رفتن به مطلب

Gigabyte auros rx580 8gb مزایده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز عکس ایشون دقیق نیست لطفاً این تصاویر رو مشاهده بفرمایید

لطفاً طبق تصاویر عادلانه تصمیم بگیرید

بنده نمی‌خواستم چیزی بگم اما چون ایشون تصاویر غیر دقیق ارسال کردن از شما می‌خوام همانطور که با اون تصاویر تصمیم گرفتید تصاویر بنده رو هم بررسی کنید 

شما گفتید تا ساعت ۲۴ پس آخرین پیشنهاد باید تا ۲۳:۵۹:۵۹ ثبت میشد 

طبق تصاویر پیشنهاد بنده روز یکشنبه ثبت شده و پیشنهاد ایشون روز دوشنبه !

به تاریخ های تصاویر دقت کنید

ایشون دیرتر ثبت کردن 

از هرکسی هم میتونید بپرسید 

بنده ۸ سال هست توی این انجمن ها عضو هستم و اگر از حرفم مطمئن نبودم پیشنهاد جدید تر ثبت میکردم 

IMG_20200810_045359.jpg

IMG_20200810_045344.jpg

ویرایش شده توسط saeedbg
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeedbg گفته است :

دوست عزیز عکس ایشون دقیق نیست لطفاً این تصاویر رو مشاهده بفرمایید

لطفاً طبق تصاویر عادلانه تصمیم بگیرید

بنده نمی‌خواستم چیزی بگم اما چون ایشون تصاویر غیر دقیق ارسال کردن از شما می‌خوام همانطور که با اون تصاویر تصمیم گرفتید تصاویر بنده رو هم بررسی کنید 

شما گفتید تا ساعت ۲۴ پس آخرین پیشنهاد باید تا ۲۳:۵۹:۵۹ ثبت میشد 

طبق تصاویر پیشنهاد بنده روز یکشنبه ثبت شده و پیشنهاد ایشون روز دوشنبه !

به تاریخ های تصاویر دقت کنید

ایشون دیرتر ثبت کردن 

از هرکسی هم میتونید بپرسید 

بنده ۸ سال هست توی این انجمن ها عضو هستم و اگر از حرفم مطمئن نبودم پیشنهاد جدید تر ثبت میکردم 

بله حرف‌های شما درسته، چون به PC دسترسی نداشتم فکر نمیکردم بشه زمان دقیق ارسال پست رو مشاهده کرد. بنده هم یک ثانیه به ۲۴ ارسال زدم (چشمم به سایت time.ir بود!) ولی مثل اینکه یکی دو ثانیه تاخیر داشته تا ثبت بشه. 

ولی اگر بخوایم طبق قانون مزایده پیش بریم بعد از آخرین بید یه تایمر ۳ تا ۱۰ ثانیه‌ای هم وجود داره که با هر بید بعد از اون ریست میشه و در غیر اینصورت مزایده معنی نداره. در هر صورت نمیخوام حق کسی ضایع بشه.

البته بعدازظهر یکشنبه قیمت فوری رو با هماهنگی استارتر رزرو کردم که نمیدونم تاثیری داره یا نه. 

میتونیم با یکی از مدیران مشورت کنیم و ایشون مشخص کنه برنده مزایده چه شخصیه. 

ویرایش شده توسط MMD_93
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MMD_93 گفته است :

بله حرف‌های شما درسته، چون به PC دسترسی نداشتم فکر نمیکردم بشه زمان دقیق ارسال پست رو مشاهده کرد. بنده هم یک ثانیه به ۲۴ ارسال زدم (چشمم به سایت time.ir بود!) ولی مثل اینکه یکی دو ثانیه تاخیر داشته تا ثبت بشه. 

ولی اگر بخوایم طبق قانون مزایده پیش بریم بعد از آخرین بید یه تایمر ۳ تا ۱۰ ثانیه‌ای هم وجود داره که با هر بید بعد از اون ریست میشه و در غیر اینصورت مزایده معنی نداره. در هر صورت نمیخوام حق کسی ضایع بشه.

البته بعدازظهر یکشنبه قیمت فوری رو با هماهنگی استارتر رزرو کردم که نمیدونم تاثیری داره یا نه. 

میتونیم با یکی از مدیران مشورت کنیم و ایشون مشخص کنه برنده مزایده چه شخصیه. 

دوست عزیز چیزی که مشخص هست اینه که بنده زودتر ثبت کردم 

اگر عضو بورس باشید دقیقا همینطور هست صدم ثانیه هم تاثیر گذاره

حالا اگر واقعا توی یک تایم مشابه بود بازم نمیشد دقیق تصمیم گیری کرد ولی خب فاصله دو پیشنهاد کاملا مشخصه

لینک به دیدگاه

دوستان عذر میخوام من الان دیدم...

با کاربر MMD_93 هماهنگ کردم تا کسی رو به عنوان داور اضافه کنن تا تصمیم نهایی گرفته بشه ..

ویرایش شده توسط ALIEGHBALI
لینک به دیدگاه

سلام 

فروشنده گفتن فروش تا یکشنبه ساعت ۲۴ . از نظر من این یعنی قبل از اینکه ساعت بشه ۲۴ یا صفر دوشنبه. پیشنهاد آخر دوشنبه ساعت ۰ داده شده در واقع. من اگر میخواستم بفروشم با توجه به شرایط به کسی می‌فروختم که پیشنهادش در روز یکشنبه ثبت شده بود.این نظر من هست و ممکنه فروشنده نظرش متفاوت باشه.

لینک به دیدگاه

سلام 
فروشنده گفتن فروش تا یکشنبه ساعت ۲۴ . از نظر من این یعنی قبل از اینکه ساعت بشه ۲۴ یا صفر دوشنبه. پیشنهاد آخر دوشنبه ساعت ۰ داده شده در واقع. من اگر میخواستم بفروشم با توجه به شرایط به کسی می‌فروختم که پیشنهادش در روز یکشنبه ثبت شده بود.این نظر من هست و ممکنه فروشنده نظرش متفاوت باشه.

با این اوصاف پیشنهاد بنده آخرین پیشنهاد بوده
از فروشنده عزیز می‌خوام تصمیم گیری رو انجام بده با توجه به اینکه بنده آخرین پیشنهاد یکشنبه رو ثبت کردم

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، saeedbg گفته است :

از فروشنده عزیز می‌خوام تصمیم گیری رو انجام بده با توجه به اینکه بنده آخرین پیشنهاد یکشنبه رو ثبت کردم

مبارکتون باشه 🙏

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeedbg گفته است :

پی‌ام دادم خدمتتون🌹

در 2 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام 

ممنونم🌹🙏

لینک به دیدگاه

متاسفانه چیزی به عنوان قوانین مزایده تو این فروم پیدا نکردم. پس:

قسمتی از قوانین مزایده فروم همسایه رو براتون پیوست میکنم. البته اون بندش رو همینجا هم میارم:

5- اگر در بازه 15 دقیقه قبل از پایان مزایده پیشنهادی ارائه شود مزایده 15 دقیقه دیگر تمدید خواهد شد.

این به دلیل این هست که امکان زرنگی! در مزایده رو کم کنه، همین قضیه ای که دوستمون اینجا انجام دادن، گذاشتن ثانیه آخری پیشنهاد بدن که مطمئن باشن جنس مال خودشون میشه. این امر از دید من غیر اخلاقی هست و فرصت رقابت خریدار دیگر را ازش گرفته و همچنین امکان فروش با قیمت بالاتر فروشنده رو هم ازش گرفته، قاعدتا، اخلاقا و ... این مزایده میتونست تا قیمت فوری یا تا مدت زمانی که یکی از خریدارها منصرف میشد، ادامه پیدا کنه.

این صرفا یک نظر شخصیه، قصد بی احترامی به هیچ کس رو ندارم. اگر من میخواستم تصمیم بگیرم، مزایده رو تا انصراف یکی از خریداران و یا رسیدن به قیمت فوری ادامه میدادم که حق به حقدار برسه.

5.jpg

ویرایش شده توسط Alireza999
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alireza999 گفته است :

قسمتی از قوانین مزایده فروم همسایه رو براتون پیوست میکنم. البته اون بندش رو همینجا هم میارم:

5- اگر در بازه 15 دقیقه قبل از پایان مزایده پیشنهادی ارائه شود مزایده 15 دقیقه دیگر تمدید خواهد شد.

این به دلیل این هست که امکان زرنگی! در مزایده رو کم کنه، همین قضیه ای که دوستمون اینجا انجام دادن، گذاشتن ثانیه آخری پیشنهاد بدن که مطمئن باشن جنس مال خودشون میشه. این امر از دید من غیر اخلاقی هست و فرصت رقابت خریدار دیگر را ازش گرفته و همچنین امکان فروش با قیمت بالاتر فروشنده رو هم ازش گرفته، قاعدتا، اخلاقا و ... این مزایده میتونست تا قیمت فوری یا تا مدت زمانی که یکی از خریدارها منصرف میشد، ادامه پیدا کنه.

این صرفا یک نظر شخصیه، قصد بی احترامی به هیچ کس رو ندارم. اگر من میخواستم تصمیم بگیرم، مزایده رو تا انصراف یکی از خریداران و یا رسیدن به قیمت فوری ادامه میدادم که حق به حقدار برسه.

5.jpg

بنده به این مورد اشاره کردم ولی مثل اینکه برای دوستمون که اعتراض داشت قابل قبول نبود، آقا حامد هم نظرش رو گفت. دیگه میلی به ادامه بحث نداشتم و انصراف دادم.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Alireza999 گفته است :

5.jpg

درسته، من زیاد سخت گیر نیستم، به نظرم انچنان فرقی نداشت 

به هر حال اقا حامد داوری کردن و به نظر ایشون احترام میزارم

در این بین از کاربر MMD_93 عذرخواهی میکنم 🙏 ایشون حتا قیمت فوری 5 میلیونی رو هم رزرو کرده بودن و خواستارش بودن... (ولی پیشنهاد تاپیک در اولویته)

من صبح کارت رو برای اقا سعید با قیمت ۴۷۰۰ ارسال کردم با توجه به دور بودن مقصد از تبریز فرمودن ۷ روز طول میکشه!  ایشونم لطف کردن پول رو حتا قبل از پست کردن کامل پرداخت کردن! به پولش واقعن نیاز داشتم ازشون تشکر میکنم🙏🌹

ویرایش شده توسط ALIEGHBALI
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...