یه اسپلیتر که مطمئنید کاملا سالمه تست کنین.

و در آخر اگه وضعیت خططون همین بود باید این رو بگم که خطتون نهایت 8 مگ میکشه. شما میبایستی دیتا ریت رو حد اقل روی 6 مگ ببندی. این شرکت پهنای باندتونو باز گذاشته به خاطر همین snr افت کرده. حد اقل باید با 9 برسه تا قطعیش کم بشه.

شما اول برو سر خط تست کن و با گوشی برو تو صفحه پروفایلت عکس بزار ببینم وضعیت چطوریه. ( با فشار دادن دکمه ی power و home  برای چند ثانیه )

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

فاصله شما با مرکز مخابراتی خیلی مهمه اگه زیاد باشه نویز هم زیاد میشع 

snr بیاد زیر 7 قطعی وصل میشه نت

بیشترین کشش خطت فعلا همینه 

من خودم نویز خطم زیاد بود واسه همین سیم اصلی تلفن که وارد جعبه تقسیم خونه میشد رو باز کردم و اورمدمش تو اتاق خودم و یه راست وصل کردم به مومدمم و سرعتم خوب شد 

البته خونه ما چون ویلایی بود میشد از اینکارا کرد ولی خونه های اپارتمانی نمیشه دیگه باید سوخت وساخت

فاصله مخابراتی زیاد نیست. حدود 1 ایستگاه خطی فاصله داره! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...