رفتن به مطلب

مجموعه مشکلات شبکه و اینترنت من

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

snr من امروز وحشتناک درست شده نمیدونم چیکار کردن !؟ اما سرعت خطم از 3 شده 2 مگ !

1.jpg.f5b112897473b77a206e90e5cc43a7cd.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 551
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من سرعتم روی 24 مگابیت هستش . ظهر تا عصر میاد روی 21 ت 22 و بعد عصر تا فردا ظهر باز میره روی 24 . داون استریمم همیشه روی 6 ثابت هستش !

هیچ مشکلی هم ندارم . 1000.thumb.jpg.bb3a773e029516a7025afa72fb561806.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بنده چند سالی هست که مشکل نویز داشتم و روزی 1000بار قطعی داشتم و موقعی که تلفن هم زنگ میخورد قطه میشد کلا snr زیر 10 بود و من شب و روز به مخابرات و شاتل زنگ میزدم و کارشناس میفرستادن و هیچ کاری نمیتونست بکنه تا این که شماره یکی از کارکنای مخابراتو پیدا کردم تماس گرفتم اومد از جعبه اصلی سر کوچه تست کرد و فهمید که مشکل سیم کشی نیست گفت که اتصالات خطم مشکل داره و باید اتصالات منو بده به یکی دیگه و مال کسی که سالمه و اینترنت نداره بده من

فرداش از مخابرات یکی تماس گرفت و گفت خط شمارو سفارش کرده بودن درست کنیم الان دیگه باید درست شه.همینطورم شد از اون روز قطعی ندرام فقط کاری که به عهده ی مخابرات بود و باید رایگان انجام میشد برا من 50تومن خرج برداشت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مودمو رست کردم snr شد 7 ، اما سرعت خطم درست شد البته من مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sinatak گفته است :

سلام دوست عزیز

بنده چند سالی هست که مشکل نویز داشتم و روزی 1000بار قطعی داشتم و موقعی که تلفن هم زنگ میخورد قطه میشد کلا snr زیر 10 بود و من شب و روز به مخابرات و شاتل زنگ میزدم و کارشناس میفرستادن و هیچ کاری نمیتونست بکنه تا این که شماره یکی از کارکنای مخابراتو پیدا کردم تماس گرفتم اومد از جعبه اصلی سر کوچه تست کرد و فهمید که مشکل سیم کشی نیست گفت که اتصالات خطم مشکل داره و باید اتصالات منو بده به یکی دیگه و مال کسی که سالمه و اینترنت نداره بده من

فرداش از مخابرات یکی تماس گرفت و گفت خط شمارو سفارش کرده بودن درست کنیم الان دیگه باید درست شه.همینطورم شد از اون روز قطعی ندرام فقط کاری که به عهده ی مخابرات بود و باید رایگان انجام میشد برا من 50تومن خرج برداشت.

شمارشو داری؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان سرعت تک کانکشن سرویس 8 مگم به شدت کاهش پیدا کرده!! یعنی اصلا نمیتونم از اینترنت استفاده کنم!!
بجای دریافت 1مگ بر ثانیه این سرعتو تحویل میگیرم!! (حدود 60 تا 300 ) نمیدونم مشکل از چیه! 2ماهه که از آسیا گرفتم، اول این مشکلو کم داشتم ولی الان خیلی شدیده!! درستم نمیشه!! دیده بان نت هم همین مشکلو داشت به 195 شکایت زدم ولی درست نکردن!! مجبور شدم و عوض کردم به آسیا که اینم خراب شده!! ولی قبلا تو پارس آنلاین این مشکلو اصلا نداشتم!!
زنگم میزنم میگم تک کانکشنتون سرعتش خرابه نمیفهمن چی میگم!!
خلاصه نمیدونم چه کاری انجام بدم!!
کسی از شما این مشکلو دارین؟؟

photo_2018-04-13_17-54-43.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RED گفته است :

دوستان سرعت تک کانکشن سرویس 8 مگم به شدت کاهش پیدا کرده!! یعنی اصلا نمیتونم از اینترنت استفاده کنم!!

سلام،

وقت به خیر.

دقیق یادم  نیست، نوشته ای خوانده بودم که سرعت هر اتصال در طرح اینترنت جدید(همینی که داریم استفاده می کنیم) به 200 کیلوبایت بر ثانیه محدود می شود و اگر شرکتی تمایل داشت می تواند محدودیت سرعت را حذف کند و سرعت اسمی سرویس خریداری شده، بیشترین سرعت مجاز قابل ارایه به کاربر است و اختصاص سرعت بیشتر به منزله ی تخلف است.

لینک به دیدگاه

منم شاتل دارم چند روزه سرعت خیلی افت کرده

معلوم نیست باز دارن چکار میکنن

شاید مربوط به ف کردن تلگرامه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان کدوم سرویس دهنده اینترنت سرعت تک کانکشنش بیشتره؟ مخصوصا در ساعات اوج مصرف؟؟ با هر شرکتی ثبت نام میکنم سرعت تکیش خرابه! حدود 50 تا 150!!  سرویسم الان 8مگ آسیاتکه.

لینک به دیدگاه

سلام

اتفاقا سوال من هم هست

من فن آوا دارم و اون هم سرعت تک کانکشن پایینی داره و مثل شما بین 50 تا 150 هست و سرویس من هم 8 مگ هست و به خصوص در اینستاگرام و حتی بعضی از سایت های ویدئوی وطنی اذیت می کنه

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

اتفاقا سوال من هم هست

من فن آوا دارم و اون هم سرعت تک کانکشن پایینی داره و مثل شما بین 50 تا 150 هست و سرویس من هم 8 مگ هست و به خصوص در اینستاگرام و حتی بعضی از سایت های ویدئوی وطنی اذیت می کنه

الیک

خیلی سرعت کاهش پیدا کرده. حالا ببینیم دوستان نظری دارن یا نه..

لینک به دیدگاه

سلام اگه با مبایل کار میکنی از یه قند خورد کن استفاده کن به نام L a n t e r n . ببین چطوریه. بعضی وقتا بهتر جواب میده.فقط بعضی از برنامه ها یا ویدجت های نمایش دهنده ی سرعت ممکنه موقع استفاده ازش سرعت رو 2 3 برابر نشون بده. اگه موقع دانلود ( با برنامه ای که سرعت دانلودو نشون بده و تک کانکشن باشه مثل opera اخرین نسخه ) بتونی چک کنی بهتره.

اون برنامه بالا رو هم شاید نسخه ویندوزشم باشه.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

درود،های وب رو هم امتحان کنید من خودم های وب داشتم راضی هم بودم و الان از نت ایرانسل استفاده میکنم و سرعت خوبی داره و خیلی گرونه

عموی من شاتل داره خیلی راضیه احتمالا شاتل بگیرم و هزینه های ایرانسل خیلی بالاس

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، RED گفته است :

الیک

خیلی سرعت کاهش پیدا کرده. حالا ببینیم دوستان نظری دارن یا نه..

اره تقریبا دو ماهی میشه که سرعت ها افت داشتن من سرعت دانلودم با ایرانسل کمتر از 4نبود الان دیگه بترکون 2یا1.5مگ

ساعت 11شب به بعد افتضاح میشه با هزار صلوات پابجی پلی میدم که ارور نده وسط گیم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من از  اسیاتک سرویس 8 مگ دارم و سرعت تک کانکشن حدود 250 ایناس 

روی قندشکن ها هم سرعت خوبه (ویدیوهای یوتیوب بصورت دیفالت با کیفیت 720p بدون لگ برام پخش میشه )

در کل من راضیم

ولی اسیاتک به شدت به منطقه و مخابرات محلتون بستگی داره (خیلی هستن که شاکین از اسیاتک)

لینک به دیدگاه

همین آسیاتک 4 مگابیت تک کانکشنه به من میده. بعضی وقتی ها هم 8 مگابیت.

فکر کنم ربطی به ips نداره و مرکز مخابراتی تعیین کننده هست.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان میخوام یه نویز گیر درست حسابی بخرم. هرچیزی میخرم درست حسابی از آب درنمیاد و بجای کاهش نویز و بیشتر شدن SNR  کمتر میکنه! اگه یه نویز گیر خوب میدونین معرفی کنین تا بخریم.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

والا ما که یه هر چی از جعبه مودم در آوردیم راضی بودیم

الان هم یه دونه اضافه دارم حاضرم رایگان تقدیم کنم با هزینه ارسال خودتون

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

والا ما که یه هر چی از جعبه مودم در آوردیم راضی بودیم

الان هم یه دونه اضافه دارم حاضرم رایگان تقدیم کنم با هزینه ارسال خودتون

ممنونم داداش. ولی خودم هم هزارتا دارم هیچکدوم به درد نمیخوره. مودمت چی بود؟

لینک به دیدگاه

یک مدلی بود من یک زمانی میخریدم 

بلند بود سر و تهش هم سوکت داشت و بقلش هم یک سوکت دیگه داشت 

خیلی خیلی عالی بود 

اما باید بگردین همون موقع ها هم از همه نویز گیر ها هم گرونتر بود و از همه هم با کیفیت تر 

اگه بتونم پیدا کنم عکسشو حتما همینجا اپلود میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/28, 21:54:24، RED گفته است :

ممنونم داداش. ولی خودم هم هزارتا دارم هیچکدوم به درد نمیخوره. مودمت چی بود؟

d-link

لینک به دیدگاه

دوستان برام سواله چرا بعد از فعال کردن سرویس گیم  بعد از اون کیفیت خط و سرعت افت پیدا میکنه ولی عوضش پینگ خوب میشه؟ بطور مثال سرویس 8مگ شاتل دارم روی 9.2مگ بسته بودن ولی بعد از درخواست فعال کردن سرویس  گیم سرعتم اومد روی 8! بخاطر اینکه مطمئن بشم دوباره درخواست غیرفعال کردن کردم دیدم سرعت باز رفت بالا..

شرکت ها خودشون این کار رو میکنن یا چی؟ دلیلش چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...