رفتن به مطلب

*.دوستان آسیاتکی بیان داخل.*

Cyu0k
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز سلام

بنده 20 روزه آسیاتک خریدم و سرویس گیمشم که یک مبلغ جداگانس خریدم و فعال کردم از طریق پنل

یعنی هر ماه باید اونم تمدید کنم به صورت مجزا

بعد این که من این کارو انجام دادم رنج آی پی من تبدیل به زیر شد

به عنوان مثال یکی از آی پی ها

2.188.89.136

رنج همینه فقط آخرش تغییر می کنه 136 240 و ...

سوالی که من دارم می خواستم ببینم دوستانی که آسیاتک دارن و سرویس گیم فعاله براشون رنج آی پی شون همینه؟

سوال دوم چرا این رنج حدود 20-25 پینگ بالاتری داره نسبت به رنج آی پی هایی که آسیاتک داره معمولا رنج 185 خیلی خوبه

الان من با این رنج و سرویس گیم پینگ حدود 105-110 هستش تو سرور های اروپا و این اصلا خوب نیست چون من با نت همراه اول پینگ 85 میگرفتم

سوال سوم این که الان همراه اولم که من پینگ 85 میگرفتم شده 140 داخل بازی آیا امکانش هست که کلا سمت ما این مشکل به وجود اومده باشه؟

چون پینگ داخل سرور های خاورمیانه بین 55-60 هستش فقط رو اروپا قانع کننده نیست

ممنون میشم سوال هارو دوستانی که شرایطش رو دارن پاسخ بدن و این که در سوال اول اگه رنج همینه

از سایت زیر یه پینگ از همون آی پی که الان وصل هستن پینگ تایم بگیره و نتیجش رو ضمیمه کنه

https://check-host.net/

ممنون 

لینک به دیدگاه

بنده 20 روزه آسیاتک خریدم و سرویس گیمشم که یک مبلغ جداگانس خریدم

سرویس گیم که رایگانه شما چجوری خریداری کردید؟

پینگ حدود 105-110 هستش تو سرور های اروپا و این اصلا خوب نیست

پینگ 110 برای سرور اروپا عادیه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

بنده 20 روزه آسیاتک خریدم و سرویس گیمشم که یک مبلغ جداگانس خریدم

سرویس گیم که رایگانه شما چجوری خریداری کردید؟

پینگ حدود 105-110 هستش تو سرور های اروپا و این اصلا خوب نیست

پینگ 110 برای سرور اروپا عادیه

سرویس گیمینگ مبلغ 45,053 هستش کجا شما رایگان دیدی؟برای آسیاتک قبلا رایگان بود ولی الان باید از قسمت ارزش افزوده های و بهینه سرویس برای بازی انتخاب کنی مبلغ پرداخت کنی بعد یه گزینه داره خودت فعال می کنی

پینگ 110 برای سرویس های غیر گیمینگ عادی هست نه برای سرویس های گیمینگ

در 46 دقیقه قبل، surena گفته است :

مدتیه پینگ ها خیلی بالا است رو همه شرکت ها.

درسته اکثرا میبینم تو گیم از شهر های مختلف پینگ های بالایی پیدا کردن ولی خب هستن هنوزم کسایی که 70-80 پینگ میگیرن منم خودم همین طوری بودم پینگم بین 81-85 متغیر بود ولی از وقتی این رنج اومده کلا قاطی شده

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

سرویس گیمینگ مبلغ 45,053 هستش کجا شما رایگان دیدی؟برای آسیاتک قبلا رایگان بود ولی الان باید از قسمت ارزش افزوده های و بهینه سرویس برای بازی انتخاب کنی مبلغ پرداخت کنی بعد یه گزینه داره خودت فعال می کنی

الآن یه نگاه انداختم درست میگید انگار یه راه خوبه دیگه برای دزدی پیدا کردند

من زنگ میزدم میگفتم سرویس گیمم و فعال کنید میگفتن چشم

اصلا نباید پولی باشه چون خدمات اضافی نیست اگه اینجوریه وقتی سرویس 16 مگ میگیری ولی بیشتر از 8 به خاطر نویز خط نمیتونن بت بدن باید ازشون پول بگیری

در 41 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

پینگ 110 برای سرویس های غیر گیمینگ عادی هست نه برای سرویس های گیمینگ

در مورد این موضوع من تو این چند سالی که آسیاتک دارم پینگم با سرویس گیمینگ بین 100 تا 130 متغیر بوده بدون سرویس گیم بین 150 تا 180 قبلا تونستم با سرور اروپا پینگ 80 بگیرم ولی فقط برای چند روزی این شکلی بود و بنا به دلایلی دیگه همچین پینگی بت نمیدن

لینک به دیدگاه

😐

مگه مجبورین آسیاتک بگیرین خوب

دیده بان نت دارم بدون پرداخت هیج پول اضافه ای تو سرور اروپا پینگم در بدترین شرایط به 3 رقم نمیرسه و همیشه دو رقمیه

بعد جالبه سرویس من 8 مگ هست ولی تا 12 باز گذاشتن

و سرعتی که عملا دارم دریافت میکنم حدود 10 هست.

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

😐

مگه مجبورین آسیاتک بگیرین خوب

دیده بان نت دارم بدون پرداخت هیج پول اضافه ای تو سرور اروپا پینگم در بدترین شرایط به 3 رقم نمیرسه و همیشه دو رقمیه

بعد جالبه سرویس من 8 مگ هست ولی تا 12 باز گذاشتن

و سرعتی که عملا دارم دریافت میکنم حدود 10 هست.

یه تست میزاری دیده بان نت احتمالا داخل مرکز شما خوبه نشنیدم اسمشو اصلا

در 11 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

الآن یه نگاه انداختم درست میگید انگار یه راه خوبه دیگه برای دزدی پیدا کردند

من زنگ میزدم میگفتم سرویس گیمم و فعال کنید میگفتن چشم

اصلا نباید پولی باشه چون خدمات اضافی نیست اگه اینجوریه وقتی سرویس 16 مگ میگیری ولی بیشتر از 8 به خاطر نویز خط نمیتونن بت بدن باید ازشون پول بگیری

در مورد این موضوع من تو این چند سالی که آسیاتک دارم پینگم با سرویس گیمینگ بین 100 تا 130 متغیر بوده بدون سرویس گیم بین 150 تا 180 قبلا تونستم با سرور اروپا پینگ 80 بگیرم ولی فقط برای چند روزی این شکلی بود و بنا به دلایلی دیگه همچین پینگی بت نمیدن

درسته این حرفتون برای من بدون سرویس گیم با 4.2.2.4 حدود 200 بود و یه چیزی که دلمو زده رنج آی پیشه کلا داغونه فقط رو خاورمیانه خوبه که اصلا کسی بازی نمی کنه رو این سرور ها و هزینه جداگانه برای سرویس گیم آزار دهندس احتمالا این ماه کلا جمعش کنم از اولم قصدم شاتل بود خریدم متاسفانه زنگ زدن گفتن پورت ندارن فعلا 17 روز وقت دارم دلمو زده الانم پینگ رسیده به 170 داخل اروپا

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

یه تست میزاری دیده بان نت احتمالا داخل مرکز شما خوبه نشنیدم اسمشو اصلا

سرویس 8 مگ دیده بان

تست سرعت با V P N

image.thumb.png.031863ae16f557cb7e6aa0c8c6bc0057.png

تست پینگ بدون V.P.N

image.png.3e64ce31f42b409c067309d621f74ce9.png

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

تست سرعت با شبکه شخصی انتقال داده روشن

image.thumb.png.031863ae16f557cb7e6aa0c8c6bc0057.png

تست پینگ بدون شبکه شخصی انتقال داده

image.png.3e64ce31f42b409c067309d621f74ce9.png

عزیز جان ممنون ازت فقط از https://check-host.net/ یه تست بگیر برام قسمت آی پی باید آِ پی خودت باشه که برای امنیت بیشتر می تونی با یه ویرایش مخفیش کنی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

عزیز جان ممنون ازت فقط از https://check-host.net/ یه تست بگیر برام قسمت آی پی باید آِ پی خودت باشه که برای امنیت بیشتر می تونی با یه ویرایش مخفیش کنی

با این حساب کلا نتم قطعه😶 در تعجبم چطوری دارم این عکس رو آپلود میکنم

image.thumb.png.9d4ac5e3ccf64cc046d19afadfd10c5d.png

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

با این حساب کلا نتم قطعه😶 در تعجبم چطوری دارم این عکس رو آپلود میکنم

image.thumb.png.9d4ac5e3ccf64cc046d19afadfd10c5d.png

نه این مشکل رو همراه اولم داره پینگ نمیده پس بی زحمت از این ای پی ها پینگ بگیر

99.83.189.58

75.2.116.77 

157.175.10.11

ممنون ازت فقط الان شما سرویس گیم تنظیم کردی ؟

ویرایش شده توسط Cyu0k
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

خدمت شما

سرویس گیم هم فعال هست ( البته بدون پرداخت مبلغ اضافی)

image.png.4a300728872486c5c623c872e4d9a5c7.pngimage.png.9eae5968dc09cb4018a8b8a022621894.pngimage.png.263afa26e5af780384567e3905dde6f9.png

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

خدمت شما

سرویس گیم هم فعال هست ( البته بدون پرداخت مبلغ اضافی)

image.png.4a300728872486c5c623c872e4d9a5c7.pngimage.png.9eae5968dc09cb4018a8b8a022621894.pngimage.png.263afa26e5af780384567e3905dde6f9.png

پینگ ها دقیقا یکی هست  به جز ای پی 72 که مربوط میشه به سرور های هلند مثل رینبو که برای من 100 هستش برای شما 80 دقیقا مشکل منم همینه که داخل سرور های هلند مشکل دارم و پینگ 80-90 نیست

علی جان میدونم خیلی وقتتو گرفتم اما اگه لطف کنی از این آی پی ام پینگ بگیری خیالم راحت تر میشه

52.94.15.22

برای سرور های رینبو هستش این آی پی از اینم یه تست بگیری ممنونت میشم و در نهایت بگی که پینگ داخلیت چنده؟ رو سرویس های گیمینگ

لینک به دیدگاه

روی خط تلفن خونه بابام شاتل بود و دو سه ماهی استفاده کرد پینک داخلی روی سرویس گیم با اینکه اپلود روی 2مگ بود شده بود 39 و پینگ گوگل یادمه روی 68 بود

جمع اوری کردم از شاتل و اوردمش روی اینترنت شبدیز که از روی ای پی فک کنم طرف قرارداد پیشگامان هم هست چون گاهی میره روی سرور های پیشگامان

الان پینگ داخلی شده 23 و پینگ گوگل هم روی 52 هست

یعنی کیفیت این شرکت بهتر از شاتل بوده 

خودمم از همین شرکت دارم و یه قابلیت هایی داره که واقعا خوشم میاد و قیمت های جشنواره اش هم به شدت عالیع

خواستی بگو تا برات پینگ بگیرم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirarsalan76 گفته است :

روی خط تلفن خونه بابام شاتل بود و دو سه ماهی استفاده کرد پینک داخلی روی سرویس گیم با اینکه اپلود روی 2مگ بود شده بود 39 و پینگ گوگل یادمه روی 68 بود

جمع اوری کردم از شاتل و اوردمش روی اینترنت شبدیز که از روی ای پی فک کنم طرف قرارداد پیشگامان هم هست چون گاهی میره روی سرور های پیشگامان

الان پینگ داخلی شده 23 و پینگ گوگل هم روی 52 هست

یعنی کیفیت این شرکت بهتر از شاتل بوده 

خودمم از همین شرکت دارم و یه قابلیت هایی داره که واقعا خوشم میاد و قیمت های جشنواره اش هم به شدت عالیع

خواستی بگو تا برات پینگ بگیرم

درود عزیزم والا پینگ داخلی من بین 16-19 هستش

پینگ گوگلم 54-57 هستش مشکلی دارم رو اروپاس پینگ 105-110 هستش پکت لاس ام ندارم اما پینگ من رو همین سرور ها 84 بود دنبال شرکتی ام که هم رو اروپا هم خاورمیانه پینگ مناسبی داشته باشه شما یه لطف کن از سایت زیر پینگ بگیر

برای امنیت بیشتر ای پیتو مخفی کن حتما قسمت پینگ ای پی خودت باشه

https://check-host.net/

ممنون ازت

لینک به دیدگاه

خدمت شما

2.jpg

ویرایش شده توسط amirarsalan76
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amirarsalan76 گفته است :

خدمت شما

فقط چرا پینگ ایرانش بیشتره!!!!

ping.jpg

ممنون عزیزم اما اشتباه گرفتی قسمت پینگ سرور 4.2.2.4 زدی باید اونجا آی پی کانکشن خودت رو بزنی تو قسمت اول سایت اون بالا ای پی خودتو میاره روش بزن بد پینگ بگیری برای امنیت بیشترم هنگامی که عکس میگیری آی پی تو مخفی کنی

لینک به دیدگاه

ویرایشش کردم

کیفیت خط من البته زیاد خوب نیست

یه مدت مودم لینکسیس داشتم پینگم خیلی بهتر بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirarsalan76 گفته است :

ویرایشش کردم

پیننگ شما به مراتب بالاتر هستش سرویس گیم فعال کردی؟

بازی انلاین انجام میدی؟اگه اره چه بازی کدوم سرور و پینگت چنده

لینک به دیدگاه

این شرکته توی پنل کاربری میذاره خودت سرعت پورت و نوعش رو اتنخاب کنی اما توی شهرخودم که زاهدانه همه مدلش رو که تست کردم پینگ یجور میده اونم همین حدوده

فعلا که سیستم مناسب گیمینگ ندارم ولی پارسال که پابجی میزدم 90تا95 بود که توی شهر ما بهتر ندیدم چون تجهیزات مخابراتیش با کیفیت نیست

یکی از دوستام که کرج زندگی میکنه بهش معرفی کردم همین شرکت رو و الان داره پابجی رو روی پینگ 75 تا80بازی میکنه و به شدت هم راضیه قبلش هم پارس انلاین داشت

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، amirarsalan76 گفته است :

این شرکته توی پنل کاربری میذاره خودت سرعت پورت و نوعش رو اتنخاب کنی اما توی شهرخودم که زاهدانه همه مدلش رو که تست کردم پینگ یجور میده اونم همین حدوده

فعلا که سیستم مناسب گیمینگ ندارم ولی پارسال که پابجی میزدم 90تا95 بود که توی شهر ما بهتر ندیدم چون تجهیزات مخابراتیش با کیفیت نیست

یکی از دوستام که کرج زندگی میکنه بهش معرفی کردم همین شرکت رو و الان داره پابجی رو روی پینگ 75 تا80بازی میکنه و به شدت هم راضیه قبلش هم پارس انلاین داشت

خودت می تونی سرعت رو بالا پایین کنی و سرویس گیم رو فعال و غیر فعال کنی؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

خودت می تونی سرعت رو بالا پایین کنی و سرویس گیم رو فعال و غیر فعال کنی؟

اره

هرماه میشه تا شیش بار تغییر بدی و شیش بارهم که تموم بشه بازم زنگ بزنی انجام میدن

خیلی از نحوه بارخود اپراتورهاشون راضیم

حتی قبل یه بار پیش اومد که متوجه شدم داره ترافیک های داخلی روهم تمام بها محاسبه میکنه و بعد از اینکه بهشون اثبات کردم بهم یه سرویس3ماهه 1500گیگ دادن واسه رضایت مشتری 

درحالیکه شاتل تا ابراز نارضایتی کردم گفتن همینه که هست نمیخوای برو......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...