رفتن به مطلب

سایت دانلود بازی با ترافیک داخلی

mamad-pc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

مخابرات در جدیدترین اقدام حرفه‌ای خودش سایت دانلودها و dlfox رو از ترافیک داخلی حذف کرده و خارجی محسوب میکنه!!!

کسی سایت جایگزینی که بازی برای دانلود بذاره و مخابرات داخلی حسابش کنه سراغ داره؟!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

مخابرات در جدیدترین اقدام حرفه‌ای خودش سایت دانلودها و dlfox رو از ترافیک داخلی حذف کرده و خارجی محسوب میکنه!!!

کسی سایت جایگزینی که بازی برای دانلود بذاره و مخابرات داخلی حسابش کنه سراغ داره؟!

مخابرات داره دزدی میکنه و این کار قانونی نیست میتونید شکایت بزنید و باید رسیدگی کنن
فعلا سایت download.ir سایت مناسبیه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

مخابرات داره دزدی میکنه و این کار قانونی نیست میتونید شکایت بزنید و باید رسیدگی کنن
فعلا سایت download.ir سایت مناسبیه

والا ادمین هر دو سایت لینک برای شکایت دادن و کاربرا هم انجام دادن ولی نتیجه‌ای نداشته.. (ظاهراً یه سری از isp های دیگه هم همچین کاری کردن)

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

سلام.

حتما در سریعترین زمان ممکن در https://195.cra.ir/ شکایت ثبت کنین چون دزدیه کارشون و متاسفانه به روش های مختلف دارن به این دزدی ها ادامه میدن.خودم چند وقت پیش تازه متوجه شدم ترافیک بسیاری از سایت ها رو داخلی حساب نمیکنه مخابرات در عین حال ظاهرا دوباره شروع به حجم دزدی هم کردن. و با کنترل کامل روی ترافیک پس از خرید بسته ی اضافی 50 گیگ (بین الملل)متوجه شدم با دانلود حدود 39 گیگ ( از سایت دانلودها) حجم بسته به اتمام رسید و همونجا شکایتم رو ثبت کردم.

تنها دستاورد این و  ز یر جوان حذف کامل سرویس های دانلود شبانه و فراهم آوردن بستر دزدی های جدید با اینترنت  به اصطلاح غیر حجمی (بخونین محدود تر از گذشته با مبلغ بیشتر با هدف کنترل بیش از پیش روی داده ها با محدود کردن کاربران به سایت های داخلی) که پس از پایان حجم عملا غیر قابل استفاده هست.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

والا ادمین هر دو سایت لینک برای شکایت دادن و کاربرا هم انجام دادن ولی نتیجه‌ای نداشته.. (ظاهراً یه سری از isp های دیگه هم همچین کاری کردن)

... خوردن

طبق سامانه ای که لیست داخلی ها توش درج شده باید داخلی حساب کنن

لینک به دیدگاه

سلام 

متاسفانه من هم مشکلات دوستان رو دارم و توی مصرف خیلی دزدی می کنن به خدا اخه هر چی دانلود می کنم از ترافیک خارجی حساب می کنن به خدا قسم من خودم حساب کردن که روزانه بیش از 1 گیگ مصرف ندارم در حالی که توی سایت بیشتر می نویسه حالا همیشه مجبورم ترافیک اضافه بخرم دزدی هم حدی داره 

ملت هم گناه دارن بابا ما که میلیاردر نیستیم همه این شرکت ها رو سیر کنیم توی همه جا از ما دزدی میشه 

نمی دونم چرا وقتی که خدا این همه بدی رو می بینه هیچی رخ نمی ده مثل اینکه خدا هم ما دوست نداره حداقل از این شزایط خلاصمون کنه مردیم با این همه گرونی روز به روز همه چی گرون میشه و اون وقت به خودمون هم میگیم مسلمان

دوستان چه شکایتی کنیم ؟ با هر شکایتی هیچی رخ نمی ده 

عدالتی وجود نداره که

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

حتما در سریعترین زمان ممکن در https://195.cra.ir/ شکایت ثبت کنین چون دزدیه کارشون و متاسفانه به روش های مختلف دارن به این دزدی ها ادامه میدن.خودم چند وقت پیش تازه متوجه شدم ترافیک بسیاری از سایت ها رو داخلی حساب نمیکنه مخابرات در عین حال ظاهرا دوباره شروع به حجم دزدی هم کردن. و با کنترل کامل روی ترافیک پس از خرید بسته ی اضافی 50 گیگ (بین الملل)متوجه شدم با دانلود حدود 39 گیگ ( از سایت دانلودها) حجم بسته به اتمام رسید و همونجا شکایتم رو ثبت کردم.

تنها دستاورد این و  ز یر جوان حذف کامل سرویس های دانلود شبانه و فراهم آوردن بستر دزدی های جدید با اینترنت  به اصطلاح غیر حجمی (بخونین محدود تر از گذشته با مبلغ بیشتر با هدف کنترل بیش از پیش روی داده ها با محدود کردن کاربران به سایت های داخلی) که پس از پایان حجم عملا غیر قابل استفاده هست.

شکایت رو ثبت کردم، امیدوارم نتیجه‌ای داشته باشه..

در 14 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

دوستان چه شکایتی کنیم ؟ با هر شکایتی هیچی رخ نمی ده 

عدالتی وجود نداره که

به این صورت پر کنید:

wjhh_img_20200812_013758.png

البته نام اپراتور رو بر اساس اپراتور خودتون ثبت کنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

به این صورت پر کنید:

سلام

اگه زحمتی نیست وقتی نتیجه مشخص شد همینجا اعلام کن .

ببینیم این شکایتا به جایی میرسه یا همش سرکاریه ... .

لینک به دیدگاه

سلام

این سایت برای کسانی که از مخابرات اصفهان اینترنت گرفته اند کاملا رایگانه و حجم هم کم نمی کنه :

https://fileniko.com/

نسبتا هم بازی ها رو بروز قرار میده . مثلا Horizon Zero Dawn رو اگر اشتباه نکنم یکی دو روز پیش قرار داد .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام

اگه زحمتی نیست وقتی نتیجه مشخص شد همینجا اعلام کن .

ببینیم این شکایتا به جایی میرسه یا همش سرکاریه ... .

سلام

تا فعلا که جوابی ندادن، هر وقت جواب دادن همینجا اعلام میکنم

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

این سایت برای کسانی که از مخابرات اصفهان اینترنت گرفته اند کاملا رایگانه و حجم هم کم نمی کنه :

https://fileniko.com/

نسبتا هم بازی ها رو بروز قرار میده . مثلا Horizon Zero Dawn رو اگر اشتباه نکنم یکی دو روز پیش قرار داد .

سلام

بنده بوشهر هستم، این سایت رو هم قبلا تست کردم متاسفانه ترافیک خارجی محسوب میشه!

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

به این صورت پر کنید:

دوست عزیز اگه به جایی رسید به ما بگو 

می دونه چیه یک دو نفری نمیشه شکایت کرد همگی باید با هم شکایت کرد همه دوستانی که اینجا این رو می خونن برن این کار رو بکنن شاید به جایی رسیدیم

مخابرات چند روز پیش 10 گیگ اینترنت رایگان داد اونوقت همه خوشحال بودند در حالی که نمی دونن همون اینترنت خودمونه که می دزدنش 

می خواد دل ما را با این چیز ها خوشحال کنه سال قبل که از مخابرات استفاده می کردم خیلی بهتر بود نسبت به امروز انصافی که دیگه نمون ده 

لینک به دیدگاه

بیخیال مخابرات بشین

کسایی که امکانش رو دارن دیده بان نت بگیرن برای همیشه از محاسبه حجم راحت بشن

دو سالی هست که اصلا مفهوم حجم برام تو دانلود مطرح نیست و هیچ فرقی برام نداره با اینترنت نامحدود واقعیشون

لینک به دیدگاه

نمی دونم اینها از خدا نمی ترسن به خدا خودم تا الان در هیج کسی ظلم نکردم و نخواهم هم کرد ملت می خواد خودشو از جیب مردم پر کنه نمیشه که عزیز من

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

بیخیال مخابرات بشین

دو سالی هست که اصلا مفهوم حجم برام تو دانلود مطرح نیست و هیچ فرقی برام نداره با اینترنت نامحدود واقعیشون

پس چه کنیم می خواستم از مخابرت سویچ کنم به اسیاتک که مخابرات نمی زاشت یان کار رو بکنم هی می گفت باید تخلیه بشه نمی دونم بالارخه هیچ دیگه دوباره مجبور شدیم مخابرات بگیریم این هم شانس ما 

می دونم تو این فروم هر چه مقدار حرف بزنیم هیچی رخ نمی ده اما می خوام بدونم که مردم ببینن که چه دزدی هستن

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

دوست عزیز اگه به جایی رسید به ما بگو 

می دونه چیه یک دو نفری نمیشه شکایت کرد همگی باید با هم شکایت کرد همه دوستانی که اینجا این رو می خونن برن این کار رو بکنن شاید به جایی رسیدیم

مخابرات چند روز پیش 10 گیگ اینترنت رایگان داد اونوقت همه خوشحال بودند در حالی که نمی دونن همون اینترنت خودمونه که می دزدنش 

می خواد دل ما را با این چیز ها خوشحال کنه سال قبل که از مخابرات استفاده می کردم خیلی بهتر بود نسبت به امروز انصافی که دیگه نمون ده 

بله اگه تعداد بیشتر باشه بهتر نتیجه میده ولی خب همونطور که گفتم ادمین هر دو سایت به کاربرا گفتن شکایت کنید و مطمئناً خیلی‌ها هم انجام دادن، اگه فایده‌ای داشت تا الآن نتیجه رو میدیدیم

منم خیلی امیدی به این شکایت ندارم ولی تنها کاری بود که از دستم برمیومد!

در 10 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بیخیال مخابرات بشین

متاسفانه جایی که من هستم به جز مخابرات هیچ انتخاب دیگه ای ندارم..

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

پس چه کنیم می خواستم از مخابرت سویچ کنم به اسیاتک که مخابرات نمی زاشت یان کار رو بکنم هی می گفت باید تخلیه بشه نمی دونم بالارخه هیچ دیگه دوباره مجبور شدیم مخابرات بگیریم این هم شانس ما 

خوب تخلیه کنین راحت شین

یه هفته زمان میبره تقریبا حداقل برای من که اینطوری بود

الان خیالم راحته

یه مبلغی سالیانه میدم

هم پینگ عالی میگیرم هم اصا دیگه مفهومی به نام حجم برام وجود نداره

نامحدود واقعی...

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

خوب تخلیه کنین راحت شین

یه هفته زمان میبره تقریبا حداقل برای من که اینطوری بود

الان خیالم راحته

یه مبلغی سالیانه میدم

هم پینگ عالی میگیرم هم اصا دیگه مفهومی به نام حجم برام وجود نداره

نامحدود واقعی...

آقا یه راهکاری هم برای ما که فیبر نوری مخابراتیم بدید، چکار کنیم بریم td lte به صرفه هست یا انتخاب دیگه ای داریم؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mreza123 گفته است :

آقا یه راهکاری هم برای ما که فیبر نوری مخابراتیم بدید، چکار کنیم بریم td lte به صرفه هست یا انتخاب دیگه ای داریم؟ 

TD LTE چون بی سیم هم اذیت های خاص خودشو داره

ولی در کل به نسبت ADSL ایران از اوضاع به مراتب بهتری برخورداره خصوصا تو بحث پهنای باند که در صورت شرایط مساعد به راحتی میتونه سرعت 30 مگ رو براتون پر کنه

کیفیت TD LTE ارتباط مستقیمی با مکان جغرافیایی شما ، ارتفاع شما ، و توانایی آنتن های گیرنده و فرستنده د

لینک به دیدگاه

دیروز از سافت 98 دانلود داشتم الان نگاه کردم دیدم سه برابر حساب کرده ، یعنی مثل خارجی

دقیقا دانلود دیروزم همین مقدار بوده ولی 7گیگ کم شده

326967463_Screenshot(297).png.15eab539261b9e109bcc3d88a798ee96.png

قبلا که اینطوری نبود

لینک به دیدگاه

بنظرم کم کم دارن زمینه ذهنی کاربرها رو آماده میکنن تا دیگه ترافیک داخلی رو کلأ حذف کنند   ... همه سایتها بصورت خارجی محاسبه میشه

شکایت هم بی فایده هست

چی توی این مملکت طبق قانون اجرا میشه که این دومیش باشه ؟؟؟ !

به قول یه بنده خدایی که سالها قبل فرمودند: دلخوش به این مقدار نباشید ....

لینک به دیدگاه

یه مورد عجیب دیگه!

سرور dl5 سایت دانلودها که اکثر بازی‌های قدیمیتر روی همین آپلود شده تا دیروز داخلی حساب میشد، امروز همینم دیگه خارجی حساب شد!!!

مخابرات داره چیکار میکنه؟! به شکایتم تو سامانه ۱۹۵ هم هنوز پاسخی داده نشده..

لینک به دیدگاه

سلام، امروز از مخابرات زنگ زدن با اطمینان کامل گفتن این دو سایت داخلی محسوب میشه، anydesk نصب کنید به سیستم‌تون وصل بشیم ثابت کنیم!!! منم گفتم لازم نیست وصل بشید، دروغی برای گفتن ندارم خودم چندین بار تست کردم خارجی حساب میشه

طرف برگشت گفت اگه اجازه نمیدید پس حتما مشکلی هم وجود نداره!!!😐 (یعنی مرض دارم الکی شکایت کردم)

از این حرف خیلی عصبانی شدم دیگه بیخیال بحث کردن شدم و خدافظی کردم، چون وقتی با اطمینان اینطوری حرف میزنن قطعا یه کلکی در کار هست! چون حتی همین دیروز هم دوباره تست گرفتم همچنان ترافیک خارجی حساب میشد

من که از خیر شکایت و گرفتن حقم گذشتم، بقیه دوستانی که مخابرات دارن اگه حوصله سر و کله زدن با این موجودات رو دارن بسم‌الله..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...