رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

من خودم مودم tp link داشتم تو دیجی کالا تو نظرات مودم ها نوشته بودن که این مودم ها نویز زیاد دارن و مودم های ایسوس خوبن منم رفتم یک مودم ایسوس خریدم ولی تغییری نکرد. اگر اشکال از سیم کشی خونتون و اسپلیتر و مودم نباشه دیگه کاری از دستتون بر نمی یاد. شما الان که با سرعت 6 مگ متصل میشی به نظر من خوبه . من پارس انلاین دارم سرعت دانلودم 6 مگه و سرعت اپلود هم 512 کیلوبایت. دقیقا مثل واسه شما. تازه من با سرعت 16 مگ خریده بودم اولین بار

خوب نیست داداش، الان میگی 6مگ بستن خوبه ولی. این 6مگم که میگی بعد عصر کلا داغون میشه! دانلود میشه حدود 1مگ! آپلودم که خودت فکر کن..

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 14 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

اگه خونه ویلایی یه سر برو تو کوچه سیم تلفن خونتون رو پیدا کن(اول برو پریز تلفن که مخابرات گزاشته چک کن ببین رنگ سیمها چیه)

بعد برو داخل باکس پلاستیکی مخابرات که بیرون داخل کوچه هست سیم خونه رو قطع کن و سیم جدید بنداز از اونجا تا مودم

بعد از سرعت بالا و بدون قطعی لذت ببر:$

خط خودمم هم که مشکل زیاد و قطع و وصلی داشتم بعد از جراحی فوق وضعش اینطور شده که برات پیوست کردم

Caspture.JPG

آپارتمانه. امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

اگه خونه ویلایی یه سر برو تو کوچه سیم تلفن خونتون رو پیدا کن(اول برو پریز تلفن که مخابرات گزاشته چک کن ببین رنگ سیمها چیه)

بعد برو داخل باکس پلاستیکی مخابرات که بیرون داخل کوچه هست سیم خونه رو قطع کن و سیم جدید بنداز از اونجا تا مودم

بعد از سرعت بالا و بدون قطعی لذت ببر:$

خط خودمم هم که مشکل زیاد و قطع و وصلی داشتم بعد از جراحی فوق وضعش اینطور شده که برات پیوست کردم

Caspture.JPG

داداش فتوشاپه؟ مگه ممکنه snr176با نویز 250؟

مقادیر فوق با هم نمیخونن!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این که میگم فریمور رو آپدیت کن به خاطر اینکه حداقل4دسیبل میره روی snr margin

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

17.6  snr down

8.5  snr up

اگه نگاه کنی بر مبنا 0.1

بهترین راه یک   خرید اسپلیتر خوب  دو   از کنتور سیم بکشه تا مودم به صورت مستقیم

لینک به دیدگاه

درضمن برای یافتن تغییرات جدید باید یه20دقیقه صبر کنی!

یه بار پریز تلفنو باز کردم دیدم خیلی سیم رو لخت کرده کمترش کردم و دوباره بستمش یه دسبیل رفت رویsnr!

بعد متوجه شدم وضعیتsnRبسیار مسخرس!:D

یه بار دیگه رفتم دیدم سیم رو یه جایی چسب برق زده کندمش چسب حرارتی زدم یه3دسیبلی رفت روی snr!

واقعا اوضاع مسخره ای داره اینsnrهر وقت یادم میاد خندم میگیره!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

دوست عزیز این که میگم فریمور رو آپدیت کن به خاطر اینکه حداقل4دسیبل میره روی snr margin

چک کردم. آپدیته

لینک به دیدگاه

دوستان سرخط خونمون امتحان کردم چیزی فرق نکرد!!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

واحد 0.1db هست

یعنی باید اعداد فوق رو در 0.1 ضرب کنید.

پس SNRشون 17.6 و تضعیفشون 25 هست.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

من چند سال اینترنت از مخابرات داشتم همیشه snr خطم خوب بود و مشکلی نداشتم این سال اخری هم اینترنت 16 مگ داشتم . الان یک ماهه اومدم پیشگامان تا 10 روز snr خوب بود و با سرعت 10 مگ بهم سرویس میدادن اما بعد از اون یدفعه snr خطم داغون شد الانم سرعتی که روخطم دادن 3مگه درستشم نمیکنن هی میپیچونن.به نظر من که به شرکت سرویس دهنده ربط داره 

شکایت کن به 195

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وضعیت خط من نرماله اما snr من هم اومده رو 6 که قبلا دور بر 13 بود و با مودم هواوی 15 الی 18 بود این مودمهای تی پی لینک snr پایینی میگیرن !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

وضعیت خط من نرماله اما snr من هم اومده رو 6 که قبلا دور بر 13 بود و با مودم هواوی 15 الی 18 بود این مودمهای تی پی لینک snr پایینی میگیرن !

سرعتم نسبت به دیروز باز 2برابر کاهش پیدا کرده،سرعت لود صفحات هم که افتضاحه. اصلا نمیتونم از اینترنت استفاده کنم،

سه روزه قراره تغییر پورت بدن مثلا

عجب اشتباهی کردم از دیده بان اینترنت گرفتم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

سرعتم نسبت به دیروز باز 2برابر کاهش پیدا کرده،سرعت لود صفحات هم که افتضاحه. اصلا نمیتونم از اینترنت استفاده کنم،

درود دوست عزیز!

دیده بان دیگه چه isp ,هستش؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

درود دوستان!

وضعیت مخابرات و سیستم تلفن ما بسیار بی کیفیته و همچنین بخش اعظمی از نویز از طریق مخابرات میاد و شما بزنید تو سرتون هیچ کاری نمیتونید بکنید.

من به هر کسی که میخواد اینترنت بگیره پیشنهاد میکنم از طریق وایرلس بگیره! درسته گرونه و شرکت های خیر ندیدیشون خوب رو حجم هم میخورن و مودمش گرونه ولی اون سرعتی که میخوای بهت میده و این خوبه.

دیگه بهتر از این تو کشور جهان سومیمون پیدا نمیشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

با اقای قانع صحبت کنید سریعتر کارتو راه میندازن ، اگه در اخر چاره ای نداشتید 195

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود دوست عزیز!

دیده بان دیگه چه isp ,هستش؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

در 26 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود دوستان!

وضعیت مخابرات و سیستم تلفن ما بسیار بی کیفیته و همچنین بخش اعظمی از نویز از طریق مخابرات میاد و شما بزنید تو سرتون هیچ کاری نمیتونید بکنید.

من به هر کسی که میخواد اینترنت بگیره پیشنهاد میکنم از طریق وایرلس بگیره! درسته گرونه و شرکت های خیر ندیدیشون خوب رو حجم هم میخورن و مودمش گرونه ولی اون سرعتی که میخوای بهت میده و این خوبه.

دیگه بهتر از این تو کشور جهان سومیمون پیدا نمیشه.

مال کرمانه فکر کنم.

آره راست میگی. همش از مخابراته لعنتیه!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با اقای قانع صحبت کنید سریعتر کارتو راه میندازن ، اگه در اخر چاره ای نداشتید 195

با یه خانومی صحبت کردم گفت مشکل  SNR به احتمال زیاد از مخابراتتونه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

با یه خانومی صحبت کردم گفت مشکل  SNR به احتمال زیاد از مخابراتتونه 

اونا رو ولش کن از سرشون باز میکنن من بعد اینکه به 195 شکایت کردم همین اقای قانع پیگیر شد و گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم زنگ بزن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اونا رو ولش کن از سرشون باز میکنن من بعد اینکه به 195 شکایت کردم همین اقای قانع پیگیر شد و گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم زنگ بزن

فردا صحبت میکنم. بعد اینکه سرعت تک کانکشن دیده بان خیلی کمه. چجوری میشه  زیادش کرد ؟ به خود اونا بگم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

فردا صحبت میکنم. بعد اینکه سرعت تک کانکشن دیده بان خیلی کمه. چجوری میشه  زیادش کرد ؟ به خود اونا بگم؟

اره ، نمیدونم از طرف مخابراته یا خودشون snr خط هم به شدت پایین اومده تقریبا نصف شده ، سرعت تک کانکشن هم خوب بود 340 تا سرعت دانلودم هم 380 تاست اما الان تست کردم حدود 200 تا میده ، اگه اینجوری پیش خودم هم باهاشون صحبت میکنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

اره ، نمیدونم از طرف مخابراته یا خودشون snr خط هم به شدت پایین اومده تقریبا نصف شده ، سرعت تک کانکشن هم خوب بود 340 تا سرعت دانلودم هم 380 تاست اما الان تست کردم حدود 200 تا میده ، اگه اینجوری پیش خودم هم باهاشون صحبت میکنم

مال من که از مخابرات فک نکنم باشه. چون تو پارس  آنلاین با تک کانکش 8مگ دانلود میگرفتم با همین خط. اینو ببین.. آخه من چه بلایی سرم بیارم؟ اصلا شانس ندارم!!

New Bitmap Image.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه همیشه snr اپلود خیلی بالاتره و زیاد تغییری نمیکنه اما snr دانلود میاد پایین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

مال من که از مخابرات فک نکنم باشه. چون تو پارس  آنلاین با تک کانکش 8مگ دانلود میگرفتم با همین خط. اینو ببین.. آخه من چه بلایی سرم بیارم؟ اصلا شانس ندارم!!

New Bitmap Image.jpg

فردا حتما با اقای قانع صحبت کن و کم نیار ، اگه فرجی نشد اخرین راه چاره 195

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

جالبه همیشه snr اپلود خیلی بالاتره و زیاد تغییری نمیکنه اما snr دانلود میاد پایین

همینه دیگه! بنظرت این از چی میتونه باشه؟

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فردا حتما با اقای قانع صحبت کن و کم نیار ، اگه فرجی نشد اخرین راه چاره 195

حتما صحبت میکنم. اگه شکایت هم بجایی نرسه. از شاتل میگیرم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...