رفتن به مطلب

VPS

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از جایی سرویس VPS‌ دارم که کیفیتش خوب هست ولی حجم اضافه لازم دارم که نمیدن . تصمیم گرفتم اگر جایی باشه که سرویس حجم بالا بده و قیمت مناسبی داشته باشه و دفعات Down شدن کمتر باشه از همان جا سرویس بگیرم .
ضمناً برای من خیلی مهم هست که از شبیه ساز KVM‌ استفاده کرده باشه چون در اینصورت میتونم خودم سیستم عامل رو انتخاب و نصب کنم و نیازی به تیکت زدن نباشه . اگر موردی رو میشناسید و تجربه خوبی باهاش دارید لطفاً معرفی کنید .

همچنین این VPS‌ برای تورنت هم استفاده میشه پس لوکیشن VPS باید در کشوری باشه که مشکلی با تورنت نداشته باشه مثلاً هلند . VPS‌ فعلی فرانسه هست که تا الان مشکلی با تورنت نداشته.

یکی از دوستان contabo.com رو پیشنهاد داد ولی علاوه بر اینکه ایران رو مسدود کرده باید با PayPal پرداخت بشه . محدودیت ایران رو میتونم دور بزنم ولی پرداخت با PayPal به چه صورتی هست ؟

لینک به دیدگاه

فروم

https://www.webhostingtalk.ir/

فروم هاست و vps هست.

اگر قصد خرید دارید یه تاپیک بزنید کلی فروشنده هست اونجا که پلن هاشونو میفرستن.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

از جایی سرویس VPS‌ دارم که کیفیتش خوب هست ولی حجم اضافه لازم دارم که نمیدن . تصمیم گرفتم اگر جایی باشه که سرویس حجم بالا بده و قیمت مناسبی داشته باشه و دفعات Down شدن کمتر باشه از همان جا سرویس بگیرم .
ضمناً برای من خیلی مهم هست که از شبیه ساز KVM‌ استفاده کرده باشه چون در اینصورت میتونم خودم سیستم عامل رو انتخاب و نصب کنم و نیازی به تیکت زدن نباشه . اگر موردی رو میشناسید و تجربه خوبی باهاش دارید لطفاً معرفی کنید .

همچنین این VPS‌ برای تورنت هم استفاده میشه پس لوکیشن VPS باید در کشوری باشه که مشکلی با تورنت نداشته باشه مثلاً هلند . VPS‌ فعلی فرانسه هست که تا الان مشکلی با تورنت نداشته.

یکی از دوستان contabo.com رو پیشنهاد داد ولی علاوه بر اینکه ایران رو مسدود کرده باید با PayPal پرداخت بشه . محدودیت ایران رو میتونم دور بزنم ولی پرداخت با PayPal به چه صورتی هست ؟

parsvds.com من به شخصه باهاشون کار کردم توی پنلش خودت میتونی سیستم عامل عوض کنی بدون تیکت. کانفیگ خاصی هم خواستی رایگان برات انجام میدن

https://www.iranicard.ir برای پرداخت های بین المللی هم میتونی از این سایت افدام کنی 

موفق باشی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در وب هاستینگ موضوع رو مطرح کردم و پیشنهاداتی شده . بعضی ها از سرور آلمان پیشنهاد دادن . میخواستم مطمئن بشم سرور آلمان با تورنت و آپلود و دانلود مشکلی نداره ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...