رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم اسمبل شده از لیون کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من میخواستم از لیون کامپیوتر سیستم اسمبل شده سفارش بدم بعضی از قطعات رو به دلخواه خودم تغییراتی دادم مثلا رم پاور و اضافه کردن اس اس دی و تغییر کارت گرافیک البته نمیدونم پاوری که انتخاب کردم مناسب هست یا نه و متاسفانه تو این زمینه کاملا مبتدی هستم ممنون میشم راهنمایی کنید 

https://pc.lioncomputer.com/products/gaming-pc/koolak-intel-8th-9th-gen/config/333/?custom_user_config=27430

نمیدونم این لینک برای شما دیفالت خود سایت رو نشون میده یا اونی که من انتخاب کردم پس قطعات هم مینویسم

INTEL Core i3-9100F Box

ASUS Prime H310M-K 

GEIL Evo Spear 2×8GB 2400Mhz CL16

CoolerMaster MWE 650 BRONZE V2

WESTERN DIGITAL BLUE 1TB SATA HDD

ASUS PH GTX1650 SUPER O4G

INTEL Stock (با توجه به نظر بعضی از عزیزان که میگن همین خنک کننده هم کافیه)

ویرایش شده توسط Ruined
لینک به دیدگاه

این پردازنده اونقدرا داغ نیست که فن خودش جوابگو نباشه ولی اگر قصد خرید فن جدا دارین پس پردازنده تری بردارین که ارزونتر دربیاد

لینک به دیدگاه

سلام 

نوتوس 100 مالی نیست خیلی هم داغه

گرافیگ هم بایوستار اصلا خوب نیست کلا برند بایوستار چینی درجه 3 ان

بقیه قطعات خوب انتخاب کردین مخصوصا CPU

والا شما یه کیس کامل یا نمیدونم ذره ذره جمع کنی دسته دوم خیلی با عقل بیشتر جور در میاد الان 900 تومن دادن واسه فن نوتوس 100 واقعا مسخره اس این فن 150 تومن بود انقد کشیدن روش 

ویرایش شده توسط Hossein-
لینک به دیدگاه

Ssd wd green افتضاحه میتونید مدل دیگه ای گیگابایتی، ای دیتا بردارید، گرافیک رو gtx 1650s بگیرید قدرت بیشتری داره نیاز به خرید نوتوس نیست پاور هم mwe 550w کولرمستر بخرید ارزونتره به جاش کارت گرافیک رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

موافقم مخصوصا اگه بتونین کارتگرافیک 1660ti با همین cpu بخرین عالی میشه

در 17 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

Ssd wd green افتضاحه میتونید مدل دیگه ای گیگابایتی، ای دیتا بردارید، گرافیک رو gtx 1650s بگیرید قدرت بیشتری داره نیاز به خرید نوتوس نیست پاور هم mwe 550w کولرمستر بخرید ارزونتره به جاش کارت گرافیک رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

در 1 ساعت قبل، Hossein- گفته است :

سلام 

نوتوس 100 مالی نیست خیلی هم داغه

گرافیگ هم بایوستار اصلا خوب نیست کلا برند بایوستار چینی درجه 3 ان

بقیه قطعات خوب انتخاب کردین مخصوصا CPU

والا شما یه کیس کامل یا نمیدونم ذره ذره جمع کنی دسته دوم خیلی با عقل بیشتر جور در میاد الان 900 تومن دادن واسه فن نوتوس 100 واقعا مسخره اس این فن 150 تومن بود انقد کشیدن روش 

در 2 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

خنک کننده اینتل در حد خودش خوبه، برای i3 هم کاملا جوابگو هست! اگر میخواین ایرکولر بگیرین بودجه رو ارتقا بدین کولرمستر بگیرید گرین با این قیمت ها اصلا ارزش نداره. در غیر اینصورت استوک استفاده کنید. 

پاوری که انتخاب کردین از توان مصرفی سیستم بسیار بالاست و هیچ مشکلی حتی در آپگرید های بعدی هم نخواهید داشت.

در 7 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

این پردازنده اونقدرا داغ نیست که فن خودش جوابگو نباشه ولی اگر قصد خرید فن جدا دارین پس پردازنده تری بردارین که ارزونتر دربیاد

ممنون از همه عزیزانی که پاسخ دادن به این نتیجه رسیدم که گرافیک 1650 سوپر بگیرم اما نمیدونم چرا اینقدر اختلاف قیمت بین دو نوعش وجود داره مثلا یکیش 5700 ولی یکی دیگه اش 7 و خورده ای واقعا تفاوتشون رو نمیدونم و با توجه به بودجه ام مجبورم نسخه 5700 ی رو انتخاب کنم 

و خنک کننده سی پی یو هم COOLER MASTER Hyper H410R RGB انتخاب کردم ولی نمیدونم عملکردی خوبی داشته باشه یا نه 

همینطور اس اس دی رو هم به پیشنهاد اقا علی خسروی تغییر دادم و KINGMAX SMV32 SATA3 120GB رو انتخاب کردم ولی بازم از عملکردش اطلاعی ندارم 

در اخر پاور هم با در نظر گرفتن عدم علاقه ام به گرین و محدودیت بودجه DEEPCOOL DN650 80PLUS انتخاب کردم 

ممنون میشم عزیزان باز هم یه راهنمایی بکنن

در 27 دقیقه قبل، Hossein- گفته است :

موافقم مخصوصا اگه بتونین کارتگرافیک 1660ti با همین cpu بخرین عالی میشه

متاسفانه بودجه ام خیلی محدوده

لینک به دیدگاه

چقدر می خوای خرج کنی اینجا برات مینویسم از استاد ارمین هم بپرس

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

چقدر می خوای خرج کنی اینجا برات مینویسم از استاد ارمین هم بپرس

حداکثر17500 البته قصدم اینه از خود سایت که اسمبل میکنه تهیه کنم به همین خاطر هستش که اینقدر انتخاب هام محدوده و محل زندگیمون(استان بوشهر) هم متاسفانه تعریفی نداره برای اسمبل یا انتخاب قطعات

لینک به دیدگاه

همه قطعات مناسب هست عزیز فقط شما نوتوس 100 رو بی خیالش شو چون فن اینتل برای پردازنده i3 کفایت می کنه و کارت گرافیک rx 580 شرکت سافایر رو بخر کلا برند بایواستار کیفیتش پایین هست و ارزش خرید نداره

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

همه قطعات مناسب هست عزیز فقط شما نوتوس 100 رو بی خیالش شو چون فن اینتل برای پردازنده i3 کفایت می کنه و کارت گرافیک rx 580 شرکت سافایر رو بخر کلا برند بایواستار کیفیتش پایین هست و ارزش خرید نداره

بله دوستان اشاره کردن کلا بیخیال 580 شدم میخوام 1650 سوپر بگیرم ولی از اونجایی که دو مدل موجود توی سایت قیمتشون خیلی متفاوته و من دلیلش رو نمیدونم منتظرم ببینم کسی میدونه توضیح بده که من متوجه بشم یا خیر 

دو مشکل اصلی من یکی بودجه یکی دیگه اش هم در دسترس نبودن یه جای معتبر برای اسمبل توی محل سکونتمون هستش به همین خاطر خیلی محدود شده انتخاب هام به خصوص توی پاور و اس اس دی

ویرایش شده توسط Ruined
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...