رفتن به مطلب

فروش دو عدد کارت asus GTX 560 Ti DCUII Top

Nikita
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

این دو کارت به صورت تک تک یا جفت فروخته می شه .محل فروش هم تهران هست و به صورت حضوری تحویل داده می شه و وجه گرفته می شه. حدودا 8 ماه کار کردند گارانتی شون هم ویستا هست و در شرایط SLI ازشون استفاده شده که همونطور که می دونید در این شرایط از حداکثر توان کارت ها استفاده نمی شه. کارت ها بسیار تمیز هست چون من هر سه ماه یکبار کیسو باز می کنم و تمام قطعات رو می لیسم و به فن ها روغن می زنم( فن های کیس ) و با توجه به عکس هایی که امشب می ذارم ، سیستم کولینگ کیس هم عالی هست .این هم چنتا عکس از قدرت این دو کارت که در کرایسیس حدودا 10 فریم ببشتر از یه 580 top می گیرن. این دو کارت فقط یک بار برای تست کرایسیس به مدت چند دقیقه فقط 100 مگاهرتز از فرکانس هسته اور شده و تست انیجین هیون که امتیازشون تقریبا با یک 680 برابر هست البته در حالت SLI

قیمت به 380 کاهش پیدا کرد

لینک از tomshardware

http://www.tomshardw...ng,2858-21.html

عکس های بنچمارک

69866063624275168374_thumb.jpg

31715783495296406660_thumb.jpg

اینم عکس های خود کارت ها ( کیس X3 GREEN )

http://axgig.com/ima...70101805110.jpg

http://axgig.com/ima...09715522960.jpg

http://axgig.com/ima...35243600442.jpg

حجم این سه تا عکس کم هست رو هم 300 کیلو هم نمی شه و راحت باز میشه

ویرایش شده توسط Nikita
لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

قیمتتون برای مصزف کننده خوبه عزیز ایا برای منه فروشنده راه داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

یادم رفت بگم کارتا که با تمام وسالشون بدون کم کسری هست

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بنده فقط قصدم فروش هست و خواهشا قیمت مد نظرتون رو توی تایپک بگید

لینک به دیدگاه

ای بابا با این کارتای خوش برندتون ما رو وسوسه نکنید .

آپ استارتر عزیز

لینک به دیدگاه

سلام . من قصد خرید کارتهای quadro رو داشتم . چون کار تدوین فیلم انجام میدم. شما با این کارت کار رندر انجام دادید دوست عزیز. دز ضمن میخواستم بدونم قیمت نهایی شما همون 410 هست. و power شما چند وات هست. مرسی

لینک به دیدگاه

سلام . من قصد خرید کارتهای quadro رو داشتم . چون کار تدوین فیلم انجام میدم. شما با این کارت کار رندر انجام دادید دوست عزیز. دز ضمن میخواستم بدونم قیمت نهایی شما همون 410 هست. و power شما چند وات هست. مرسی

نه من کار رندرینگ انجام نمی دم

پاورم 800 وات REAL هست و PFC active .خیر قیمت کمتر شده ولی شما قیمت پیشنهادی خودتو رو اعلام کنید البته فعلا برای جفتش مشتری هست و اولویت هم با اونهاس

یه چیزی هم بگم که شاید بدرد دوستان بخوره سری 6 منظورم 680 به پایین قدرت GPGPU شون نسبت به سری 5 و4 چهار که فرمی هست بسیار پایین اومده البته این بخاطر اینه که 660 رو 680 دادن بیرون .

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت تکی به 380

ویرایش شده توسط Nikita
لینک به دیدگاه

Test Drive Unlimited Master مهمان

نه من کار رندرینگ انجام نمی دم

پاورم 800 وات REAL هست و PFC active .خیر قیمت کمتر شده ولی شما قیمت پیشنهادی خودتو رو اعلام کنید البته فعلا برای جفتش مشتری هست و اولویت هم با اونهاس

یه چیزی هم بگم که شاید بدرد دوستان بخوره سری 6 منظورم 680 به پایین قدرت GPGPU شون نسبت به سری 5 و4 چهار که فرمی هست بسیار پایین اومده البته این بخاطر اینه که 660 رو 680 دادن بیرون .

سلام عزیزم قصد مزاحمت ندارم ولی لازم دونستم بگم که کارت جدید 680 این شرکت تمرکزش بیشتر روی عملکزد تو بازی و مخصوصا گیمر هاست و برای رفع مشکل سرعت پایین GPGPU تکنولوژِ جدید به اسم NVENC معرفی شده که سرعت ترنسکودینگ فیلم ها با کمک این قابلیت خیلی از کارا های سری قبل بهتر شده. من اینطور از پست شما فهمیدم که انگار سرعت پایین فقط و فقط در GPGPU اون هم به غیر از نرم افزار های کانورتر دلیلی بر بهتر بودن سری 500 به سری 600 نیست و اصلا "اهمیتی نداره."

لینک به دیدگاه

با این حساب ما منتظر خرید این کارت هستیم . چون 580 رفیقمون رفت

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم قصد مزاحمت ندارم ولی لازم دونستم بگم که کارت جدید 680 این شرکت تمرکزش بیشتر روی عملکزد تو بازی و مخصوصا گیمر هاست و برای رفع مشکل سرعت پایین GPGPU تکنولوژِ جدید به اسم NVENC معرفی شده که سرعت ترنسکودینگ فیلم ها با کمک این قابلیت خیلی از کارا های سری قبل بهتر شده. من اینطور از پست شما فهمیدم که انگار سرعت پایین فقط و فقط در GPGPU اون هم به غیر از نرم افزار های کانورتر دلیلی بر بهتر بودن سری 500 به سری 600 نیست و اصلا "اهمیتی نداره."

سلام

من کجا گفتم سری 500 بهتر از سری 600 هست . حرفی که شما می زنید در رندر فیلم ها مهم هست و درست ولی بخشی GPGPU در رندر تصاور سه بعد هست . ولی من گفتم برای کار های تری دی و من اسمی از بازی نبردم بازار اصلی سری 680 به پایین گیم هست و حرف شما در این مورد درست

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان 760 کارت مشتری داره پس اگه برای خرید پیغام می دید باید از این قیمت بالا تر باشه

ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز یه دونشو با یه پاور 1000 cooler master silent pro میزنی ؟؟ وارداتیه 5 ماه کار کرده تقریبا

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...